Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 10:38   #2801
@peroperic2, Ima itekako uspjesnih veza, mi koji smo malo stariji od YT-instagram generacije obicno smo se nauzivali samackog zivota te se pronasli uz zivotne partnere. Naravno da se ne radi o Kroejisi, jer tamosnje skrivanje i prikrivanje partnerstva brzo bi prisjelo, a potpuno out-anje je privilegija povlastenih u tamosnjem drustvu. Pitaj konkretno sta te zanima...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:03   #2802
Pozdrav,

na romeo sam vec skoro godinu dana svaki dan i ne mogu naci nista kvalitetno. Sve samo spletkarosi, propali dogovori, ne zanimljivi ljudi. Probao sam i tu saunu Mobilus, bio sam u Hot Potu... Pitanje... Gdje su nestali muškarci?
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:12   #2803
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

na romeo sam vec skoro godinu dana svaki dan i ne mogu naci nista kvalitetno. Sve samo spletkarosi, propali dogovori, ne zanimljivi ljudi. Probao sam i tu saunu Mobilus, bio sam u Hot Potu... Pitanje... Gdje su nestali muškarci?

haha to se i ja pitam. bio sam na romeu ali sam odustao od toga, i sam si rekao zasto xd
mislim da nisu nestali samo sa tih stranica tipa romeo ili grindr. skuzio sam da sad dosta njih ima neke razgovore preko instagrama
mozda je to bolje, no opet je tesko upoznati nekoga ok
bar je to stvar kod mene
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:24   #2804
Quote:
peroperic2 kaže: Pogledaj post
znam za njega. britanac je. pogledao sam sve njegove dokumentarne emisije koje je snimao sa jednim producentom o lgbt populaciji. odlican je, i znam za taj video sa njegovom mamom ( i tatom duduse )
odlican mi je i Marke Miller. Njega sam prvog otkrio i ostao sam njegov fan. Svida mi se sto promovira tu neku srecu obicnim dogadanjima i sl. kako oni kazu Everyday is a great day.
Je, super je Rihyad. On je Irac, majka mu je Irkinja, a otac iz Iraka!!! Zato se i zove Rihyad. A rođen je i živio u Irskoj.
I stari mu je cool. Prihvaća ga totalno. Iako je iz Iraka, ali čovjek se civilizirao.
Ili je dobar po prirodi.
goldentip is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 04:04   #2805
maestus, a da pauziras neko vrijeme s tim trazenjem? Neko bi ti cijeli upis proglasio ocajem, stranica, sauna, jos taj neki klub... puno brate a bez ikakvog uspjeha. Bolje onda promijeniti nesto, postati otvoreniji uzivo, u drustvu, ako vec ne ide tako. Nagađam, mozda imas i drustvo i ostalo ali ne ide. Iako kazu da je online trazenje super meni je to uzas, budem ko na iglama od svega a do upoznavanja se otegne, plus sto moras imati dobre zivce za sve te bezglave profile. I kvalitet mi je nespojiv s romeom i bilo kojom drugom stranicom, pa vecina tipova ne zna sastaviti dvije normalne recenice a ko borgovi samo pitaju jedno te isto. Jos ako si u manjoj sredini opet je predviđena katastrofa a mnogi nece nista poduzeti tj. sjesti u bus da dođu do tvog grada jer im je tlaka. Svi bi nesto a prstom nece da maknu. Teze je naci nekoga umjesto da bude lakse sa tim stranicama i aplikacijama. Kod mene se desavaju promjene uzivo, nista veliko ali sam opusteniji, vise se zajebajem u drustvu, cak znam reci da sta fali i ako imam decka i slicne gluposti, suptilno se udvaram frajeru i zovem ga mackom, neke hvatam za sisu i prokomentarisem da je dobra. Nije me briga a nije ni ljude cim se smiju. Ja bih nekog frajera, da ga posjednem za kuhinjski sto, da zapalimo i uzivamo u mirisu i ispijanju kafe jer mi jedan takav veseljak treba. Imam jednog na umu ali rijetko ga sretnem i nemam kad pricati s njim, samo se pozdravimo kad jedan od nas izlazi iz busa a drugi ulazi. Treba prvo doci opet u pravi kontakt s njim a to ce biti malo teze. Kako god, odgovara mi trenutno i ovako, bilo nesto ili ne.

