Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2013., 16:56   #41
Quote:
KITTY1 kaže: Pogledaj post
Stigla gorka sol
uživaj!
špenadla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 17:00   #42
Quote:
špenadla kaže: Pogledaj post
uživaj!
Prvi bokal sam riješila
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 19:10   #43
Popila sam gorku sol, a sad sto mi Bog da :-)
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 21:57   #44
Quote:
KITTY1 kaže: Pogledaj post
Popila sam gorku sol, a sad sto mi Bog da :-)
Sutra ujutro samo hrabro. Želim ti svu sreću i znaj da si nam svima u mislima.
musstra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 23:49   #45
Quote:
KITTY1 kaže: Pogledaj post
Popila sam gorku sol, a sad sto mi Bog da :-)
Lijepo ćeš se oprati ujutro s antiseptikom, leć u krevet, dat će ti sretnu injekciju i s osmjehomćeš otići u salu... tj odvest će te.... a kad se probudiš mislit ćeš da nije još gotovo, kao da je trajalo minutu.....

Sretno ti bilo sutra i javi se kad dođeš sebi.... S tobom smo u mislima.....

Zadnje uređivanje Ivana032 : 26.11.2013. at 00:01.
Ivana032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 06:58   #46
Quote:
Ivana032 kaže: Pogledaj post
Lijepo ćeš se oprati ujutro s antiseptikom, leć u krevet, dat će ti sretnu injekciju i s osmjehomćeš otići u salu... tj odvest će te.... a kad se probudiš mislit ćeš da nije još gotovo, kao da je trajalo minutu.....

Sretno ti bilo sutra i javi se kad dođeš sebi.... S tobom smo u mislima.....
Hvala cure na lijepim riječima! Javim se kad budem u stanju! Čujemo seeeeee
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 08:12   #47
Kitty draga...mislim na tebe....pusa
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 19:11   #48
Evo pitala sam...Kitty je ok...operacija prosla uredno bez bilo kakvih problema...sad je klasika 24 sata intenzivne....javit ce se ona kad uzmogne......ali da znate da je sve ok proslo.....Baravo za nasu curu!
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 20:05   #49
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Evo pitala sam...Kitty je ok...operacija prosla uredno bez bilo kakvih problema...sad je klasika 24 sata intenzivne....javit ce se ona kad uzmogne......ali da znate da je sve ok proslo.....Baravo za nasu curu!
:klap: Go Kitty

a ti draga (vilenjačica), ima li novosti ili ti sad samo uzimaju uzorke za analizu i testiranje?
musstra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:07   #50
Evo me u sobi, gužva je na int a posto sam ja bila najstabilniji pacijent pustili me! Sutra malo vise o svemu! Ljubim vas sve i hvala na dobrim vibracijma!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 12:17   #51
hello, kitty
špenadla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 12:30   #52
Najdraze moje....evo pitala mirosevicku i kaze da ona racuna da cu ja biti za barijatriju!!!!!!!! Naravno jos cekamo naravno rezultate svih testova koje mi rade....ali nije odustala od mene....ajme....super!!!!
Danas MR....sutra peterosatni test inzulina....ma sve ok....sve cu proci samo da bude ok....
Sretna sam sto sam iako sa problemima ipak jos u vasoj ekipi.....

Kitty kako smo?
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 12:58   #53
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Najdraze moje....evo pitala mirosevicku i kaze da ona racuna da cu ja biti za barijatriju!!!!!!!! Naravno jos cekamo naravno rezultate svih testova koje mi rade....ali nije odustala od mene....ajme....super!!!!
Danas MR....sutra peterosatni test inzulina....ma sve ok....sve cu proci samo da bude ok....
Sretna sam sto sam iako sa problemima ipak jos u vasoj ekipi.....

Kitty kako smo?
Sonda i kateter su vani! Boli me lijevo rame i trbuh ali prof kaže da je sve u redu! Pusa curke
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 18:59   #54
Ok evo prvog izvjestaja....bila sam kod kitty....zena super izgleda...dan nakon operacije....ima samo dren jos....ali ona se dize lijepo...hoda super....vidjela sam i trbuh...to sve izgleda super uredno....kazem vam zena zmaj...ja sam ocekivala puno gore stanje...a ona super....da boli u naravno....pa jucer ju operirali....ali fenomenalno!!!!!!!!!

Draga drzi nam se....evo i mene ubrzo za tobom!!!!
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 19:46   #55
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ok evo prvog izvjestaja....bila sam kod kitty....zena super izgleda...dan nakon operacije....ima samo dren jos....ali ona se dize lijepo...hoda super....vidjela sam i trbuh...to sve izgleda super uredno....kazem vam zena zmaj...ja sam ocekivala puno gore stanje...a ona super....da boli u naravno....pa jucer ju operirali....ali fenomenalno!!!!!!!!!

Draga drzi nam se....evo i mene ubrzo za tobom!!!!
Ljubim te i hvala sto si me posjetila!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 09:20   #56
Kitty go girl! samo hrabro, svaki dan bude sve laksi, ljubim te!
Spenadla lolchina))
ladoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:48   #57
Helou curke, danas sam dosta bolje! Rame i trbuh bole na mahove i pomalo! Ustajem, hodam, idem na wc - sve sama! Dobila vodu da pijuckam! Drenove vade u subotu, jer Beslin želi biti siguran da se sve iscistilo! Doma idem u ponedjeljak, nakon sto me Beslin pogleda! Za sad toliko - čujemo se! Pusaaaa
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 15:19   #58
Bravo Kitty! I sretno dalje! Vidjet ćeš kako brzo kile idu dolje! Samo poštuj pravila i sve 5! Vilenjačice moja, ti zmaj ženo, od sveg ti srca želim brzo rješavanje predoperativnih pregleda! Tak si živahna i puna života, nemrem si zamislit koja energija će se u tebi desit nakon mršavljenja! Pusa!
Nova Babb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 09:49   #59
Quote:
Nova Babb kaže: Pogledaj post
Bravo Kitty! I sretno dalje! Vidjet ćeš kako brzo kile idu dolje! Samo poštuj pravila i sve 5! Vilenjačice moja, ti zmaj ženo, od sveg ti srca želim brzo rješavanje predoperativnih pregleda! Tak si živahna i puna života, nemrem si zamislit koja energija će se u tebi desit nakon mršavljenja! Pusa!
Hvala draga Babb...ja sam danas na rasporedu za ct....super...znat cemo napokon sto i kako dalje...
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 15:15   #60
Dobila temp. 39,2! U 11.00 sestri rekla da mi je jako zima, da mi da deku i obuje carape ! Narednih sat i pol nitko nije ušao u sobu. Ja ih zvala da mi daju toplomjer. Izmjerila temp. Zovem je ta pola sata, kazem 39,3 ona rasiri oci i ode! Narednih pola sata ništa! Opet ja zovem i pitam šta ćete vi poduzeti ona kaže čekamo doktora i donese mi lupocet i boci (ono na infuziju). To iscurilo, ja otišla na wc (jutros im rekla da svaki put kad odem imam proljev). Vratila se i pitam da opet mjerimo temp, ona kaže moze i opet 39,3. Ona kaže 'ne mogu vjerovat', prikopca me ma infuziju i ode!prosla tri sata od doktora ni traga! Dalo mi neku dihalicu da pusem o kao trebam vise hodat! Pa ovako pod temp jedva gledam! Jel to vama normalno??
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.