Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 23:25   #41
trump je legenda, enoga odjebo prvi dan mandata obamin tpp kojim bi americka proizvodnja i dalje bila poticanija u aziji nego doma - nije dobro za nas ali tako se voli i radi za vlastitu zemlju. takotje to kad imas zgodnu picku za zenu a ne frajera koji ima sira ramena od tebe i zna ko iz topa dije biodevesprve.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:42   #42
Šta kad i pečalbare poćera kući? Đećemo šnjima?
AtkoAtkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:34   #43
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja samo kažem da su ti nazoviglumci ostali djeca jer su nonstop snimali filmove, nisu imali kad odrasti
kad su bili mali kmečali su jer nisu mogli nonstop jesti čokoladu i kolače, sada kmeče jer su u tabloidima pročitali da su diskriminirani
Ma zapravo, najveći je problem što su i najveći kreteni & šupci postigli nešto više nego da 24 sata dnevno vise na forumu ili sasušenoj majčinoj sisi.
Teško je biti nitko i ništa, čak ni Kruška ne pjeva ništa o tebi, siroče...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:40   #44
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
pitasan vec na politike almi niko nezna rec sve neki ipsteri
el onoj babi madoni neko kurcen polupa zube il su tako oragnik uritko

o Trumpu , da bog da razjebe ove snovflejks i mendjajne idemi nakurac to kmecanje
zamisli ove oce besplatan abortus , ma nemoj kote kara nekti i zube vadi , nemere , sadbi one kasanse ja naplaca alimentacija , nemere
Ajd da se i ja ko staroljevičar te paleomarksist složim s ovim pećinarskim trogloditom!

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
tudume neman pojma a ja je ne bi izoliranin štapon od 4 metra taka.
Bio sam danas u Zg preko puta 24sata i neko dalmoško žensko čudovište urla budalaštine kakve se ne mogu zamislit ni na ŽK.
O jebati bog matar, mislim si, gledam koja je pička materina - kad ono fakat mrcina za jebat ko rođena, odnekud mi poznata...
Ava Karabatakić...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:42   #45
Jebote, koja debilana...
Obamina pička stoput bolja od Štrumfove Mojce...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 07:42   #46
jebe manekenke, priklo obamim socijalizam, odjebo nevladine udruge - ocemo jos, ocemo jos.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:03   #47
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Jebote, koja debilana...
Obamina pička stoput bolja od Štrumfove Mojce...
Jebate, koji insajderski info, za nejebovjerovat. Nikad, ali nikad ne bih i pomislio da je Obama dvospolac.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:12   #48
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jebate, koji insajderski info, za nejebovjerovat. Nikad, ali nikad ne bih i pomislio da je Obama dvospolac.
vidis kako napreduje, em crnac em picka, bice dobar tolerantan progresivni i moderni aktivist od njega.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:36   #49
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:07   #50
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
jebe manekenke, priklo obamim socijalizam, odjebo nevladine udruge - ocemo jos, ocemo jos.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:54   #51
dovoljno je vidjeti tko i s kakvim argumentima sere po njemu, pa da covjeku odmah postane drazi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:05   #52
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dovoljno je vidjeti tko i s kakvim argumentima sere po njemu, pa da covjeku odmah postane drazi
Nemam stav o njemu i do ovog dizanja kuke i motike na njega bio mi je potpuno neinteresantan.
Sad mi je nešto manje neinteresantan, ali me i dalje za sve to skupa boli kurac.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:18   #53
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dovoljno je vidjeti tko i s kakvim argumentima sere po njemu, pa da covjeku odmah postane drazi
ja nisam ništa znao o Hasanbegoviću, ali kad sam vidio tko se sve uzjebao zbog njega
odma sam shvatio da je čovjek na mjestu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:29   #54
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Nemam stav o njemu i do ovog dizanja kuke i motike na njega bio mi je potpuno neinteresantan.
Sad mi je nešto manje neinteresantan, ali me i dalje za sve to skupa boli kurac.
otprilike jednako
znao sam da je uspio u biznisu i da je krkan
no sad kad vidim kako ide histerija i tocno kako se po spranci radi panika u tocno odredenim redovima - sve je jasno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:40   #55
ma kad te napadnu robert de niro, meryl streep i madonna oma znas da si na pravom putu - to je putokaz kakav se nemoze novcem kupit. neobrazovani, neuki, zadnja dva desetljeca silno dosadni zabavljaci bez srednje skole kritiziraju covjeka kojem je od 600 poslovnih projekata samo 4 (i to minorna) bilo promasaj.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:46   #56
koliko znam lik je 3-4 puta skoro bankrotirao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:48   #57
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
koliko znam lik je 3-4 puta skoro bankrotirao
to sam i ja procitao al kurac, proglasio je 4 stecaja za ta 4 neuspjesna projekta - a ostalih 600 uspjesno.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:29   #58
Nemojte vjerovat ovo šta gledate u filmovima ili čitate u njihovim medijima, jer tamo je rasizam ogroman i ima ga više nego bilo gdje drugdje.
Tamo bijelci na crnce gledaju kao mi ovdje na cigane samo još i gore.

"In Russia I felt for the first time like a full human being - No color prejudice like in Mississippi - No color prejudice like in Washington. It was the first time I felt like a human being!” - Paul Robeson

Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:32   #59
Quote:
Pogubljen kaže: Pogledaj post
Nemojte vjerovat ovo šta gledate u filmovima ili čitate u njihovim medijima, jer tamo je rasizam ogroman i ima ga više nego bilo gdje drugdje.
Tamo bijelci na crnce gledaju kao mi ovdje na cigane samo još i gore.

"In Russia I felt for the first time like a full human being - No color prejudice like in Mississippi - No color prejudice like in Washington. It was the first time I felt like a human being!” - Paul Robeson

ne pisi gluposti, zivio sam u americi i drugdje - najgori rasizam na koji sam naisao bio je u japanu prema crncima i bijelcima. svuda ima kretena ali nisu pravilo kako se tvrdi u tvom upisu. rusiju navodit kao pozitivan primjer, neprocjenjivo
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:32   #60
Ovog čovjeka cijenim. Ljudina. Neka mu je laka zemlja.
Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger