Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 08:29   #121
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ne! Nije.
Do kraja 6mj ove godine zivjeli smo normalno, s nesuglasicama, ali cvrstim planovima za buducnost. Nikada nisam pomislio da je na ovako tezak nacin nezadovoljna, to nikada nije rekla!
Onda si bio slijep kraj zdravih ociju..
Nitko ne ode tako drasticno u razvod jer mu je dobro..
Ona je izgleda gusila u sebi i potiskivala.
I pukla..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:31   #122
nakon ovih novih informacija o tvom (ne)sudjelovanju u zajedničkim obavezama, mijenjam mišljenje. i smatram da je dobro napravila. dala ti je jako puno vremena. i puno ti je govorila. na svoj način. a nisi ju slušao. sad veliš da si se promijenio. ne , sada samo pokušavaš glumiti da dobiješ ono što želiš. vjerujem da bi nakon mjesec-dva priča bila potpuno ista. psti ju. nek sredi svoj život i život djece a ti budi otac (ono što do sad nisi bio). preuzmi na sebe dio obaveza i komuniciraj oko djece i njihovih potreba. nju i njezin život ostavi na miru.priča s usisavačem
vodainebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:31   #123
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ma, djeca su na prvom mjestu.
Mogu prihvatiti "sve", ali kad u to sve ukljucim djecu, to ne ide.
Smatram da njima to nije potrebno, da se s lakocom mogu popraviti stvari, tj vec su popravljene, s moje strane. Ono sto smeta je ona recenica "kasno je sad".
Da supruga odustane od svog nauma, svi problemi rijeseni.
Netko je spomenuo trecu osobu. Nije iskljuceno, ali ne vjerujem u to.
Promjena je dosla gotovo preko noci, iako ona kaze da je dugo razmisljala o tome- nije to pokazala ni na koji nacin.
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Nisam htio o razlozima eventualne rastave, ali moram odgovorit..
Bio sam pasivan. Često nisam htio pricuvati djecu kada bih dosao s posla da ona ode sama u trgovinu npr, nego je to obavljala s djecom. Na rodjendane sam isao puncu, punici, sogorici iz njene obitelji. Ostale rodjendane daljne rodbine ona je "odradjivala" sama s djecom. To je tako bilo jer je tako islo.. Znala je prigovorit ili pitat zasto ne idem; ne da mi se i to je bilo to. Cesto mi se tako nije dalo ic setat s njima do grada, do igralista u susjedstvu i sl. Kada bi trebalo nesto kupit (meni) sibnem joj sms da kupi to i to kad bude isla s posla. Kada bi sebi kupila npr cipele (kojih ima realno prepun ormar) prigovarao bih. Htjela bi u kino, sto cemo ic u kino ako imam 1500 filmova na hdd..
To su ti i takvi razlozi razvoda. Ima li jos netko da misli kako ja to nisam u stanju popravit doslovno PREKO NOĆI!?
Kupi zeno 5 pari cipela, idemo u setnju, idemo po rodjendanima, idemo nepozvani u svatove ako treba..
boldano - ne, neće se ništa riješiti
ovo što si ti nabrojao kao razloge su samo površne manifestacije tvog bmk stava, a taj stav je ono što je ženu udaljilo od tebe
i opet ne, ne može se to popraviti preko noći jer još uvijek misliš da promjenama činiš njoj ustupke
naravno, nemamo pojma kakva je ona uistinu - da li je blesa, kakvom je predstavljaš, koja spraši plaću na loše cipele - ali tebi to, čini se, ionako nije bitno jer govoriš o njoj kao o neposlušnoj posluzi
ako su ti djeca uistinu na prvom mjestu, sve što možeš u ovom trenutku jest potruditi se oko komunikacije sa ženom jer će vam trebati zdrav odnos čak i ako nema povratka na staro
umjesto kajanja zbog propuštenih prilika, fokusiraj se na to da sad ne propustiš priliku biti Čovjek, biti dobar otac koji će progutati povrijeđeni ponos za dobrobit djece
ne ratuj, ne izvlači duhove prošlosti, ne ogovaraj majku svoje djece...

ot - ako žena na novoj adresi ima trajnije rješenje stambenog pitanja, klinka će u školi stvoriti novi krug prijatelja, novu mikrosredinu koju će osjećati kao svoju
ionako se s polaskom u školu mijenjaju njihovi socijalni kontakti
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:51   #124
Exclamation

*
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	image.jpg‎
Views:	189
Size:	9.7 KB
ID:	17143  
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:22   #125
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
*
Nije bas tema ali.

