Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 21:44   #41
Ne znam od kud da počnem odgovarati, majke mi... Svašta si napisala, a ne kužim što si tako reagirala kad nitko nije popljuvao poderane traperice i starke, svi ih volimo i nosimo...

Da ne govorim da nisi u istoj kategoriji (ovo nema namjeru zvučati uvredljivo, ali moram primjetiti) kao mi jer vjerujem da ti godi da ti kažu da si u dvadesetima, a nama ne godi da nam daju 17, 18, to je ipak ogromna razlika.

Itekako je usklađivanje s godinama dodavanje peta, a koje su one visine, ovisi o osobi koja ih nosi. Ti nosiš visoke, ja niže blok pete, who cares, sve je to peta. Cura je gore spominjala udobnost, a ja sam joj predložila manje pete umjesto balerinki jer su puno ugodnije. Isto je i s referencom na Gunse, tako svejedno o kakvoj se print majici radilo... I tko kaže da onaj tko sluša Gunse voli više starke?! Ako ti tako ne voliš i ne nosiš, zašto generaliziraš da i drugi tako? Ja i frendice volimo te kombinacije, zar smo onda čudne zbog toga?
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 01:11   #42
Moj post je prokomentarisan da zvuči kao neka što u 30-oj nosi poderane traperice i starke i to je zvučalo u negativnom kontekstu. Isto tako nisam se složila da je štikla nešto ti uskladjuje garderobu sa godinsma jer ih nose i za maturu 9-og razreda a srednjoškolke svaki vikend .
Meni je to sve zajedno zvučako kao ako nosiš starke to je ono totalno djetinjasto j nije prilagodjeno godinama.
Meni je svejedno da li nekome izgledam mladje ili starije. To da uzgledam mladje je samo činjenica i ništa drugo. Razumijem ja i sa neko hoće da postigne ozbiljniji izgled i to mi je u redu ali mi je upravo globalizovanje u tom konceptu "odjevanja u stilu sa godinama" zasmetalo. Jer onda znači da bi se sve žene sličnih godina trebale slično i oblačiti .
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 08:21   #43
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči poput moje poznanice koja se u 30toj ne odvaja od poderanih traperica i starki.
A kada dođe razgovor za posao ili vjenčanje, ne može se snaći.


Ne znam kako druge cure razmišljaju, ali meni nije kompliment kad mi netko veli da izgledam mlađe zato jer sam u trapkama i starkama (svi u tome izgledaju mladoliko)
Kompliment je kada si sama sebi lijepo obučena, sukladno godinama i još na to dobiješ kompliment.
A što ako si sama sebi lijepo obučena i kad nisi u skladu s godinama?


Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Meni je osvježavajuće da netko želi poraditi na svom stilu. I ako te "pukla" faza da nešto promijeniš, zašto ne.
Mislim da se prvenstveno treba poraditi na samopouzdanju i stavu ako te ljudi ne doživljavaju ozbiljno. Osim ako je bitan jedino prvi dojam, onda ok, štikle su ozbiljnije nego starke. Ali kad iz nekoga progovori nesigurnost nema tih štikli koje će pomoći.


Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Itekako je usklađivanje s godinama dodavanje peta
Nije. Usklađivanje s godinama je onaj trenutak kad to što te ljudi na prvi dojam podcjenjuju okreneš u svoju korist, ne kad se nabodeš na štikle.


Napomena: volim štikle, ne posjedujem starke i ovisno o raspoloženju oblačim se mlađe, u skladu i starije od svojih godina.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 08:43   #44
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Želim izgledati kao da sam blizu 30 a ne kao da sam tek u ranim dvadesetima.

Nije mi cilj postarati se. Cilj mi je izvuči ono najbolje iz sebe jer ipak koliko god površno,ljudi procjene osobu po izgledu,stvore neki dojam o tebi bez da te upoznaju i onda se odnose prema tebi po svom viđenju. Pogotovo je tako u poslovnom svijetu.

