Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2008., 15:37   #21
vidjet cemo mozda ce biti nesto (napokon) dobro
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 20:07   #22
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Samo neka bude po uzoru na USA outlet centre. Znači da se u dućanima nalaze nove kolekcije snižene barem 30%. Ja sam bila u ovom ovo ljeto i skoro mi srce otkazalo od uzbuđenja ;-)
ili barem engleske...bila sam tu i apsolutno je najdivnije mjesto ikad potrošila sam dosta, ali kad se gleda što je kupljeno, to je fakat bagatela (npr. veliki novčanik u furli je koštao 40funti!). jab opet
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 13:25   #23
Thumbs up

Quote:
becca kaže: Pogledaj post
Prvi outlet centar otvara se u kolovozu.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
U kolovozu će biti otvoren prvi hrvatski outlet centar Sveta Helena, 15 kilometara od Zagreba, najavljeno je na današnjoj konferenciji za novinare.
Riječ je o izraelskoj investiciji vrijednoj 45 milijuna eura koja prvi put hrvatsku javnost upoznaje s kupovinom u outlet centrima, inače kreiranoj 70-ih godina prošlog stoljeća u Sjedinjenim Američkim Državama.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
Outlet Sveta Helena prodavat će robu više od 200 svjetskih brandova, a a novo radno mjesto u njemu će naći 400 hrvatskih zaposlenika.
Centar se gradi u dvije faze, od kojih će prva biti otvorena u kolovozu ove godine (54 prodajna dućana na ukupno 12.500 m2), a druga faza s približno istim brojem prodajnih dućana i popratnih sadržaja bit će sagrađena i puštena u rad kroz narednih godinu dana od otvorenja prve faze.
Outlet će izgledati poput manjeg stambenog naselja ili urbanog sela gdje će posjetitelji moći prošetati natkrivenim ulicama, uređenim šetnicima, restoranima i pratećim objektima.
17.6.2008. ; t-portal.

. . . evo naišla sam na ovu vijest i sad me zanima da li znate išta o tome piše da je otvaranje u kolovozu ove godine, što je sada, ali ne vjerujem da je već otvoren. . . pričalo bi se ovdje o tome, jelda?
A hoce li biti koji u Splitu?
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 15:23   #24
Hey! Jel možda zna netko, da li se konačno otvorio taj outlet u Sv. Nedjelji?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:21   #25
Quote:
becca kaže: Pogledaj post
Prvi outlet centar otvara se u kolovozu.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
U kolovozu će biti otvoren prvi hrvatski outlet centar Sveta Helena, 15 kilometara od Zagreba, najavljeno je na današnjoj konferenciji za novinare.
Riječ je o izraelskoj investiciji vrijednoj 45 milijuna eura koja prvi put hrvatsku javnost upoznaje s kupovinom u outlet centrima, inače kreiranoj 70-ih godina prošlog stoljeća u Sjedinjenim Američkim Državama.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
Outlet Sveta Helena prodavat će robu više od 200 svjetskih brandova, a a novo radno mjesto u njemu će naći 400 hrvatskih zaposlenika.
Centar se gradi u dvije faze, od kojih će prva biti otvorena u kolovozu ove godine (54 prodajna dućana na ukupno 12.500 m2), a druga faza s približno istim brojem prodajnih dućana i popratnih sadržaja bit će sagrađena i puštena u rad kroz narednih godinu dana od otvorenja prve faze.
Outlet će izgledati poput manjeg stambenog naselja ili urbanog sela gdje će posjetitelji moći prošetati natkrivenim ulicama, uređenim šetnicima, restoranima i pratećim objektima.
17.6.2008. ; t-portal.