Vrijeme je za kafu.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:01   #2806
awic kako slatko Kinder
I ja sam isto prije kada sam bio slobodan znao hvatati za sisu decke koji su mi se svidjali i kao komentirao bas ti je dobra i svi su mislili da je to samo sala a meni je stvarno bila dobra sisa i prilika za pipkanje pa sam znao tom prilikom i uhvatit malo za trbuscic to su naravno bili prijatelji ili poznanici nisam bas svakoga napastovao

E da one tipove sta si postao koju stranicu prije i napisao da se za tvojima nebi nitko okrenuo...e ja bi itekako

O ostalo...pa ja nemogu vjerovati da na romeu nema uredu osoba,sigurno se nadje znam da ima puno frikova kojima je sam bitna kolika ti je kita ali pa nisu ama bas svi takvi.
Evo ja s veseljem mogu reci da mi je nedavno bilo 5. godisnjica sa mojim deckom kojega nebi upoznao da nije bilo romea. I to smo isli "proslavit" u jednu stranu drzavu gdje smo se opijali i partyali par dana To mi je i ujedno prijatelj i gdje se ne vrti sve oko jebavanja,kako kaze Kinder s njime se mogu sjesti i popiti kafu,koji puta znam doci kod njega pa gledamo tv do kasno u krevetu i samo se zagrlimo i tako zaspimo bez seksa jer mi je koji put lijepo se samo stisnuti uz njega i ne treba mi vise nista...

U biti sada kad mislim vjerojatno je vlastiti prostor dosta problem za nesto ozbiljnije,nama to hvala bogu od pocetka nije bio problem,vjerojatno da nismo imali svoj stan nebi moglo biti nesto ozbiljnije
r1va16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:54   #2807
ali koja je druga opcija za upoznavanje gay ljudi ako nije grindr, romeo i gay.hr. jer sigurno necu doc u restoran i svidi mi se konobar i sad cu ja njega pitat ej jesi gay ako jesi ajmo na pice, ili bilogdje drugdje. mislim da se treba kretat u tom nekom gay krugu ljudi ako zelimo naci nekoga.
jako je lijepo cuti price nekih kako su se upoznali i kako njihova veza svaki dan raste.

mozda i ima dobrih ljudi na tim stranicama ali stvar je da nitko neće nista ozbiljno pricati, vecinom se vode isti razgovori sa svakom osobom.
jos sam mlad, valjda ce i meni doci svjetlo dana heheh
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:58   #2808
Ovo ce sada zvucati jako grubo, ali jedini savjet koji mogu dati je da odes van Hrvatske.
Hunter ima pravo... cak i ako zelis vezu, vrlo brzo ces se suociti sa 101 problem, a svi su povezani sa drustvom u kojem zivimo.
Odi van, sada to nije tesko. Kada se malo sredis, pronaci ces i decka... vrlo brzo.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:23   #2809
to se slazem. moram priznati da sam i razmisljao o selidbi van hrvatske. imam zelju.
Quote:
Naravno da se ne radi o Kroejisi, jer tamosnje skrivanje i prikrivanje partnerstva brzo bi prisjelo, a potpuno out-anje je privilegija povlastenih u tamosnjem drustvu. Pitaj konkretno sta te zanima...
ovo je dobro rečeno
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 00:42   #2810
Uopće nemam želju za odlaskom van.
Quote:
r1va16 kaže: Pogledaj post
I ja sam isto prije kada sam bio slobodan znao hvatati za sisu decke koji su mi se svidjali i kao komentirao bas ti je dobra i svi su mislili da je to samo sala a meni je stvarno bila dobra sisa i prilika za pipkanje pa sam znao tom prilikom i uhvatit malo za trbuscic to su naravno bili prijatelji ili poznanici nisam bas svakoga napastovao
Tako i ja radim, lijep je osjećaj kad ih pipkaš a oni su mi preslatki jer se ne brane od toga. Kao krenu ali prepuste se.
Quote:
To mi je i ujedno prijatelj i gdje se ne vrti sve oko jebavanja,kako kaze Kinder s njime se mogu sjesti i popiti kafu,koji puta znam doci kod njega pa gledamo tv do kasno u krevetu i samo se zagrlimo i tako zaspimo bez seksa jer mi je koji put lijepo se samo stisnuti uz njega i ne treba mi vise nista...

Quote:
U biti sada kad mislim vjerojatno je vlastiti prostor dosta problem za nesto ozbiljnije,nama to hvala bogu od pocetka nije bio problem,vjerojatno da nismo imali svoj stan nebi moglo biti nesto ozbiljnije
Definitivno pomaže imati svoj kutak ali sve kreće od nas samih i šta sami želimo. Nekome kome je prioritet skrivati se vjerovatno neće biti ni na kraj pameti suživot s partnerom.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 04:37   #2811
Di da se selimo i koja je preporuka. Irska - Dublin pun Hrvata i Hrvatica. Trebalo bi bježat od njih i u Dublinu.

