Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2012., 00:27   #61
Koja Nury?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:28   #62
Flores (EFDE, Valeria, Pecados Ajenos,...)
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:30   #63
Nisam znao tko je to, poznato mi ime, al nisam mogao smjestit lice. Googlam je i po fizičkom izgledu ona bi bila savršena za ulogu tete Iris u "Fina estampa". Ona ili Zully Montero.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:30   #64
Najpoznatija je kao glavna negativka u Kasandri....

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nisam znao tko je to, poznato mi ime, al nisam mogao smjestit lice. Googlam je i po fizičkom izgledu ona bi bila savršena za ulogu tete Iris u "Fina estampa". Ona ili Zully Montero.

Ta Iris, dobra ili zla?
__________________
Senador Viegas (Luis Melo)
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:32   #65
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Ta Iris, dobra ili zla?
Pokvarena. Zabadalo. Nije negativka koja ubija, čuva tajnu glavne negativke Tereze Cristine. Ujedno je i njena teta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:40   #66
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Pokvarena. Zabadalo. Nije negativka koja ubija, čuva tajnu glavne negativke Tereze Cristine. Ujedno je i njena teta.


Taman za nju. Može....
__________________
Senador Viegas (Luis Melo)
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:03   #67
Ovo još jedan članak o novoj telenoveli...


Quote:
Parece que la cadena Telemundo esta preparando todo para su nueva apuesta, la cual sera la adapcion de la telenovela “Perla Negra”.

La telenovela sera llama “Reflejos del Alma” y la pareja protagonica podria ser David Chacarro (La Casa de Al Lado) y Elizabeth Gutierrez (El Fantasma de Elena). Tambien se menciona la actriz Margarita Mangaña (Teresa) como la villana de la historia.

Viendo a la Wikipedia de los artistas resultan estos nombres para sus personajes: David como Renato, Margarita como Déborah y Elizabeth llevara el nombre Alma.

Aqui les dejamos el sinopsis de la “Perla Negra” para conocer un poco el desarrollo de la historia.

Una sofisticada dama abandona en un colegio a una niña recién nacida, y entrega con ella un valioso collar de 22 perlas negras. 21 serviran para pagar cada año de su educación, hasta su mayoría de edad, y la última deberá serle entregada al abandonar el internado. Los años pasan y Perla se convierte en una bella jovencita. Sus mayores tesoros son su inagotable fantasía y su amistad con Eva, otra interna. Un buen día, Eva conoce a Tomás, un apuesto muchacho. La joven se enamora y queda embarazada. Tras dar a luz, un terrible accidente siega su vida. Perla se hace pasar por ella, para que el pequeño Charly no vaya a parar a un orfanato. Además, quiere vengarse de Tomás. Pero ocurre lo que nunca pensó: que se enamora de él.

Desde ahora nada es confirmado por la cadena, pero si fuera cierto ¿Que tal el trio David, Elizabeth y Margarita?
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:10   #68
Pročitavši članak i sinopsis malo mi radnja baca na Televisu Ali radnja mi se u principu sviđa Još samo da se Ely potvrdi kao protagonistica... a i volio bih i Mangañu kao glavnu negativku
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:14   #69
Kako bi volio da Ely bude protagonistica...

A pročitao sam da je Mangaña definitivno prešla na Telemundo,i da snima sljedeću telenovelu za njih...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:14   #70
Pa meni se čini da su oni to zaključili po wikipediji da će njih 3 glumiti u remake Perle A po sinopsisu ne vidim ulogu Ely, Davida i Magane u telenoveli pošto ne vjerujem da će Ely igrati jovencitu od 21 godinu
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:16   #71
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Pa meni se čini da su oni to zaključili po wikipediji da će njih 3 glumiti u remake Perle A po sinopsisu ne vidim ulogu Ely, Davida i Magane u telenoveli pošto ne vjerujem da će Ely igrati jovencitu od 21 godinu


Danas ništa čudno...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:39   #72
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
[/B]

Danas ništa čudno...
Pa ne bi valjda Piše u izvoru da se ta mala zove Perla, a da se Ely zove Alma pa pretpostavljam da bi joj ona glumila majku Inače, cool mi je ta ideja s biserima, moglo bi biti zanimljivo
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:37   #73
Telemundo za nadolazeću sezonu planira snimati i novu verziju američke serije "Baywatch" (Spasilačka služba), na koju posjeduje prava još od 2007.
Evo dvije slike sa snimanja pilota... Sad ne znam koliko je ovo istinito...

http://www.veronicamontes.net/upload...88627_orig.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-sI8VJ7EJlY...a-playa-02.jpg
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:46   #74
Sad si me podsjetio s Baywatcheom na ovo...

I šteta što ova telenovela nikad nije snimljena, čini mi se da bi bila genijalna Catherine

Las Brujas de South Beach - Trailer

Zadnje uređivanje iPodtouch : 24.03.2012. at 22:56.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:49   #75
Već odavno znam za taj pilot Da, baš šteta šta serija nikad nije realizirana U stilu "Charmed" koje obožavam

Tu su još trebale glumiti Jullye Giliberti (Julia iz DC), Ana Lucia Dominguez,...
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:53   #76
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Već odavno znam za taj pilot Da, baš šteta šta serija nikad nije realizirana U stilu "Charmed" koje obožavam

Tu su još trebale glumiti Jullye Giliberti (Julia iz DC), Ana Lucia Dominguez,...
Ja isto, od negdje 2009., mislim da mi je to bio čak i prvi trailer neke telenovele koju sam vidio i meni je žao što je projekt propao, baš je bacalo na Charmed koje si spomenuo A Catherine kao zla kraljica je pure evil, uloga bi joj savršeno pasala
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:55   #77
Evo i jedne fotke triju vještica

__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 22:58   #78
Fotka je čak mi je i Ana Lucia napeta, a nju inače ne velim nešto osobito Natalia Streignard
makar da se telenovela i snimila vjerojatno njih 3 ne bi ostale, već bi odabrali neke druge.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 23:11   #79
Meni je Ana Lucia strašno napeta...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 23:16   #80
Šta na hrvatskom znači napeta? Msm, znam šta znači napetost-neizvesnost, ali ne verujem da je u tom kontekstu...
__________________
Senador Viegas (Luis Melo)
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.