Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 12:06   #81
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ja sam vidjela 2010/2011...nejse, izgleda da mu je krenulo tek kad su prekinuli.
Misliš, kad je od ove dobio što je htio.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 04.08.2016., 12:32   #82
Vraga, 2011. prekinuli, bili 4 godine skupa. Našla sam jedan njegov interview iz 2011. nakon prekida, di kaže da mu je ona otvorila puno vrata i novih puteva privatno i profesionalno i da zaslužuje zahvalnost i poštovanje i da on nikad neće poreći da mu je puno pomogla. Tada je snimao svoju prvu seriju Kucuk sirlar. I da je on isti Kadir kao što je bio, da je sa Hande bilo lijepo dok je trajalo, ali su sada novi putevi i izazovi ispred njega i tako. Navodno su imali ružan prekid, tko se na koga naljutio bilmiyorum, vjerojatno ona na njega.

http://www.hurriyet.com.tr/hande-ye-...derim-19018379

Nakon Hande je bio s glumicom Edom Ece, glumili zajedno u njegovoj drugoj seriji Pis yedili (2011/2013). I onda s Neslihan.


Lolita, tako ispada. Ali ok, 4 g su za respekt.

Evo i Hande, a evo i njega i Hande
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 04.08.2016. at 13:56.
Adadjo is offline  
Old 04.08.2016., 17:03   #83
Kadir svakoj dobro stoji, nema veze bila starija il mlađa
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 13.08.2016., 08:56   #84
Bak..bak



Baš ga briga što Mađarska nema mora
11tena is offline  
Old 14.08.2016., 19:08   #85
Zapostavila sam ovog Macica

__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 15.08.2016., 18:45   #86
Što??
Kakva je to friz??
Za ulogu ili??



Ni on nije oduševljen,čini mi se
11tena is offline  
Old 16.08.2016., 23:35   #87
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
ja već mislila da bu tema prešla na drugu stranu, čok je zapostavljen
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 16.08.2016., 23:58   #88
Draga imatina, na FH temi si spomenula Kadirovu tetovažu, ali tamo se ne vidi. Možeš li ju, molim te, postaviti ovdje?
Hvala ti.
just_happy_girl is offline  
Old 17.08.2016., 00:04   #89
Quote:
just_happy_girl kaže: Pogledaj post
Draga imatina, na FH temi si spomenula Kadirovu tetovažu, ali tamo se ne vidi. Možeš li ju, molim te, postaviti ovdje?
Hvala ti.
naravno
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 20.08.2016., 08:27   #90
Predivna Kadirova rođendanska čestitka svojoj voljenoj

https://www.instagram.com/p/BJTZ4yph6-o/

Vjerujem da shvaćate smisao..GT je još dobro i ispao

"Uvijek me grle kao da je! Uvijek plače od sreće. Lijepa lice smijeh svih vremena. Barem do dana na ovoj fotografiji Budimo sretni i uvijek! Najsretniji dan mog rođendana. Pa koja je rođena bi bio moj najbolji. Volim te ženu! Uvijek!"

iyiki doğdun neslihan doğulu 20.08.2016
Dodao je svoje prezime u čestitku...
11tena is offline  
Old 20.08.2016., 13:05   #91
Joj, divno. Predivno.

Na što je to ona odgovorila Kadir, Kadir, Kadir? Jer on ponosno retweeta. Svaki put me zatekne njezino godište, btw.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.08.2016., 15:22   #92
Sretan rođendan Neslihan !

Evo jedan super klip o Neslihan i Kadiru uz sjajnu muziku.

Ima i scena iz FH iza kamere
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 22.08.2016., 10:02   #93
Posudila od moje Arkadas Bube Dmitrovic (ide mi posudjivanje )

Bana Sevmeyi Anlat | Nauči me da volim 20.08.2016. at 3:21 pm

Kadir Doğulu za list „Hürriyet”

- Vi i vaša žena venčali ste se u momentu kad ste protagonisti uspešnih projekata. Gledaoci misle: "Čoveče, divim mu se, ne može pripadati drugom”. Stavljajući potpis, niste se bojali da izgubite svoje fanove?

- Zar se ostali glumci ne venčavaju, Hakan? Ja tako ne razmišljam, nisam se dvoumio ni na trenutak. Naravno, važno je da naši fanovi, naša publika nastavi da nas gleda. Ali ne mislim da će brak uticati na to. To su stare predrasude. Moji prijatelji producenti, s kojima sam radio u doba Yesilcam, rekli su: "Samo nemoj se oženiš, mrtav si.". Ali, u mojoj glavi nije se pojavila pomisao da ću tako nešto doživeti.