Pa da nisi nikako primjetio da je zena nezadovoljna, i bilo ti je dobro u takvom braku?

Mislim, meni je jasno da se udaljila i tesko je se vratit nazad jednom kad nekoga otpises, dodaj tome jos losu komunikaciju i sranje je zagarantirano, ali i ti si taj koji nije htio vidit, jos si i prije nje prestao sa bracnim duznostima, tj. ti si nju napustio davno prije nego ona tebe. Jbg zeni se vise ne da. Prekipjelo. Nadala se valjda nekom common senseu i nije to znala iskomunicirat, eto tu vidim njenu najvecu gresku sta se odnosa tice.

I ne cudim se ako ne zeli djecu dat tebi na skrb. Sama je dosad obavljala vecinu obiteljskih i kucnih obveza i vjerojatno smatra da moze i nastavit sama.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:29   #126
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
*

Focal
pomiri se s razvodom
što se djece tiče, kod tebe će, paradiksalno, razvod biti dobra stvar

pisao sam na drugim temama, a i prema mojim iskustvima, nekad razvod ovakvim roditeljima i donese kvalitetniji odnos sa djecom...
bit ćeš više fokusiran na njih kad budu samo s tobom, i samim tim, davat ćeš im puno kvalitetnije vrijeme

tako da ćeš biti bolji otac nego prije

najgore što možeš činiti, sebi, ženi, a djeci osobito, je tvrdoglavo ponavljati da čekaš da se ona vrati i da je to sve radi njene odluke

poštujem što si se ovdje ogolio

ali, vidiš, to ti neće pomoći

niti jedna žena koja ovdje piše ne bi ti se vratila..ne bih ni ja, da sam žena, a sklon sam opraštanju
ti moraš shvatiti da svi morate dalje i tražiti novi, i drugačiji život
dogovorite se oko djece, po svemu do sad vidim da će ona bit razumna

vjeruj mi, bit ćeš im bolji otac kad se razvedete
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:36   #127
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Nije bas tema ali.

Pa da nisi nikako primjetio da je zena nezadovoljna, i bilo ti je dobro u takvom braku?

Mislim, meni je jasno da se udaljila i tesko je se vratit nazad jednom kad nekoga otpises, dodaj tome jos losu komunikaciju i sranje je zagarantirano, ali i ti si taj koji nije htio vidit, jos si i prije nje prestao sa bracnim duznostima, tj. ti si nju napustio davno prije nego ona tebe. Jbg zeni se vise ne da. Prekipjelo. Nadala se valjda nekom common senseu i nije to znala iskomunicirat, eto tu vidim njenu najvecu gresku sta se odnosa tice.

I ne cudim se ako ne zeli djecu dat tebi na skrb. Sama je dosad obavljala vecinu obiteljskih i kucnih obveza i vjerojatno smatra da moze i nastavit sama.
Bilo je dobro jer smatram da ne postoji savrsen brak.
Nesuglasice moraju postojati.
Od braka se moze odustati tek onda kada su oba partnera dala sve od sebe da brak spase. Ovdje to nije slucaj i to je ono sto najvise smeta i sto ne mogu shvatiti. Meni to izgleda "preko noci".
Njoj je to "godinama"!
Pobogu, zasto meni to nitko nije rekao!?
Posvadjamo se jedan dan zbog gluposti, iducih 4-5 dana sve ok!
Za mene je to bilo pod normalno, tako mora bit.
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:55   #128
A jbg, ona ocito ne zeli vise bit s tobom.

