Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 15:22   #281
Brza pozajmica PBZ internet bankarstvo

Ja popustio i digao, taman mi trebalo neki dan 20.000, na tri godine, vracam sveukupno 23.000.
Na racunu bilo u roku minute. Uzeo sam i osiguranje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:10   #282
Meni je glupo sto nedaju otplatu manju od tri godine.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:16   #283
Neko vrijeme su imali na dvije godine, ali već duže nemaju. I meni je glupo.
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:14   #284
Pozajmica se može vratiti u bilo kom trenutku.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:15   #285
Upravo to.
Mislim, tri godine je rok do kojeg moraš vratiti, ali ti možeš skupljati i otplatiti istu nakon godinu dana, nitko ti ne brani.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:21   #286
Da sam toliko disciplinirana da stavljam lovu sa strane radi ranije otplate pozajmice onda bi bila dovoljno disciplinirana i da sama štedim te dvije godine pa mi pozajmica ne bi ni trebala. Ovako banka skine lovu i to je to.
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:26   #287
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Da sam toliko disciplinirana da stavljam lovu sa strane radi ranije otplate pozajmice onda bi bila dovoljno disciplinirana i da sama štedim te dvije godine pa mi pozajmica ne bi ni trebala. Ovako banka skine lovu i to je to.

Uzmeš si štednju na trajni nalog i onda te banka disciplinira na način da ti određenog datume uzme novce i stavi na štednju... možeš na godinu, možeš i na više...
SuperKruno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:30   #288
Znam za to.
Samo ovdje se priča o pozajmicama pa stoga moj komentar. U svakom slučaju, trenutno izbjegavam biti u bankarskim raljama pa tako i pozajmice, kredite i ino
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:33   #289
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Znam za to.
Samo ovdje se priča o pozajmicama pa stoga moj komentar. U svakom slučaju, trenutno izbjegavam biti u bankarskim raljama pa tako i pozajmice, kredite i ino
eh, nadam se da je onih 15 kn mjesečno kolko mi uzmu za vođenje računa jedino što cu ikad platiti banci..
SuperKruno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:42   #290
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Da sam toliko disciplinirana da stavljam lovu sa strane radi ranije otplate pozajmice onda bi bila dovoljno disciplinirana i da sama štedim te dvije godine pa mi pozajmica ne bi ni trebala. Ovako banka skine lovu i to je to.
Pa ustvari, malo je teže tako, ali se može, ako želiš otplatiti što prije. Ako je rata 300, ostaviš 600 i dobro. Ili štednja neka ili trajni nalog, kako je spomenuto.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 18:46   #291
Moze li se recimo dignes 40000kn i doc za mjesec dva i uplatiti 8000kn da se smanji glavnica, ili u obzir ide samo kompletna svota da se zatvori.
Vox2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:36   #292
Ja vec mjesec dana gledam i nikako da se upali :P

Sto vi mislite, jesam li po vama sigurno out za to s obzirom da vec imam dvije pozajmice? Inace prihodi dolaze uredno i za ovaj mjesec imam suradnji od par tisuca kn pa sam miran ali bi trebao trecu pozajmicu jer hocu nesto osobno obaviti, a trenutno ne mogu nikako...

Adikko me po kratkom postupku odbio zbog 3 dana u blokadi tijekom jednog mjeseca prosle godine. Ovo sa pbz je daleko najbolja i najjednostavnija stvar. Osobno sam sad u puno boljoj situaciji jer polako dizem sve ovo sto sam pokrenuo prije par mjeseci i mogu ocekivati dobru zaradu... Ako imate neke info molim vas inbox
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:41   #293
Quote:
Vox2 kaže: Pogledaj post
Moze li se recimo dignes 40000kn i doc za mjesec dva i uplatiti 8000kn da se smanji glavnica, ili u obzir ide samo kompletna svota da se zatvori.
možeš djelomično otplatiti kredit,biraš da li želiš da ti se s uplatom smanji rata ili da ti rata ostane ista a smanjiš rok otplate.

minimalni iznos za uplatu je 3 rate kredita,npr. ako ti je rata 500kn moras uplatiti barem 1500kn.

i javljaš se osobnom bankaru.
dustmoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 07:26   #294
Budući kako je netko ovdje spomenu da će masovno odobravanje brzih pozajmica ići krajem ovog mj., zanima me da li je ikome odobren isti??
Strife is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:58   #295
Brza pozajmica PBZ internet bankarstvo

Znaci ako sam podigao recimo 15000kn u uplatim oko 7-8, mogu rok od tri godine otplate prepoloviti na godinu i pol?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 09:35   #296
gdje vidite u bankarstvu da imate ponuđene te pozajmice? ja imam samo mobilno i ne vidim nigdje.. jel treba ući možda u internet bankarstvo sa tokenom? čudno mi je da nemam ponudu za pozajmice, imam redovnu plaću, sve po pravilima otplaćujem...
weever is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 10:57   #297
Onda tebi nisu ponudili

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:00   #298
ok, a jel vidljivo to u mobilnom bankarstvu? gdje? jer sam prije par godina imao to ponuđeno, a sada ne koristim internet bankarstvo, samo mobilno pa nisam ziher... ne vidim razloga da mi nebi ponudili
weever is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:01   #299
Da vidljivo je pod krediti i pozajmnice

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:04   #300
Quote:
weever kaže: Pogledaj post
ok, a jel vidljivo to u mobilnom bankarstvu? gdje? jer sam prije par godina imao to ponuđeno, a sada ne koristim internet bankarstvo, samo mobilno pa nisam ziher... ne vidim razloga da mi nebi ponudili
Ne mora biti, meni nije ponuđeno, mojoj ženi je. Funny fact, to nakon što je otvorila da može ići u minus
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.