Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2003., 21:43   #121
Nikad se nece moci naci moderator koji svima odgovara jer ljudi imaju razlicit stil komunikacije.
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 22:15   #122
[QUOTE]Irmeli kaže:
[B]Nikad se nece moci naci moderator koji svima odgovara jer ljudi imaju razlicit stil komunikacije.



* Ti ovdje pravis toliku "galamu" u vezi moderatora, a cisto sumnjam, da bi bila u stanju razluciti "ribu od zmije".
Dakle, koje motive ti ovdje imas i iz kojih pobuda agiras?
Ili se samo nepotrebno egzaltiras?

To bi bilo od velike vaznosti saznati, jer su tvoji upisi i vise nego skromni, pa bi ti bilo daleko bolje da ides na podforume "sex i ljubav" ili "dnevne teme". Tamo bi mozda mogla pridonjeti "procvatu" doticnih podforuma, sudeci po konstrukciji tvojih upisa!

Ali, ja se nebih zelio baviti toliko tvojom osobom, koliko moderacijom ovoga foruma.

Pa ako ovi kandidati koje sam predlozio nemaju interesa za ovu funkciju, onda je sve jedno tko ce moderirati ovim "buckurisem".
Pri tome bi se ipak trebalo imati u vidu, da pojedinci, koji imaju malo vise "radnog staza" na ovom forumu, neovisno o kvaliteti toga rada dobiju prednost pred onima koji su pravi "Blindgängeri!"
Moj novi prijedlog za moderatore "znanosti":

1) Legion
2) Slafko
3) Americano

Ako su gospoda zeljni i voljni tu funkciju preuzeti. Moj glas imaju siguran! ----100% i vise od toga----!

Gospodine Vienna, ovo su daleko najbolji ljudi, poslije one trojke koju sam prije naveo, a nije bila voljna preuzeti ovu duznost.
A meni uklonite "ban" za POLITIKU, i ja cu se vrlo rijetko upisivati na ovom forumu!

A da sam bolji od "andjela" te se nisam koristio dodatnim Nickovima, kako bih izbjegao Vasu "srdzbu" , dokaz je moje iskrene nakane i rada na dobrobit foruma.

Ili promaknuce u dvije nule, ili pardoniranje, "tertium non datur"!
Odgovor je potreban, kako bismo mogli preci preko ove tocke dnevnoga reda!
Sa stovanjem!
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Old 24.03.2003., 22:59   #123
Koje motive moze imati forumas prilikom glasanja za moda? Vjerojatno slicne kao motive gradjanina koji glasa za predsjednika ili predstavnika u nekom politickom tijelu. Ili grijesim? Ima li ovdje ljudi s necistim motivima prilikom glasanja?
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 23:01   #124
Kumek - ne bi bio problem da su oni napali Velmu zbog njenog rada (nerada) - i mene su na politici duze od dvije godine napadali, pa sam prezivio.
Problem je u tome sto su oni napali Velmu prije nego je i ona sama znala da je (privremeni) moderator.
Dakle, napali su na nju prije nego je bilo sto mogla skriviti.

S napadanjem na moderatora nemam problema, ako za napad postoji i najmanja osnova. Ali imam nesto protiv toga da se nekoga napada samo zbog toga sto je moderator - nije moderator dezurna meta, pa da kada netko ima los dan slobodno smije po njima udarati kako mu se prohtije.

slafko - kazes svima si se ispricao!
Jesi li bas svima?
Oprosti, ali to mora da sam previdio ...
"Trazis" da ti zaprijecim pristup Znanosti - kada ti vec ne dajem ono sto toliko zelis.
Zelje i realne mogucnosti su dvije razlicite stvari ...
Nemam ti namjeru zaprijeciti pristup znanosti, ako zelis napustiti "i ono malo sto ti je ostalo" (kada si imao vise od onoga sto sada imas??) morat ces to sam uraditi.

Dokazi se na Znanosti konstruktivnim topicima / postovima i tolerantnim pristupom diskusiji pa (nakon jedno dva mjeseca) mozemo dalje razgovarati.