Meni se Švedska čini ok. I Nizozemska. I Belgija.

I Španjolska je izrazito gay frendly - ne znam koji je to sociološki eksperiment uspio, iako su katolička zemlja, ali su totalno cool s gay ekipom. Za razliku od Italije.

Drugo, treba promijeniti i napustiti sve. Posao, prijatelje, da bi se živjelo otvorenije, normalnije.

Onda treba naći drugi posao tamo gdje se ide.

Ja mislim da čovjek kakav je inače - on reproducira svoje ponašanje bez obzira gdje je. Imao sam jednog prijatelja koji je bio po stranim zemljama, i svugdje je imao stalnu vezu - dečka. I u Hrvatskoj je imao dečka. I kad je opet otišao vani, u Kanadu, opet je u kratkom roku našao momka, kojem se toliko svidio da mu je ponudio brak. I vjenčali se i happy.
goldentip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 09:52   #2812
Quote:
goldentip kaže: Pogledaj post
Di da se selimo i koja je preporuka. Irska - Dublin pun Hrvata i Hrvatica. Trebalo bi bježat od njih i u Dublinu.

Meni se Švedska čini ok. I Nizozemska. I Belgija.

I Španjolska je izrazito gay frendly - ne znam koji je to sociološki eksperiment uspio, iako su katolička zemlja, ali su totalno cool s gay ekipom. Za razliku od Italije.

Drugo, treba promijeniti i napustiti sve. Posao, prijatelje, da bi se živjelo otvorenije, normalnije.

Onda treba naći drugi posao tamo gdje se ide.

Ja mislim da čovjek kakav je inače - on reproducira svoje ponašanje bez obzira gdje je. Imao sam jednog prijatelja koji je bio po stranim zemljama, i svugdje je imao stalnu vezu - dečka. I u Hrvatskoj je imao dečka. I kad je opet otišao vani, u Kanadu, opet je u kratkom roku našao momka, kojem se toliko svidio da mu je ponudio brak. I vjenčali se i happy.
U Njemackoj je sasvim ok. Zemlja nije tolerantna poput skandinavskih, ali su Nijemci mentalitetno ljudi koji gledaju svoja posla i ne zabadaju nos u tude zivote. Sto se tice posla tu cijene rad i nista drugo ih se po tom pitanju ne tice....
Svedska je izuzetno tolerantna, ali se meni Svedani ne svidaju ni malo... ebeni pasivni agresivci. Norvezani su puno bolji i to je liberalni raj na zemlji, ali se je nama tesko prilagoditi jer ono sto je kod nas ultra liberalno tamo je tek neki centar. Primjer....zena vice na dijete ( u 90% slucajeva to je strankinja ), ljudi u okolici vade mob i zovu socijalnu sluzbu. Socijalna sluzba dolazi u roku keks...jednom je upozorena i stavljena pod nadzor, te mora pohadati radionicu. Drugi put joj uzimaju skrbnistvo. Ako prodem bez da reagiram na taj nacin oni ce se zgroziti nad mojim ponasanjem. Imaju cijeli niz radionica za roditelje gdje strucne osobe rade sa njima i djecom i sve su besplatne. Iskreno...mene od njih boli mozak.
Iraska je super. Mentalitetno su slicni ( ne isti ), a nasi ljudi koji su otisli, otisli su jer ih Hrvatska gusi, tako da nemas brige da ce te sikanirati. Svi oni su sretni da su dosli u " normalno " okruzenje, a manjina koja nije suti jer se kolo srece okrenulo, pa su sada oni u manjini.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:44   #2813
Quote:
goldentip kaže: Pogledaj post
Di da se selimo i koja je preporuka. Irska - Dublin pun Hrvata i Hrvatica. Trebalo bi bježat od njih i u Dublinu.

Meni se Švedska čini ok. I Nizozemska. I Belgija.

I Španjolska je izrazito gay frendly - ne znam koji je to sociološki eksperiment uspio, iako su katolička zemlja, ali su totalno cool s gay ekipom. Za razliku od Italije.

Drugo, treba promijeniti i napustiti sve. Posao, prijatelje, da bi se živjelo otvorenije, normalnije.

Onda treba naći drugi posao tamo gdje se ide.

