Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 13:03   #21
Smile

Mislim da je ovo prerada argentinske telenovele "Senores papis" i da oni odbijaju reći to. Glumačkim parom nisam zadovoljan, nekako kao da nemaju kemiju, ova Tara Rosandić je glumila Suzaninu kćer (Sandra Tanasković) , Martu u seriji "Pod sretnom zvijezdom", Ivanov izgled previše podsjeća na drugu sezonu Lare, Ksenijina frizura je po meni očaj, dok je ona izjavila da joj se sviđa, kao i njenoj kćeri,ali, ona je ipak KRALJICA SAPUNICA, Nives Celzijus je u In Magazinu pričala o svom liku kao polubudna u fazonu: "Ona je jedna snažna ženaaaa". Mislim da će joj lik biti strava, a da će ona biti užasno antipatična, Momčilo Otašević mi je super, malo baca na Emira iz serije "Bit ćeš moja", Sanja Vejnović super izgleda, Veroniku je odlično odigrala pa će i ovde isto tako biti sjajna, Sementa mi je okej, sve u svemu, nije loše...
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:05   #22
Ja sam gledao arg. verziju Senores papis i ovo, barem ovo šta spominju da će bit, veze nema s originalom. Čekamo sinopsis.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:08   #23
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao arg. verziju Senores papis i ovo, barem ovo šta spominju da će bit, veze nema s originalom. Čekamo sinopsis.
O čemu se radi u toj seriji? Znam da su četiri samohrana oca,ali, nešto me više o radnji zanima...

Sanja Vejnović glumi Jasnu, majku glavne junakinje,Sonje, obolelu od demencije (bolest pamćenja).

Ksenija Pajić glumi pozitivku Editu,koja je za razliku od Brigite i Elene vrlo ranjiva i u nekom svom svijetu...

Dado Topić glumi smetlara Blažu koji je zaljubljen u Branku (Olga Pakalović). On ne ume da pogleda pravo u kameru kad daje intervju, u In Magazinu je pričao o liku i gledao prema dolje..

Csilla Barath Bastaić glumi Dinu koja je jako bliska sa Sonjom. Ja nikad nisam znao kako se izgovara njeno ime haha

Sementa Rajhard glumi Eminu, snažnu ženu koja ide glavom kroz zid.
A ona je praktično još djevojčica, mislim izgleda tako, haha

Mladen Vulić glumi nekog lika koga zovu Rus, dakle, smor u najavi

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.07.2017. at 15:15.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:14   #24
Pohani, molim te pročitaj pravila foruma, ne možeš tako postat 10 njih za redom.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:24   #25
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Pohani, molim te pročitaj pravila foruma, ne možeš tako postat 10 njih za redom.
Hvala ti
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:48   #26
Po meni odlična glumačka postava koju čine: Ksenija Pajić, Sanja Vejnović, Csilla Barath Bastaić (ni ja ne znam kako joj se ime izgovara). Negdje sam pročitao da će i Bojana Gregorić Vejzović također igrati u seriji, sad da li je istina ili nije, ostaje da vidimo.
Mislim da ću seriji dati šansu, samo se nadam da je neće razvuči na dvije sezone, jer nemam nekad živaca da pratim neku seriju toliko dugo. Nadam se i da neće biti neka komična serija, kao prije nje, nego da će biti u pitanju jedna snažna dramska serija. Čekamo septembar, pa ćemo vidjeti na šta će ovo da ispadne.

Znam da nije to tema foruma, i izvinjavam se, ali danas je PRVA TV objavila da od jeseni počinju sa emitovanjem domaće hit serije Istine i laži u njihovoj produkciji.
U ulogama se pojavljuju Jana Ilić Milić, Bojana Ordinačev i Zoran Pajić (naveo sam samo glumce koji su igrali u hrvatskim telenovelama).
Volio bih da neko otvori temu o ovoj seriji.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:57   #27
Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
Po meni odlična glumačka postava koju čine: Ksenija Pajić, Sanja Vejnović, Csilla Barath Bastaić (ni ja ne znam kako joj se ime izgovara). Negdje sam pročitao da će i Bojana Gregorić Vejzović također igrati u seriji, sad da li je istina ili nije, ostaje da vidimo.
Mislim da ću seriji dati šansu, samo se nadam da je neće razvuči na dvije sezone, jer nemam nekad živaca da pratim neku seriju toliko dugo. Nadam se i da neće biti neka komična serija, kao prije nje, nego da će biti u pitanju jedna snažna dramska serija. Čekamo septembar, pa ćemo vidjeti na šta će ovo da ispadne.

