Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 12:22   #61
E jeste me nasmijale, pogotovo onom "što da je otišao dan poslije"
Što se oprosta tiče, nema se što oprostiti takvom šupku nego nastaviti živjeti, jer nije on centar svemira, a zahvalna jesam, jer očito ja sama nisam bila dovoljno odlučna Ma teško je odlučiti se na razvod, uvijek ima razloga i za i protiv. Ali sada, nakon odmaka od godinu dana, mogu samo jer stvarno sam sretna svojim životom
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 12:37   #62
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
E jeste me nasmijale, pogotovo onom "što da je otišao dan poslije"
Što se oprosta tiče, nema se što oprostiti takvom šupku nego nastaviti živjeti, jer nije on centar svemira, a zahvalna jesam, jer očito ja sama nisam bila dovoljno odlučna Ma teško je odlučiti se na razvod, uvijek ima razloga i za i protiv. Ali sada, nakon odmaka od godinu dana, mogu samo jer stvarno sam sretna svojim životom
Tom šupku zahvali što si je danas lijepo i veselo. On ti je to svojom odlukom omogućio.
Da nije, ti bi još dan danas bila šupendara u tom braku.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 12:44   #63
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Tom šupku zahvali što si je danas lijepo i veselo. On ti je to svojom odlukom omogućio.
Da nije, ti bi još dan danas bila šupendara u tom braku.
Evo: "Hvala šupku!" Fakat je oprost najbolja osveta
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:39   #64
da,al nemojmo od šupaka raditi narodne heroje,ne....
ispada da je njihov početak i kraj, a zapravo malko zaboravljamo da ženska moć i opraštanja i razumijevanja i nade i ulaganja i rada oko veze uveliko premašuje šupčarstvo ...i da je samo šupku lako reći-ok, ja odlazim....dok žena duuugo,duuugo važe..ne samo zato što je bedasta po prirodi nego zato što ako je već nekog odabrala,napraviti će sve da taj odabir nastoji i preživjet sve....tak da molim lijepo...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:10   #65
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
E jeste me nasmijale, pogotovo onom "što da je otišao dan poslije"
Što se oprosta tiče, nema se što oprostiti takvom šupku nego nastaviti živjeti, jer nije on centar svemira, a zahvalna jesam, jer očito ja sama nisam bila dovoljno odlučna Ma teško je odlučiti se na razvod, uvijek ima razloga i za i protiv. Ali sada, nakon odmaka od godinu dana, mogu samo jer stvarno sam sretna svojim životom
Aha ziher
Toliko nam svima ovdje po svim temama na ovom pdf-u želiš reći koliko si sretna da nam ti tvoji smajlići već iskaču iz kompa:klap:
Prvo i osnovno...kad pročitam ovo "šupak"...znam da si ti daleko od "blažene" i sretne...eto čitam te i na temi o vraćanju prezimena, da nisam povezala koliko ti je cca godina mislila bih da si neka klinka...daj ženo
Nikakvo vraćanje prezimena i nazivanje bivšeg "šupkom" neće postići da budeš nova JA kako kažeš...ništa ti nisi još oprostila, a ona rečenica da su i djeca htjela tvoje prezime me zamrznula....koliko mržnje i ogorčenja si uspjela posijati oko sebe...a tvrdiš da si sretna...naravno
Ostavio te je...boli...znam...moraš odraditi svoj proces tuge...no i to se može dostojanstveno...ako ništa drugo zbog vaše djece i na ime vaših godina provedenih u braku...što dobrih ...što loših...to je život
Inače iz iskustva ti govorim...ljudi koji svima žele pokazati kako su sretni...na neki način izgledaju "patetično". NHF
Ovo je samo dobronamjeran savjet...ne primaj to k srcu...na forumu smo jel
__________________
Osebujna

