Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 10:33   #2421
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Koje nuspojave i koliku dozu Lamala piješ?

Ja uz Lamal pijem još jedan antiepileptik/stabilizator i dva AD-a i nemam nikakve nuspojave, a inače sam izrazito osjetljiva na sve lijekove.
odgovorio na pp.
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:13   #2422
Koji je antipsihotik najmanje opasan po srculence? Možda Eglonyl?
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:17   #2423
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Koje nuspojave i koliku dozu Lamala piješ?



Ja uz Lamal pijem još jedan antiepileptik/stabilizator i dva AD-a i nemam nikakve nuspojave, a inače sam izrazito osjetljiva na sve lijekove.


A sta ti sve pijes, zaboravio sam.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 22:56   #2424
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
A sta ti sve pijes, zaboravio sam.
Portal 1,0,0
Rivotril 1/5,0,1/5
Lamal 1,0,1
Amyzol 0,0,2
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 23:55   #2425
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Portal 1,0,0

Rivotril 1/5,0,1/5

Lamal 1,0,1

Amyzol 0,0,2


A da da, Amyzol. A za sto si dobila Lamal i od koliko?
Meni je moja rekla da si zamijenim Apaurin od 10 mg s 2 mg Rivotrila, ali cu se vratiti na Apaurin, zbog opustanja.
Makar mislim da bi mi Rivotril dobro dodje za stabilizaciju, ali ne smijem mijesati.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 00:02   #2426
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
A da da, Amyzol. A za sto si dobila Lamal i od koliko?
Meni je moja rekla da si zamijenim Apaurin od 10 mg s 2 mg Rivotrila, ali cu se vratiti na Apaurin, zbog opustanja.
Makar mislim da bi mi Rivotril dobro dodje za stabilizaciju, ali ne smijem mijesati.
Lamal je od 50 mg.
I njega i Rivotril od neurologa zbog nekog blagog neurološkog problema.
A to što su stabilizatori je samo dodatan plus
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 00:37   #2427
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Lamal je od 50 mg.

I njega i Rivotril od neurologa zbog nekog blagog neurološkog problema.

A to što su stabilizatori je samo dodatan plus

Hvala
Super sto ti to pokriva oboje.
Meni je Rivotril dan da mi mozda smanji neuroparsku bol, al nije
Ne znam bi li Lamal bio za nju, ali znam da su mi reklo van s Lyricom, pa na Neurontin. Idem psih sutra, pa cu pitati.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:47   #2428
Postat cu i na ovoj temi .... Zanima me imala sam smrtni slučaj u obitelji..kombinacija alkohol i normabel...dali je doktorica smjela prepisivati cca 3 god normabele svaki mj. razlog kao kičma..? pretpotstavljam na temi da možda znaju više o tome ...bila bih vam veoma zahvalna na odgovoru...može i na pp
snjeskaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 21:02   #2429
Meni apsolutno nikako nije jasno na koju foru ja ne mogu zaspat u zadnje vrijeme.
Nije da ne spavam uopće, ali mi treba gro (više) vremena nego prije.
Pijem faking amyzol, kako je to uopće moguće??

I da, spava se meni, samo eto... Ne ide

Jučer sam spavala 3 sata, na poslu bila faking zombi i sjebala jedno 7 stvari (dobro pa tempo nije naporan), sad idem leć jer ne mogu gledat više.
Jebeno.
Jednu noć budna do 4, drugu spavat u 21 i onda za vikend oderat 17 sati u komadu
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 08:47   #2430
Pozdrav. Kakva su vam iskustva sa Elicea antidepresivima?
DO sad sam bila na Okszazepamu i nakon nekog vremena tijelo se već naviklo na njega, pa više nije toliko djelovalo.
Psihijatar mi je promijenio terapiju Normabel od 2 mg 3x dnevno i taj Elicea. Jučer sam navečer popila. Loše sam cijelu noć spavala. Srce mi kuca danas jako. Tjeskoba je u meni, imam osjećaj da ću se onesvijestiti.... koliko treba vremena proći da antidepresiv počinje djelovatz?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:00   #2431
Šta se ne pije Elicea ujutro?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 19:51   #2432
Quote:
snjeskaS kaže: Pogledaj post
Postat cu i na ovoj temi .... Zanima me imala sam smrtni slučaj u obitelji..kombinacija alkohol i normabel...dali je doktorica smjela prepisivati cca 3 god normabele svaki mj. razlog kao kičma..? pretpotstavljam na temi da možda znaju više o tome ...bila bih vam veoma zahvalna na odgovoru...može i na pp