Po meni bi idealno rjesenje bilo da dijete iza/prije skole bude kod tebe, kad mama dodje s posla skupi ga i to je to. Samo nastojte olaksat djeci kako god znate, ne svadjajte se pred njima i objasnite im kako ce im zivot izgledat i da ih volite i pazite bez obzira na stanje. Djeca trebaju sigurnost i rutinu i to im omogucite.

Gledam sina od svog muza (on je bio godinu stariji od tvoje kceri kad su se razveli), pa on skoro da i nije osjetio taj razvod jer su ovi dvoje prvih mjeseci sve snage ulozili u to, pricali s malim otvoreno, cak se i druzili svi skupa nekoliko puta, objasnili mu da tako mora bit jer je inace stanje neizdrzivo za njih dvoje, stvarno su stavili maloga ispred svojih sranja i ispalo je dobro, razvozali su ga i po par puta dnevno kad bi htio mami ili tati, nakraju je mali sam odlucio di zeli bit i postuju njegovu odluku.

Eto o tome razgovarajte, a ne ko je koliko puta i kad usisao i koliko je pari cipela kupljeno, urazumite se, nadjite na kavi i razradite plan ako ikako mozete.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:59   #129
Ma autor pitanja se samo inati bivsoj preko djece.
Uopce nije svjestan sto znaci 24 sata brinuti se za djecu. Nema tu slobode, samo obaveze. Jedino ako svojoj mami misli uvaliti klince pa glumiti savrsenog oca.
Totalni je klise.
Preko tudih leda bi pumpao svoj ego.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:04   #130
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Uopce nije svjestan sto znaci 24 sata brinuti se za djecu. Nema tu slobode, samo obaveze. Jedino ako svojoj mami misli uvaliti klince pa glumiti savrsenog oca.
Ovoga se i ja bojim, pogotovo ako dosad nije bio bas angaziran. Imat sam na ledjima posao, kucu i djecu je totalni uzas. Mislim, i u dvoje je tesko, tako da mogu samo zamislit koliko si rastrgan ako si sam u tome.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:23   #131
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma autor pitanja se samo inati bivsoj preko djece.
Uopce nije svjestan sto znaci 24 sata brinuti se za djecu. Nema tu slobode, samo obaveze. Jedino ako svojoj mami misli uvaliti klince pa glumiti savrsenog oca.
Totalni je klise.
Preko tudih leda bi pumpao svoj ego.
Apsolutno krivo.
Ne mozete li shvatit da sam se ja promijenio u trenutku kada sam shvatio sto mogu izgubit!?
Ako vec mora biti tako, ne mogu dozvolit da kcer bude sama kod kuce dopodne, a ima gdje bit. Samo to je problem koji me koci da bezbrizno prepustim da djeca zive s njom. Ona je postala drugacija, hladnija i prema djeci u zadnje vrijeme, no nisam rekao da je ona losa majka niti da bih ja bio bolji od nje u odgoju itd, to nisam rekao. Govorim samo kako smatram da bi njima prihvatljivije bilo zivjeti ovdje gdje su do sada zivili. Podjednako dobro zivio s njima ja ili mama u mojoj kuci (sto inace nije moguce). Kada su djeca sa mnom, JA sam s njima, ne moja mama. Tako ce i ostati.
To nije slucaj kod supruge. Djeca su cesto kat nize kod njenih roditelja kada su "s njom".
Nema tu nikakve osvete. Govorim da sada razmisljam samo o djeci, njihovim osjecajima i sto bi za njih bilo bolje.
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:35   #132
da...



