Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 20:00   #2181
Pozdrav, da li je netko u zadnje vrijeme operirao nos kod doktora Glušca?
Sonadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:04   #2182
Da li je netko bio na operaciji nosa kod dr. Maria Bilića u http://www.poliklinika-mester.hr/ ?
Claryse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:23   #2183
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
To sam bas i ja pomislila
Izgleda kao da je sve segmente radio polovicno
Tocno to, tako je i meni i napravio sve polovicno i jos losije, nastala kvrga koju nisam imala prije. Uopce ne kuzim svu tu galamu oko njega, bzvz razvikano ime, a i poznate licnosti koje su operirane kod njega nisu operirane OD njega samoga..tako da
Vevee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:56   #2184
Quote:
Vevee kaže: Pogledaj post
Tocno to, tako je i meni i napravio sve polovicno i jos losije, nastala kvrga koju nisam imala prije. Uopce ne kuzim svu tu galamu oko njega, bzvz razvikano ime, a i poznate licnosti koje su operirane kod njega nisu operirane OD njega samoga..tako da
O kojem doktoru pisete?
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:42   #2185
Quote:
Vevee kaže: Pogledaj post
Tocno to, tako je i meni i napravio sve polovicno i jos losije, nastala kvrga koju nisam imala prije. Uopce ne kuzim svu tu galamu oko njega, bzvz razvikano ime, a i poznate licnosti koje su operirane kod njega nisu operirane OD njega samoga..tako da
I meni je nastala kvrga koju prije nisam imala. Kažu drugi doktori da je to scar tissue.

Zna li netko kako se toga riješiti?
Blue_Moon91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:40   #2186
Quote:
Blue_Moon91 kaže: Pogledaj post
I meni je nastala kvrga koju prije nisam imala. Kažu drugi doktori da je to scar tissue.

Zna li netko kako se toga riješiti?
Gdje točno kvrga? Jeli vam se da poslati sliku da vidim?
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:46   #2187
Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Gdje točno kvrga? Jeli vam se da poslati sliku da vidim?
Ni ne vidi se na slikama vec samo kada svjetlost pada u odredjenim kutevima. Tipa na suncu ili navecer pod svjetlom. Mekana kvrgica tj kao izraslina unutar nosa.
Blue_Moon91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:38   #2188
Quote:
Vevee kaže: Pogledaj post
Tocno to, tako je i meni i napravio sve polovicno i jos losije, nastala kvrga koju nisam imala prije. Uopce ne kuzim svu tu galamu oko njega, bzvz razvikano ime, a i poznate licnosti koje su operirane kod njega nisu operirane OD njega samoga..tako da
Jeste vi uopće sigurne koji doktor vas je operirao? Tko će ga znati kad nas uspavaju.

Meni je recimo satima kasnila operacija jer se odužila djevojci prije mene, za to vrijeme dok je on nju operirao ja sam se našla s njim tri puta, to su bile konzultacije, slikanje i ne znam što treće. Sve je to išlo polako... Kad sam došla na vađenje tampona sestra me pita koji doktor me je operirao
želimir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:15   #2189
Quote:
želimir02 kaže: Pogledaj post
Jeste vi uopće sigurne koji doktor vas je operirao? Tko će ga znati kad nas uspavaju.

Meni je recimo satima kasnila operacija jer se odužila djevojci prije mene, za to vrijeme dok je on nju operirao ja sam se našla s njim tri puta, to su bile konzultacije, slikanje i ne znam što treće. Sve je to išlo polako... Kad sam došla na vađenje tampona sestra me pita koji doktor me je operirao
To se i ja pitam kod Glumicica. Oko pol 9 mi je bila operacija ...probudila sam se oko pol 11 i jos je dvoje bilo spavalo u istoj sobi ( jedan decko je imao kalup na nosu curu nisam uspjela vidjet).
Znaci troje operiranih u roku od dva sata.

Al opet kontam se s tim stvarima se nebi smjelo zafrkavati jer znamo s kim smo dogovorili operaciju i to bi zaista bilo ispod svakog nivoa .