Zadnje uređivanje hardy : 12.11.2014. at 09:23.
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:20   #66
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
da,al nemojmo od šupaka raditi narodne heroje,ne....
ispada da je njihov početak i kraj, a zapravo malko zaboravljamo da ženska moć i opraštanja i razumijevanja i nade i ulaganja i rada oko veze uveliko premašuje šupčarstvo ...i da je samo šupku lako reći-ok, ja odlazim....dok žena duuugo,duuugo važe..ne samo zato što je bedasta po prirodi nego zato što ako je već nekog odabrala,napraviti će sve da taj odabir nastoji i preživjet sve....tak da molim lijepo...
Naravno... muškarci su stoka bez osjećaja i mogu jedino biti šupci. Žene su te koje su mudre, dobronamjerne i strpljive.
Kakve su to gluposti?
U ovom konkretnom slučaju čovjek je odlučio. Ona je sve godine bila wannabe razvedena.
I dalje je šupak (kako ga časti njegova ex)... bez obzira što ona odluku o razvodu ne bi donijela nikada. I zahvaljujući njegovoj šupačkoj odluci njoj je danas "dobro i veselo".
Baš bi bilo zanimljivo čuti koji su bili njegovi razlozi za odlazak. Vjerojatno šupački.
Prava ženska reverse psychology
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:33   #67
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Naravno... muškarci su stoka bez osjećaja i mogu jedino biti šupci. Žene su te koje su mudre, dobronamjerne i strpljive.
Kakve su to gluposti?
U ovom konkretnom slučaju čovjek je odlučio. Ona je sve godine bila wannabe razvedena.
I dalje je šupak (kako ga časti njegova ex)... bez obzira što ona odluku o razvodu ne bi donijela nikada. I zahvaljujući njegovoj šupačkoj odluci njoj je danas "dobro i veselo".
Baš bi bilo zanimljivo čuti koji su bili njegovi razlozi za odlazak. Vjerojatno šupački.
Prava ženska reverse psychology
Potpis na ovo.
Šupak jer je otišao iz braka iz u kojem je ona bila preveliki šupak da ode sama
I još dan prije rođendana...
Nekad mi je fakat neugodno kaj sam žensko
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:44   #68
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Naravno... muškarci su stoka bez osjećaja i mogu jedino biti šupci. Žene su te koje su mudre, dobronamjerne i strpljive.
Kakve su to gluposti?
U ovom konkretnom slučaju čovjek je odlučio. Ona je sve godine bila wannabe razvedena.
I dalje je šupak (kako ga časti njegova ex)... bez obzira što ona odluku o razvodu ne bi donijela nikada. I zahvaljujući njegovoj šupačkoj odluci njoj je danas "dobro i veselo".
Baš bi bilo zanimljivo čuti koji su bili njegovi razlozi za odlazak. Vjerojatno šupački.
Prava ženska reverse psychology
I ja potpisujem. I cim vidim da neko casti bivse s finim izrazima jasno mi je da tu i dalje vise problemi. Oni sa samim sobom.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:47   #69
Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
I ja potpisujem. I cim vidim da neko casti bivse s finim izrazima jasno mi je da tu i dalje vise problemi. Oni sa samim sobom.
Žalosno je samo kad još i djeca postanu taoci takve situacije...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:51   #70
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Žalosno je samo kad još i djeca postanu taoci takve situacije...
Vjerojatno u svojoj svemirskoj sreći i veselju djeci kaže: "... zvao vas je onaj šupak od vašeg oca... nekaj vas treba..."
I svi doma veselo zaplješću ručicama "yeeeahhh, mamica dokazuje svoju sreću i veselje!"... :klap::klap::klap:
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:53   #71
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Tom šupku zahvali što si je danas lijepo i veselo. On ti je to svojom odlukom omogućio.
Da nije, ti bi još dan danas bila šupendara u tom braku.
Istina:klap:
sestra jacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:37   #72
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Aha ziher
Toliko nam svima ovdje po svim temama na ovom pdf-u želiš reći koliko si sretna da nam ti tvoji smajlići već iskaču iz kompa:klap:
Prvo i osnovno...kad pročitam ovo "šupak"...znam da si ti daleko od "blažene" i sretne...eto čitam te i na temi o vraćanju prezimena, da nisam povezala koliko ti je cca godina mislila bih da si neka klinka...daj ženo
Nikakvo vraćanje prezimena i nazivanje bivšeg "šupkom" neće postići da budeš nova JA kako kažeš...ništa ti nisi još oprostila, a ona rečenica da su i djeca htjela tvoje prezime me zamrznula....koliko mržnje i ogorčenja si uspjela posijati oko sebe...a tvrdiš da si sretna...naravno
Ostavio te je...boli...znam...moraš odraditi svoj proces tuge...no i to se može dostojanstveno...ako ništa drugo zbog vaše djece i na ime vaših godina provedenih u braku...što dobrih ...što loših...to je život.
Inače iz iskustva ti govorim...ljudi koji svima žele pokazati kako su sretni...na neki način izgledaju "patetično". NHF
Ovo je samo dobronamjeran savjet...ne primaj to k srcu...na forumu smo jel
Ne primam ništa k srcu, ali da ti odgovorim, na forumu smo
Oprostila jesam, istina teška srca i nakon puno rada na samoj sebi, i mrzila sam, oooo daaa, a sada je ostao samo prezir. Ne piše mi se o detaljima mog braka, dovoljno je da nisam samo ja bila jadna i nesretna zadnih johoho godina, nego i djeca. Dakle nisam ja ništa posijala, najmanje mržnju djece prema svom ocu, nego je on to učinio sam. Jadna ga i vole i mrze jer je i njih zapostavljao. Ja im ne govorim ništa protiv njega (to bi stvarno bilo za zbljuvati se), ionako on to radi i predobro, uništava odnos s djecom i dan danas, bedak jedan.
I stvarno sam sada sretna. Polako dolazim na onu "ja" od prije nekih 15ak godina :klap:
Eto, čisto da objasnim neke stvari.
A pišem o svojoj sreći, prvo i osnovno, zato da drugima dam nadu. Zbilja sam se nakon što me ostavio osjećala usrano, no kad je zaljubljenost i sl. prošlo, kad sam shvatila da mi ovako ništa ne fali, dapače, napokon u kući nema napetosti, svađa, "širenja nervoze" (njegova omiljena, na što bi djeca počela kolutati očima, jer bi on došao doma nervozan, ne znam zašto, ta upravo je bio na plesu , a ja bih se naravno onda zbilja unervozila ).
Da završim s objašnjavanjima, drž te se cure i dečki, nakon raskida veze dolaze vedriji dani, ne odmah, ali....
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:51   #73
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
....
Oprostila jesam, istina teška srca i nakon puno rada na samoj sebi, i mrzila sam, oooo daaa, a sada je ostao samo prezir. ...
ako si oprostila, otkud prezir?