Kao što sam rekla,moj problem su moja sitna građa i baby face i uz minimalno makeupa,casual odjeći (traperice,košulje,tenisice ili balerinke) izgledam mlađe za svoje godine.

Nekad su mi fenomen današnje klinke koje izgledaju znatno starije a nisu čak ni punoljetne. Neke čak i nisu kao ja pretjerano razvijene pa opet ne izgledaju mlado na prvu.

Pitam se u čemu je kvaka?
Razumijem te. Tako sam i shvatila temu.
Slažem se sa tvojim razmišljanjem jer imam iskustva u tome, pogotovo u poslu.

Jesi li probala nositi sako?
Mislim dakako na mladenačke varijante. Postoje u jarkim bojama, duže varijante...
Moj dojam je da sako, pa makar bila u trapkama i običnoj bijeloj majci, uz prikladni nakit dodaje na nekoj zrelosti i profesionalnosti.

Gdje radiš? U uredu ili neka druga okolina?
Imate li dress code ili ste neformalno obučeni?

.
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
A meni ovo zvuči poput moje poznanice koja je frizerki otišla da promijeni frizuru jer se udala pa joj stara frizura više ne priliči

Ja u svojoj 36-oj još uvijek nosim poderane traperice i starke ali se sasvim normalno snalazim u odjelu,pencil suknji,štiklama 10+ cm ili svečanoj haljini.
I kažu mi da izgledam mladje u čemu god da sam u tom momentu zato što imam mladoliku facu i nikad mi niko ne da više od 26-27.
I nositi ću ono što mi se svidja u svoje slobodno vrijeme i kad budem imala 50.Ako to budu poderane traperice i starke baš će me boliti briga što je to nekome neprimjereno "za moje godine".
:
Ne razumijem zašto si se našla prozvana
Ovdje se radi o autoričinoj želji da malo zrelije (poslovnije) izgleda.
Zar je to takav grijeh?

Razumijem da privatno svi furamo neki svoj đir. I ja sam u starkama i trapkama van posla.
Ali valjda je i tebi jasno da ne možeš takva doći na posao?
Ako si pročitala moj post namijenjen autorici, vidjet ćeš da sam se zalagala da cura postepeno promjeni garderobu jer će tako usput vidjeti što joj paše a šta ne.

Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
A što ako si sama sebi lijepo obučena i kad nisi u skladu s godinama?

Mislim da se prvenstveno treba poraditi na samopouzdanju i stavu ako te ljudi ne doživljavaju ozbiljno. Osim ako je bitan jedino prvi dojam, onda ok, štikle su ozbiljnije nego starke. Ali kad iz nekoga progovori nesigurnost nema tih štikli koje će pomoći.

.
Dosad su mi svi pogodili godine, katkad dobijem koju niže. Oblačiti se u skladu sa godinama ne znači postarati se.

Ne znam zašto neke cure imaju toliki otpor ka promjeni?

Što se tiče boldanog, to je samo djelomično točno.
Samopouzdanje definitivno da!
Međutim, u poslovnom svijetu -odjeća jer vrlo bitna.

Možeš pucati od samopouzdanja, ako ti je na sastanku frizura u komi,ako imaš izgužvanu košulju, starke, šlampavu odjeću...malo tko će te ozbiljno shvatiti.