A naravno da sam cula prije operacije price da on ne operira sve i mislila sam da su to samo price...ali ko zna.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:31   #2190
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam kod Glumicica. Oko pol 9 mi je bila operacija ...probudila sam se oko pol 11 i jos je dvoje bilo spavalo u istoj sobi ( jedan decko je imao kalup na nosu curu nisam uspjela vidjet).
Znaci troje operiranih u roku od dva sata.

Al opet kontam se s tim stvarima se nebi smjelo zafrkavati jer znamo s kim smo dogovorili operaciju i to bi zaista bilo ispod svakog nivoa .

A naravno da sam cula prije operacije price da on ne operira sve i mislila sam da su to samo price...ali ko zna.
ma nos sigurno operira Glumićić, pa operacija traje pola sata, jednom dok sjedne u salu ja mislim da mu samo dovode pacijente i on to brzo obavlja..
poanta i je da operacija traje što krace..ovo sat-dva-tri znači da je samo previše prčkano i da tkivo vuce veće posljedice.
čitala sam da operaciju nosa treba biti što kraća ( i tu je najveća strucnost )
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:59   #2191
Bila sam nedavno na pregledu kod otorinolaringologa radi stvari nevezano za nos, ali kako oni sve pregledaju mi je rekla da imam tesku devijaciju i da cu morati operirati. Zanima me ako se ide na tu operaciju preko hzzo da li su voljni doktori usput napraviti i estetiku.
Ima li tko iskustva s tim?
Hvala
Deniaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:38   #2192
Quote:
Deniaa kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno na pregledu kod otorinolaringologa radi stvari nevezano za nos, ali kako oni sve pregledaju mi je rekla da imam tesku devijaciju i da cu morati operirati. Zanima me ako se ide na tu operaciju preko hzzo da li su voljni doktori usput napraviti i estetiku.
Ima li tko iskustva s tim?
Hvala
Moja sestra je imala iskustva sa tim.Nije disala,pa je isla preko HZZO na operaciju,i kada je bila sa tim doktorom,zamolila ga je da makne grbu,jer je bila velika,a to je estetska operacija,sređivanje grbe.No,kada se grba skine,treba je izrašpati,da se kasnije ne stvori neravnina,i cim se grba sredi-nos je duži,pa bi ga trebalo i skratiti.Što dr nije uradio,jer kada se tom doktoru kaže da usput napravi estetski dio,ako ga ne doradi,a nece preko zdravstvenog,onda ce nos sa vremenom se pretvoriti u ajmo reć tako neestetski,i biti ce-ne onako kako si zamislila-nazalost.Oni hoće uraditi estetiku,ali mislim da se to plaća,ne onoliko koliko kod privatnika,ali ja osobno ne bih.Uvijek sam htjela,ako mi netko raskopa nos-da mi uradi tip-top ! By the way,taj dr sto ju je operirao u Splitu,nije čak niti devijaciju sredio.On je u biti raskopao nos,a ne liči na nos,a niti ne diše.Što reći ?
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:05   #2193
Pozdrav, zna li netko koje su cijene operacije nosa kod dr.glumicica i ako moze preporuka za jos neke dobre kirurge u zg.
Living-it-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 03:33   #2194
Da ja malo napišem za sve one koji žele ići Glumicicu! Zaobiđite u širokom luku, jer ta osoba je sve, ali nije doktor! Dvije operacije sam radila kod njega, jedna je naravno bila nos, a za drugu neću pisati jer tu nije tema... obe operacije završile katastrofalnim rezultatom i zbog tog nečovjeka ću imati trajanje posljedice s kojima moram živjet! Trpim bolove svaki dan, nos treba rekonstrukciju... ima tu još svega za napisati, ali posto oni sve ovo prate i čitaju znat ce o kome se radi i šta je sljedeći korak. 😊 a vi ste dobili upozorenje jer ima puno bolji i savjesnijih doktora u ovoj našoj državi.
Medena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:26   #2195
Quote:
Medena7 kaže: Pogledaj post
Da ja malo napišem za sve one koji žele ići Glumicicu! Zaobiđite u širokom luku, jer ta osoba je sve, ali nije doktor! Dvije operacije sam radila kod njega, jedna je naravno bila nos, a za drugu neću pisati jer tu nije tema... obe operacije završile katastrofalnim rezultatom i zbog tog nečovjeka ću imati trajanje posljedice s kojima moram živjet! Trpim bolove svaki dan, nos treba rekonstrukciju... ima tu još svega za napisati, ali posto oni sve ovo prate i čitaju znat ce o kome se radi i šta je sljedeći korak. 😊 a vi ste dobili upozorenje jer ima puno bolji i savjesnijih doktora u ovoj našoj državi.
Sta ti je zeznuo na nosu??? Nazalost ja mislim da kod nas nema nitko bez pogresaka. Nema doktora kojeg nisu popljuvali na forumu. Post slican tvom je prije mjesec dana napisala i cura za Zambellia. A sta se tice Glumicica kod kojeg sam i ja operirana slazem se uvelike sa postom...nemogu svoj nos nazvat bas katastrofom al ako je ovo njegov vrhunac onda i nije neki doktor. A i drugi nosevi njegovi nazalost nisu savrsenstvo ( koje sam vidjela).
Sve je to poprilicno amaterski i na svakom je nesto zasrao..nekom manje nekom vise. I to je nas vrhunski kirurg ....meni to sve lici na rad praktikanta s Rebra nego na kirurga s dugogodisnjim iskustvom.
Al opet cure ce ici njemu jer i o drugima se lose pise i drugi imaju zajeba tako da samo je stvar statistike u koju upadnes...dobru ili losu.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:00   #2196
Zdravo ljudi, uskoro idem na operaciju kod dr. Glumičića i jako bi cijenila i bila zahvalna za bilo kakve slike i iskustva bivših pacijentica. Bilo tu ili u PM... Konsultacija sa dr. Glumičićem je bila jako kratka, brzo je pregledao nos i popisao u potpunosti točno ono što sam željela da mijenjam i još je dodao ispravak devijacije septuma, tako da nisam dalje znala što bih više i pitala. Bilo mi je drago, ali mi je neobično da pregled nije uključivao ništa drugo (neki vizuelni program npr.). Je li to standardno, a ja očekujem previše od konsultacije?