- Prvo jutro nakon venčanja ... Šta ste se osećali?

- Smatrao sam da smo uradili pravu stvar. Bio sam ispunjen srećom i mirom. U moj životu došao je red. Kada smo se upoznali, ja sam razmazio Neslihan, a sada ona mene mazi (kvari). Da sam znao da je brak nešto tako lepo, oženio bih Neslihan još pre nekoliko godina.

- Vaša ljubav je počela na snimanju serije "Fatih Harbiye" ... Onur Saylak i Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç i Bergüzar Korel ... Koja je tajna glavnih likova, koje je zajedničko snimanje dovela do braka?

- Ne mislim da snimanje ima veze s tim. Neko ti se svidi, možeš se zaljubljubiti u njega - to je nemoguće kontrolisati, ne možete odabrati mesto i vreme. Kada se zaljubiš, ako imaš sreće, ljubav će se desiti i ona će te izabrati (odvesti). To je kao iskra koja se javlja kada se gledamo u oči. Da nije Neslihan bila ispred mene, već neka druga partnerka, ne mislim da bih osetio isto.

- Bila je to bila ljubav na prvi pogled?

- Da, to je bio pravi strujni udar. Izgledala je tako lepo! Vrlo nevino. Privukla me, očarala i pokorila me.

- Koju fraza biste upotrebili da opišete svoju ljubav prema njoj?

- Umreti ću za nju!

- Kada ste spremni da umrete zbog svoje ljubavi, verovatno ste i brak (ruke i srce) ponudili tako odlučno ...

- Osetio sam da je došlo vreme. Pozvao sam sve koje znamo, volimo i želimo da budu svedoci ovog trenutka, i sakrio se u vrtu kuće. Onda sam pozvao Neslihan kući. Počevši od ulaznih vrata, ostavio sam beleške svuda, koje će je voditi. Na primjer: ti si u dnevnoj sobi, sada idi u kuhinju, a zatim u kupatilo... nekoliko puta je obišla kuću. Na poslednjoj je pisalo: "Izađi napolje, ljubavi moja.". Kada je izašla, pred svima sam je zaprosio.

- Na YouTube vaše venčanje je imalo blizu milion pregleda. Vaš ples, svi vaši postupci - to je sve bila predstava (show), da organizujete venčanje godine?

- Krenuli smo ne razmišljajući: "Neka ovo bude venčanje godine". Naš moto je bio zabava. Neslihan i ja smo doneli odluku samo o tako važnim stvarima kao što su mesto i muzika. Za ostalo smo odlučili da radimo kako želimo. Na dan venčanja muzika je pokrenula naše osećaje i to je uticalo na naš ples.

- Poslednjih nekoliko godina, postali su nezaobilazni bračni ugovori... jeste li ga sastavili?

- Ne smatram da su čudni ljudi, oni koji to čine. Ali između nas ne postoji ništa tako. Sve, uključujući i moju dušu, pripada Neslihan. Ja čak i ne razmišljam o tom ugovoru i potpisu ispod njega.

- Oboje ste glumci. Kući razgovarate o serijamai, scenarijima i umetnosti?

- Imamo vrlo snažnu vezu. Mi smo neverovatno zabavni. Mi čak i ne gledamo TV, i zainteresovani smo jedno za drugo. Naše interesovanje su filmovi, knjige – pre svega. Ali, gledamo život iz različitih uglova i sastajemo se u centru. Kao mladenci, provodimo puno vremena kod kuće. Ona mi priprema hranu, ugađa mi.



- Sada se možete mešati u ljubavne scene iz scenarija, koje dobija gospođa Neslihan?

- Ljubomora je povezana sa ličnošću osobe. Ovo je najtužnija stvar u našem društvu: "Bio sam ljubomoran i udario sam ženu, bio sam ljubomoran i ubio sam ženu.". Želim izgraditi svoju budućnost s njom, verujem u njenu inteligenciju i njen talenat. Tako volim, tako sam zaljubljen. Ne mogu da joj kažem: "Napusti svoju profesiju.". To je jako glupo.



- Prošle sezone, objavljena je vest da ste ljubomorni na svoju ženu jer joj je partner Burak Özçivit. Šta je to bilo?

