Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 11:47   #2601
Samo mali mah mah pozdrav..
žurim s ručkom..
jer u 13 h idem na dijalizu...
Iva..
moš mislit šta sam se "vratila"..glumim za Oscara..
eh a zapravo sam..:

ćao...
javim se opet..
Ljines is offline  
Old 18.11.2011., 17:48   #2602
draga angel,žao mi je što cete opet mučit sa operacijama,ali sigurna sam da ceš ti to izdržat ,jaka si ti.hoceš mi molim te napisat ime i prezime one dr.imam broj tel.ostale curke sve vas pozdravljam.ja sam vam malo potresena,u susjedstvu umro jedan mlad momak koji je imao leukemiju,vec 3.god.je ima, i bio dobar,odjednom se stanje pogorša i eto ti tako završi.22 mu god.
renchi01 is offline  
Old 18.11.2011., 18:32   #2603
Evo mene, mili moji, samo malo, jer me sve zamara,
za ovaj lek za Ray. sind., draga Julijice,samo otkucas njegovo genericko ime, pa vidi pod kojim se imenom kod vas proizvodi, ja mogu poslati sta je kod nas registrovano i ima, koliko vidim i iz nasih fabrika i iz SLO. Sto se tice tvoje zamisli, podrzavam, i ja bih se rado maknula, bas negde na more (mada su moji svi rodjaci ovde, ali, neka secanja iz "drugog zivota" kao da me moru vuku).

Draga LJines, ma, i ja sam ti "Oskarovka", danas pojacani koritici duplo, sad na 30 mg Pronisona i jos vise antibiotika, ali...idemo dalje.

Draga Renchi, mogu misliti, ovo je zaista tuzno i moras biti od kamena, a da te ne dodirne, a kamoli tebe, koja si supersenzibilna. Jos mladic iz komsiluka, nama je tako divan komsiluk, svi su nam i prijatelji u isto vreme, tako da pretpostavljam da ste bili i bliski sa porodicom .

Ljubim vas sve
iva64 is offline  
Old 18.11.2011., 22:58   #2604
Quote:
goga52 kaže: Pogledaj post
Dobro vam jutro dragi moji Iva će se sigurno javiti kasnije,Ziza nam je poželjela mirnu i laku noć ona koja ima snage i volje pored svojih problema da nam piše.Jutro je maglovito al što se može vrijeme se mijenja kao i mi.
Danas idem do unučića pa mi brže i proleti dan,a navečer s prijateljicom imam izlazak malo se ispričamo i ona ima lupus upoznale se davno u bolnici i sve ove godine traje prijateljstvo.
Pandica svima.
Pa kako da nemam volje draga moja kad imam Vas sve koje mi dajete i volje i snage da idem dalje pa bez obzira i na mukice koje nas sve nekada tiste ali i dragi Bog voli hrabre i nagradi ih jos vecom voljom i ljubavi prema zivotu koliko god on i tezak bio ali bit ce bolje a mi idemo dalje. Dok je vas svih meni jako dragih nema problema koji ne mogu podnijeti uz vasu toliku podrsku a i neka nas dragi Bog cuva vecih problema.
Bas mi je drago sto ces danas uzivati u drustvu svojih unucica neka su zivi i zdravi, pa zar ima ista ljepse i sladje od toga a evo jos jedan dokaz kako nam nasa bolest pruzi i lijepih trenutaka kao sto ce biti to druzenje sa tvojom porodicom a koja ce te sigurno kao i ti nju razumjeti u potpunosti jer se nosite sa istim problem ali srecom to je sada tvoja proslost i ponovilo se nikada i dat ce dragi Bog da ti ostanes u vjecnoj remisiji.

pusa
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro, mili moji,

Lepo nas je Goga razbudila, pa jos slatke obavezice, ma milina.
Jutros opet cekala sestricu iz DZ, pa citala vase postove, koji mi uz jutarnju kaficu, mnogo znace. Onda sam ja sa vama, kao da pricam, pa sve zamisljam, da smo svi u istom salonu, ali ne znam ko bi pre dosao do reci .