Ja sam izoperirao svoju i iz te pozicije mogu reci da je trebala, ali ipak mozda nije bio potreban svaki dan.
I smrtni slucaj, tu sam. Od velike pomoci bi ti bio psihoterapeut.
Mijesati se ne smije, to znas, ali ne mogu reci da ja nesto ne popijem. Ne mislim uz tablete nego navecer.
Probaj bez alkohola dok ne nadjes nekog za pomoc, a ovo su situacije u kojima svi popiju nesto za smirenje i pogotovo sad kad to prolazis bi ti svaki dr. to dao.
Samo umjereno s Normabelom i potrazi pomoc da se lakse iskopas.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:35   #2433
Nemam pojma kak se pije Elicea, nigdje ne piše jel ujutro il navečer, ali trebam ju piti 1x dnevno. LJudi ja umirem od te tablete, ajme koje nuspojave da je to strašno. Tek sam ju jučer prvi puta popila i imam jake grčeve u trbuhu koji su mi gori od lažnih trudova koje sam imala...ajmee... a zlo mi je cijeli dan i muka mi je iuopće ne mogu povratit, a stoji mi u grlu... dal da nastavim to piti? Jel nekom još tako bilo od te tablete?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 21:12   #2434
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kak se pije Elicea, nigdje ne piše jel ujutro il navečer, ali trebam ju piti 1x dnevno. LJudi ja umirem od te tablete, ajme koje nuspojave da je to strašno. Tek sam ju jučer prvi puta popila i imam jake grčeve u trbuhu koji su mi gori od lažnih trudova koje sam imala...ajmee... a zlo mi je cijeli dan i muka mi je iuopće ne mogu povratit, a stoji mi u grlu... dal da nastavim to piti? Jel nekom još tako bilo od te tablete?
Elicea se pije ujutro jer je dizalica. Ako se pije navecer, neces moci spavati.
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 21:30   #2435
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni apsolutno nikako nije jasno na koju foru ja ne mogu zaspat u zadnje vrijeme.
Nije da ne spavam uopće, ali mi treba gro (više) vremena nego prije.
Pijem faking amyzol, kako je to uopće moguće??

I da, spava se meni, samo eto... Ne ide

Jučer sam spavala 3 sata, na poslu bila faking zombi i sjebala jedno 7 stvari (dobro pa tempo nije naporan), sad idem leć jer ne mogu gledat više.
Jebeno.
Jednu noć budna do 4, drugu spavat u 21 i onda za vikend oderat 17 sati u komadu


Ako ti je to samo par dana, onda ce proci, mislim da si mi rekla da te uspavljuje terapija. A mozes pitat i da ti dignu Amyzol ako se nastavi.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 21:32   #2436
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kakva su vam iskustva sa Elicea antidepresivima?
DO sad sam bila na Okszazepamu i nakon nekog vremena tijelo se već naviklo na njega, pa više nije toliko djelovalo.
Psihijatar mi je promijenio terapiju Normabel od 2 mg 3x dnevno i taj Elicea. Jučer sam navečer popila. Loše sam cijelu noć spavala. Srce mi kuca danas jako. Tjeskoba je u meni, imam osjećaj da ću se onesvijestiti.... koliko treba vremena proći da antidepresiv počinje djelovatz?


Recimo 3 tjedna, moze i nesto prije.
Elicea se pije ujutro, jel zbog nekog razloga pijes navecer?
Ovo sto opisujes su nuspojave i smirit ce se, zato si i dobila Normabel.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 21:53   #2437
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Ako ti je to samo par dana, onda ce proci, mislim da si mi rekla da te uspavljuje terapija. A mozes pitat i da ti dignu Amyzol ako se nastavi.
Ne uspavljuje nego popravlja kvalitetu sna.
Na samo usnivanje (ili čak pospanost) nema utjecaja.
Osim ak popijem rivotrila dodatno po potrebi, no ak pijem klasično kak i trebam... To je to.

Sad je došlo do toga da uopće ne mogu zaspat ukoliko ne popijem terapiju. Divota
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:23   #2438
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ne uspavljuje nego popravlja kvalitetu sna.

Na samo usnivanje (ili čak pospanost) nema utjecaja.

Osim ak popijem rivotrila dodatno po potrebi, no ak pijem klasično kak i trebam... To je to.



Sad je došlo do toga da uopće ne mogu zaspat ukoliko ne popijem terapiju. Divota

Poznato mi je to, nemam rijesenje.
Ne znam, i dizanje Rivotrila i neki Sanval je opet na kratke staze. Ja sam u kronicnoj, to znas. Ili to ili se budim u polusvijesti od Calixte ili slicnoga.
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 14:42   #2439
Jel ima netko iskustva s Ladiomilom?

Za što je pio, koliko, kako mu je djelovao...?
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 16:49   #2440
Imam ja iskustva sa Ladiomilom, u početku će te napiti, bit ćeš opijena prvih par dana, ali ta faza će brzo proći. Nekome ko radi je najbolje početi s tim što ranije u vikendu, jer faza opijenosti traje nekoliko dana.
Inače djeluje meni super na depresiju, bolje od ovih novijih AD. Pijem minimalnu dozu 25mg dnevno već godinu dana.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.