Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 21:34   #2481
I ja se to pitam
A nekad smo tu virtualnu medicu pili
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:35   #2482
Pa dobro žene (i muškarci ako navraćaju), da li sam ja uvijek dežurni nosioc alkohola?! Ajde barem počastite nekom dobrom klopom, krulji mi malo...
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:31   #2483
evo, samo da javim da sam, budući da mi je dobavljač domaće medice presušio, sama napravila svoju prvu domaću medicu i oduševljena sam rezultatom. častim vas virtualno, kad već ne možemo zaozbač
misty marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:25   #2484
Neka janjetina ispod peke ili teletina bi sad sjele jako dobro
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:38   #2485
uffff pogodi me ravno u srce
__________________
FORZA MILAN FINO ALLA MORTE!!! - Gennaro Ivan Gattuso
rossonero_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:38   #2486
Quote:
rossonero_Zg kaže: Pogledaj post
uffff pogodi me ravno u srce
Morat ćemo onda nešto napraviti po tom pitanju,
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 21:28   #2487
Quote:
misty marie kaže: Pogledaj post
evo, samo da javim da sam, budući da mi je dobavljač domaće medice presušio, sama napravila svoju prvu domaću medicu i oduševljena sam rezultatom. častim vas virtualno, kad već ne možemo zaozbač
Sama napravila medicu Daj recept . I ja bi to. Doduše, sastojke moram kupit, al imam dobavljače za repromaterijal. (knjižit ću, naravno, prema važećim zakonskim propisima ).
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:33   #2488
Quote:
Darsey kaže: Pogledaj post
Sama napravila medicu Daj recept . I ja bi to. Doduše, sastojke moram kupit, al imam dobavljače za repromaterijal. (knjižit ću, naravno, prema važećim zakonskim propisima ).
ne znam da li si ozbiljno mislila za recept, pa ću se praviti da jesi

dakle, pomiješala sam litru rakije od kruške i teglu meda i stavila sam u to nekoliko cvjetova zvjezdastog anisa jer mi je taj aftertaste mrak. to sam miješala dok se nije med rastopio i stavila u plastičnu posudu koja dobro dihta. svaki dan bih to promiješala i nakon cca 3 tjedna je išlo u uporabu. mutnija je nego kupovne, ali okus...
misty marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 10:31   #2489
Ako je mutnija onda je prava! :klap: Mi isto radimo doma, na brži način od tri tjedna,ali je uvijek bolja od kupovne. Gušća je jer ima puno meda,a kad kupiš u dućanu to je rakijetina sa naznakama meda. Domeć je domaće,ne

misty, dok ne probam ne vjerujem da ti je dobra
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:13   #2490
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
Morat ćemo onda nešto napraviti po tom pitanju,
za takvu klopu sam uvijek
__________________
FORZA MILAN FINO ALLA MORTE!!! - Gennaro Ivan Gattuso
rossonero_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:54   #2491
Quote:
misty marie kaže: Pogledaj post
ne znam da li si ozbiljno mislila za recept, pa ću se praviti da jesi

dakle, pomiješala sam litru rakije od kruške i teglu meda i stavila sam u to nekoliko cvjetova zvjezdastog anisa jer mi je taj aftertaste mrak. to sam miješala dok se nije med rastopio i stavila u plastičnu posudu koja dobro dihta. svaki dan bih to promiješala i nakon cca 3 tjedna je išlo u uporabu. mutnija je nego kupovne, ali okus...
Znala sam ja da nutra mora još ić nekaj osim meda i rakije
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:33   #2492
Tražim firmu koja radi stjecanje robe u velikim pojedinačnim iznosima. Ako se bavite time ili ste knjigovođa takvoj firmi molim javite mi se na pp. Radi se o jednom poslu na obostranu korist koji na žalost ne možemo obaviti sami jer je firma trenutno u blokadi. Pitajte, sve ću objasniti u poruci. I ne brinite, sve je legalno, nema nikakve utaje poreza ni išta slično.
__________________
Nobody's perfect.
ajerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:01   #2493
Gdje ste? Nigdje nikog kavicu da pije! Ajde, svratite! Pa neću valjda sama piti!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:51   #2494
Evo mene! Može kava.
Nema knjiženja, nema likvidiranja, kontiranja, JOPPD-a i SNU-a ... kuham paradajz . Rodilo ko mutavo ove godine... valja to spremit, šteta da propadne. Paradajz se krčka, povremeno zavirim i promješam i baš mi sad paše kavica
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:01   #2495
Vrijedna @Darsey!
Nažalost, nemam vrt, a dobro bi došao (zdrava hrana, a struk uži &#128512.
Ovaj vikend sam i ja posao pomnožila s nulom i pobjegla na more. Odmor za dušu, bez obzira na prognozu vremena.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:41   #2496
Uživajte, zaslužili ste garant

Ja se bavim kretenarijama kao i obično, ali petak je i večeras idem van na večeru, pa mi je to super
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:23   #2497
O cure, žive steeee! Vidim, zimnice su u tijeku, zasluženi odmori... moram priznati da sam i ja zadnja dva dana onako na finjaka. Radim,ali sve laganini. Kaj se tiče kuhinjskih radinosti mi smo završili sve. Ajvar, cikla,krastavci,feferončeki,pekmez... Sad još samo da si kupimo traku za trčanje uz sve te teglice
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:48   #2498
Ja imam cross trainer.. al nekak u zadnje vrijeme služi samo za jakne objesit
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 09:02   #2499
...
xmarioy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:06   #2500
bas mi sada stvaarno treba jedna
chestnut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.