Znam da nije to tema foruma, i izvinjavam se, ali danas je PRVA TV objavila da od jeseni počinju sa emitovanjem domaće hit serije Istine i laži u njihovoj produkciji.
U ulogama se pojavljuju Jana Ilić Milić, Bojana Ordinačev i Zoran Pajić (naveo sam samo glumce koji su igrali u hrvatskim telenovelama).
Volio bih da neko otvori temu o ovoj seriji.
. Sjajno je što će i na Prvoj biti neka dobra serija, evo, kreirat ću temu Ime joj se izgovara valjda: Ćila Bart Bastaić, evo i nekog sinopisa koji sam pronašao na internetu:

Priča se vrti oko Tome, kojeg tumači Ivan Herceg, smetlara i bivšeg odlikovanog policijskog inspektora i oca kojeg je supruga Helena napustila i otišla u inozemstvo te ga ostavila sa zajedničkom kćerkicom Mašom. Tamo se zaljubila u šefa i odlučila ostati zauvijek. U njegov život ubrzo ulazi Sonja, teta u vrtiću, u koju se on zaljubljuje, iako je ona zaručena za moćnog poduzetnika Ranka.

I sad mi nije jasno, da li je ona teta u vrtiću ili medicinska sestra? I baš me zanima ko će glumiti Helenu, njegovu ženu, izgleda da je Sonja u vezi sa Rankon (Momčilo Otašević)

Zadnje uređivanje pohani : 21.07.2017. at 16:31. Reason: Greške u kucanju
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:34   #28
Ime joj se izgovara Ćila.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:01   #29
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ime joj se izgovara Ćila.
Napisao sam sinopis koji sam našao, provjeri da li ima veze sa Senores Papis
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:08   #30
Nema, nikakve.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:10   #31
http://image.dnevnik.hr/media/images...dnevnik-hr.jpg

Što su to uradili mojoj Kseniji?

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.07.2017. at 23:23. Reason: pročitati pravila o veličini slika
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:04   #32
Nadam se da od sutra počinju sa najavom za seriju, jer sutra je već 7.8. , a obično im najave traju mjesec dana prije početka serije.
Prema mojim nekim procjenama, serija bi mogla početi ili 28.8. ili 4.9. , najkasnije 11.9.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 02:59   #33
Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
Nadam se da od sutra počinju sa najavom za seriju, jer sutra je već 7.8. , a obično im najave traju mjesec dana prije početka serije.
Prema mojim nekim procjenama, serija bi mogla početi ili 28.8. ili 4.9. , najkasnije 11.9.
Jedva čekam najavu, imam osjećaj da će iskopirati neku tursku, a to pokazuje Momčilo Otašević koji izgledom podsjeća na Emira iz "Bit ćeš moja / Kara Sevda "
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:45   #34
Quote:
pohani kaže: Pogledaj post
Jedva čekam najavu, imam osjećaj da će iskopirati neku tursku, a to pokazuje Momčilo Otašević koji izgledom podsjeća na Emira iz "Bit ćeš moja / Kara Sevda "
:rolf:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:28   #35
Otkrit ću nešto o seriji, ali ne previše, postoji jaka tajna iz prošlosti koja veže Tomu (Ivan Herceg) i Ranka (Momčilo Otašević) koju čuva Edita (Ksenija Pajić), Rankova majka i prijateljica Tominih roditelja koji su poginuli u saobraćajnoj nesreći...
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:02   #36
Čista ljubav / spoileri

