Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 23:28   #61
jel se danas sta djelilo d aje bila tolka guzva? zivim blizu i cijeli dan gledam kolone i ne vjerujem
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 09:03   #62
jel ima robice za klince, do godinu i pol nadalje?

ja sam jednom u pragu kupila vesticu u C&A ... to je bilo prije 4 god i još uvijek je nosim, boja je ista, nije se rastegnula,sušim je u sušilici i nije se skupila...e sad ne znam jel tamo drukčija kvaliteta robe ili će bit tako i ovdje!
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 09:55   #63
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
jel ima robice za klince, do godinu i pol nadalje?

ja sam jednom u pragu kupila vesticu u C&A ... to je bilo prije 4 god i još uvijek je nosim, boja je ista, nije se rastegnula,sušim je u sušilici i nije se skupila...e sad ne znam jel tamo drukčija kvaliteta robe ili će bit tako i ovdje!
na 1. katu ima brdo robe za klince
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 09:57   #64
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
na 1. katu ima brdo robe za klince
super i nadam se da nije jako skupo.. a niš,odoh ja u nedjelju do citija...
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 12:34   #65
malo mi je babast taj CA,

ali moram izdvojiti svoj crne jahačke čižme od prave kože za 80 eura! trajale su 2 godine i nisu prokišnjavale
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 12:38   #66
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
super i nadam se da nije jako skupo.. a niš,odoh ja u nedjelju do citija...
nije skupo ima lijepih dječjih stvari
ima lijepih ženskih traperice
neke majice jesu babaste al u globalu mi se sviđa
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 16:21   #67
Ja sam ušla unutra i izašla van brzinom munje. Jeftini materijali, smiješne boje, babasto. Ne sviđa mi se. Frendica je kupila samo grijače za uši za 70 kuna, crne čupave i neki čupavi prsluk (za po doma). Sluške su slatke al niš posebno, prsluk će izdržat možda jedno pranje. Onaj Clock-nešto, za "mlade" je uberdojče supermarketiše mode.Htjela sam kupit dolčevitu za 40kn al nije obećavala da će izdržat ni 3 pranja, pa mi nekak šteta praška
Sve u svemu, bila, došla, ušla, i nikad više. Nema potrebe.
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 16:32   #68
Quote:
marcy darcy kaže: Pogledaj post
Ja sam ušla unutra i izašla van brzinom munje. Jeftini materijali, smiješne boje, babasto. Ne sviđa mi se. Frendica je kupila samo grijače za uši za 70 kuna, crne čupave i neki čupavi prsluk (za po doma). Sluške su slatke al niš posebno, prsluk će izdržat možda jedno pranje. Onaj Clock-nešto, za "mlade" je uberdojče supermarketiše mode.Htjela sam kupit dolčevitu za 40kn al nije obećavala da će izdržat ni 3 pranja, pa mi nekak šteta praška
Sve u svemu, bila, došla, ušla, i nikad više. Nema potrebe.
ja sam kupovala prije u c&a
u pragu,kupila sam prije 3 godine hlače koje i danas nosim, i nekoliko majica...
ono,ovisi kaj potrefiš..
ima dost"šrota" al hlače su im ok,
danas sam kupila jedne ok traperice,zanima me dal će izdržat
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 20:35   #69
Ušao da vidim kaj ima. Nisam puno niti očekivao (što se pokazalo potpuno opravdano). Roba mi je bezveze. Jedino mi nije jasno kakve to kriterije imaju ostali ljudi. Svi kupuju ko ludi i nose po CC1 hrpe njihovih vrećica. Vjerojatno cijene igraju glavnu ulogu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 20:58   #70
Quote:
kem kaže: Pogledaj post


c&a je onak...za starije gospođe.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 17:45   #71
Kemača, kakav je to selfquotation?

