Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2014., 16:54   #41


2. Bilkent Televizyon Ödülleri | En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu - klik.

Proglašena je najboljom dramskom glumicom u 2013. godini, za ulogu Narin u Merhametu.

Prošla godina joj je bila krcata na svim planovima.
Bhea is offline  
Old 01.02.2014., 01:46   #42
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...QtCMr8kv5Tb83Q
Ne čine vam se nekako prisni?
__________________
01.07.2010
CICOTINA is offline  
Old 01.02.2014., 16:10   #43
^ Čine. Ali na slici nije Özgü Namal, već Tuğba Ekinci sa kojom se İbrahim Çelikkol zabavljao neko vreme.
Fotka je nastala, ako dobro pamtim, 2010. dok su boravili u Yakamoz Otel -> fotogalerija.
No, da se ovde zaustavim.
Znači, na slici nije Özgü.
Bhea is offline  
Old 05.03.2014., 15:34   #44
Na završnoj zabavi "Merhameta", simpatična Ozgu bila je vesela...



Ostale fotke...
http://izleyiciplatformu.com/galeri/...ty-photos.html
Jocuska is offline  
Old 05.03.2014., 17:07   #45
Veseljak i zavrsila na stolu bez cipelica.
Malo me ipak iznenadjuje tolika veselost, s obzirom na nedavnu tuznu situaciju i smrt oca.

Cijela ekipa djeluje otkaceno, opusteno i veselo.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 05.03.2014., 19:38   #46
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Malo me ipak iznenadjuje tolika veselost, s obzirom na nedavnu tuznu situaciju i smrt oca.
Mene i ne, ima ljudi koji se najviše (spolja) vesele onda kada su zapravo najtužniji (intimno).

Nego, hoće li me neko prosvetliti, vidim na obe serijske teme se pominje, kada je to, kome, Ozgu rekla da napušta glumu?
Bhea is offline  
Old 05.03.2014., 20:31   #47
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Nego, hoće li me neko prosvetliti, vidim na obe serijske teme se pominje, kada je to, kome, Ozgu rekla da napušta glumu?
Mene to isto zanima..
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Old 05.03.2014., 20:35   #48
U intervjuu nakon smrti oca rekla je da napusta glumu i da ce se posvetiti radu s bolesnom djecom.

Pokusacu to pronaci.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 07.03.2014., 20:49   #49
Pošto misam poznavalac turskog a naletih na ovu vijest pa ako netko zna više...čini mi se još neka nagrada za Ozgu
http://www.fdmagazin.com/haber-4528-...ini_buldu.html

[IMG]En iyi Kadin oyuncu :Ozgu Namal (merhamet ) .. New Award for year 2013 from Yeditepe 2013 Dilek Ödülleri Best actress:Ozgu Namal[/IMG]
femir1 is online now  
Old 07.03.2014., 22:41   #50
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Mene i ne, ima ljudi koji se najviše (spolja) vesele onda kada su zapravo najtužniji (intimno).

Nego, hoće li me neko prosvetliti, vidim na obe serijske teme se pominje, kada je to, kome, Ozgu rekla da napušta glumu?
Bilo je o tome u Gloriji (hrv.izd.), dosta veliki clanak o njome pa je i o to spomenula. Danas u tv prilogu Vecernjeg clanak o njoj. Kao boji se povrijedjenosti u vezama, a kao horosk jarac voli samo duge veze..ne zeli se udati posto poto, a mozda je spremna zatrudniti doniranom spermom i biti samohrana majka ako dodje do tog da ostane sama i ne nadje sretnu ljubav..voli popiti rakiju i ici na nog.tekme. Galatasaray i vikati na tekmi, to ju je otac naviknuo. Trenutno se ne zna s kim je u vezi jer decko nije javna osoba.
Dobra je sa Burcin Terzioglu. Voljela je putovati tokom studija.

