Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 13:40   #1
Wink Izazov za 2018.g. - kupujem samo najnužnije

Kao i svake godine već par godina.... Evo svima na Kozmetici dobro znane teme.

Budžet određujete same.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 13:41   #2
Najnužnije u siječnju: Ništa, svega imam.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 14:30   #3
Najnužnije do ožujka: samo higijenske potepštine (ulošci, vata, pasta za zube, četkica za zube, lak za kosu, aceton) + šampon za kosu se bude intenziviralo jer ova zamjena za HG kojeg više nema...nije se pokazala baš dostojnom.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 14:48   #4
Ja se necu uopce prikljucivat, tek je 01.01. a vec sam spi*dila preko 200 kn
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 14:54   #5
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja se necu uopce prikljucivat, tek je 01.01. a vec sam spi*dila preko 200 kn
Kad vec? Kako?

Ja sam u fazi kupujem promisljeno i bez gomilanja. Nije mi toliko bitno koliki ce to iznos biti, niti da je najnuznije.

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Najnužnije do ožujka: samo higijenske potepštine (ulošci, vata, pasta za zube, četkica za zube, lak za kosu, aceton) + šampon za kosu se bude intenziviralo jer ova zamjena za HG kojeg više nema...nije se pokazala baš dostojnom.
Meni je odluka manje traziti zamjene. Ove godine se pokazalo bezuspjesno. Naravno pomalo cu traziti i probavat nove stvari ali manje.

Ove god sam nakupila 5 promasenih maskara, 4 baze za sjenila i tako. Ovo sto bas volim necu mijenjati ove godine.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:01   #6
Frendica prodaje farmasi i avon, dala mi neki dan nove kataloge. Doduse, narucivala sam samo stvari koje su mi pri kraju tipa pasta za zube, sampon i tako to plus maskara i puder jer tekuci puder ne koristim vec dugo a sad me opet uhvatilo a s maskarama sam promasivala kao i ti pa da sad probam opet srecu
Meni je avonova podloga za sjenila super, imam dosta masne i spustene kapke i s njom mi se nikad ne nakupi sjenilo u naboru
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:04   #7
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Kad vec? Kako?

Ja sam u fazi kupujem promisljeno i bez gomilanja. Nije mi toliko bitno koliki ce to iznos biti, niti da je najnuznije.



Meni je odluka manje traziti zamjene. Ove godine se pokazalo bezuspjesno. Naravno pomalo cu traziti i probavat nove stvari ali manje.

Ove god sam nakupila 5 promasenih maskara, 4 baze za sjenila i tako. Ovo sto bas volim necu mijenjati ove godine.
Slažem se. Lijepo si to verbalizirala.
Uspjela sam kupiti taman bb, maskaru, neke serume (ponovljene kupnje) dok su bili na akciji a istovremeno su ovi u upotrebi taman skoro do kraja bočice. No, baš sam razmišljala da nemam potrebe uvoditi nešto novo jer sam s ovim što sam posložila u 2017 stvarno prezadovoljna (omjer cijene, kvalitete i da odgovara mojim potrebama i koži). Osim - šampon. Da barem naletim negdje na neku neprodanu količinu- uzela bi cijeli karton, majke mi.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:07   #8
A koji ti je to sampon?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:11   #9
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Slažem se. Lijepo si to verbalizirala.
Uspjela sam kupiti taman bb, maskaru, neke serume (ponovljene kupnje) dok su bili na akciji a istovremeno su ovi u upotrebi taman skoro do kraja bočice. No, baš sam razmišljala da nemam potrebe uvoditi nešto novo jer sam s ovim što sam posložila u 2017 stvarno prezadovoljna (omjer cijene, kvalitete i da odgovara mojim potrebama i koži). Osim - šampon. Da barem naletim negdje na neku neprodanu količinu- uzela bi cijeli karton, majke mi.
Da, i ja cu tako gledat da stvari koje su malo skuplje ulovim povoljno umjesto traziti alternativu.