Draga Angel nek se ova etapa u zivotu zavrsila dobro, hvala Bogu, pa polako, proci ce i ona u ZG dobro, ne brigaj unapred.
E, moja Ljineska,
kad si se ti nama vratila veselju i ruckovima, receptima (hvala na receptu), ti si nama,nadam se, bolje. Napisi nam kako te sad tretiraju dr-i, sta uzimas od terapije, koliko ces nadalje ici na hemodijalizu, da li pijes i neki antibiotik itd...kako sa onim dole..khm, khm, da li imas i dalje probleme sa odlivima? Mislila sam da , ako si vec bila na tom odjelu (pogresno ) da su te barem tu lepo sredili, da sad budes ko djevojcica.

Draga Ida, bas super sto imas takvu vezu do VMA, a sto se tice metotrexata, moja ga mama pije i tesko ga je nabaviti, ali ako pronadjem ovde negde, zovem te .

Joj, Generacijo, puna si price, sve vidim, kao film, i kad klopate lazanju i kako se tvoje Lane smeje i ljubi svoju majkicu i kako se setas , pa kad opisujes rane godine i prognoze "mudrih", ma kad se samo setim, sto kazes, ne ponovilo se, kako su mi iz saka i tabana sa koze, koja je pucala, krv isla, a dr-i samo mudro klimali glavom i davali neke kreme-a od dijagnoze-svasta i nista, a niko da se seti da makar priupita jos neka pitanja , pa da mozda posumnja na lupus.
Sto kaze Goga, koliko sam tada, kad sam zelela, kao mlada da lepo izgledam, provela u kamufliranju, nocnim plakanjima i boovima, a pred drugima-nasmejana i kao-i leti nosim cipele jer ne volim sandale i takve sve neke gluposti...da vas sad ne zamaram sa svojim isprikama, zasto duze suknje, pantalone itd...a sve od stida da me ne vide i da im se ne zgadim.

Ali, da ne mracim, evo, jeste hladno, ali i suncano, nase preznojavalje nije od tog zubatog sunca, vec od onog, mila moja Generacijo, sto si i sama napisala, ali i to ce proci...
Petak, lep dan, hajde da ga nacinimo svojim mislima i postupcima jos lepisim i da pozovemo nase djevojcice ( da ne bude sad prozivka kao u skoli) i momcice da nam se makar malo jave
u pravu si mmila moja Generacijo i ja isto tako osjecam kad vam pisem i svaku po na osob zamisljam u svojoj glavi i prija mi drustvo svih vas.
I ja sam otprilike ovako nosila sve sto moze sakriti te moje rane a najgore mi je bilo sto sam ih na pocetku bolesti imala najvise po licu i to me najvise mucilo. jednom sam zavrsila hitno na maksilofascijalnoj zbog neke zlijezde koja mi je bila na vratu a grozno je izgledala i pocela me gusiti i tad me samo dragi Bog i ljekari spasili i rekli su mm. da me nije doveo za samo 5 minuta ne bi mi bilo spasa jer sam bila dobila gusenje koje mi je moglo doci glave, uh bilo pa proslo a takodje i ovo sve sto nas trenutno muci biti proslost aBd i spominjacemo ga i moliti Boga da se ne povrati nikada.

ljubi vas obje Ziza i grlim pandinim

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 18.11.2011. at 23:05. Reason: popravak quota
Ziza Kovacevic is offline  
Old 18.11.2011., 23:15   #2605
Quote:
jul5 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro drage moje