Priča se gradi oko samohranog oca Tome (Ivan Herceg), kojeg je supruga Helena napustila i otišla u inozemstvo te ga ostavila sa zajedičkom kćerkicom Mašom. Tomina žena Helena se teško nosila s neimaštinom i nedaćama koje su ih zadesile i krivila je Tomu što nije bio mudriji i šutio. Kako bi pomogla obitelji, otišla je raditi u Njemačku, čistiti stan bogatom muškarcu. Nedugo nakon što je otišla, javila je Tomi da se zaljubila u šefa i da se ne vraća. Tako Tomo ostaje sam s petogodišnjom kćeri Mašom koju obožava. Sve te nepravde i udarci Tomu nisu ogročili, ali ga jesu učinili opreznijim i sumnjičavijim prema životu i ljudima. Povukao se od svega, vratio kući, brine za kćer i radi posao kojeg bi se mnogi sramili.
Tomu je jako odredilo odrastanje u sirotištu pored malog mjesta. Nakon sto mu roditelji nastradaju u fatalnoj prometnoj nesreći Tomo odlazi u Dom, zajedno sa svojom starijom sestrom Brankom. Tamo zatiču Tominog vršnjaka Ranka, koji je kao novorođenče ostavljen pred vratima Doma, nepoznatih roditelja. Ranko i Tomo su bili prijatelji u sirotištu do ključnog momenta kada je između njih došlo do raskola (Ranko misli da je zbog Tome završio u popravnom domu što nije istina, a Tomo nije imao prilike objasniti se).

Najveću podršku u životu mu pružaju brižna sestra Branka (Olga Pakalović) i najbogatija žena iz mjesta Edita (Ksenija Pajić) - stara prijateljica njegovih pokojnih roditelja. Tomo radi kao smetlar, posao kojeg bi se mnogi sramili, ali on ga radi s ponosom.

U njegov život ubrzo ulazi Sonja (Tara Rosandić), teta u vrtiću, u koju se on zaljubljuje, ali ni ona nije ravnodušna. Njihov sudbinski susret se dogodi u kupeu, nakon što Sonja pronadje Mašu kako luta sama po vlaku. Obje se svide jedna drugoj na prvi pogled. Tomo i Sonja se odmah sukobljavaju – njemu nije jasno što radi s njegovom kćerkom dok Sonja misli da je on neodgovoran otac jer ju je pustio da sama luta okolo. Ponovni susret Tome i Sonje bit će kad Sonja izgubi zaručnički prsten kojeg će Tomo pronaći i vratiti joj. Sonja je zaručena za Ranka (Momčilo Otašević), poduzetnika i moćnog vlasika casina AS, s kojim je pred udajom, ali se još uvijek koleba. Sonja ni ne sluti kakav je Ranko zapravo, dok pred njom glumi iskrenog, poštenog i vjernog muškarca, iza sebe vješto prikriva svoje kriminalne radnje, a i, u poslednje vrijeme sve teže, agresivnu navar. Sonja ni ne sumnja da se Ranko i Tomo poznaju od prije, ali joj je čudno kad Ranko otjera Tomu s praga kad Tomo dođe da vrati zaručnički prsten Sonji.

Ranko pored Sonje ima nicu Snježanu (Nives Celzijus) koja se za njega vrijemenom vezala i iskreno zaljubila. No, Ranko je potpuno hladan prema Snježani i njegov je cilj oženiti se Sonjom.

Sonja ima bolesnu majku Jasnu (Sanja Vejnović), koja je često zbog bolesti i demencije promjenjiva raspoloženja i pomalo depresivna. Sonja pored majke Jasne ima i mladjeg brata Vladu, te oca Milana (Saša Anočić) koji je Rankov knjigovodja. Cijela obitelj vrši pritisak na Sonju da se uda za Ranka, svatko iz svojih razloga. Kad Sonja shvati da je njezina obitelj ne samo ovisna o Ranku nego i u velikoj opasosti od njega, jedno vrijeme će pristati na udaju iz straha za njih i osjećaja dužnosti.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:19   #37
Quote:
Dado Topić glumi smetlara Blažu...
Aaaaa
Samo radi njega imam interes ponešto i pogledati.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:56   #38
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Aaaaa
Samo radi njega imam interes ponešto i pogledati.
Ne glumi. Glumi Dado Ćosić. http://www.fashion.hr/lifestyle/kult...iti-97560.aspx
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:04   #39
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Joj, ja se stvarno ispričavam na lapsusu.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:42   #40
Na Wikipediji je napisano da su najave za seriju krenule (Stranica je zadnji put uređivana danas). Tako da me zanima je li netko vidio neku najavu?
bossavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.