. . . evo naišla sam na ovu vijest i sad me zanima da li znate išta o tome piše da je otvaranje u kolovozu ove godine, što je sada, ali ne vjerujem da je već otvoren. . . pričalo bi se ovdje o tome, jelda?

ja sam isto čula da je otvorenje 19.09.2008., ali nitko još ništa ne zna.
ako netko ima više informacija, molim da mi javi.
COCOLINA 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:23   #26
Čisto sumnjam. Prema slikama gradilišta od 22.9., ne bih rekao.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:29   #27
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
uvozit ce i prodavat smece koje se u EU ne moze prodat, i na tome ubirat grdnu lovu, radje se zaletim do Milana
a gdje se to kod nas uopće može kupiti original roba, sve što sam dobro platila slijedeće sezone izgleda dosta loše.
imam osjećaj da u cijelom zagrebu nemam šta kupiti, totalno ništa
COCOLINA 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 10:13   #28
i jel se napokon otvorio koji od ovih centara
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:37   #29
Quote:
COCOLINA 32 kaže: Pogledaj post
a gdje se to kod nas uopće može kupiti original roba, sve što sam dobro platila slijedeće sezone izgleda dosta loše.
imam osjećaj da u cijelom zagrebu nemam šta kupiti, totalno ništa

pa ima nekoliko ducana di se mogu nac "jeftinije serije" ekskluzivnih brandova, da ne napravim lapsus pa ih nazovem "ekskluzivni butici"

i nisam tolko mislio na smece sta se kvalitete tice vec opcenito, dakle ono sta se po euopi slabo prodaje, shodno time vjerojatno se radi o artilkima slabije prihvacenog dizajna koje itko iole izbirljiv nece nosit, ce dolazit kod nas

upravo zbog lose ponude sve ce se to rasprodat u tren oka jer ce vecina kupovat zato sta na krpi pise D&G ili Versace, a ne zatp sta mu se ta krpa i svidja

BTW vidim da pvaj "Roses Outlet" obecava VJC, CK, Ralph Lauren, D&G, Galliano (), Ferre, Iceberg, Cavalli, AJ, bas me zanima sta ce se nudit, al sve mi mirisi na Milano i ove jeseni
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 06:19   #30
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
i jel se napokon otvorio koji od ovih centara
znam iz prve ruke (zanimamo se za najam prostora) da ce otvorenje u Sv. heleni biti 13.11. a ovaj u Sv. Krizu ce se otvoriti za 14 dana, znaci 08.11.

mene zanima koji je vama zanimljiviji od ova dva??? U koji bi se prije uputili??? Roses u Sv. krizu je veci, ali je i duplo dalje od ZG-a. (37 km Sv. kriz, 15 km Sv. helena)
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:19   #31
Pa prije bi otišao u ovaj u Sv. Heleni zbog blizine, ali to ne znači da neću otići i u drugi. A onda ću vidjeti kakva je u kojem ponuda pa po tome odlučiti koji mi je zanimljiviji. A ako će sve one marke koje se reklamiraju na stranici od Rosesa zaista biti u njemu, ne znam koje bi morale biti u Sv. Heleni da mi bude zanimljiviji.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 16:57   #32
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
pa ima nekoliko ducana di se mogu nac "jeftinije serije" ekskluzivnih brandova, da ne napravim lapsus pa ih nazovem "ekskluzivni butici"

i nisam tolko mislio na smece sta se kvalitete tice vec opcenito, dakle ono sta se po euopi slabo prodaje, shodno time vjerojatno se radi o artilkima slabije prihvacenog dizajna koje itko iole izbirljiv nece nosit, ce dolazit kod nas

upravo zbog lose ponude sve ce se to rasprodat u tren oka jer ce vecina kupovat zato sta na krpi pise D&G ili Versace, a ne zatp sta mu se ta krpa i svidja

BTW vidim da pvaj "Roses Outlet" obecava VJC, CK, Ralph Lauren, D&G, Galliano (), Ferre, Iceberg, Cavalli, AJ, bas me zanima sta ce se nudit, al sve mi mirisi na Milano i ove jeseni
u Ljubljani sam pitao za veci broj neku majicu i prodavačica veli da je ostala samo ta jedna i da su svi drugi brojevi sa ostalom odjećom prevezeni u Hrvatsku u dućan Roses koji uskoro otvara...tek mi je sad palo na pamet da bi to mogao bit taj outlet..pa ako vec dovoze robu,onda su valjda i radovi pri kraju
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 17:01   #33
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pa prije bi otišao u ovaj u Sv. Heleni zbog blizine, ali to ne znači da neću otići i u drugi. A onda ću vidjeti kakva je u kojem ponuda pa po tome odlučiti koji mi je zanimljiviji. A ako će sve one marke koje se reklamiraju na stranici od Rosesa zaista biti u njemu, ne znam koje bi morale biti u Sv. Heleni da mi bude zanimljiviji.

