Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2005., 23:42   #1
Revlon

prije 10-tak godina (kad jos nije bilo DMa ), Revlon je bio puno prodavaniji nego danas. Svejedno, radi se o kvalitenom makeupu o kojem ovjde ne pisemo cesto.
Cula sam od puno ljudi da su prezadovoljni njihovom zadnjom maskarom ali kad sam ju odlucila kupiti - sve su bile rasprodane.
Jel ju netko od vas ima?

Na kraju sam si kupila ko neki ruz/sjajilo za usne i mogu reci da sam po prvi puta zadovoljna.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 02:27   #2
KOristim nekoliko odlicnih ruzeva i neku toniranu kremu. Pradavno sam imala puder u kamenu koji me i nije nesto odusevio. Maskara ceka 1.12.2005-te - dan kad bacam sadasnje i pocinjem nove maskara. Pa ti javim onda.

E, da! Cak sam si kupila i Charlie - parfemic za povlacit po sporednim kozmetickim torbicama i dnevnoj vrucini ... tek toliko da imam nesto kad nemam nista... Podsjeca me na onu prastaru reklamu iz sedamsetih (se netko sjeca) "Charlie" (kad zena prelazi rpeko ceste, iza autobusa ... kako sam tada zeljela bit ta zena... ...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 12:21   #3
da! stvarno je Charlie odličan! svi su mi super osim crvenog...
foxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 13:20   #4
Quote:
Shtefitza kaže:
KOristim nekoliko odlicnih ruzeva i neku toniranu kremu. Pradavno sam imala puder u kamenu koji me i nije nesto odusevio. Maskara ceka 1.12.2005-te - dan kad bacam sadasnje i pocinjem nove maskara. Pa ti javim onda.

E, da! Cak sam si kupila i Charlie - parfemic za povlacit po sporednim kozmetickim torbicama i dnevnoj vrucini ... tek toliko da imam nesto kad nemam nista... Podsjeca me na onu prastaru reklamu iz sedamsetih (se netko sjeca) "Charlie" (kad zena prelazi rpeko ceste, iza autobusa ... kako sam tada zeljela bit ta zena... ...
joj, Charlie!! ali ruku na srce jos uvijek dobro mirisi (ali samo onaj crveni)..
ja sam prije 100 godina (citaj: 8 godina ) imala onaj njihov tekuci puder koji fakat sve prekriva. Sjecam se da me ispeglao i bila sam prezadovoljna. Bas nakon sto sam potrosila 3. pakiranje prestali su uvoziti Revlon. Sad vidim da ga opet ima i da je postao oil free ..
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 15:05   #5
sasvim sam zaboravila na revlon

vratila si me 25 i još koju godinu unatrag
njihove trackarije (i charlie narafno) mi je tatek donosio sa službenih putovanja
to mi je bila prva kozmetika

mislim da imaju dućan u Zgb na sveticama

i veliš hvale tu maskaru?
baš bi mogla probat
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 15:10   #6
Ja sam kupovala stvari od Revlona u doba srednje skole kad sam vjerovala da ono sto reklamiraju Cindy i Claudia mora biti odlicno.

Kasnije sam sazrijela

Zapravo, ne sjecam se jel mi ikad ista od njih valjalo - a prvo mjesto u najgoroj kozmetici mi zauzima njihov puder

Na onoj temi o YSL Touche Eclatu zainteresirali me za kupnju Revlonovog iluminatora, tako da ako se odlucim na to, bit ce to prva kupnja neceg Revlonovog nakon 10 godina
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 15:22   #7
Quote:
Ipanema kaže:


Na onoj temi o YSL Touche Eclatu zainteresirali me za kupnju Revlonovog iluminatora, tako da ako se odlucim na to, bit ce to prva kupnja neceg Revlonovog nakon 10 godina
imala sam ga ja i bio mi je grozan,kada se osusi,nekako pozuti i ispuca ko suva zemlja
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 15:28   #8
Quote:
SaraTroroga kaže:
imala sam ga ja i bio mi je grozan,kada se osusi,nekako pozuti i ispuca ko suva zemlja