Iskreno, moj nos je povelik, ima grbu i sve što želim da je manji i ravniji. Čak i da se dogode male mane bila bih opet zadovoljna neka kvržica, onaj nesretni tobogan ili što ja znam da sam čula... Samo da me ne unakazi pa da mi se nos objesi, istopi hrskavica kako sam čitala ili još neš gore...

PS. Napomenuo je da imam deblju kožu ali da je to ok i neće predstavljati problem. Možete li mi reći što to znači iz nekog iskustva? Višak kože? Zaobljen oblik? Nešto deseto? Hvala za svaki odgovor i poruku. <3
pikatchoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 03:39   #2197
Quote:
pikatchoo kaže: Pogledaj post
Zdravo ljudi, uskoro idem na operaciju kod dr. Glumičića i jako bi cijenila i bila zahvalna za bilo kakve slike i iskustva bivših pacijentica. Bilo tu ili u PM... Konsultacija sa dr. Glumičićem je bila jako kratka, brzo je pregledao nos i popisao u potpunosti točno ono što sam željela da mijenjam i još je dodao ispravak devijacije septuma, tako da nisam dalje znala što bih više i pitala. Bilo mi je drago, ali mi je neobično da pregled nije uključivao ništa drugo (neki vizuelni program npr.). Je li to standardno, a ja očekujem previše od konsultacije?