Roses ima neke stvari exkluzivno, znaci u heleni ih sigurno nece biti, ali sigurno i obrnuto. A stvar je i u cijeni naravno, ovisi koji ce zaista biti "Outlet". Koliko ja znam nase ljude, oni ce sve sniziti 30% (najmanja stopa u outletu) a ni procenta vise...

jeli se tko od vas raspitivao za najam tih ponudjenih trgovina????
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:13   #34
Roses Fashion Outlet

E ovo mi se cini jako zanimljivim vec razmisljam danas da odem pogledat
sto ima tamo..
dal je neko od vas vec bio negdje u inozemstvu u takvom centru i kakva je njihova ponuda inace..

http://www.roses-fashion-outlet.com/cont/index.html
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:36   #35
Ja bila, katastrofa, tresla se brda......... !!!
Ok, znala sam da neće biti sve otvoreno jer je veliko otvorenje 06.12.2008., i do tada imaju svaki vikend kao tjedne "velikih otvorenja" što je trebalo biti i danas. Rade svega cca 5 možda 7 dućana (Calzedonia,Intimissini,Alpina, Steifelkonig, Accessorize). Od velike fešte za tjedno otvorenje vas zabavlja ulični svirač, a od klope možete kupiti kokice i kestene. Kavu za sada ne možete popiti nigdje, barem ja
nisam vidjela. Sve je još u velikim radovima, ljudi ima od svukuda i štrašno su razočarani jer su vozili neki i
4-5 sati da bi vidjeli što se nudi i potrošili pare. Ja nisam daleko pa ajde nije tako strašno, ali od mene imaju veliki minus jer mislim da im je ovo bila vrlo velika antireklama za početak. Mislim da ću radije u Palmanovu.
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:43   #36
http://max.tportal.hr/subPage.aspx?videoId=7282 - evo i filmić

http://img104.imageshack.us/img104/176/mapa1copyeu3.jpg - evo i slikica

mmmmm
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:53   #37
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
Ja bila, katastrofa, tresla se brda......... !!!
Ok, znala sam da neće biti sve otvoreno jer je veliko otvorenje 06.12.2008., i do tada imaju svaki vikend kao tjedne "velikih otvorenja" što je trebalo biti i danas. Rade svega cca 5 možda 7 dućana (Calzedonia,Intimissini,Alpina, Steifelkonig, Accessorize). Od velike fešte za tjedno otvorenje vas zabavlja ulični svirač, a od klope možete kupiti kokice i kestene. Kavu za sada ne možete popiti nigdje, barem ja
nisam vidjela. Sve je još u velikim radovima, ljudi ima od svukuda i štrašno su razočarani jer su vozili neki i
4-5 sati da bi vidjeli što se nudi i potrošili pare. Ja nisam daleko pa ajde nije tako strašno, ali od mene imaju veliki minus jer mislim da im je ovo bila vrlo velika antireklama za početak. Mislim da ću radije u Palmanovu.
aaaa daj ne zezaj
pa ja se živa nabrijala da odem danas...
a kakve su cijene u tih par trgovina?
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 14:02   #38
ok prebacena je tema, na temu koja nema apsolutne nikakve veze sa ovim Outletom
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 14:30   #39
ja sam bila jučer ujutro tamo slučajno, poslovno i izgledalo je ko da se neće otvoriti još bar tjedan dana
bageri, blato, ug. veliko gradilište
uma par dućana koji izgledaju kao da će se ovoriti ali uglavmom je sve još zatvoreno jer su dućani nezavršeni
mislim da bi trebalo pričekati još koji tjedan jer će se dućani otvarati kako se koji završi, ali sam vidla veeeliku calzedoniu

članak s jutarnjeg:
"Dugoočekivani Roses Fashion Outlet, prvi i za sada jedni hrvatski outlet centar, koji se nalazi u Sv. Križu Začretje, pedesetak kilometara od Zagreba, napokon je otvorio svoja vrata.

