Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 20:53   #21
hvala hvala na pohvalama moje sise zahvaljuju

pa sis gledaj da ti je samo 9 sezona bez Muldera(ok zadnje dvije u finalu se vraća) a 8 je još uvijek sa njim,nema ga prvi dio sezone, iako meni je to proletili jer su mi bile odlične epke u 8 mis e sviđa šta su ponovo bili malo mračni, dok su 6 i 7 onako light napravili.
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 20:56   #22
jao nato pa neam koncesiju na

anayi, pa to ti je nick, šta se čudiš?

cvito
Zorée is offline  
Old 12.10.2015., 20:57   #23
Evo me samo da pozdravim sve vas na novom chatu

Nije mi neš naslov, ali ajde kako ste rekle, nije bitan naslov već druženje

Oho već sam zaboravila na Iksičine sise kad nam ona mahnula nekad svojim uobičajenim pozdravom I sad i ja vidjeh da bome niti ja nisam imuna na njih.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 12.10.2015., 21:06   #24
Pa čudi se kad je svi zovemo Anči
Dobro nemaš koncesiju al je to nekako specifično za tebe...ko za ovu sisomlatarušu
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:15   #25
nemojte umislit ću se ohh čekaj več jesam

e imam jedno pitanje kad idete kod zubara jel morate mu reč da vam da neku kur...da vas ne boli, tj platiti? mislim pitam jel trebam ić, puko mi tamo odostraga neki zub kaj je imo plombu pa treba do sredit a nebi da me boli izvan toka sam jer sam bog te pitaj kad bila zadnji put:e. mislim da tad još nisi ni mogo birat vec si najebo kak god
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 21:24   #26
Da, istina..već si umišljena iako si malo u zadnje vrijeme se i ti utišala

Pa u principu moraš sama tražiti inekciju koja je koštala 50 kn. S tim da ti sve ovisi od zubara do zubara. Recimo ja tražim inekciju pa onda mene moja krene nagovarat da šta će mi to...da idemo probati da izdržim bez inekcije...pa kao ako ne budem mogla da će mi onda dati.
Tako da sam dosad samo jednom radila s inekcijom....i poslije cijelo popodne sam prfljala jer mi je jezik bio naotečen nakon toga
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:28   #27


a jel boli inekcija? a mislim ja bi rađe dala 50 kuna ma i 100 nego da testiramo moj prag boli

inaće mogu sve podnjet ali to kad te u živac brrrrr,nema gore boli
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 21:36   #28
Oooooooo vjeeruj mii IMA...itekako ima
I ja sam do sad zadnji put bila plačipizda što se zubara tiče i to sve.
I onda dok mi je popravljala zub i brusila....si ja razmišljam..ok, malo boli, neugodan je osjećaj i sve to i traje par minuta....ali ovo sve je neusporedivo s recimo boli koju sam osjećala dok sam imala onaj tumor koji su trajali skoro 20 sati dok se nije sve riješilo. I da postoje u životu milion puta gore i teže boli i stvari od jednog pokvarenog zuba tj one brusilice
Tako da misim da sam sad napokon ja preuzela kontrolu nad tim.

A na kraju krajeva...nemoj razmišljati na bol...razmišljaj o nečem sasvim desetom

I davanje inekcije ne boli...barem mene nije....ko obično davanje inekcije
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:37   #29
Iks injekcija je mala muka naspram onoga kako boli kad ti pogodi živac kad brusi..tako da ja uvijek uzmem injekciju i platim 20 kn..cijenik mislim da kako ko ima,ovisi od zubara..kolko žele spremit u džep jer ionako ne dobiješ račun,barem ja ne.

A i plombe plačam,50 po komadu.