A odmah na drugoj strani je clanak o Pamiru Pekinu, onaj koji glumi onog decka kraj Irmak na vjencanju D i S.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 08.03.2014., 11:38   #51
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Bilo je o tome u Gloriji (hrv.izd.), dosta veliki clanak o njome pa je i o to spomenula.
To me zanima, no kako ovdašnjim medijima/novinarima, niti turskim, čast retkim izuzecima, ne verujem previše volela bih videti original.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Danas u tv prilogu Vecernjeg clanak o njoj. Kao boji se povrijedjenosti u vezama, a kao horosk jarac voli samo duge veze..ne zeli se udati posto poto, a mozda je spremna zatrudniti doniranom spermom i biti samohrana majka ako dodje do tog da ostane sama i ne nadje sretnu ljubav..voli popiti rakiju i ici na nog.tekme. Galatasaray i vikati na tekmi, to ju je otac naviknuo. Trenutno se ne zna s kim je u vezi jer decko nije javna osoba.
To je sve iz intervjua koji je dala Ayse Arman (post o tome). Ona je jedan od izuzetaka koje sam pomenula.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
A odmah na drugoj strani je clanak o Pamiru Pekinu, onaj koji glumi onog decka kraj Irmak na vjencanju D i S.
O njemu ćemo da drugom mestu.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
U intervjuu nakon smrti oca rekla je da napusta glumu i da ce se posvetiti radu s bolesnom djecom.
Pokusacu to pronaci.
Biću jako zahvalna, baš me zanima.
Bhea is offline  
Old 27.03.2014., 14:02   #52
http://gecce.com/magazin/haber/ozgu-...uymak-istemedi

Ako sam dobro shvatila,nije željela odgovoriti na pitanje o Ibri ili....općenito...vidim i njegovo ime se piše pa... ako netko bolje zna...
Sada,nakon svega,nakon ovakvog kraja serije i one proslave kraja,baš mi nešto čudno,nije mi jasno u kojoj "poziciji"je Ibro išao po tijelo njenog oca u Bodrum....kao prijatelj,mislim da bi morao biti baš dobar s nekim da mu dozvoliš da ide po tvog mrtvog oca,mislim da to rade jako bliske osobe,bar ja kod mene tako,ne bih to dozvolila tek "prijatelju s posla(seta) mislim da joj je i Mustafa a i drugi bili "prijatelji"sa seta ali...zašto je baš Ibro išao po njenog oca ili je tu bilo nešto više?? jer...ako su bili tako dobri prijatelji zašto puče jedo takvo prijateljstvo,zar prijateljstva tako lako pucaju ili...je tu puklo nešto drugo,zašto ne želi govoriti o svom prijatelju,zašto se nisu kao prijatelji oprostili od serije jednom zajedničkom fotkicom a ne ovako...kao da bježe jedno od drugog...čudno mi je sve to ali...kada stekneš jednog pravog prijatelja onda bi ga trebao i sačuvati,zar ne....
femir1 is online now  
Old 27.03.2014., 15:50   #53
A možda su skupa pa ne želi davati komentare. Nemam pojma što piše u članku.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 03.04.2014., 21:49   #54
eto sad znamo sigurno da nisu zajedno...pojavila se Sinem Kobal,ima i slikica znači da Ibo ima novu curu,ja sam bila uvjerena da su Ozgu i on zajedno,nakon onog s pogreba,pa neke zajedničke privatne slikice,pa ono na partiju..reko' skrivaju se....ali ništa od tog izgleda!meni djeluju kao da su na vi,najviše zbog onog partija nakon završetka i ni jedne priložene slikice,nakon kraja prve sezone imaju dosta zajedničkih slikica pa mi ovo tako djeluje,pa ako smo završili jedan uspješan projekt pa možemo svoje fanove i počastiti jednom zajedničkom fotkom a mi to od njih nismo dobili...čudno zar ne? sve u svemu nisu tu čista posla,mislim između njih dvoje,a i najviše me buni pogreb od njenog oca...halo?? pa čovjek išao u Bodrum s njenim bliskim rođakom...

