Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2013., 12:22   #81
ajme nikad do sad mi nije palo na pamet da odem u lidl po šampon...ne znam zašto ali eto
ali sad kad vidim ovakve komentare morat ću probati
da li netko slučajno zna jel ti cien šamponi sadrže silikone
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:55   #82
Cien SOS krema za ruke je jedna od boljih koju sam ikada imala
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:28   #83
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Cien SOS krema za ruke je jedna od boljih koju sam ikada imala
isuse, ja jednom u nekakvoj hići uzela onu neku sos cien sa crvenim slovima.
ubi boze
masno i jedva razmazivo, nula hidratacije, samo taj neki supermasni ljigavi sloj ostane.
koliko para, toliko muzike.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:43   #84
stvarno? meni je ta zakon za saniranje najgore štete od krede, ništa lošija od višestruko skuplje neutrogenine.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:47   #85
ma daj??
dobro, ja ne volim ni tu neutrogenu, premasno mi je to, a jako fali hidratacije. ostane samo masno, a koza suha kao papir
volim vlaznije formule koje se brzo upiju, najbolja dosad mi je bila ona o'keefe (ili kak se vec zove) sa ebaya
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:05   #86
i ja sam inače više za brzoupijajuće (ne da mi se čekati, lijena ko crna zemlja ), ali kada zima i kreda naprave svoje, onda spašava ta SOS.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:16   #87
ajd super, bar ne moras davati puste novce za obicnu kremu za ruke.
trenutno u torbi vucaram minijaturnu neutrogenu, ovu lidlovu cien i balea q10, ne znam koja mi je gora, ruke kao sahara
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:38   #88
Quote:
lulyca kaže: Pogledaj post
Ajme znaci nema ga vise nigdje, vjerojatno je bila neka limitirana kolekcija
Eto ako ga netko ima, a ne koristi ja bi ga kupila uz simbolicnu proviziju naravno
Trebalo bi ga biti! Taj je parfem nekada davno bio LE, ali sada je već dugo dio standardne postave. Mora biti! Kod nas je uvijek puna polica i to ne onako negdje sa strane, nego baš među ostalim parfemima.

Ja volim Lidl za sve. Niti jedan drugi supermarket mi nije napet i ako ću već uzeti kozmetičke proizvode neke robne marke, radije ću uzeti Lidlovo, nego bilo kojeg drugog supermarketa.

Doduše, ne uzimam puno kozmetičkih proizvoda tamo. Ponekad vlažne baby maramice, SOS krema za ruke mi je u vječitoj postavi (bez toga ne mogu jer stvarno savršeno oporavlja ruke, još nisam probala nešto bolje), nekada sam si znala ubosti te njihove parfeme za nosati po torbi i špricati od nemila do bestraga (vjerne su kopije, a prilično dugotrajni), onda ona nenadj*** rašpica...

Stvarno ima super vrlo kvalitetnih stvari, ali moram reći da nisam snob po pitanju marke. Ne patim od imena, nego da mi proizvod paše te dobro odrađuje svoju funkciju. To što je jeftino je samo plus. Šampone, regeneratore, tuširalice i ostalu preparativu nisam isprobala jer nisam imala priliku.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:23   #89
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
isuse, ja jednom u nekakvoj hići uzela onu neku sos cien sa crvenim slovima.
ubi boze
masno i jedva razmazivo, nula hidratacije, samo taj neki supermasni ljigavi sloj ostane.
koliko para, toliko muzike.
Stavim je vrlo malo jer je gusta, razmazem i meni se sve upije, nema ni traga masnim i ljepljivim rukama. Za 9 kn :klap:
Stalno mi je jedna na nocnom ormaricu.

Davno jos sam uzela Cien blazinice ne gledajuci sastav, pri uporabi sam osjetila grubocu i onda isla gledati sastav, nisu 100% pamuk i vise ih nisam kupovala.
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 14:12   #90
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
pelene su im odlične, vlažne maramice su loše poslagane pa ih isčupam 10 odjednom, slatkiši su ,mueslići također, nemaju walter wolf ...e, i voda sanguard je odlična.
Dobili su valter wolf. valjda su svatili da ih pušaći zaobilaze jer nema waltera i ronhilla
bob rock57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:48   #91
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...3009e5f7a1.jpg

Probala sam ovu masku prvu na slici i jako mi se sviđa!

Dobar mi je i njihov regenerator za kosu.

Koristila sam i onaj parfem od tridesetak kuna Suddenly Diamonds koji je kopija za Hugo Boss Orange.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:57   #92
Od 22. do 25. veljače na akciji su proizvodi iz linije Cien. Zanima me ako je netko koristio:
Repair maska za kosu, Repair šampon, Repair regenerator i Cien kremasti gel za tuširanje (bilo koji, pikiram onaj s bademovim uljem).


Za Cien MED kremasti gel za tuširanje imam samo pohvale.
iwoea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:37   #93
Quote:
iwoea kaže: Pogledaj post
Od 22. do 25. veljače na akciji su proizvodi iz linije Cien. Zanima me ako je netko koristio:
Repair maska za kosu, Repair šampon, Repair regenerator i Cien kremasti gel za tuširanje (bilo koji, pikiram onaj s bademovim uljem).


Za Cien MED kremasti gel za tuširanje imam samo pohvale.
dosta je hvaljena ovdje na forumu Repair maska za kosu, vrh proizvod za male pare, meni je već ne znam koja stota tuba u upotrebi
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:22   #94
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
dosta je hvaljena ovdje na forumu Repair maska za kosu, vrh proizvod za male pare, meni je već ne znam koja stota tuba u upotrebi
ja ju kupila, i super mi je. nadam se da nije neki otrov. ali kosa mi se oporavilasuper je i regenerator i maska za kosu. a dal je netko koristio onaj sprej za zaštitu kose kod sušenja?jel čemu?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 05:33   #95
Po čemu bi maska za kosu iz Lidla mogla biti ''neki otrov''?
Ono što sam dosad vidjela od tih marki iz Lidla mi se sastavom pokazalo vrlo pristojnim, što se ne bi moglo uvijek reći za više fensi brendove.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:24   #96
Kakav je šampon iz te linije?
Btw, imam masku i gle čuda- sva kosa mi je i dalje na glavi i baš mi je fino
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:09   #97
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ja ju kupila, i super mi je. nadam se da nije neki otrov. ali kosa mi se oporavilasuper je i regenerator i maska za kosu. a dal je netko koristio onaj sprej za zaštitu kose kod sušenja?jel čemu?
Kako bi maska iz lidla bila neki otrov? Imala sam Cien ruz i nisu mi usta otpala niti sam dobila sugu.

Maska mi je okej, sprej isto ali mi ima cudan miris.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:17   #98
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kakav je šampon iz te linije?
Btw, imam masku i gle čuda- sva kosa mi je i dalje na glavi i baš mi je fino
pitala ja nedavno, puna nade, pa mi je netko rekao da ga bolje zaobiđem, da je katastrofa i isti dan umasti kosu.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:28   #99
Na http://www.cosdna.com mozes provjeriti sastav proizvoda. Provjerila sam imaju Lidl kozmeticke proizvode ali vjerojatno ne sve. I sadrzaj, sve, i kolicinu 'otrova'.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:30   #100
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
pitala ja nedavno, puna nade, pa mi je netko rekao da ga bolje zaobiđem, da je katastrofa i isti dan umasti kosu.
nisam pratila na satu.
ah, nikako naći taj THE šampon.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.