Nije tema, ali koooji sampon?
Ja nisam nasla neki super... imam ih koji su ok ali ni jedan nije top. S tim da mi je vlasiste jako osjetljivo a i kosa se brzo masti ako nije dobar sampon.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:11   #10
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
A koji ti je to sampon?
This 19,90 kn, 900ml



Bilo ga je u Kozmu. ElsaStarfire kaže da ga ima u velikim konzumima ali ga nisam našla. Probat ću još u radničkoj u supermegaogromnom konzumu pogledat. Ako netko negdje vidi - Neka mi uzme odmah 5 kom
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:14   #11
Nikad cula
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:15   #12
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Nikad cula
Proizvod na najnižoj polici u Kozmu. A predobar. Kosa izdrži po 5 dana. A inače sa svim drugima max 2 dana plus masno plus perut. S ovim tu - samo sjajna i zdrava.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:26   #13
Aaaa... Nisam ja bas zalazila u kozmo, nema ga blizu a i nisam bas netko tko eksperimentira s meni nepoznatim brendovima. Ja nemam masnu kosu pa ne znam sto bih ti preporucila. Ako imas nekoga tko prodaje farmasi, baci malo oko na katalog, bas sam danas listala i naletila na neki sampon za masnu kosu. Ja sam pocela cesce prat kosu od kad idem u teretanu pa mi se pocela vise mastiti, sad moram prati svaka 3-4 dana a inace sam prala cca 3 puta u 2 tjedna. Zato su mi vrhovi suhi, tek moram naci neki sampon koji odgovara trenutnom stanju kose...
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:19   #14
Ne znam koliko bi novaca stavila kao limit ali u planu mi je svaki mjesec uzeti jedan full size preparative, 2 proizvoda u testerima za isprobati i 1 komad šminke. Uz to naručivati samo što baš jako volim a potrošilo se. Mislim da mi je to realno da imam sve što volim a i probam novo.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:39   #15
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
This 19,90 kn, 900ml



Bilo ga je u Kozmu. ElsaStarfire kaže da ga ima u velikim konzumima ali ga nisam našla. Probat ću još u radničkoj u supermegaogromnom konzumu pogledat. Ako netko negdje vidi - Neka mi uzme odmah 5 kom
U kauflandu sam ga vidjela nedavno.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:58   #16
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja se necu uopce prikljucivat, tek je 01.01. a vec sam spi*dila preko 200 kn
što reći osim nova godina je dobro počela

ja sam 30.12. oko ponoći napravila narudžbu sa feeluniquea da završim godinu u revijalnom tonu sramota me uopće zbrajat koliko sam potrošila u prosincu jer je to najviše ikad u život što sam potrošila na kupovine, no imala sam razloge za slavlje i nagradit samu sebe pa sam si dala oduška i baš sam bila sretna dok sam kupovala. nije mi žao
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Kad vec? Kako?
Ja sam u fazi kupujem promisljeno i bez gomilanja. Nije mi toliko bitno koliki ce to iznos biti, niti da je najnuznije.
ovoga se i ja pokušavam držati
jedino što me povremeno pukne isprobavanje noviteta jer ne mogu obuzdat vlastitu znatiželju
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 17:00   #17
Quote:
euphoriah kaže: Pogledaj post
U kauflandu sam ga vidjela nedavno.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Hvala na dojavi!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:01   #18
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja sam 30.12. oko ponoći napravila narudžbu sa feeluniquea da završim godinu u revijalnom tonu sramota me uopće zbrajat koliko sam potrošila u prosincu jer je to najviše ikad u život što sam potrošila na kupovine, no imala sam razloge za slavlje i nagradit samu sebe pa sam si dala oduška i baš sam bila sretna dok sam kupovala. nije mi žao
Super yolo

Ja se nemam za sto nagraditi tako da ni necu. Nekako me nije briga za nista trenutno pa nadobudno mislim poceti nobuy dekorative. Eventualno novu maskaru i bb kremu jer cu to morati baciti zbog isteka roka trajanja. Bas me zanima koliko ce to trajati. Voljela bih da bude nesto od toga jer me shopping dekorative usreci na 5 minuta i onda opet mislim sto jos kupiti da malo upotpunim kolekciju.

Preparativu i slicno planiram nastaviti kupovati, to koristim svaki dan i to mi je ulaganje u buducnost. sretno cure! Kako god zavrsi, bit ce dobro.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:23   #19
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Kad vec? Kako?

Ja sam u fazi kupujem promisljeno i bez gomilanja. Nije mi toliko bitno koliki ce to iznos biti, niti da je najnuznije.

Meni je odluka manje traziti zamjene. Ove godine se pokazalo bezuspjesno. Naravno pomalo cu traziti i probavat nove stvari ali manje.

Ove god sam nakupila 5 promasenih maskara, 4 baze za sjenila i tako. Ovo sto bas volim necu mijenjati ove godine.
Ti si nas glas razuma, mislim da si i meni pomogla da manje kupujem u prosloj godini
Racunaj da ti se javljam ako stvari izmaknu kontroli
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:37   #20
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ti si nas glas razuma, mislim da si i meni pomogla da manje kupujem u prosloj godini
Racunaj da ti se javljam ako stvari izmaknu kontroli
I ti si meni
Samo se javljajte a ja cu ako treba odgovarati od kupovine
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.