Uostalom, dosta je bitno gdje se radi.
Ako nemaš kontakt sa klijentima, onda naglasak na robi nije presudan. Makar bi ja i te ljude savjetovala da se pristojno oblače jer to je znak da drže do sebe i svog posla.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:05   #45
Meni se cini da je rasprava otišla u pogrešnom smjeru. Ja sam svoje prijedloge dala autorici teme i toliko od mene. Ja znam da se moje oblačenje mijenjalo sa godinama ali nije imalo velike veze sa time koliko imsm gofina. Više je imalo vezevsa tim u kskvim se prilikama najčešće nalazim u tom periodu. Kad sam trebala svaki dan biti poslovno obučena tada sam se oblačila ozbiljnije, sad kad ne moram već sam većinom slobodna nosim starke i poderane traperice.
I da se razumijemo, ja stvarno smatram da odjećubtreba prilagofiti prilici i nikad npr nisam otišla na faks u poderanim trapericama ili majici bez rukava . Ni kad sam studirala sa 20 a ni kad sam ponovo studirala sa 30.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:26   #46
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Možeš pucati od samopouzdanja, ako ti je na sastanku frizura u komi,ako imaš izgužvanu košulju, starke, šlampavu odjeću...malo tko će te ozbiljno shvatiti.
Da, nažalost, ali protiv toga se treba boriti, a ne podilaziti nerazumnim stavovima. Jer na kraju krajeva svi znaju da roba nema nikakve veze s poslovnim sposobnostima.

Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Makar bi ja i te ljude savjetovala da se pristojno oblače jer to je znak da drže do sebe i svog posla.
Ja ovo nikada neću uspjeti pojmiti.
Mislim, okej, pristojno, ovisi kako ga definiraš, ali valjda je jasno da nitko neće doći u prozirnoj haljini za plažu na posao. Ali dress code kao pojam, i razmišljanje u smjeru netko me poštuje ako je u penciluši i sakou, a ne poštuje ako je poderanim trapericama i majici na paju patka- to mi skroz nelogično i nezamislivo. (ne ide ovo konkretno tebe, samo lamentiram o dress codeu, oblačenju u skladu s godinama i uvredljivosti na tuđe odjevne kombinacije)
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:19   #47
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Meni se cini da je rasprava otišla u pogrešnom smjeru. Ja sam svoje prijedloge dala autorici teme i toliko od mene. Ja znam da se moje oblačenje mijenjalo sa godinama ali nije imalo velike veze sa time koliko imsm gofina. Više je imalo vezevsa tim u kskvim se prilikama najčešće nalazim u tom periodu. Kad sam trebala svaki dan biti poslovno obučena tada sam se oblačila ozbiljnije, sad kad ne moram već sam većinom slobodna nosim starke i poderane traperice.
I da se razumijemo, ja stvarno smatram da odjećubtreba prilagofiti prilici i nikad npr nisam otišla na faks u poderanim trapericama ili majici bez rukava . Ni kad sam studirala sa 20 a ni kad sam ponovo studirala sa 30.
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post


Ja ovo nikada neću uspjeti pojmiti.
Mislim, okej, pristojno, ovisi kako ga definiraš, ali valjda je jasno da nitko neće doći u prozirnoj haljini za plažu na posao. Ali dress code kao pojam, i razmišljanje u smjeru netko me poštuje ako je u penciluši i sakou, a ne poštuje ako je poderanim trapericama i majici na paju patka- to mi skroz nelogično i nezamislivo. (ne ide ovo konkretno tebe, samo lamentiram o dress codeu, oblačenju u skladu s godinama i uvredljivosti na tuđe odjevne kombinacije)
Čuj, ako se krećeš malo više svašta vidiš

Najviše su me iznenadile ove žene: asistentica na faksu u totalno izgužvanoj košulji/tunici (od ramena do koljena) i mlada majka u crkvi u bretelama i vrućim hlačicama. No to je neprikladno odijevanje što nije tema.

Što se tiče boldanog dijela, znam da nije moralno ali mašinerija je zaista takva u poslovnom svijetu.
To sam slušala od starijh kolega ali se i sama uvjerim svaki put na svojoj koži.

Napravi eksperiment. Otiđi recimo u dućan u svakodnevnoj odjeći (trapke, jakna, nonšalantna punđa....) i promatraj svoje i tuđe ponašanje.
A onda se skockaj, pa napravi isto.
U drugom slučaju ćeš sigurno imati puno, puno više samopouzdanja nego u prvom i u drugom slučaju će te ljudi oko tebe percipirati totalno drugačije nego u prvom.

U poslovnom svijetu predstavljaš svoju kompaniju, te također na temelju tvoje odjeće i prezentacije drugi poslovni partneri stjecaju određeni dojam o firmi.