ah šta je tu je,osobno sam navijala za njih dvoje,jer baš si nekako pašu,šteta što nisu to i sami skontali
id55 is offline  
Old 03.04.2014., 22:20   #55
javna je tajna da šmrče bijelo i da je dosta teško s njom raditi. znam iz provjerenih izvora, tj ljudi koji su s njom radili. jedan je djelomično s njom radio na milosti, a drugi na snimanju reklame za banku. sve u svemu meni se na ono malo što sam vidjela čini dobra glumica.
lika daroš is offline  
Old 23.04.2014., 17:33   #56
Od 5-10 svibnja u Adani će se održati Film Festival na koji je pozvana i naša draga Ozgica,samo nisam shvatila u kom svojstvu ili kao član žirija ili kao gost ili....ili,ja i turski i gt...loša kombinacija

http://www.haber01.com/dunya/5-10-ma...er-h40446.html
femir1 is online now  
Old 24.04.2014., 12:43   #57

5-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında ilki düzenlenecek olan Erbil Uluslararası Film Festivali’ne farklı ülkelerden pek çok isim katılıyor.Jean Claude Van Damme gibi Hollywood yıldızlarının yanı sıra,Hintli ve İranlı pek çok ünlü isim festivalde hazır bulunacak.

Kelebeğin Rüyası ve Benim Dünyam gibi Türk filmleri ile American Hustle ve 12 Years A Slave dahil pek çok filmin gösterileceği festivalde jüri 11 dalda kazananları belirleyecek.Jüri başkanı ise tanıdık bir isim; filmleri ile yeşilçama damgasını vuran Kadir İnanır jüriye başkanlık edecek.

Kadir İnanır’ın yanı sıra Türkiye’den Beren Saat,Meryem Uzerli ve Özgü Namal da festivale davet edildi.
femir1 is online now  
Received Infraction
Old 24.06.2014., 12:16   #58
Smile tema glumica ozgu namal

postovani veliki sam fan glumice ozgu namal.
gledala sam njenu seriju hanimin ciftligi nasledje jedne dame sto se prikazivala na televiziji pink.u nasim tv novelama je pisalo na naslovnoj strani ozgu namal na korak do ljubavne tragedije pa me zanima da li neko zna sta se tacno desilo,navodno je za vreme snimanjs serije hanimin ciftligi zapocela vezu sa glumcem mehmet aslantugom.pise na internet stranici objavio kurir u srbiji pod naslovom jedva spreceno krvoprolice.da li neko zna gde mogu da nadjem taj clanak na turskom sajtu.molim vas za pomoc ako neko nesto zna.molim vas veliki sam veliki fan glumice ozgu namal.
sladjana z is offline  
Old 24.06.2014., 16:19   #59
Volim Ozgu, mnogo je volim.
Divna mi je, preslatka je, sva je cakana, ima ono nesto, plus sjajno, izuzetno glumi
Nakon moje Cansu, mrtva trka izmedju nje i Beren po glumi :klap:
Gledala sam je u seriji "Dolina vukova", gde mi je odmah prirasla uz srce, a nakon toga i u "Merhametu", gde je opet blistala kao Narin.
O njoj imam samo reci hvale, bas mi je draga sva, ma divna je Ozgu

http://sinema.gazetevatan.com/resim/ozgu_namal150.jpg
http://www.istikamet.net/wp-content/...-fc5241684.png
http://dl.booloor.com/B/Biography/Ar...t-dizisi-1.jpg



__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 31.08.2014., 18:47   #60
Moja draga i prelijepa Ozgu će,ako sam dobro pohvatala,biti u nekom žiruju,već se o tome nešto pisalo http://www.haberler.com/yetenek-sizs...259584-haberi/ a sada je izgleda i potvrđeno...tv 8 yeni sezon tanitim...https://www.youtube.com/watch?v=KanM...ature=youtu.be...ali...novinari na mogu da u svemu tome ne spomenu njenog bivšeg,Basar Savur i njegovu novu djevojku koja će nešto raditi na istom kanalu kao i Ozgu,navodno,cijelo vrijeme su se izbjegavale http://www.haberler.com/burcu-esmers...419877-haberi/
Zaista zanimljivo ali...tu djevojku turski mediji očito ne vole jer...nema ju nigdje u njihovim medijima cijelo ljeto ili...ta djevojka ne voli i nije joj potrebno da ju mediji razvlače kao neke druge,svaka čast,Ozgu

Zadnje uređivanje femir1 : 31.08.2014. at 18:58.
femir1 is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.