Draga Iva, puno ti hvala što misliš na sve nas i što si iščačkala ovaj lijek koji se koristi za Rey.sy. Provjerit ću ima li ga kod nas.
Draga Ljines, recept zvuči odlično, danas ću napraviti mafine, sin to voli.
E, Zizo moja, kad čitam kako je kod vas....ma to je potpuno drugi svijet! U Osijeku nema Centra za autizam, inkluzija i asistenti u povojima, postoji samo škola za djecu s pp, razredi njih 3-10 i samo jedna osoba s njima (koji su već veliki, a ti znaš na što mislim) bez ikakvog asistenta. S 21 godinom gube pravo na školovanje i sjede doma. Ma užas! Zato ja imam neku viziju u budućnosti pokušati preseliti u Rijeku. Oni imaju prekrasan Centar u divnom prostoru, asistente, terapije najrazličitijih vrsta. A Rijeka mi je super grad, i vežu me predivne uspomene jer imam tamo puno rodbine.
Angel, drago mi je što je sve prošlo ok, pokušaj ne misliti što te ponovo čeka, uvijek kada razmišljamo o svemu što je ispred nas, samo se trošimo, a uteći svejedno ne možemo...
Viktorija, puno je to lijekova i od srca ti želim da ih dobro podneseš i da ti ublaže tegobe. A ja kukam zbog ovog rezohina i kortića u budućnosti

Svima šaljem
Potpuno te razumijem draga moja sto razmisljas da preselis u Rijeku jer bi to za tvog Simonceka bilo bolje a ti centri puno znace za nasu djecu i ja ne znam sta bi da moje Lane nema ovu radnu obavezu bilo bi grozno i njenu i meni jer njega to tamo ispunjava maksimalno a vidim i da se ponekad pravi vazan ujutro kad podje i da mu je pravo drago sto ide tamo. Znam da ti nije neka utjeha ali ni u mom Sarajevu nema centra za autizam i imaju samo dvije skole za djecu sa PP. Ja sam imala srece da moj sin podje u skolu za djecu iz Autisticnog spektra uz pomoc jednog profesora iz Orhusa koji je mojoj seki bio gost na fakultetu u americi gdje je ona zavrsavala magisterij psihologije i odvazila ga da pita za Lane da li postoji neka specijalna skola za autizam i on joj je rekao da se za tri mjeseca treba otvoriti takva skola u jednom gradicu koji je srecom bio blizu naseg grada samo 11 km. a i do tamo ga vozi taxi na koji takva djeca imaju pravo a on ga i vrati kuci tako da sam bar s te strane bezbrizna.

I meni je Rijeka divan grad a tamo sam bila kao izbjeglica i divni su se pokazali rijecani prema nama i ostali mi u jako lijepom sjecanju i cak imam dvije prijateljice sa kojima se i dan danas cujem, a bila sam ja i u Osijeku u bolnici jer sam zivila kao izbjeglica u Gasincima a kako Djakovo nema bolnice koja bi meni tada mogla pomoci jer sam bila u losem stanju vozili su me Osijek i to bas u onom periodu kad je i Osijecka bolnica bila granatirana i sjecam se da sam lezala na hodniku jer nije u sobama bilo sigurno i dijelili su nas samo paravani od sobe gdje su operisali, ma tesko je i sada kad se sjetim toga, ali hvala dragom Bogu prezivila sam a ostavilo jeste trajnih trauma sigurno svi ti krikovi koje sam slusala u tim improviziranim sobama, ali zivot je takav ne povratilo se nikada a mi idemo dalje i toga se prisjecati sto je moguce rjedje.


Ljubimo moje Lane i ja i naseg Simona i tebe i zelim ti da ti se sve zelje ispune i da krene laksi zivot za naseg Simona a i ti bi naravno bila sretnija tako.
Ziza Kovacevic is offline  
Old 18.11.2011., 23:23   #2606
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
draga angel,žao mi je što cete opet mučit sa operacijama,ali sigurna sam da ceš ti to izdržat ,jaka si ti.hoceš mi molim te napisat ime i prezime one dr.imam broj tel.ostale curke sve vas pozdravljam.ja sam vam malo potresena,u susjedstvu umro jedan mlad momak koji je imao leukemiju,vec 3.god.je ima, i bio dobar,odjednom se stanje pogorša i eto ti tako završi.22 mu god.
Au bas je zalosno kad mladi ljudi odlaze ali opet jadnik ako bi se mucio a vjerovatno bi zbog pogorsanja stanja dragi je Bog uradio sigurno sto je za njega najbolje. Jadni su njegovi roditelji a mogu misliti kako je i svima koji su ga poznavali ali sta ces draga Renchi nemoj o tome razmisljati moras misliti i na sebe i na svoju porodicu a koga nema ne moze se vratiti. Boze sacuvaj svakoga od teske bolesti a pogotovo nasu djecu i podari im dragi Boze samo dobro.