čak i ako si bila samo žrtva u braku, a nikad odnosi nisu crno-bijeli, sama si odgovorna za tu poziciju i time su-odgovorna za atmosferu u obitelji
svojoj djeci uopće ne moraš riječima izreći što misliš o ocu, to se osjeća i zna
prezirući njihovog oca, prezireš i sve njegovo u svojoj djeci

Zadnje uređivanje baja : 12.11.2014. at 11:31.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:06   #74
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
Zbilja sam se nakon što me ostavio osjećala usrano, no kad je zaljubljenost i sl. prošlo, kad sam shvatila da mi ovako ništa ne fali...
Ovo fakat ne kužim... da gi jebeš.
Kažeš da si godinama bila jadna i nesretna, da si godinama mantrala kako ćeš ga ostaviti... i onda kad je on ostavio tebe, tebe je trebala proći zaljubljenost u tog i takvog čovjeka?
WTF???
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:17   #75
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Ovo fakat ne kužim... da gi jebeš.
Kažeš da si godinama bila jadna i nesretna, da si godinama mantrala kako ćeš ga ostaviti... i onda kad je on ostavio tebe, tebe je trebala proći zaljubljenost u tog i takvog čovjeka?
WTF???
Toliko kontradiktornosti da ne povjeruješ....oprostila je ...a prezire
Zove ga šupkom...a sretna je i pomirena sa rastavom...
Bila je godinama nesretna i željela razvod....a trebala ju je proći zaljubljenost
Pa se ti tu sad moj druže snađi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:39   #76
Što nije jasno:
- oprostila jer mi nije cilj mrziti cijeli život, a prezirem zbog njegovog odnosa prema djeci dakle prezirem ga kao roditelja, zbog načina na koji me ostavio tj kao supružnika, ma u cijelosti kao čovjeka, osobu, ljudsko biće; nije to više nikakva mržnja nego samo ono, miči se od mene
- šupak je bio i ostao, razlog gore naveden; zar bih ga trebala zvati micicom, ljubicom...???
- nesretna i željala razvod, da, a opet voljela - i što je tu čudno?! ljubav je čudna biljka

