Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2013., 22:20   #1
Zora dubrovačka (2013-2014)

Zora dubrovačka - nova dramska serija od jeseni na programu Nove TV!





U neponovljivoj ljubavnoj priči, dvoje mladih u okupiranom Dubrovniku tijekom Domovinskog rata bori se za svoje snove.Serija se snima u prekrasnom Dubrovniku, ali i na setu u Zagrebu kakav još nije viđen u domaćim produkcijama. Jednu od glavnih uloga igra i Dragan Despot - u ulozi oca glavnog junaka pokazao je svu raskoš svog glumačkog talenta. Glavne uloge - zaljubljeni par koji se bori za svoju ljubav tumače Barbara Bilić i Boris Ler kojeg je u svom filmu angažirala i Angelina Jolie.


Ostale uloge: Vanessa Radman, Alen Liverić, Jelena Perčin...



Više u prilogu: http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---295455.html




Dosta lijepo se čini, a i postava je kvalitetna. Nadam se da će bit zanimljiva i drugačija. Sad se samo čeka da počme!
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”

Zadnje uređivanje Kozje Ja : 20.07.2013. at 22:27.
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:39   #2
Nikad čuo za ove glavne.

Perčinka, Radmanica, Liverić

Drago mi je da po viđenom, osim Liverića (kojeg nije bilo u 2. sezoni LI) nitko drugi iz LI nije angažiran. Njima treba duuuuuuugi odmor, zasitili bi ih se ljudi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:45   #3
Zvuci zanimljivo...ekipa im nije losa...

Stvarno se nadam da cu na jesen biti u muci koju i kada gledati...ovo od Nove ili onu od RTL-a...a ne da od dvije nemas kaj
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:55   #4
Mogla bih baciti pogled na ovu seriju kad počne na Novoj, ako ni zbog kog drugog onda zbog Radmanice koju obožavam još bi bilo odlično kad bi glumila i Pajička
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:59   #5
Pajicka glumi u RTL-ovoj seriji

ja odmaram od domacih serija a narocito od Veljace
razocarala me je i treba mi pauza od nje

mozda bacim pogled da vidim na sta ce lici i jedna i druga serija

ni ja nikad cula za glavne glumce
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:00   #6
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mogla bih baciti pogled na ovu seriju kad počne na Novoj, ako ni zbog kog drugog onda zbog Radmanice koju obožavam još bi bilo odlično kad bi glumila i Pajička
i ja bi mogla bacit pogled čisto zbog radmanke

jel ovo opet veljačino?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:07   #7
A znači tako za Pajićku, a šteta kaj neće ponovo glumiti u istoj seriji, bile su mi fantastične i u Obićnim ljudima i u Ratkajevima a izgleda da ću i ja i dalje pauzirati od domaćih serija, iscrpila me Dolina sunca

I mene zanima da li je i ta serija od Veljače
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:14   #8
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Pajicka glumi u RTL-ovoj seriji
kojoj
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:19   #9
wikipedia kaže Veljača ako bude opet neka koja cmizdri u skoro svakoj epizodi ko Lara mislim da nebum gledala isplati mi se pogledati koja epizoda zbog lokacije snimanja ..

http://hr.wikipedia.org/wiki/Zora_dubrova%C4%8Dka
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:21   #10
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
wikipedia kaže Veljača ako bude opet neka koja cmizdri u skoro svakoj epizodi ko Lara mislim da nebum gledala isplati mi se pogledati koja epizoda zbog lokacije snimanja ..

http://hr.wikipedia.org/wiki/Zora_dubrova%C4%8Dka
al to je veljača, sigurno će plakati čitavu seriju

samo me zanima oće li bit problema sa dubrovačkim naglaskom. ono u lari je bilo kriminalno sa naglascima
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:23   #11
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
kojoj
Ne zna se jos naziv pocinje na jesen s emitiranjem isto "dramska serija"
u prijevodu sapunica
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 00:29   #12
Vanessa

Boris Ler je isto dobar glumac .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:14   #13
Da, autorica je Jelena Veljača! Ćemo videt, možda nas iznenadi! Ali baš sam nekako optimističan .
A i čim je Despot prihvatio ulogu u sapunici znači da nije bezvezna stvar . Inače Barbara Bilić (Judita), ona je novopečena glumica!

http://emdthr.com/portal/?p=2387 - ovdje se još spominju Vinko Kraljević (Dolina sunca), Kruno Šarić (Dolina sunca), Žuža Egreny (Lea i Darija).