Znam da nije etički, ali primjećujem točno drugačiji odnos ljudi prema meni kad sam skockana. Uvijek sve može, uvijek su svi na usluzi, uvijek dobijem što tražim.

Ne zagovaram da ljudi trebaju uvijek hodati ulickani. Ne, jer to je onda opetrećenje. ALi da odjeća utječe na naše samopouzdanje i na okolinu je nažalost istina.

Odjeća ne čini čovjeka, ali puno govori o njemu.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:39   #48
Ja recimo ne volim poderane traperice,meni je to ružno i uvijek mi djeluje kao da pokvare cijeli look. Ok su mi one sa nekim skroz sitnim poderotinama na dva,tri mjesta iako i dalje preferiram normalne traperice i hlače bez ikakvih čuda po sebi.

Ono što ja želim reći da se svi trebaju oblačit onako kako im se sviđa i kako se osjećaju. Ja težim za promjenom jer mi se ne sviđa trenutno stanje. Ne nosim majice niti sam ikad nosila majice na razne printeve i slično,samo bih rekla da sam previše opuštenog stila,dosadnog bezkarakterno (?)

Imam djelomično u glavi kako želim da sve to izgleda na meni ali previše te komforne zone su naglašene pa se pogubim.

Meni nije kompliment da izgledam mlađe,zapravo me često živcira.

Složila bih se da odjeća i izgled djeluju na samopouzdanje. Kad se baš i sredim i potrudim osjećaj je puno bolji.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:58   #49
Blago onima koji mogu kupovati "odjecu za posao" i "odjecu za slobodno vrijeme". Meni placa nije dostatna da to dvoje odvajam pa idem na posao u starkama i da, osjecam se super u njima. Nema te firme koja bi mi uvjetovala dress code bez da mi isti i plati.

P.S.imam 36 godina
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:43   #50
Joj i meni bi bilo vrijeme da uskladim garderobu s godinama.

Imam većinom sve šareno i s printevima pa u zadnje vrijeme kupujem samo crnu i odjeću tamnijih i neutralnih boja bez uzoraka i printova i moram vam reć da me ljudi puno ozbiljnije shvaćaju i poštuju kad sam ozbiljnije obučena (imam 26) i imam jači makeup.

Najproblematičnije su mi cipele. Štikle nemam prilike nosit ili su nepraktične radi puno hodanja i tramvaja, a niske cipele su mi 99% njih ružne i/ili neudobne
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 17:23   #51
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Joj i meni bi bilo vrijeme da uskladim garderobu s godinama.

Imam većinom sve šareno i s printevima pa u zadnje vrijeme kupujem samo crnu i odjeću tamnijih i neutralnih boja bez uzoraka i printova i moram vam reć da me ljudi puno ozbiljnije shvaćaju i poštuju kad sam ozbiljnije obučena (imam 26) i imam jači makeup.

Najproblematičnije su mi cipele. Štikle nemam prilike nosit ili su nepraktične radi puno hodanja i tramvaja, a niske cipele su mi 99% njih ružne i/ili neudobne

Tako i meni. https://i.pinimg.com/736x/e2/7f/22/e...hoes-women.jpg ovaj tip cipela mi je ružan.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f8820cc886.jpg
ili čak ovo kad netko nosi. https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1tlj6J...lack-brown.jpg
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 08:22   #52
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja recimo ne volim poderane traperice,meni je to ružno i uvijek mi djeluje kao da pokvare cijeli look. Ok su mi one sa nekim skroz sitnim poderotinama na dva,tri mjesta iako i dalje preferiram normalne traperice i hlače bez ikakvih čuda po sebi.

Ono što ja želim reći da se svi trebaju oblačit onako kako im se sviđa i kako se osjećaju. Ja težim za promjenom jer mi se ne sviđa trenutno stanje. Ne nosim majice niti sam ikad nosila majice na razne printeve i slično,samo bih rekla da sam previše opuštenog stila,dosadnog bezkarakterno (?)

