Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 17:57   #4581
Quote:
madima150 kaže: Pogledaj post
ja sam 39 i zanima me koliko im treba da dođu, jer su mi svatovi za 3 tjedna, a ove su mi jako lijepe.. nemrem naći nikakve kod nas..
meni su dosle za tjedan i pol, stvarno ih nisam tako brzo ocekivala

uk6 je 39 i do sada mi je sve bilo super
LeXa_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 17:57   #4582
meni su isto uz vjenčanicu super..al me strah da mi neće stići... a po gradu nema ništa ni slično ovome.. goodgirl valjda će nam se smilovati pa nas podučiti )
madima150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 17:58   #4583
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
jel od istog sellera, ili od različitih?
od razlicitih
LeXa_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:04   #4584
Quote:
madima150 kaže: Pogledaj post
meni su isto uz vjenčanicu super..al me strah da mi neće stići... a po gradu nema ništa ni slično ovome.. goodgirl valjda će nam se smilovati pa nas podučiti )
nadam se!! Lexa, ajde pliz jel moze mala poduka kako da ih narucimo???
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:19   #4585
Ovako curke..mala poduka ebaya..

Morate prije svega registrirati svoje kartice (amex, viza, master) na www.paypal.com

Kada ste to napravile, paypal ce vam dati limit do 150$ za trosenje..ako zelite limit maknuti, morat cete za 1,50$ (koji vam se kasnije refundiraju) potvrditi kodom, koji ce vam doci na vas net banking ili racun ili sto vec..

E nakon toga lijepo kliknete na buy..i onda ce vas on lijepo preusmjeriti na vas paypal i to je to
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:20   #4586
Cure, na ebayu se morate registrirati, a kao način plaćanja je najbolje odabrati paypal. Na paypal se također treba registrirati. Više o paypalu imate na ovoj temi pa si malo pročitajte.

Uglavnom, kod registracije na paypal trebate prijaviti karticu (na temi koju vam linkam imate popis kartica koje prolaze).
Kad prijavite karticu paypal će vam s računa skinuti neku sitnu lovu (1-2 eura) te vam je uplatiti natrag. Prilikom te uplate na ispisu transakcija ćete vidjeti registracijski broj koji treba upisati na paypalu i tako dovršiti registraciju.
Kad registrirate paypal prijavite se na ebay i krenite s kupovinom.

Pazite prilikom kupovine na to kakve ocjene ima vaš seller te dostavljaju li u Hrvatsku. Ako Hrvatska nije na popisu lokacija za dostavu, uvijek možete kontaktirati sellera i pitati po kojoj bi cijeni poslao proizvod u Hrvatsku. Zapravo, za bilo kakva pitanja možete kontaktirati sellera i zatražiti ga dodatne informacije.

U cijenu na ebayu nikad nije uključena carina. Ako je cijena naručenog viša od 160 kuna, velika je vjerojatnost da ćete platiti još i PDV, a možda i carinu.

Nakon što vam proizvod stigne trebate ostaviti i feedback selleru (ocjenu kojom opisujete koliko ste zadovoljne kupovinom). I seller će vama ostaviti feedback, najčešće nakon što vi ostavite njemu.

Postoje i lokalni ebay sajtovi, poput britanskog i njemačkog. Nije loše pretraživati i tamo jer je cijena dostave prilično niža nego iz SAD-a.

Uglavnom, cijela procedura nije uopće komplicirana, samo treba proći registraciju, a dalje samo čitate što piše

Ako sam što zaboravila druge cure će nadopisati
Inače, postoji i tema o ebayu na pdf-u gospodarstvo pa i tamo možete potražiti dodatne informacije.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:21   #4587
heheeh, Mayo i ja pisemo u isto vrijeme..ja skracenu verziju, ona duzu
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:24   #4588
bitno da se cure snađu
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:34   #4589
cure, hvala!!!
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 20:47   #4590
hvaaala... ali ja sam ipak našla curu preko koje ću naučiti
madima150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 20:48   #4591
*naručiti. Ispravak
madima150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 23:40   #4592
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Curke danas sam u Neri u Jurišićevoj vidjela nekakve bez bijele cipelice u izlogu..ustvari radi se o sandalicama, sa otvorenim prsticima...taj dio oko prstiju je onako kao rupicast (pleten), ne znam kak bih objasnila..i naprijed ima bijelu masnicu...peta je cca 2cm..i dodju, ako sam dobro vidjela 70kn..pa ako kojoj treba, odite si pogledati
joj mislim da si krivo vidjela, možda 700 jer oni inače imaju poprilično skupe cipele
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 23:43   #4593
Quote:
LeXa_00 kaže: Pogledaj post
evo ja sam napoookon odlucila koje cu, kupila sam 4 para i ipak se odlucila za ove sa ebaya kopija lobutinki





jako su mi slatke
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 20:37   #4594
ja uopće nemogu naći cipele, pa to je strašno!
kad su sniženja u zagrebu da se zaletim tamo i ako mi
možete preporučiti koju trgovinu da obiđem
Lady Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 21:19   #4595
fran vam može reči gdje dat raditi cipele
znam da ima i jedan postolar u jurišićevoj koji radi po mejri, šogor je tam oradio cipele za svadbu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 21:35   #4596
meni su ove wow, iskopala sam ih negdje bezveze na netu pa ako ih vidite gdje javite..
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 21:46   #4597
draga, probaj u robertu i morandiju, outleti. morandi ima srebrne sigurno, bila u četvrtak, a roberto bijele. za bež baš nisam sigurna, ali škicni.
outleti su ti u heinzelovoj i vlaškoj.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:06   #4598
hvala, srce si nisam u zg, al sestra je. o, al će se sutra našetat
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 10:09   #4599
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
meni su ove wow, iskopala sam ih negdje bezveze na netu pa ako ih vidite gdje javite..


Pogledaj tu:
http://www.benjaminwalkcorp.com/?pg=bridal
Izgledaju mi ko Touch ups
__________________
Starenje je neizbježno, odrastanje opcionalno
mean girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 15:36   #4600
Quote:
LeXa_00 kaže: Pogledaj post
dosle su prije 2 tjedna jos i od tad stoje u kutiji i cekaju

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWNX:IT

nisu me carinili i dosle su za tjedan i pol od narudzbe
ja sam se zaljubila u te cipele... i skupljam hrabrosti da ih i ja naručim!!!
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.