Ja mislim da čovjek kakav je inače - on reproducira svoje ponašanje bez obzira gdje je. Imao sam jednog prijatelja koji je bio po stranim zemljama, i svugdje je imao stalnu vezu - dečka. I u Hrvatskoj je imao dečka. I kad je opet otišao vani, u Kanadu, opet je u kratkom roku našao momka, kojem se toliko svidio da mu je ponudio brak. I vjenčali se i happy.
Kanada također gay friendly
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:54   #2814
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
U Njemackoj je sasvim ok. Zemlja nije tolerantna poput skandinavskih, ali su Nijemci mentalitetno ljudi koji gledaju svoja posla i ne zabadaju nos u tude zivote. Sto se tice posla tu cijene rad i nista drugo ih se po tom pitanju ne tice....
Svedska je izuzetno tolerantna, ali se meni Svedani ne svidaju ni malo... ebeni pasivni agresivci. Norvezani su puno bolji i to je liberalni raj na zemlji, ali se je nama tesko prilagoditi jer ono sto je kod nas ultra liberalno tamo je tek neki centar. Primjer....zena vice na dijete ( u 90% slucajeva to je strankinja ), ljudi u okolici vade mob i zovu socijalnu sluzbu. Socijalna sluzba dolazi u roku keks...jednom je upozorena i stavljena pod nadzor, te mora pohadati radionicu. Drugi put joj uzimaju skrbnistvo. Ako prodem bez da reagiram na taj nacin oni ce se zgroziti nad mojim ponasanjem. Imaju cijeli niz radionica za roditelje gdje strucne osobe rade sa njima i djecom i sve su besplatne. Iskreno...mene od njih boli mozak.
Iraska je super. Mentalitetno su slicni ( ne isti ), a nasi ljudi koji su otisli, otisli su jer ih Hrvatska gusi, tako da nemas brige da ce te sikanirati. Svi oni su sretni da su dosli u " normalno " okruzenje, a manjina koja nije suti jer se kolo srece okrenulo, pa su sada oni u manjini.

Prije je bila neka izreka - koja se koristila '50,'60,'70-ih godina prošlog stoljeća.

Ako želiš uspjeti u životu moraš biti ili Židov, ili mason ili homoseksualac.

Zašto danas nije tako? Haha. I kad spomenu gej lobi diže mi se kosa na glavi.

Na poslu mi je šefica bila out, dvoje kolega, i ja. Ostali su bili strejt. Nije mi ništa pomoglo da ostanem raditi za stalno. Nema gej lobija.

Možda u Americi, u šou biznisu postoje neke gej veze, ali ovdje kod nas, ništa.

Čak i gej ekipa nije friendly međusobno. Seks je na prvom mjestu. Valjda je to valuta među nama. Ostati u kontaktu ako nema seksa, možeš zaboraviti. I širenje neke društvene mreže.

Znači treba se poseksati za ostvariti neki kontakt i network.
Nažalost ili nasreću, ja nisam mogao protiv sebe. Spavat s nekim ko me odbija fizički, ili izaziva gađenje, da bi ostvario neku korist nisam nikad mogao.

A ljudi misle da smo povezani. Kako je rekla moja psihijatrica - kad sam joj rekao da sam gej - " ekipa je povezana". Ja njoj, hahaha. Molim, imam dva gej frenda tu gdje živim i dva u inozemstvu i nema nikakve povezane ekipe.

Tako da ja sa svojom politikom seksualnog odabira neću daleko u gej lobiju napredovati.
goldentip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:08   #2815
Ma gay lobby je izmisljotina.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:14   #2816
Bubisha

Slucajno videh tvoj nick ovde kad sam upalio prvu stranu... no homo, samo da te pozdravim...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:43   #2817
Bok DZBG
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:30   #2818
Kako ima zgodnih frajera, kakav romeo, kakav grindr i ostalo. Samo sam imao srece sto mi je prvi decko za moj ukus bio iznadprosjecan i to bas s romea. Da sam ga crtao, ne bi zgodniji bio.

A sad da cujete moj master plan! Vracam se starim korijenima, pozivam frajere na plejku, tako cu pokusati i zavoditi. Fudbal imam sto je najbitnije, jos samo uzmem 8 piva, dvije za mene i 6 za potencijalnog. Potrajat ce dok dovucem potencijalne.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:21   #2819
Ja nemam te potrebe da diram druge za sise, nekako sam izgradio taj "guard" oko sebe i u društvu sam skroz sabran po pitanju toga.

I meni je potreban netko s kojim je moguće popričat, izać negdje, družit se. Tip sam osobe koji želi energiju usmjerit u nešto drugačije, opipljivo i bolje.
Imam sve samo suputnik fali...

Pikachu, gdje nać te kvalitetne dečke a da nije romeo, grinder, scruff i ostalo?

Zadnje uređivanje maestus : 21.10.2017. at 14:33.
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 15:14   #2820
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
gdje nać te kvalitetne dečke a da nije romeo, grinder, scruff i ostalo?
I mene ovo živo zanima
B.B2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger