Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 13:00   #81
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Film, pogledala sam trailer
vjeruj mi, u trejleru nije prikazan najgluplji i najodvratniji dio

inače, nemam uvijek običaj detaljno analizirati film koji mislim pogledati, ne volim kad pola filma vidim u trejleru itd, gubi se čarolija

p.s. samo mala napomena - volim "hororce", trilere, filmove "napete atmosfere", u tom svjetlu treba gledati moj pokušaj da ubodem nešto zanimljivo na širokom platnu
ekaliopa is offline  
Old 24.10.2017., 13:22   #82
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, u trejleru nije prikazan najgluplji i najodvratniji dio

inače, nemam uvijek običaj detaljno analizirati film koji mislim pogledati, ne volim kad pola filma vidim u trejleru itd, gubi se čarolija

p.s. samo mala napomena - volim "hororce", trilere, filmove "napete atmosfere", u tom svjetlu treba gledati moj pokušaj da ubodem nešto zanimljivo na širokom platnu
Šta je najgluplje i najodvratnije?

Može i PM, ako kršimo neko pravilo ovako
petrunjela84 is offline  
Old 24.10.2017., 13:25   #83
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Šta je najgluplje i najodvratnije?

Može i PM, ako kršimo neko pravilo ovako
čekaj malo, pa zar nećeš pogledati film, da ti bude iznenađenje?

neke scene je teško opisati koliko su nesuvisle, a jedna je posebno degutantna. u stvari, uopće ne kužim kaj je pisac htio reći.

ako baš hoćeš, mogu ti poslati pp, ali malo kasnije.
ekaliopa is offline  
Old 24.10.2017., 13:34   #84
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
čekaj malo, pa zar nećeš pogledati film, da ti bude iznenađenje?

neke scene je teško opisati koliko su nesuvisle, a jedna je posebno degutantna. u stvari, uopće ne kužim kaj je pisac htio reći.

ako baš hoćeš, mogu ti poslati pp, ali malo kasnije.
Pošalji, pa ću odučiti o o gledanju
petrunjela84 is offline  
Old 24.10.2017., 19:54   #85
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, u trejleru nije prikazan najgluplji i najodvratniji dio

inače, nemam uvijek običaj detaljno analizirati film koji mislim pogledati, ne volim kad pola filma vidim u trejleru itd, gubi se čarolija

p.s. samo mala napomena - volim "hororce", trilere, filmove "napete atmosfere", u tom svjetlu treba gledati moj pokušaj da ubodem nešto zanimljivo na širokom platnu
Pogledaj si Visit od Shamalayana. Ne znam kak se pise. Ne da mi se guglat.
Gzena is offline  
Old 24.10.2017., 22:09   #86
Eto doživjeh i danas iščuđavanje na blagajni.
Moje muško djetešce i ja kupujemo nekoliko igračaka. Jedna od tih je nekakav set za kuhanje, štajaznam. Veli teta blagajnica: a to je za seku, jel? Ja: ne, nemamo seku. Pristojno se nasmijem. Teta: pa dečko da se igra kuhanja?!
Ono, da. Šta ako dijete voli kuhinju. Jel to grijeh neki. Još je i neke roza i ljubičaste boje.
Šta uopće komentira tko šta kupuje, kakva je to kultura. Je li meni nešto promaklo?
Mislim, moj mali ima kući gro setova alata i čuda i igrački puna prostorija, i ja sam na milisekundu imala potrebu njega što se igra sa svačim, ili sebe jer mu sašta kupujem, opravdat nekoj tamo osobi.
Sva sreća brzo sam se trgnula iz tog moda u bmk mod.
chokopralina is offline  
Old 24.10.2017., 22:11   #87
Tak su se meni cudili kad sam maloj kupila busilicu.
Gzena is offline  
Old 24.10.2017., 22:14   #88
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Tak su se meni cudili kad sam maloj kupila busilicu.
Znači razumijemo se
chokopralina is offline  
Old 24.10.2017., 22:21   #89
a ok je kad su odrasli i vrhunski chefovi?
ljudska glupost, joj.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.10.2017., 22:28   #90
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Eto doživjeh i danas iščuđavanje na blagajni.
Moje muško djetešce i ja kupujemo nekoliko igračaka. Jedna od tih je nekakav set za kuhanje, štajaznam. Veli teta blagajnica: a to je za seku, jel? Ja: ne, nemamo seku. Pristojno se nasmijem. Teta: pa dečko da se igra kuhanja?!
jesi ti Megan Fox?
https://www.teenvogue.com/story/mega...en-dress-again
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 24.10.2017., 22:29   #91
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a ok je kad su odrasli i vrhunski chefovi?
ljudska glupost, joj.

Ta vjerojatno ima doma muza koji pije pivo pred televizijom i ne zna spec jaje na oko pa joj cudno da klinci danas dobiju set za kuhanje lol
Lady Isadora is offline  
Old 24.10.2017., 22:57   #92
Djeca se trebaju igrati s čime žele (ne baš doslovno, dok je u sferi igračaka) i to im razvija maštu, a kasnije možda i neke interese. Pa šta ako se igra gumenim čekićima, bušilicima i peče kekse i smokije u tavi? Mišljenja sam da zadrti tipovi, ženomrsci i slični krkani nastaju odmalena zahvaljujući roditeljima i stereotipima koje im serviraju. Nema igre "za dečke" i "za cure".

Uostalom, zašto neka tamo osoba uzima sebi za pravo komentirati tako nešto. Dok je njen posao da naplati igračke i ajbok. Nisam ja došla po njeno mišljenje i savjet.

Ne, nisam Megan Fox, al neda mi se otvarat link, sumiraj mi
chokopralina is offline  
Old 24.10.2017., 23:21   #93
Djecaka vazda seta pred paparacima u haljinama
U ovom slucaju kostim Else iz Frozen
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 24.10.2017., 23:34   #94
Sad sam morala pogledat.

Haha, pa neka dijete nosi haljine ako ga to veseli.

Edit: to svrstavanje, etiketiranje, ukalupljivanje ljudi, radnji i događaja je još nešto što me živcira.
Kao, nešto treba biti tako i ovakvo, a ne onakvo, jer, ne znam, iz kojeg razloga. Ti koji prozivaju sve što se njima ne uklapa u neki red ili kutiju, obično nemaju nikakve argumente.
chokopralina is offline  
Old 25.10.2017., 00:19   #95
brat moga muza ne daje svom sinu da gleda frozen i neke princes crtice sta ja znam koje gleda njegova sestra loool!! ne kuzim zasto al mali cim klikne dodje lik i natuce ga kao da te nisam vise vidio da to gledas hahaha. ne kuzim. pa nece postat princeza ako pogleda frozen/barbie movie blabla. jadna djeca


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Old 25.10.2017., 00:26   #96
Ja bih mu dala da nosa to po kuci dok se igra.
Nema sanse da bi mi u tom uzasu izasao u setnju.

Isto vrijedi i da je djevojcica u pitanju.

Za igru po kuci moze, za van ja odlucujem o odjeci


+ sam ubijedjena da mali ne bi pravio frku da mu ona kaze da obuce sorc i majicu nego mislim da ona to vise izvodi da bi se o njoj piskaralo kao o liberal materi
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 25.10.2017., 00:30   #97
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
brat moga muza ne daje svom sinu da gleda frozen i neke princes crtice sta ja znam koje gleda njegova sestra loool!! ne kuzim zasto al mali cim klikne dodje lik i natuce ga kao da te nisam vise vidio da to gledas hahaha. ne kuzim. pa nece postat princeza ako pogleda frozen/barbie movie blabla. jadna djeca


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bi njega natukla jer je glupi zadrti iskompleksirani debil i na dobrom je putu da to napravi i od svog djeteta.

Znam da je brat tvog muža i da dotičnog ne poznajem (sva sreća), ali ovakvi primjerci su za mene jako loši roditelji i od takve djece nerijetko naprave nasilnike i kompleksaše.

Stvarno treba uvesti testiranje i davanje dozvola za buduće roditelje.
chokopralina is offline  
Old 25.10.2017., 00:35   #98
Da dodam: meni je totalno nejasno, primijetila sam (odkad sam roditelj) da se više prašine diže i veća frka oko frozen haljina i podjele igračaka na muške i ženske, nego oko nekih važnih stvari kod djece; kao što su nasilje među vršnjacima, mučenje životinja, i totalno ignoriranje nekih teškoća koje djeca imaju u razvoju i slično.
Kao proći će samo od sebe.
A dječak obuče haljinu odmah drama.
Mislim, ja se nadam da to nije tako inače i da se u mom okruženju slučajno tako događa, ali nekako ne vjerujem.
chokopralina is offline  
Old 25.10.2017., 00:35   #99
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Ja bi njega natukla jer je glupi zadrti iskompleksirani debil i na dobrom je putu da to napravi i od svog djeteta.
.
Ja ga ne bih natukla, ali bih ga, da sam na sweetkissinom mjestu, prijavila Centru za socijalnu skrb.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Old 25.10.2017., 00:38   #100
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Ja ga ne bih natukla, ali bih ga, da sam na sweetkissinom mjestu, prijavila Centru za socijalnu skrb.
Centar za socijalnu skrb? U lijepoj našoj gotovo pa beskoristan.

Eventualno bi došli u neki obilazak i postavili djetetu par glupavih pitanja i to je to. A mali bi onda još više najebao od starog jer im je natovario socijalnu. I naravno, sweetkiss bi bila izopćena iz familije. Samo moja pretpostavka.
chokopralina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.