Legione - Kazes da ovaj forum nije demokratican.
Mozes li mi staviti nekoliko linkova na demokraticnije forume?
Molio bih te to.

Btw, stavi mi i link na neki ozbiljniji forum, na kojemu pri postavljanju moderatora administratorova rijec nije zadnja.
Zapravo, valjao bi i link na neki forum na kojem administrator pri postavljanju moderatora sa clanovima puno raspravlja o tome koga ce se postaviti.

Kada mi te linkove postavis mozemo nastaviti raspravu o nedemoraticnosti ovoga foruma (kao i o mojoj osobnoj nedemokraticnosti).
A do tada ovaj forum prihvati kakav je, ili si potrazi bolji (glede demokracije).

Trazis odgovor na "Znanost kakvu ste zeljeli" - sto god da odgovorim tebi se nece svidjeti ... kao sto se, najvjerojatnije, ni meni tvoj odgovor nece svidjeti.
To smo tamo vec obojica zakljucili - tako da ne vidim zasto bih jos vise vremena trosio na praznu pricu
Tako mozemo nastaviti do sudnjeg dana ...
Vienna is offline  
Old 24.03.2003., 23:29   #125
Ko to kaze, ko to laze...

Quote:
Problem je u tome sto su oni napali Velmu prije nego je i ona sama znala da je (privremeni) moderator.
Dakle, napali su na nju prije nego je bilo sto mogla skriviti.
Niko je nije napadao prije nego je saznala da je moderator nego psolije njenih brisanja. Ako je moj glas protiv smatran napadom, onda i na ovom topiku svi napadaju svakoga prije nego je iko izabran.

"Druze" Vienna, preispitaj se malo.
Ame®icano is offline  
Old 24.03.2003., 23:40   #126
Quote:
Vienna kaže:
Moderator mozes postati ako dobijes najvise glasova - od onih koji postaju na Znanosti.
Najvise glasova ovdje ili najvise glasova od osoba koje za cudo bozije ovdje postaju. Jer mi se cini da ima hrpa rulje koju nisam bas vidio ovdje a da glasaju.

Ustvari najbolje da nabijes bilo koga i rijesen problem. Ovo ovako bude samo svadja.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 25.03.2003., 00:00   #127
Quote:
AxMi-24 kaže:
Najvise glasova ovdje ili najvise glasova od osoba koje za cudo bozije ovdje postaju. Jer mi se cini da ima hrpa rulje koju nisam bas vidio ovdje a da glasaju.

Ustvari najbolje da nabijes bilo koga i rijesen problem. Ovo ovako bude samo svadja.
Tocno to sam htjela reci sa "nikad necemo naci moderatora koji bas svima odgovara". Pravo veli Axmi - u ovakvoj situaciji je najbolje nekoga jednostavno postavit i gotovo. Jer ovo se lagano pretvara u "Znanost kakvu ste zeljeli N-ti broj".
Irmeli is offline  
Old 25.03.2003., 08:28   #128
vienna, treći dokaz da ne čitaš ono kaj ne želiš ni vidjet.

Quote:
Vienna kaže:
slafko - kazes svima si se ispricao!
Jesi li bas svima?
Oprosti, ali to mora da sam previdio ...
"Trazis" da ti zaprijecim pristup Znanosti - kada ti vec ne dajem ono sto toliko zelis.
Zelje i realne mogucnosti su dvije razlicite stvari ...
Nemam ti namjeru zaprijeciti pristup znanosti, ako zelis napustiti "i ono malo sto ti je ostalo" (kada si imao vise od onoga sto sada imas??) morat ces to sam uraditi.