Moran priznat..u pocetku mi te bilo milo, cinia si mi se ka da si sve ucinia da do toga ne dodje, da si oko kuce i dice bija 24/7 i da bi bila totalna greska da mala zivi s njom, zbog skole i svega...da je ona kuja koja ti namjerno pakosti i skupila se preko noci jer je nasla utjehu u nekom ko joj slatkorjecivo puni glavu sranjima...bla bla bla

cini mi se da sve sad radis jer ti je ego sjeban, jer je ona otisla, nasla, makar i virtualno, nekog ko je jebeno saslusa.
iako, ne branim ni nju, koja je 6god sutila i podilazila ti, i onda nasla easy way out koristeci moderne tehnologije
olako ste dozivljavali jedno drugo, i brak i obaveze.

i sam znas da nisi u stanju odrzavat taj, prividni, nacin zivota.
to nisi jednostavno ti.

rjesite te to ljudski. zbog dice. budi toliko dosljedan, korektan...zajebi ponos, pojedi govno.

jebote..sad kad pogledan upis, da si joj prigovoria koji k pali perilicu da ti smeta buka. wtf?
da si joj prigovoria da je skupa struja i ceka vecer pa ajde..al buka
i usisavanje nediljom...uuu strasno. imate dicu. koji k.
kad bi tribalo po kuci obavit poslove i malo sredit, nego vikendom.

lizanjem oltara se kuca nece usisat, a Bog je moga odmarat nediljom, kad nije ima zene i dice da za njima sredjuje
malo sale...al tako je.
nije poanta bit vjernik a zivit ka seronja. paris mi se tako zadrt i slip pored zdravih ociju.
ako si vec vjernik, dozivi ovo ka kusnju od Njega gori, da vidi jesi li u stanju se pocet ponasat ka covik.

eto...

pojedi govno, odjebi ego i misli na dicu...nema povratka na staro, kako bi reka Zoka Briselski

p.s. ima san slicnu sudbinu, doduse, njoj san oko kuce i dice, pomaga oko svega...tako da, razlozi mog razlaza su drugaciji, drugaciji sam ja tip seronje...al dica su nam uvik bila isprid nas i nasih sranja.
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:55   #133
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Apsolutno krivo.
Ne mozete li shvatit da sam se ja promijenio u trenutku kada sam shvatio sto mogu izgubit!?
Ako vec mora biti tako, ne mogu dozvolit da kcer bude sama kod kuce dopodne, a ima gdje bit. Samo to je problem koji me koci da bezbrizno prepustim da djeca zive s njom. Ona je postala drugacija, hladnija i prema djeci u zadnje vrijeme, no nisam rekao da je ona losa majka niti da bih ja bio bolji od nje u odgoju itd, to nisam rekao. Govorim samo kako smatram da bi njima prihvatljivije bilo zivjeti ovdje gdje su do sada zivili. Podjednako dobro zivio s njima ja ili mama u mojoj kuci (sto inace nije moguce). Kada su djeca sa mnom, JA sam s njima, ne moja mama. Tako ce i ostati.
To nije slucaj kod supruge. Djeca su cesto kat nize kod njenih roditelja kada su "s njom".
Nema tu nikakve osvete. Govorim da sada razmisljam samo o djeci, njihovim osjecajima i sto bi za njih bilo bolje.
To sto ti radis 2 mjeseca i sto si shvatio u teoriji, se ne broji.
Broji se ono sto radis godinama. Lako je biti divan 2 mjeseca.
Mozes tvrditi da si shvatio i promjenio se nakon 5 godina svakodnevnog izvrsavanja svih obaveza samostalno.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:04   #134
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
...
Bezobrazno, jel? Ako te netko moli 200x da ne usisavas nedjeljom, onda molim te nemoj.
Koji primjer je to djeci? Vjernici smo, koji ne idu u crkvu. Mozemo makar post odradit i nerad nedjeljom ispostovat, toliko smo u stanju. Tu sam ja kriv, prgav i bezobrazan.
No, ok.. Usisavaj, ja cu prosetat, mislim si sada.
To su opet neki detalji iz zivota, koji nisu na mjestu. Ali, da li su to razlozi za razaranje obitelji, ja mislim da nisu.
a kakav je primjer djeci otac koji šetkara dok majka čisti?
i kakav je (licemjerni) vjernički primjer birati što ti je ugodno poštovati?
naravno, nerad nedjeljom je baš ugodan vid poštovanja
zašto nisi odabrao poštovati bližnjeg svoga, svoju ženu?
nije vam obitelj razorena ovakvim detaljima jer vi nikad niste ni stvorili zajedništvo
naravno, pod zajedništvom ne smatram život pod istim krovom već zajedništvo u promišljanju i djelovanju u korist vas kao para, i vas kao obitelji
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:35   #135
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Bilo je dobro jer smatram da ne postoji savrsen brak.
Nesuglasice moraju postojati.
Od braka se moze odustati tek onda kada su oba partnera dala sve od sebe da brak spase. Ovdje to nije slucaj i to je ono sto najvise smeta i sto ne mogu shvatiti. Meni to izgleda "preko noci".
Njoj je to "godinama"!
Pobogu, zasto meni to nitko nije rekao!?
Posvadjamo se jedan dan zbog gluposti, iducih 4-5 dana sve ok!
Za mene je to bilo pod normalno, tako mora bit.
Pa neke stvari moraš vidjeti i sam. Ako gledaš neke stvari vidiš i sam.