A i ovo Zora dubrovačka mi se više sviđa od ''sutona'', dobro da su to izmjenili



Evo i youtube video istog priloga: http://www.youtube.com/watch?v=fTj71sm1Cn0
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”

Zadnje uređivanje Kozje Ja : 21.07.2013. at 01:22.
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:21   #14
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Da, autorica je Jelena Veljača! Ćemo videt, možda nas iznenadi! Ali baš sam nekako optimističan .
A i čim je Despot prihvatio ulogu u sapunici znači da nije bezvezna stvar . Inače Barbara Bilić (Judita), ona je novopečena glumica!

http://emdthr.com/portal/?p=2387 - ovdje se još spominju Vinko Kraljević (Dolina sunca), Kruno Šarić (Dolina sunca), Žuža Egreny (Lea i Darija).

A i ovo Zora dubrovačka mi se više sviđa od ''sutona'', dobro da su to izmjenili
Koliko sam izguglao, ona uopće nije (školovana) glumica. Jedino ako je od 2012. do danas uspjela završit glumačku akademiju.

Quote:
Čime se trenutno baviš i što želiš biti „kad narasteš“ ?

Trenutno se bavim programiranjem i uživam u tome, ali oduvijek mi je bila velika želja da postanem glumica i upišem Akademiju dramskih umjetnosti!
http://fotodanimladih.com.hr/806/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:33   #15
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Koliko sam izguglao, ona uopće nije (školovana) glumica. Jedino ako je od 2012. do danas uspjela završit glumačku akademiju.
Nije ni mogla završit glumačku akademiju kada je rođena 1993. , dakle, vjerojatno je sada završila prvu godinu.

EDIT: tu sam iskopao: http://www.fotogalerija.net/profile.php?uid=2905

Zadranka je
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:39   #16
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Nije ni mogla završit glumačku akademiju kada je rođena 1993. , dakle, vjerojatno je sada završila prvu godinu.

EDIT: tu sam iskopao: http://www.fotogalerija.net/profile.php?uid=2905

Zadranka je
Studenti glume prve tri godine ne mogu glumit nigdje, tako da je onda nije ni upisala ako glumi tu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:42   #17
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Studenti glume prve tri godine ne mogu glumit nigdje, tako da je onda nije ni upisala ako glumi tu.
Nisam znao za to, ali eto, ipak je dobila glavnu ulogu
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 11:48   #18
Quote:
U neponovljivoj ljubavnoj priči, dvoje mladih u okupiranom Dubrovniku tijekom Domovinskog rata bori se za svoje snove.
O hebemu, nije niti bio pod okupacijom, čemu uopće se i hvatat toga...Kao da je dovoljno teško napravit radnju u sadašnjem vremenu.
Za samu seriju očekujem sličan epilog kao i za NG, i LI. U početku možda čak i veća gledanost, kasnije će zapetljat radnju do mile volje, uvest sasvim nove likove (i iz susjedstva ako treba), i ljudima će lagano dosaditi.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 14:33   #19
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
O hebemu, nije niti bio pod okupacijom, čemu uopće se i hvatat toga...Kao da je dovoljno teško napravit radnju u sadašnjem vremenu.
Za samu seriju očekujem sličan epilog kao i za NG, i LI. U početku možda čak i veća gledanost, kasnije će zapetljat radnju do mile volje, uvest sasvim nove likove (i iz susjedstva ako treba), i ljudima će lagano dosaditi.

Kad Grad Dubrovnik iz tvoje percepcije pređe u svoje
stvarne granice ovakve hebemu gluposti valjda više nečeš pisati.
Previše bi bilo da te ja sad učim stvarnoj povijesti.
Budi makar malo u pijetetu prema mojim sugrađanima
koji su izgubili život braneći svoj Grad..
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 14:35   #20
opet Domovinski ratmeni više puna kapa toga
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.