i tebi veliki pozdrav i pusa


Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Evo mene, mili moji, samo malo, jer me sve zamara,
za ovaj lek za Ray. sind., draga Julijice,samo otkucas njegovo genericko ime, pa vidi pod kojim se imenom kod vas proizvodi, ja mogu poslati sta je kod nas registrovano i ima, koliko vidim i iz nasih fabrika i iz SLO. Sto se tice tvoje zamisli, podrzavam, i ja bih se rado maknula, bas negde na more (mada su moji svi rodjaci ovde, ali, neka secanja iz "drugog zivota" kao da me moru vuku).

Draga LJines, ma, i ja sam ti "Oskarovka", danas pojacani koritici duplo, sad na 30 mg Pronisona i jos vise antibiotika, ali...idemo dalje.

Draga Renchi, mogu misliti, ovo je zaista tuzno i moras biti od kamena, a da te ne dodirne, a kamoli tebe, koja si supersenzibilna. Jos mladic iz komsiluka, nama je tako divan komsiluk, svi su nam i prijatelji u isto vreme, tako da pretpostavljam da ste bili i bliski sa porodicom .

Ljubim vas sve
Nadam se draga Generacijo da ce to pojacavanje dijagnoze i antibiotika uroditi plodom i popraviti ti stanje i da za tebe nastupa bolji period. Neka ti je dragi Bog u pomoci i neka ucini da time dobijes bolje stanje mila moja.

pusa i pandin zagrljaj
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.11.2011., 00:10   #2607
milo moje drustvance evo sve vas koji jos uvijek niste utonuli u snove ljubim a i one koji su vec usnili u veliko i svima vam zelim mirnu i laku noc i sutra bolji dan a Generacijo moja pogotovo tebi kojoj je potrebno sto vise snage i da nam sutra svima bude ljepsi i laksi dan.

pusa i pandin zagrljaj svima
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.11.2011., 09:06   #2608
Dobro jutro, mili moji, drago moje drstvance,

Budna od rane zore, ali, sto da vas budim na prazan stomak,

Evo, sad kad je sestrica iz DZ otisla, da natenane popijem kaficu i sa ukucanima organizujemo dan.

Videcemo da li ce ova terapija od 30 mg Pronisona biti tako efikasna, kao i pojacani AB, noc sam , moram priznati, malo teze pregurala, ali , kad sam jutros rano popila Pronison , odmah mi je bilo lakse.
Mada, i dalje moram da sam na aparatu 24 sata, ali, dace Bog, bice bolje, sto rece nasa Ziza, koja nas je ususkala fino sinoc, samo da ne bude gore.
Mm se juce raspitivao na VMA i receno mu je da je presadjivanje srca u najavi, dakle to ce se uskoro raditi, a kasnije , verovarno dolaze pluca.
Verujem da je cena za to , a ko zna, mozda bi i drzava nesto pokrivala, a takodje, da li neko zna, mozda Hrvoje. dr da nam odgovori, da li se kod autoimunih bolesti rade transplatacije (npr, bubrega, koji je vec rutina u mnogim bolnicama ).
To pitam zbog antitela, da li bi antitela koja prozvodi nas organizam napao i novi organ koji bi smo ev. dobili?
Joj, od rane zore teske teme,izvinite.
Gde nam je Leeloo, nas Vel. Mod, gde su ostali, svi se smrzli?
Kod nas magla, uh, vreme da se ne izlazi iz kuce, verujem , kad se razidje, granuce sunce, makar i zubato, da nam popravi raspolozenje.