Imam djelomično u glavi kako želim da sve to izgleda na meni ali previše te komforne zone su naglašene pa se pogubim.

Meni nije kompliment da izgledam mlađe,zapravo me često živcira.

Složila bih se da odjeća i izgled djeluju na samopouzdanje. Kad se baš i sredim i potrudim osjećaj je puno bolji.
Većina cura voli poderane traperice, ali meni one djeluju jeftino. I baš mi kvare kombinaciju. Ali tko voli nek izvoli.

Ako sam te dobro shvatila, odlučila si se ne povoditi trenutnim trendovima (poderane traperice, majica sa printom..) nego se više elegantnije oblačiti?

Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Blago onima koji mogu kupovati "odjecu za posao" i "odjecu za slobodno vrijeme". Meni placa nije dostatna da to dvoje odvajam pa idem na posao u starkama i da, osjecam se super u njima. Nema te firme koja bi mi uvjetovala dress code bez da mi isti i plati.

P.S.imam 36 godina

Ova rečenica je samo loš izgovor. Ti ćeš rađe kupiti starke, a netko drugi dobre cipele. Stvar je prioriteta.

Moda nužno nema veze sa novcem. Znaš koliko cura znam koje izgledaju wow, a oblače se u second handu?
Isto tako odlično mi je vidjeti cure koje jeftinu robu znaju tako dobro izabrati i iskombinirati da izgledaju ko od milijun dolara. Stvar je dobrog oka, a ne novca.

Nije poanta trošiti novce na krpice, već uložiti novac u par odjevnih predmeta (npr dobre cipele, košulja, kaput), a ostalo kombiniraš sa onim što imaš.

Ako tebi posao dopušta starke, onda ih nosi. Ništa loše. Osobno, ja ne bih jer imam takav posao a i već sam napisala prednosti kad se malo dotjeraš.


Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post

Najproblematičnije su mi cipele. Štikle nemam prilike nosit ili su nepraktične radi puno hodanja i tramvaja, a niske cipele su mi 99% njih ružne i/ili neudobne
Meni su niske baš cool u posljednje vrijeme.
Baš ima dobrih modela niskih čizama. Najbolje je prvo probati jer su uvijek drugačije na nozi nego na polici.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 08:37   #53
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post

Ova rečenica je samo loš izgovor. Ti ćeš rađe kupiti starke, a netko drugi dobre cipele. Stvar je prioriteta.

Moda nužno nema veze sa novcem. Znaš koliko cura znam koje izgledaju wow, a oblače se u second handu?
Isto tako odlično mi je vidjeti cure koje jeftinu robu znaju tako dobro izabrati i iskombinirati da izgledaju ko od milijun dolara. Stvar je dobrog oka, a ne novca.

Nije poanta trošiti novce na krpice, već uložiti novac u par odjevnih predmeta (npr dobre cipele, košulja, kaput), a ostalo kombiniraš sa onim što imaš.

Ako tebi posao dopušta starke, onda ih nosi. Ništa loše. Osobno, ja ne bih jer imam takav posao a i već sam napisala prednosti kad se malo
Pa upravo to sam i htjela reci, stvar je prioriteta. I nisam govorila o novcu koji je potreban da se netko dobro obuce, nego o tome da necu kupiti i trositi novac za nesto sto cu nositi samo na posao i to s namjerom da "budem obucena u skladu s godinama". Osobno nemam nista protiv stikli, ali buduci da ih ne nosim ne bih ih nikad kupila samo za posao.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:12   #54
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Tako i meni. https://i.pinimg.com/736x/e2/7f/22/e...hoes-women.jpg ovaj tip cipela mi je ružan.
Meni su ove preslatke
Od kud su?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:43   #55
Ja ću se samo nadovezati da ja mislim naprotiv da trebaš novca da bi dobro izgledao. Ne trebaš biti bogat, ali trebaš izdvajati svaki mjesec popriličan iznos, jer i ti basic komadi koje spominjete ( dobar kaput, kožna jakna, sako, cipele, čizme, košulja itd. ) koštaju a i troše se, posebno kada ideš na posao svaki dan. Uvijek nešto treba, godišnja doba se mijenjaju. Spomenula bih i da su temu započele cure u 20tima koje i da su vss kao početnici kod nas nerjetko zarađuju manje od 5000 kuna. Treba izdvojiti za tu odjeću a pokriti i ostale troškove.