Na svečanom otvorenju sinoć je svirala violončelistica Ana Rucner, atraktivna plesačica otplesala je trbušni ples, priređen je laserski show i za kraj - spektakularni vatromet.

Ipak, iza sveg tog blještavila, situacija se pokazala malo drugačijom, odnosno kaotičnijom. Grubi radovi su, doduše gotovi, i Outlet je zaista smješten u pravi modni grad, impresivno zdanje u ruralnom stilu, koje nipošto ne nalikuje shopping centrima na koje smo inače navikli. Ipak, svi oni koji su se danas htjeli zaputiti u Zagorje u shopping, bolje neka pričekaju još koji vikend. Na samom ulazu sinoć su nas dočekali bageri i blato, a ni izlozi sedamdesetak trgovina, koliko ih je u prvoj fazi izgradnje centra najavljeno za otvaranje, nisu izgledali obećavajuće.

Naime, većina trgovačkih prostora u Roses Outletu još uvijek zjapi prazna, a iako je službena najavljeno da će danas otvoriti barem pedeset posto trgovina, danas bi, prema svemu sudeći, svoja vrata moglo otvoriti tek njih desetak.

Među rijetkima koji su sinoć formirali cijene i uredili svoje izloge su dućan cipela Transport, zlatarna Celje, Stiefelkönig i, primjerice, knjižara Algoritam. I zaista, cijene obuće u dva spomenuta dućana snižene su i do pedeset posto. Tako primjerice, D&G kožne gležnjače u izlogu Stiefelköniga, koje su ranije stajale 3950 kuna, sada stoje “samo” 1980 kuna. Crvene kožne štiklice u Transportu, koje su koštale 1020 kuna, sada se mogu kupiti za primamljivih 420 kuna. Na pitanje otvaraju li sutra, tamo kažu da čekaju dozvolu o odobrenju minimalnih tehničkih uvjeta.

U Mangu se sinoć užurbano radilo i u kasnim večernjim satima, a iako se u dućan od neraspakiranih kutija s garderobom nije moglo kročiti nogom, djelatnici kažu da ih očekuje burna noć i da će do jutra biti spremni. U to su, međutim, bile skeptične djelatnice Mustanga.

- Mi bismo rado otvorili u subotu, ali nemamo nikakve uvjete za to. Ne postoji još nijedan WC u blizini, struje nemamo, priključeni smo na neki pomoćni vod, pa se borimo s ove četiri lampe koje ne daju dovoljno svjetla. Nema ni vode, pa ne znam kako ćemo oprati pod i pustiti kupce u trgovinu - požalile su se djelatnice Mustanga.

Uz to, neki natpisi na izlozima izgledali su pomalo zbunjujuće. U centru su najavljena sniženja od najmanje 30 do 70 posto, ali u, primjerice, parfumeriji Iris nude popust od 10 posto pa nadalje.

- Deset posto popusta je zajamčeno, a neki će artikli biti sniženi i do četrdeset posto. Imat ćemo i neke akcije u narednim vikendima - kazala je Nada Svečak, voditeljica nabave u Irisu.

U svakom slučaju, do 6. prosinca sve bi trgovine trebale biti otvorene. Radno vrijeme bit će od ponedjeljka do nedjelje i to od 10 do 21 sat."
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 16:21   #40
uahahaha

navraitla sam pošto mi je bilo usput, ugl katastrofa
10 dućana ako i tolko, s tim da neki ne primaju kartice jer nije bilo struje
u calzedonii kupila gluposti i to je to
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.