Dan otvoren, dobro jutro
iva64 is offline  
Old 19.11.2011., 11:26   #2609
Pa skoro će podne Iva nam je poželjela dobro jutro ,a ja evo dobar vam dan.
Što da kažem čitajući vas zaključujem sve sami heroji.
Draga naša Ziza prošla izbjeglištva,seljenja iz grada u grad, sada je u tuđini i bolesna još ima snage da nas tješi, al to sve mora da duboko u sebi ostavlja traga.
Iva naša pa i s jednom rukom nam piše povećavaju se doze lijekova, na aparatima je ,al njezina vedrina i optimizam nam ulijeva nadu.
Naša Ljines prije infuzije stigne napisat haiku i pokoji recept.
Naša Angel bilo me je strah za nju al neda se ona kao ni drugi naši forumaši.
Renchy hvata nas tuga kad izgubimo one koje smo voljeli i poznavali.Ja kad pročitam i nepoznate mlade da umiru uhvati me tuga,al to je prirodno zato moramo više cijeniti život.Ja mislim da nema nekog savršenstva ljude muče razni problemi il je bolest, il smrtni slučaj , neimaština briga za sutra svi mi imamo neke probleme,al to je život pun iznenađenja, dođu i radosni trenutci rođenje, svadbe ,proslave mature, diplome,rođendani ,okupljanje obitelji i za to se vrijedi boriti.
Pandica svima.
goga52 is offline  
Old 19.11.2011., 12:10   #2610
Hellou..
čitam ..i ne mogu se načuditi... jučer sam se kratko javila..i najavila još jedno javljanje..sad vidim da ga nemaaaaaaaa
ko zna kome san ja to poslala..
a baš sam pisala o tome..kako je prošla dijaliza..
nešto aparat i ja nismo bili u ljubavi..
ja se zakašljem-on pišti..ja progovorim on-pišti..pomaknem ruku..nogu..pištiiiiiiiiii
a sestre i moji barbe u sobi..
jer to je bilo više od desetak puta u 3,5 sata..
a to radim svaki put..pričam, mrdam se,ručam..tako da ne znam šta mu bi....
izmorilo me..doma došla sva bljak..

da li se kod autoimunih bolesti rade transplatacije (npr, bubrega,
Iva rade se..evo upravo sad ide na listu mlada žena koja ide na dijalizu...skupa sa mnom, ali je u drugoj sobi..i ima lupus..
paaaaa čak i ja dolazim u nekoj nestvarnoj budućnosti u..
ozbir (namjerno)..
samo ima jedan problemčić..i transplatirani bubreg bi se mogao napuniti kamencima..tako da.....

a sad ručak..
kuhan već.. pašta i fažol...sa kobasicama i suhim mesom + kiseliš..
voooolem..
ljubim vas sve...i
pišite..linčineeeeeeeeee
Ljines is offline  
Old 19.11.2011., 13:37   #2611
Evo i mene malo. Danas milina, sin i ja smo kod mojih roditelja na ručku, pa odmaramo, oni sve napravili.
Draga Iva, ima tog lijeka, kod nas ga Pliva proizvodi. Neki dan si me pitala za endokrinologa, moramo snimiti RTG šake pa će procijeniti konačnu visinu.Budući je njemu i pubertet krenuo naveliko, on smatra da neće više puno rasti. Magnet mozga i hipofize smo napravili i to je ok. Ma još par centimetara i dosta. Tako bih bar ja htjela Što se tiče eventualne transplatacije, ne znam, ali bilo bi logično da zdravstveno to pokriva...znaš li ti Ljines kako to ide?
Zizo draga, ti si stvarno svašta prošla i drago mi je što si sad stabilno a i Lanetu je lijepo i fino mu je ispunjen dan.
Draga Goga, ti si na svima poticaj jer vidimo da lupus može biti tako dugo u remisiji...
Evo, ne da mi sin više mira...sve vas ljubim.
jul5 is offline  
Old 19.11.2011., 18:56   #2612
Mile moje dobro vam vece. evo ja vam se spremam na jednu festu gdje ce mo se skupiti svi iz regiona a ja to bas volim ali samo molim Boga da ne bude preglasna muzika jer mi je glava nesto danas ko cocinj bubanj a namjerno sam odlucila da idem jer kazu klin se klinom izbija, pa vidjet ce mo sta cu biti kad se vratim ili bos ili hadzija. mozda je ovo suluda ideja ali takva sam ne volim sjediti i cekati da mi neko drugi pomogne ako mogu sama sebi pomoci a tako sam i one brojne strahove pobjedjivala.