Dokazi se na Znanosti konstruktivnim topicima / postovima i tolerantnim pristupom diskusiji pa (nakon jedno dva mjeseca) mozemo dalje razgovarati.
dragi vienna, kažeš da se dokažem na znanosti postovima. a povijest nije znanost? to kaj me najviše povijest zanima, matematiku i fiziku ne kužim, ali volim pročitat jer ću jedino tako nekaj skužit - to nema nikakve veze a? znači trebam se dokazat konstruktivnim postovima i threadovima? svi moji konstruktivni postovi su na jednom threadu. zašto? ZATO JER VOLIM POVIJEST. a uvjeren sam da na forumu ima još ljudi koji vole povijest, ali ne pišu iz razloga poznatih samo njima. zašto tebe toliko smeta kaj se bavim samo jednim threadom na znanosti? (mislim, sada više nije, sada je u egzilu).

zakaj mi nabacuješ "tolerantan pristup diskusiji"? jesam li ja bio fin i kulturan prije dolaska aganora koji nas je sve izvrijeđao a moderatorica ostavila same? (ne želim ponovno ić u kronologiju mog divljanja, svi zainteresirani je mogu vidjeti na gornjem linku, stranica 2, a možda i jedan. dapače, preporučam je svima. posebno tebi vienna, jer vidim da je nisi pročitao. hvala).

"nakon jedno dva mjeseca"... pa nema me tu već dva mjeseca jer ne želim radit u ovakvim uvjetima na znanosti... sada je samo želim vratit na staru stazu, ali ni to nesmijem. i onda meni nekaj reci za toleranciju i isprike. ili je stvarno frka u tome da kao mod bi dobio pristup moderatorskom dijelu s puno prljave igra kako amer kaže? ne vjerujem u takve threadove, ali sad već polako sumnjam u tvoje čiste ruke...


budući da moj najdraži admin nikad ne čita ništa što bi mu moglo promjenit sliku o nekome o kome si je stvorio sliku ultra zlog i pokvarenog neprijatelja, citiram sam sebe, tj. voj post sa zadnje teme na kojoj se "pričalo" o frci na znanosti. za sve vas nevjerne tome koji mi ne vjerujete jer sam zli podlac, kliknite OVDJE i uvjerite se da nijednu riječ nisam promijenio. za vas s istraživačkim duhom, preporučam nastavak tog threada (stranice 3 i 4) da se uvjerite koje sam odgovore dobio, te molim da obratite pažnju na datume postova. hvala.


Quote:
slafko kaže:
velma, amer se možda nalazi u epicentru tvog potresa, ali u epicentru mog su dvostruka pravila koja se primjenjuju i ne priznavanje prakticiranja istih i ne odustajanje od njih.

kojeg svog dobrog prijatelja vrijeđam? ako se netko uvrijedi, njegov problem. u potpisu mi je link di me se svi mogu obratit. jest da ga svi ignoriraju...

da ja pazim kaj pišem, ne bi vam ni bio zanimljiva meta, a ni vienni pogotovo...


meni je sad pun kurac !!

krajnje je vrijeme da se pozabavimo konstruktivnim prijedlozima oko načina vraćanja znanosti na tračnice stare slave. budući da bi se svi samo svađali i nabijali mak na konac, ja ću se napravit najpametniji i napravit par koraka unazad. (*hoda u nazad par koraka - jedan, dva*).

isprike svima koji su bili pogođeni bilo kojim mojim postom. jebite se , da koristite logiku i da ste spremni progutat knedlu za Znanost, sve bismo sredili odavno.
(*proguta knedlu*)

so, let's get this party started.

ja, slafko, pri punoj svijesti i bistrom umu, ovim slovima se ispričavam svima za sranja koja sam napravio u ovom dugom i nadasve prljavom ratu. vraćanje Znanosti na ono što je nekad bila, jest, doduše, vrlo plemenit cilj kao takav - no ni tako plamenit cilj ne opravdava sredstva kojima sam se koristio. imali ste prilike vidjeti, oni nesretniji od vas i osjetiti, sav moj arsenal - uključujući i onaj njegov dio rezerviran za one koji me najviše povrijede. zločest jesam, to bez daljnjeg, ali korištenje nekih od oružja ne volim. najgore je što rat ne pita ko kaj voli.

(*počne istresat sva oružja iz džepova, čuje se: "klang", "bong", "tras", "č-činggg" i ostali zvukovi koje asociramo s istresanjem poveće količine nečega*)

evo me, stojim tu, ili bolje, sjedim na onom panju od jučer i mašem bijelom zastavicom prekrivenom krvavim mrljama i zelenim šmrkljima (jebiga, moram negdi nos ispuhat). čekam ostale, te sve one koji su voljni progutat knedlu svojih sranja kao autor ovih redaka, da sjednemo i dogovorimo kako pomoći jedni drugima, a zatim i Znanosti kao takvoj...