Onda nis
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 17:30   #9
hm...revlon...licno,koristim samo jednu stvar od revlona i to je jedan ruz -neke prirodne boje(apricot fantasy)i njemu sam oduvjek jako vjerna.em je super na samo.em je super kad se pomjesa sa smedim(za vecer) em je super sa smokey eye...ma sve.
ostalo mi se nista ne dopada.a maskare su mi njihove bas bezvezne.
puder nemaju dobre boje(na zuckasto) pa ni to ne kupujem.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 21:35   #10
Quote:
SaraTroroga kaže:
imala sam ga ja i bio mi je grozan,kada se osusi,nekako pozuti i ispuca ko suva zemlja
potisujem!
i ja sam isto isprobala taj od revlona, koma.
je da je duplo jeftiniji od ysl-a, ako ne i tri put, ali ne vrijedi žutu lipu.
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 19:14   #11
dizem temu iz pepela

jel probao netko ove Colorstay pudere (konkretno ovaj kompaktni):



zanima me i ovaj ruz (samo ne u ovoj nijansi nego Apricot Fantasy)


inace, ja moram pohvaliti Lipglide sjajilo - najbolje sjajilo na svijetu
hidratantno, ne lijepi se, ne rasteze se na ustima, ne skida se lako...
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:21   #12
kupila sam pred koj mj revlonovu fabulash maskaru, kao najprodavanija,odliicna bla bla.a kak ne volim previse vremena provodit razmisljajuci kupila ja to.
uzas!...blago receno.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:30   #13
nisam bas upoznata s revlonovim proizvodima,al vidim da reklamiraju ovaj puder (za mjesovitu do masnu kozu) postojan do 16 h?? koristi tko?
crocrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:40   #14
Imaju super stranicu www.revlon.com ,baš mi se sviđaju one colorstay sjene u zemljanim bojama,po 4 sjene,i ova nova sjajila u slatkim pakiranjima...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 14:09   #15
imam od revlona skinlights iluminator i dobar mi je. nemam s cim usporediti, to mi je prvi imam pink light i bas lijepo sjaji lice od njega.
lakic za nokte im je preeeeedobar. stajao mi je 6 dana na noktima da se nije ni okrhnuo!
i sjajilo super lustrous, imam nijansu pink afterglow. pun sljokica, sljasti divno ostale nijanse nisam probala. ovo sjajilo uglavnom nanosim preko ruza jer je prozirniji s gomilu sljokica. mislim ubost jos neko, neko obojano
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 14:14   #16
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
imam od revlona skinlights iluminator i dobar mi je. nemam s cim usporediti, to mi je prvi imam pink light i bas lijepo sjaji lice od njega.
lakic za nokte im je preeeeedobar. stajao mi je 6 dana na noktima da se nije ni okrhnuo!
i sjajilo super lustrous, imam nijansu pink afterglow. pun sljokica, sljasti divno ostale nijanse nisam probala. ovo sjajilo uglavnom nanosim preko ruza jer je prozirniji s gomilu sljokica. mislim ubost jos neko, neko obojano
Opet ti i ja imamo iste stvari u istim nijansama... Imam i ja Skinlights illuminator i Pink Afterglow sjajilo
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 14:33   #17
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Opet ti i ja imamo iste stvari u istim nijansama... Imam i ja Skinlights illuminator i Pink Afterglow sjajilo


lude smo
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:55   #18
...obožavam revlon!...imaju najbolji tekući korektor colorstay bez kojeg ne mogu...korektore isprobavam već desetak godina i nisam naišla na bolji...
...iluminator je također predobar...
...koristila sam i nekakav gel za obraze i usne, prozirno crvene boje...također jako dobro,šteta što ga više nema...
...šta se tiče maskare,kad sam kupovala taj iluminator,dobila sam mali tester neke nove maskare u srebrnoj kutijici( nažalost ne sjećam se naziva) i bila je izvrsna...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 18:09   #19
Fabulash mi je još uvijek daleko najbolja maskara, jedino je malo komplicirana za rukovanje i nikad je ne preporučujem onima koji nemaju strpljenja. Odlični lakovi za nokte, također.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 10:31   #20
jel tko koristi njihove lakove i jesu li postojani
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.