Žena treba svašta od štampli do nakita. Zatim šminka, njega kože, kose koja spominjete kako je must isto košta. Da se naravno proći i jeftinije ( outleti, sniženja i sl. ), ali u te priče frendica mi se odjeva isključivo u second handu i izgleda wau ja ne vjerujem. Sigurno se da naći po neki komad tu i tamo, ali to je to.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...

Zadnje uređivanje latica* : 26.10.2017. at 11:05.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 15:08   #56
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Meni su ove preslatke
Od kud su?
Ne znam. To sam našla totalno slučajno kad sam tražile cipele koje smatram ružnima. Iako po slici mi djeluje nešto sa ebaya ili aliexpressa.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:02   #57
Ja vjerujem da se u second handu može nać dobrih i povoljnih komada, ali meni se osobno gadi nosit polovnu odjeću nepoznatih ljudi i iz tog razloga ne bi tamo nikad kupovala. Drugo je odjeća od frendica, obitelji i sl. S tom odjećom nemam problema kad mi je poklone/posude, ali od potpunih stranaca - ne hvala.

Basic je dobar savjet. Trenutno kupujem samo basic i robu neutralnih i tamnih nijansi i "strožih", poslovnih krojeva.

Trebala bi počet i nosit haljine i suknje, al kod njih se opet javlja problem nepraktičnosti ako si puno po tramvajima i sl. kao i problem hladnoće zimi. Ni najdeblje štrample ne mogu zagrijat ko hlače.

A i kad imaš sve, treba to znat ukomponirat da liči na nešto Tu mi je super pinterest. Upišem npr. "red skirt" i dobijem super prijedloge i ideje
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:05   #58
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da se u second handu može nać dobrih i povoljnih komada, ali meni se osobno gadi nosit polovnu odjeću nepoznatih ljudi i iz tog razloga ne bi tamo nikad kupovala. Drugo je odjeća od frendica, obitelji i sl. S tom odjećom nemam problema kad mi je poklone/posude, ali od potpunih stranaca - ne hvala.

Basic je dobar savjet. Trenutno kupujem samo basic i robu neutralnih i tamnih nijansi i "strožih", poslovnih krojeva.

Trebala bi počet i nosit haljine i suknje, al kod njih se opet javlja problem nepraktičnosti ako si puno po tramvajima i sl. kao i problem hladnoće zimi. Ni najdeblje štrample ne mogu zagrijat ko hlače.

A i kad imaš sve, treba to znat ukomponirat da liči na nešto Tu mi je super pinterest. Upišem npr. "red skirt" i dobijem super prijedloge i ideje
I sama sam imala isto mišljenje kao ti o sencond odjeći ali recimo kad sam bila u textile house-u stvarno se da naći dobrih komada odjeće.
U nekom butiku neku majicu isproba sto žena i stavi na sebe. Čak i nose doma pa ako ne paše,vrate. Tako da bez obzira lutrija ti je pronaći odjeću koju baš nitko nije dotaknuo ili stavio na sebe.


Jel možeš reći u kojim dućanima kupuješ odjeću strožih krojeva?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 15:10   #59
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ne znam. To sam našla totalno slučajno kad sam tražile cipele koje smatram ružnima. Iako po slici mi djeluje nešto sa ebaya ili aliexpressa.


Jos jedan primjer kako se ukusi razlikuju
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:28   #60
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post


Jos jedan primjer kako se ukusi razlikuju
Pa da iako moje mišljenje je da su neženstvene. Nekako su mi za cure koje furaju štreberski stil ili tomboyish
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.