Žena je isplanirala i provela iseljenje iz kuće i razvod dok je tebi bilo bas dobro tako kako vam već je u braku. Dovoljan razlog da se zapitaš koliko ju ustvari dobro poznaješ i koliko si bio prisutan...i ok, sam si priznao svoje greške, ali mislim da si malo zabrijao s time da se možeš lako promijeniti, da je to lako ne bi o provođenju promjena razmišljao tek sad kad je žena već otišla. Popravljaj svoje greške ili mijenjaj navike radi sebe ne radi toga jer želiš da ti se ona vrati, tek onda ćeš se razočarati ako vidiš da se to ne događa i da neće biti druge prilike samo zato jer se ti sad trudiš.

Talk Talk imaju dobru stvar na tu temu - did I see tenderness where you saw hell - ljudi se naviknu na svašta i na to da su zajedno a da u biti nisu zajedno, svatko radi svoje po svome i tu i tamo prigovori onoj drugoj strani dok nekome ne dopizdi i ne odluči da bi mu ipak bilo lakše samome.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:43   #136
Zeli djeci bit uzor, a mami iskapca usisivac dok zena radi. Kakav to uzor daje - da je ok zenu zajebavati i ponizavati? Taj dio mu ni pal na pamet tri nedjelje za redom kako je iskapcao. Ak je tolki vjernik, nek ide u crkvu i pomete prvo ispred svog praga. Ovaj cherrypicking oko vjere je smijesan, koristis vjeru kao izgovor za kenjat nekom, a kad treba ic u crkvu, e to ti se ne da.

Za njega je to samo jedna svadja u pet dana "kako treba bit", a za nju je to konstantan kamen u zelucu jer zna da ce joj on kenjat oko banalnih stvari.