Iskreno, moj nos je povelik, ima grbu i sve što želim da je manji i ravniji. Čak i da se dogode male mane bila bih opet zadovoljna neka kvržica, onaj nesretni tobogan ili što ja znam da sam čula... Samo da me ne unakazi pa da mi se nos objesi, istopi hrskavica kako sam čitala ili još neš gore...

PS. Napomenuo je da imam deblju kožu ali da je to ok i neće predstavljati problem. Možete li mi reći što to znači iz nekog iskustva? Višak kože? Zaobljen oblik? Nešto deseto? Hvala za svaki odgovor i poruku. <3
Ako ikako možeš ne idi k njemu! U slučaju da ti nos estetski bude dobro izgledao to će biti kratkog vijeka. On ne radi ništa kako treba, eventualno ako ti se posreći ćeš dobro izgledat godinu dvije i nakon toga ćeš imati probleme s potporom nosa, alarnim hrskavicama, disanjem i sličnim bitnim stvarima koje se kod operacije moraju uraditi! Malo se vise informiraj, čitaj i pazi kome ćeš leći na stol. Pročitaj moj post ako nisi, a nisam jedina sta se njega tice ima nas jako puno... mene je uništio za cijeli život i estetski i funkcionalno, ali ne samo za nos nego i za drugu operaciju koju mi je radio. Tako da cure pamet u glavu
Medena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 03:44   #2198
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Sta ti je zeznuo na nosu??? Nazalost ja mislim da kod nas nema nitko bez pogresaka. Nema doktora kojeg nisu popljuvali na forumu. Post slican tvom je prije mjesec dana napisala i cura za Zambellia. A sta se tice Glumicica kod kojeg sam i ja operirana slazem se uvelike sa postom...nemogu svoj nos nazvat bas katastrofom al ako je ovo njegov vrhunac onda i nije neki doktor. A i drugi nosevi njegovi nazalost nisu savrsenstvo ( koje sam vidjela).
Sve je to poprilicno amaterski i na svakom je nesto zasrao..nekom manje nekom vise. I to je nas vrhunski kirurg ....meni to sve lici na rad praktikanta s Rebra nego na kirurga s dugogodisnjim iskustvom.
Al opet cure ce ici njemu jer i o drugima se lose pise i drugi imaju zajeba tako da samo je stvar statistike u koju upadnes...dobru ili losu.
Meni od nosa nije napravio ništa, znaci nos mi izgleda isto, ali je samo izvadio svu potporu u nosu koju sam imala i uništio mi disanje. Treba mi rekonstrukcija unutrašnjosti nosa, umetanje hrskavice iz rebra, operacija koja će trajati najmanje 4 sata ... a ovo drugo šta je napravio vezano za drugu operacije trebam ici preko bare jako daleko, jer u lijepoj našoj ne postoji doktor koji mi može pomoći i vratiti moj život u normalu da živim bez boli koju trpim svaki dan zbog nesvjesnog i neukog glumicica!
Medena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 05:07   #2199
Quote:
Medena7 kaže: Pogledaj post
Ako ikako možeš ne idi k njemu! U slučaju da ti nos estetski bude dobro izgledao to će biti kratkog vijeka. On ne radi ništa kako treba, eventualno ako ti se posreći ćeš dobro izgledat godinu dvije i nakon toga ćeš imati probleme s potporom nosa, alarnim hrskavicama, disanjem i sličnim bitnim stvarima koje se kod operacije moraju uraditi! Malo se vise informiraj, čitaj i pazi kome ćeš leći na stol. Pročitaj moj post ako nisi, a nisam jedina sta se njega tice ima nas jako puno... mene je uništio za cijeli život i estetski i funkcionalno, ali ne samo za nos nego i za drugu operaciju koju mi je radio. Tako da cure pamet u glavu
hm...ako te je prvi put unakazio, zakaj si onda opet isla k njemu?
Living-it-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:03   #2200
Jel itko ima ikakve informacije o Dr. Pirkl na Svetom Duhu? Konzultacije su prosle odlicno no nisam nasla nista o njoj pa me zanima ako netko ima iskustva
Adorkable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.