(*uzme štihaču, ode do obližnjeg drveta i zakopa svoju ratnu sikiricu*)

tko god se odluči ispričat svima i progutat svoje sranje nek mi se javi na email. do tada, zbogom.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.03.2003., 09:38   #129
Cak bi i Polux bio bolji od slafka. Dobar moderator mora prije svega biti u stanju moderirati samog sebe, a slafko ni to nije u stanju.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Old 25.03.2003., 09:43   #130
da se moderiram na bi bio slafko...
dont look now, but upravo si rekao da je većina moderatora ovdje loša...

htio sam ti ovo PMat, ali mi se nije dalo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.03.2003., 09:49   #131
Quote:
Lame Deer kaže:
Moj glas za Math_Babe iako znam da za nju ovako nesto ne dolazi u obzir
ja se slazem i ti bi isto bio dobar za to mjesto ali vec si jednom odbio...
luca is offline  
Old 25.03.2003., 09:49   #132
Samokriticnost ti je vrlo izrazena, ali to nije dovoljno za moderatora. Ili da parafraziram tebe:
Kad bi bio moderator, ne bi bio slafko.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Old 25.03.2003., 09:50   #133
Quote:
AxMi-24 kaže:
Ja sam za tebe sta god bilo Cak i ko moderatoricu

A sto se tice izjasnjavanja to sam vec reko.
Ja sam ovdje otprilike 2 sata na dan. Ako mislite da je to dosta onda sam za ako ne onda nepasem ko mod
dva sata dnevno je dosta glavno da svaki dan (ili barem svaki drugi) pogledas...
luca is offline  
Old 25.03.2003., 09:51   #134
Thumbs up odlična logika, skep

u tom i je cijela fora koju vienna nikak da skuži. slafko moderator je drukčiji od slafka zajebanta.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.03.2003., 10:41   #135
Aganor glasa za mene. Kaj budu danas sjekire padale?
Hvala ti, ali moderiranje mi je zadnja rupa na svirali. Ne zanima me niti najmanje.
Druže Vienna-opet se izvlačiš. Nejdem po drugim forumima, zato se i borim za ovoga, a kad te već toliko zanima link na forum koji drugaćije funkcionira, budeš ga uskoro dobio-radim na njemu, pa da vidiš i ti i ostali da je takav forum itekako moguć i da na njemu nebu dolazilo do ovakvih pizdarija.
Glede tvog odgovora na Znanost kakvu ste željeli II-nemoj mi se samo s tak jeftinim forama izvlačiti. Znaš i sam da si kiksao grande i onda se pokušavaš izmigoliti sa takvim prozirnim forama. Nebu išlo. Uostalom, ja, za razliku od nekih, čvrste argumente prihvačam i uvijek sam spreman za raspravu bilo koje vrste. Daj mi ti argumentirano odgovori na moje upite. Fakat me zanima kako biti šef cirkusa a ne primjetiti slona?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 25.03.2003., 11:42   #136
Re:.Svima:........

Dosta je bilo prepirki!
Moj prijedlog ponavljam jos jednom!
Moderatori trebaju biti:

1) Legion
2) Slafko
3) Americano

Dajmo momcima sanse da se dokazu! Zasluzili su, jer ulazu puno truda u artikuliranju svojih zahtjeva na forumu.
Zasluzili su da im se da sansa!

Protiv ovoga prijedloga nema "pravnog lijeka"
Sa stovanjem!
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Old 25.03.2003., 11:45   #137
dinamicni duo

ja predlazem Aganora i Lebowskog
luca is offline  
Old 25.03.2003., 11:50   #138
a meni kažu da nisam konstruktivan.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.03.2003., 11:54   #139
Quote:
slafko kaže:
a meni kažu da nisam konstruktivan.
ja sam se vec odavno izjasnila, sad samo promatram cirkus
luca is offline  
Old 25.03.2003., 11:56   #140
radiš cirkus.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.