Ja sam jučer bila; nije to kao njemački c&a, ali imaju baš divnih i kvalitetnih stvari. Pletenina je prekrasna, puuuuno pulovera, imaju divnih jakni i kaputa, te krasnih kapa, šalova i rukavica. Cijene su super,.
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:09   #72
Quote:
Lil miss kaže: Pogledaj post
Kemača, kakav je to selfquotation?
pa da utvrdimo gradivo otprije godinu dana.

molim te, oprezno s ovim augmentativima, zamisli da ti se umjesto e omaklo r.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 11:00   #73
Evo bila ja jučer u C&A. Iskreno nije me oduševio. Gužva je za poludjet, ko da se nešto dijeli besplatno, na blagajnama im užasno spor sustav kartičnog plaćanja, i onda mi još blagajnica pred nosom stavi natpis zatvorena blagajna jer ona ide na pauzu... a čekam u redu 20 min Na muškom odjelu sam kupila mužu polo majcu dugih rukava za 89 kn , i na dječjem sinčiću toplu futranu majcu za 25 kn... inače na dječjem odjelu ima jako lijepih stvari i povoljnih, debele i jako tople jaknice po 150 kn, trenirkice po 99,majce od 30-50 kn, paketić od 5 pari čarapa 35 kn.. jedino što im je minus je to što su kompletići u veličinama 50-92 obješeni na vješalicama na zidu i previsoko su da bilo šta pogledaš, u biti ni cijenu ne vidiš a prodavačice ni na vidiku... eto ima lijepih stvari al svakako imaju i svoje minuse kao trgovina. Austrijski C&A je daleko kvalitetniji i bolji. Sebi na ženskom odjelu nisam kupila ništa, niš me se nije posebno dojmilo,ima lijepih vestica jedino.

svakako pričekajte da se gužve za cca 2 tjedna smanje... jer roba je i razgrabljena pogotovo na dječjem odjelu.
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:08   #74
ja bila u subotu i skroz ok...casual kolekcija im je skorz ok...ima slatkičkih stavrčica...cijene su isto tako vrlo prihvatljive...ja imam njihovih stvari iz DE i Aus i nije im loša, traje i peri deri je...samo 1 majčica mi se rastegla i to nakon 2 sezone kaj sam je non stop vucarala...vjetorvka koju imam iz 2006 je još uvijem mrak..weater i wind proof jedino kaj je izgubila na boji...a za ovu ćemo vidjeti...
...nije bila prevelika gužva jer sam bila navečer ali bilo je ljudi....našla sam brojeve za sve kaj sam probavala i tak...ima dosta IN robe što je razumljivo...
ovo za babe?!...ne slažem se..jedino kao babe nose šljokićave topiće..ima hrpa za tinejđere koji prate "modu"...ima casual robe..ima i fancy i uredske...ima velikih brojeva dio za gospođe dio za mlađe punašnije cure...sve u svemu ok...omjer kvaliteta/cijena se mislim ne razlikuje puno od vani ali treba pričekati malo i vidjeti...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:34   #75
bila sam u subotu, gužva za poludjet... od robe koju sam gledala, primijetih da ima lijepih pletenih vesti, košuljica, kaputića i šalova.
nekako mi se čini da je kvaliteta ipak malčice bolja nego u new yorkeru i sličnim dućanima. cijene su i više nego prihvatljive!
što se tiče dijela "za mlade" iliti clockhousea, nije me pretjerano oduševila roba... u grazu je daleko bolji izbor.
sve u svemu, mislim da se isplati ići pogledati, za svakoga se nađe ponešto.
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 10:54   #76
meni se svidio bila sam u utorak isto gužva za poludit,a ostatak citiya polu prazan... odlično je jer tak veliko i ima svega,makar si ja nisam ništa našla ovaj put..al mi je bolji od onog šta sam vidla u grazu i onom shoping centru e tam je bilo baš ono za tete od 60g na dalje,a clockhouse kolekcija u malom kutu praktički ništa..dok mi je muški odjel bolji u grazu jer je ogroman.. sve u svemu, ok ...
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 12:10   #77
Samo bi htjela upozoriti sve buduće kupce c&a kojima se ne da čekati u redu za kabinu da, iako oni iz dućana kroz izlog ne vide van, se izvana vidi njih....
U petak navečer kolona za ulaz u garažu, a dvije ženske u izlogu (kao sakrile se iza kabina da ih se ne vidi) probavaju hlače... baš su me lijepo nasmijale....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 17:01   #78
bila sam danas u c&a i apsolutno niceg nosivog, barem po meni, nema... kaputi kao kod moje bake h&m
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 18:09   #79
jakne i majice su mi nekak čudne,to sam letimice gledala,
ali trapke i hlače su ok modeli
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 19:36   #80
c&a i h&m ono bolje ne povlačit paralele jer se nemože nije isti đir opće....bilo bi najidealnije kad bi bila oba dva dućana pa di kome odgovara nek kupuje...
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.