sve vas grlim i ljubim i vjerovatno se necu stici javiti veceras zbog toga sto cu se sigurno kasno vratiti pa cu vam ranije pozeliti mirnu i laku noc a vi drzite fige da uzivam na festi i ne pobjegnem ranije.
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.11.2011., 19:18   #2613
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
Mile moje dobro vam vece. evo ja vam se spremam na jednu festu gdje ce mo se skupiti svi iz regiona a ja to bas volim ali samo molim Boga da ne bude preglasna muzika jer mi je glava nesto danas ko cocinj bubanj a namjerno sam odlucila da idem jer kazu klin se klinom izbija, pa vidjet ce mo sta cu biti kad se vratim ili bos ili hadzija. mozda je ovo suluda ideja ali takva sam ne volim sjediti i cekati da mi neko drugi pomogne ako mogu sama sebi pomoci a tako sam i one brojne strahove pobjedjivala.

sve vas grlim i ljubim i vjerovatno se necu stici javiti veceras zbog toga sto cu se sigurno kasno vratiti pa cu vam ranije pozeliti mirnu i laku noc a vi drzite fige da uzivam na festi i ne pobjegnem ranije.
Joj, moja Generacijo, lepo se provedi i odmah si me podsetila onog sto cesto jos pevamo i slusamo
" jer moj burazer zivi od starog pravila,
il si bos, ili si hadzija!"

Uzivaj i ponesi ili popij lek protiv glavobolje, pozdravi celo drustvance !
iva64 is offline  
Old 19.11.2011., 19:25   #2614
Draga Julijice, nadam se da danas ovo divno porodicno opustanje prija.
Eto, mozda pitas svog dr-a , ako smes da koristis taj lek.
I druge curke koje muci Ray. sindrom, mozda pomogne.

Ako je na snimku sve u redu, hvala Bogu, nema mesta zabrinutosti, za naseg Simona, dugonju, a secam se da je i nas sin jako brzo u jednom periodu izrastao a posle stagnirao, doduse, spada u visoke momke, ali ne nesto previsoko.

Eto, moja Goga, sve si lepo napisala, i kad pogledas, svako od nas je prevrnuo dosta toga preko glave, opet , imamo snage, zivimo, guramo.

Draga Ljines, sa tobom humor i na dijalizi!
A za transplataciju bubrega, bas ti hvala sto si napisala, evo, posle sam i ja malo googlala, pa videla da se ipak sve to radi, a cak se kortikosteroidi daju i onima koji nemaju autoimunu bolest, da bi pomogli da se ne odbaci organ.

Pusica, pandica
iva64 is offline  
Old 20.11.2011., 08:01   #2615
Dobro jutro drage moje.
Ne znam što mi je, u zadnje vrijeme se budim oko 4 pa ne mogu više zaspati. Tako da je za mene već naveliko dan. A Ziza nam garantirano spava, ona se sinoć fino provela...nadam se barem i da te nije boljela glava.
Danas za ručak pura na Zizin način.
Kako ste djevojčice?
jul5 is offline  
Old 20.11.2011., 09:06   #2616
Dobro jutro, Julijice,
dobro jutro, moja virtualna porodico

Eto, to tvoje stanje ,draga Jul, budnjenje u cik zore pa ustajanje, meni nije tesko padalo i trajalo je sve do pre neki dan.
Ako ti prija, sto da ne?