Ti se sad mozes pravit da ti neke stvari ne smetaju i presutit kad je razvod pred vratima, al ona zna da je to i dalje "primjeceno" i da ti ne odgovara, jer te poznaje. Nabijas joj krivnju oko stvari i tezak si za suzivot jer druga osoba stalno mora hodat po jajima uz sve obaveze koje ima.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:50   #137
Skrenusmo mi dobrano s teme..
24.06 smo imali kratku svadju pred spavanje.
Zapravo, nije svađa. Ona je zaspala vec oko 10h u dnevnoj, ja sam htio sex.
Nakon sat dva, ona se razbudila, a ja sam bio ljut i umoran.
Legao spavat.
Sada je ona htjela sex, ja sam nju odbio.
Vratila se u dnevvnu spavati.
Dva dana nismo razgovarali, samo smo se dopisivali.
Rekla je da ne moze vise ovako.
Pitao sam da li me voli. Rekla je ne mogu to rec.
Pitao sam da li me ne voli, rekla je da ne moze ni to reci.
To sve preko poruka.
A onda 26.06 uslijedio je razgovor, kada sam trazio da dodje u sobu spavati.
Tada sam ja izvukao iz nje da me ne voli. Doslovno izvukao.
Nakon te prve izjave sada s lakocom govori kako me ne voli. Kako zivjeti s osobom koju ne voli itd.. Dakle, od 24-26. Puklo.
Oduvjek je govorila kako nema sexa bez ljubavi, kako ona to nikad ne bi mogla itd.. Nije to samo meni pricala, vec u razgovoru s prijateljima i sl.
Što je onda, mislila je da me voli pa je razmislila?
Dalo bi se tu jos svasta pricati, duboka je tema
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:59   #138
Pa prestala te voljeti s vremenom. Ne znači da te jednom nije voljela, ali ljubav se u takvim uvjetima lako izgubi. Vjerojatno joj je to bilo teško priznati, vagala si je za i protiv i konačno donijela odluku.
I ta odluka me uopće ne čudi. Čudi me što ju nije donijela ranije.
Ti si toliko nezreo i neodgovoran, uzimao si ju zdravo za gotovo, bila je netko tko je vukao sve poslove i brigu oko djece (ili većinu toga) a ti si uživao i u tome se nisi zapitao kako je njoj.
Osim što je morala sama spremati ti si joj još išao smetati s tobožnjim "vjerskim" razlozima o kojima je bolje da ne govorim što mislim. Frajeru, kad ti je toliko do vjere što se onda u tu nedjelju nisi umjesto u šetnju uputio na misu??
Zeznuo si brak. I ne, nisi se uspio promijeniti za tjedan ili mjesec dana. Za početak moraš shvatiti, al stvarno shvatiti u čemu si griješio.
Kakve veze što imaš filmove na kompu?? Vodiš dijete u kino jer je to doživljaj ali žena nema pravo na taj doživljaj, ona ima da gleda film doma jer je jeftinije i jer ti ne želiš inkomodirati svoju guzicu?
Mijenjaj se zbog sebe i svoje djece. I zbog neke buduće veze s nekom drugom.
Nitko ne voli gotovane. Pogotovo one koji zanovijetaju, prigovaraju i ljute se.
AnaDeVill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:59   #139
s obzirom da je 24.6 je bia petak, vjerovatno je usisavla i prala sudje cili dan da ti ne bi morala smetat za vikend, pa je zato bila umorna.
a u pm..
isa si se inatit a zena se tila s tobom posevit...bravo!
bas si joj pokaza.

to sta je tila sex s tobom ne znaci apsolutno nista...
mozda joj je pofalilo
mozda je neko/nesto drugo napalilo
mozda je puni mjesec bia
mozda je samu sebe tila provjerit jel ista vise osjeca s tobom ili prema tebi

nema uopce veze i problem je da ti nista nisi skuzia oko ovih upisa od ljudi na temi...
jebeno nista.

ne znan sta da ti kazen.
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 12:02   #140
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Skrenusmo mi dobrano s teme..
Dobro da si spomenuo.

Gledaj, vjerojatno to nisi želio, ali iz tvojih upisa malo-pomalo sve više na površinu isplivavaju ozbiljne agresivne crte tvoje osobnosti - počevši od čudesne rečenice "Tada sam ju verbalno u tišini izbacio iz sobe." pa do usisavačkoga križarenja. Ali, u pravu si: ni ovo nije tema - samo, upravo si ti onaj koji temu gura od njezina naslova ka traženju plebiscitarne podrške da tvoja žena nema pravo činiti ono što čini.

Kada se nađu u priči poput tvoje, ljudima je teško neovisno o tome jesu li agresivni ili nisu, pa čak i o tome u kolikoj su mjeri doprinijeli ispisivanju te priče. Ali, neće ti nimalo pomoći ovo što radiš ovdje: sve i kada bi dobio petsto potpisa na forumaškoj peticiji po kojoj ti se ona jednostavno mora vratiti, ne bi se promijenilo ništa.

Ako ti je doista prvenstveno stalo do djece (što, nažalost, baš i ne slijedi iz sadržaja tvojih upisa), fokusiraj se na rješenja u kojima će njima biti dobro.

Ne, takvo rješenje nije njihov povratak kod tebe.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.