No tema je "jeste li ikada požalili...": Nisam!
The end
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:59   #77
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
Što nije jasno:
- oprostila jer mi nije cilj mrziti cijeli život, a prezirem zbog njegovog odnosa prema djeci dakle prezirem ga kao roditelja, zbog načina na koji me ostavio tj kao supružnika, ma u cijelosti kao čovjeka, osobu, ljudsko biće; nije to više nikakva mržnja nego samo ono, miči se od mene
- šupak je bio i ostao, razlog gore naveden; zar bih ga trebala zvati micicom, ljubicom...???
- nesretna i željala razvod, da, a opet voljela - i što je tu čudno?! ljubav je čudna biljka

No tema je "jeste li ikada požalili...": Nisam!
The end
Sve si rekla!
Neću više svrdlati ali da te podsjetim, tema je "Jeste li ikada požalili što ste se razveli" a ne "Da li ste sretni što vas je loš partner ostavio (i tako vas spasio)".
Jbg... i dalje ne znamo njegove razloge zašto te ostavio dan prije tvog rođendana...

Over and out.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 18:10   #78
Quote:
blažena45 kaže: Pogledaj post
Što nije jasno:
- oprostila jer mi nije cilj mrziti cijeli život, a prezirem zbog njegovog odnosa prema djeci dakle prezirem ga kao roditelja, zbog načina na koji me ostavio tj kao supružnika, ma u cijelosti kao čovjeka, osobu, ljudsko biće; nije to više nikakva mržnja nego samo ono, miči se od mene
- šupak je bio i ostao, razlog gore naveden; zar bih ga trebala zvati micicom, ljubicom...???
- nesretna i željala razvod, da, a opet voljela - i što je tu čudno?! ljubav je čudna biljka

No tema je "jeste li ikada požalili...": Nisam!
The end

blažena45,previše ljudi čita petparačke instant psihotrikove kako ''prepoznati osobu koja je oprostila''....
ja te potpuno kužim....ako si sretna,veseli se,ja se veselim i sebi i tebi, koga to smeta,njegov problem....meni je sasvim jasno da nisi ovdje da bezrazložno daješ materijal vlastitoj nasladi nad brakom koji nije opstao,nego da kažeš svoj dio priče i pokažeš kako život može biti drugačiji....
što se tiče prozivanja radi ženske filozofije,tko je bio u takvoj situaciji shvaća...tko nije,a ono,jebiga,imate pravo na svoje mišljenje...nitko nije bezgrešan i kad govorim o ŽENAMA govorim o većini žena,da...svaka čast ženama koje skupe muda pa se ''izvuku'' iz brakova u kojima imaju i djecu i osjećaje i ako su si same krive jer to nisu mogle ranije-same su i kusale plodove svog čekanja....a znam pouzdano, ponavljam-da je najlakše dići ruke i reći-ok ja sam više nisam zadovoljan(na)(da se pojedini ne uvrijede....)....
a to što bi osobu koja me povrijedila i s kojom i dalje bivam prisiljena imati odnos radi djeteta ne nazivam jebenim Mesijom neg šupkom, to je dozvolite, na meni da odlučim....i svakako sam završila s pričom jer sam otišla od njega i odlučila drugačije postaviti svoj život....no da je bio čovjek,barem bi imao 3 čiste da mi kaže iskreno svoje viđenje stvari...jer eto,ja tako nazivam beskičmenjake-šupci....što naravno moje dijete neće nikada čuti iz mojih usta....a i zašto bi mu ''oprostila''?ja se sasvim dobro osjećam i bez opraštanja i mogu krenuti dalje i bez ''očišćenja'' tog tipa..a mrzila ga nisam niti ću....pretpostavljam da i blažena45
druga je stvar što ga kao oca svog djeteta poštujem na drugoj razini,jer se pokazao korektan i ok....i zato što moram....
da mu pritom želim i popušiti što me iznevjerio i bio beskičmenjak,ponavljam,ne hvala.....i tako će biti do kraja života.što je napravio dobro,svaka mu čast i čestitati ću mu, a kao partner je bio šupak i u braku i nakon njega...moj je problem što sam ga voljela i bila spremna na štošta i radi nas i radi djeteta....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 12.11.2014. at 18:37.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 18:33   #79
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Toliko kontradiktornosti da ne povjeruješ....oprostila je ...a prezire
Zove ga šupkom...a sretna je i pomirena sa rastavom...
Bila je godinama nesretna i željela razvod....a trebala ju je proći zaljubljenost
Pa se ti tu sad moj druže snađi
da i to je moguće,da ne povjeruješ!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:04   #80
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
da i to je moguće,da ne povjeruješ!
nije moguće...to je zavaravanje...ponajviše same sebe
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.