Nadam se da ce i tebi i Simonu nasem milom, prijati pura na Zizin nacin, nama svima u kuci jeste (sto je retkost da se svi ukusi poklope).

Pisace nam Ziza o svom provodu, verujem, a gde su nam ostali?

Pusica i pandica svima
iva64 is offline  
Old 20.11.2011., 09:46   #2617
Evo i mene u klub ranoranioca,budna vec odavno,isla u spizu,skuvala kavicu i citam.Svi gusti ovog svita,dok ostatak porodica jos uziva u snu.Danas me ceka pravljenje torte,sutra je sinu rodjendan a i Gospa od Zdravlja,pa vam svima drage moje,zelim puuunooo zdravlja i da nas Gospa cuva!Moj moreplovac broji dane,a i mi skupa s njim do povratka kuci,mada nece moci dugo ostati kako smo mislili,jer eto,ni sin ni kcer nisu uspili naci posao,pa je duga zima pred nama,Ali,uprkos svemu,necemo dozvoliti strahu da nas svladaJul,tako se i ja budim rano,uglavnom posle ne zaspim,a sta cemo,takve smo!Juce sam procitala kako se u Zg izgubio jedan djecak,takodjer s Autizmom,zatvorila se vrata tramvaja prije nego je majka uspila uci,nasli su ga tek nocu,sitila sam se odmah Laneta i Simona,te vas briznih majki,pa samo mogu zamisliti sta je sve ta majka prolazila dok ga nisu,fala Bogu pronasli,ziva i zdrava.Ivice draga,vidim da se tvoj vedri duh uspjesno bori s tim upornim bakterijama,ne trebas se opterecivati mislima o transplatacij,pusti to!Kako izgleda tvoja terasa u ovo jesenje jutro?Ja sam moje cvice unila u hodnik,sad sve nekako golo na balkonu,poneki list sa okolnih stabala,skoro pa tuzno.uh,produzi ja u esej,evo mi se unucica digla,baba se ostavlja jutrasnjeg piskaranja,dite triba marendati.Pozdrav svim djevocicama!
Pjetra is offline  
Old 20.11.2011., 10:48   #2618
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
draga angel,žao mi je što cete opet mučit sa operacijama,ali sigurna sam da ceš ti to izdržat ,jaka si ti.hoceš mi molim te napisat ime i prezime one dr.imam broj tel.ostale curke sve vas pozdravljam.ja sam vam malo potresena,u susjedstvu umro jedan mlad momak koji je imao leukemiju,vec 3.god.je ima, i bio dobar,odjednom se stanje pogorša i eto ti tako završi.22 mu god.
draga Renchi jest mučenje i gnjavaža al moram pa eto dr se zove Sanda Miljko i odlična je za mene najbolja eto pokušaj i sretno pozdravi i ostalim curama
angel777 is offline  
Old 20.11.2011., 12:35   #2619
Evo da vam se i ja javim, uradila sam pretrage vezane za lupus i sve je ok, tako da su mi lupus eliminisali za sada. Ja ne znam vise kako se osjecam, srecna jesam sto nije lupus, ali vjerujte vise ne mogu da zivim u ovoj agoniji, cas je ova, cas ona bolest, nikako dijagnozu da dobijem, a s tim i neku terapiju da mi bar malo pomogne, jer imam uzasne bolove, posebno u koljenima. Psihicki padam sve vise i vise ...
Pozz za sve, zelim vam sto manje bolova i sto vise remisija.... (divno je vidjeti kako se druzite na ovom forumu i kako dajete podrsku jedni drugima).
vesnaa is offline  
Old 20.11.2011., 18:03   #2620
Pa Vesna draga jednu bolest si eliminirala al uradi pretrage da vidiš o čemu se radi .
Pjetra sretan rođendan tvom sinu i neka nam sutrašnja Gospa od zdravlja podari puno ,puno zdravlja.Čitala sam i ja o tom dečku al je sretno završilo i on je bio presretan kad je došao kući u svoje poznato okruženje.
Panda svima.
goga52 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.