Kad smo kod odlaska zubaru..ja idem u srijedu,isto mi puknuo zub kad sam jela kestene,bili su tvrdi neki ko vrag
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 12.10.2015., 21:38   #30
Ja plombe i popravljanje ne plaćam. Moja je kao privatnik al radi preko socijala

I meni je nekidan pukao komad zuba dok sam jela kikiriki
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:49   #31
a dobro Nato tu bol koju si ti doživila razumijem da nemogu uspoređivat ali za zub gledam jebiga rađe ću dat neda mi se jebat sa tom boli

he he svima počeli ispadat zubi, stari se za jeedno par godina ćemo razmijenjivat dojmove o novim protezama
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 21:51   #32
Ma samo ti daj...nemam ja ništa protiv..uvijek si ti bila široke ruke,....da ne kažem nečeg drugog

Da, da....o protezama i ljepilima za proteze
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:51   #33
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A na kraju krajeva...nemoj razmišljati na bol...razmišljaj o nečem sasvim desetom
razmisljaj o ovome

s obzirom da sam se cesto druzila sa zubarima , inekciju sam dobivala jedino ako su vidjeli da me previse boli.

jedne godine sam se druzila svaki mjesec dana jer su poispadale stare plombe i napao me karijes

čak sam i jedan zub morala izvaditi jer nije bilo spasa, pogotovo jer je gnoj izlazio iz njega

jedino se na njih ne palim
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 12.10.2015., 21:55   #34
Mira je već tamo ko kod kuće

A ja sam se ko klinka bojala al sam išla. E onda je i mene jednom valjda pogodila u živac i ja prestala ići....7 godina nisam išla. E onda me jednom zabolio zub nakon tih 7 godina i krenula sam..al tad sam tražila inekciju i dala mi. Nakon toga sam popravila ostale koji su bili za popravljenje al bez inekcije i sad vodim računa da barem jednom godišnje odem na kontrolu.
Računam bolje mi i tako pa da malo popravi ako šta ima..nego da se opet zapustim pa da mi mora radit generalku
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:57   #35
...evo mrtve -e samo da pozdravi svoje sapunčeke prije negi kaj krepa.

Hm...pa tak. Gor-dol, sim-tam, tamo-vamo, pa opet ljestve gor pa dol pa čučni, pa plivaj po stolu među staklom jaoj, a cijelo vrijeme samo mašeš rukama, jbt dosada..
Sranje broj jedan - bilo bi super da je to samo briši nova stakla i ploče i to...ali brate mili; to je zamusano ko da se u blatu sa svinjama kupalo i još ima 5638292 posjekotine i napuknuća i ne znam čeg sve ne, i ja si onda mislim zašto je i dalje tak musavo, a to u biti te ogrebotine i pi*de materine...

Sranje broj dva - hebate, čekaj, nas dve onak brišemo te ploče, stolove i gluposti da bi na kraju dečki koji sve postavljaju opet prošli tim stolovima kakti postavljajući kabele, ostavili tragove cipela i sipali nekakve tekućine, koji klinac?! Jaa im ne mislim ići od početka. Ima 5.000 redova, a mi očistile samo dva. -.-

Ali sve u svemu, ja zadovoljna sama sa sobom, s obzirom da je ženska koja je bila sa mnom više kukala i štopala vrijeme neg ja. Nisam ni gledala na sat...a bome mi proletjelo... Još samo da ne zbrišu s parama i okej.

BTW evo Kumeku_X jedne , Kumeku jedan , i ostatku
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 12.10.2015., 22:02   #36
ajde ti duhice na zasluzeni odmor

dosta si ti energije potrosila danas
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 12.10.2015., 22:05   #37
E, već dugo nisam žudjela za epizodom serije ko sad...

Taak da.. Nema me

BTW laajkam novu ćetulju , jedino je i meni čudno malo bez crtice
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 12.10.2015., 22:06   #38
To je moja kumek....-etina na kvadrat
I evo ti jedne pjesmice u to ime

__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 22:07   #39
Iks odvalila sam na ovo tvoje o savjetima o protezama

Nato i moja je privatnik ali radi po ugovoru za državu tj.socijalu ali svejedno plačam plombe..ali dalo bi se o tome,tu kod nas netko naplačuje netko ne..kako se kome da oderatljude eto tako

Duhek
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 12.10.2015., 22:09   #40
Ma joj, kumek haha. Jednom , uvijek

Ma bilo bi to okej da je tipa 8 normalnih sati dnevno...ali ovo je fakat previše pizdarija za jedan dan... I ne razumijem čemu to ponovno prehodavanje ako nam je rečeno da krenemo odande brisati?!

Aaali kao što rekoh, jaa ne mislim ponovo..nek se žale na nekog drugog...mislim da već i vrapci na grani znaju kolika sam ja cjepidlaka, pa tako i u brisanju...ali u ovom slučaju radim Sizifov posao...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.