- Mediji su preuveličali. Osim toga, vrlo često idem na snimanje te serije... Taj deo posla niko ne vidi. Sa Burakom sam zajedno glumio tri godine u TV seriji. Naravno, ne viđamo se često kao pre, ali među nama nema problema.

- Naziv vaše nove serije je "Nauči me da volim." A kako bi vi govorili o ljubavi?

- Prvo, svojim stavovima, onda - postupcma. Uopšteno govoriti o ljubavi je nemoguće. Verovatno, to postaje jasno po govoru tela.

- Studirali ste kuvanje. U seriji igrate kuvara. Mislite li da će to obrazovanja doprineti vašem liku?

- Kulinarska tehnika, ili posedovanje (vladanje) nožem - to je prednost za mene. Ali u seriji, ne ulazim u rad načelnika. Lik koji igram, Alper je duhovit, jako smešan, ne uzima za ozbiljno život čoveka. Čovek, zajedno sa svojom kćeri vezan je za život i porodicu. Ali Alpera izdaju i njegova supruga i porodica. On menja motivaciju i percepciju života. Jedne noći propada sve što je stvorio. I u to vreme, on se susreće sa Lejlom. Više ne mogu reći.

- Da li ste u nekom trenutku bili izloženi izdaji i našli na se samom dnu?

- Kako je moglo da ne bude? U životnom ciklusu čoveka, postoje trenuci kada padne na dno. Nakon jednog slučaja primio sam udarac najmilijih. Iz te pozicije, spasila me moja snaga, energija i disciplina. Sve je ostalo u prošlosti. Imam pozitivan stav prema životu. Volim da radim. Radio sam sa od detinjstva. Ljudi su iznenađeni time, ali u stvari, mnogi rade od detinjstva.

- Vaše prvo sećanje na te dane?

- Ja sam Mersinac (ja sam iz Mersija). Nas je četiri brata i jedna sestra. Moj otac je bio radnik u penziji (zaposlen u penzijskom), majka - domaćica. Onda je čak odlazak u bioskop bio luksuz. Ali bilo je pozorišta. Levent Kırca i Ali Poyrazoğlu došli su u Anadoliju. Gledajući ih, počeo sam da se divim glumačkoj profesiji. Ali uslovi su me primorali da radim druge poslove. Sa devet godina, počeo sam da radim na poboljšanju finansijske situacije moje porodice. Radio sam sa skoro svim trgovcima u našem području. Vremenom, našao sam se u kulinarskom sektoru. Voleo sam da stupam u kontakte sa ljudima. Ali u Mersinu bilo je tesno, i otišao sam u Istanbul, počeo da radmi u kuhinji. U mom okruženju uvek je bilo producenata, glumaca i menadžera serija. Jednog dana moj prijatelj, press konsultant Funda Dusger mi je rekao: "Mislim da moraš biti na ekranu.". I počeo sam da igram u seriji „Male tajne”. U početku je bilo teško, ali nisam odustao.

- Za kratko vreme vaše ime je uključen u ligu glumaca kao što su Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ. Da li je na to uticao vaš izgled?

- Ne mogu reći da je na to uticao samo izgled. Na ulicama i u našem sektoru postoje vrlo zgodni momci. Vidimo ih u jednom ili dva projekta, ali nema nastavka. Naravno, izgled može promovisati glumu, ali jedini način da ostaneš zauvek - bez obzira koji posao radiš, uraditi to do kraja.

- Koje probleme imate u vašem životu?

- Sa lenjima koje brinu male stvari. Ne mogu da pridajem važnost malim stvarima, ja ne volim monotoniju.
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 22.08.2016., 11:00   #94
Vesna hvala na ovom postu,baš sam ga s užitkom pročitala.
Ne znam zašto,Kadira baš i doživljavam takvog.
Nadam se i zaista mu želim,da ga ne napusti ovaj lijepi optimizam u ljubav,život .....da bude sretan sa Neslihan.....prekrasni su mi zajedno.....da ostare zajedno u sreći....
nala321 is online now  
Old 24.08.2016., 07:15   #95
Najnovije sa seta nove serije, Kadir i Mustafa Ustundag c/b

__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 05.09.2016., 16:20   #96
Ovdje ima jedan test,koliko poznajete Kadir Doğulu
http://www.ranini.tv/test/17699/1/ka...iyi-taniyorsun

Naravno,nemam pojma o pitanjima niti ih mogu prevesti(šteta)..
Ali su sličice lijepe..i kad bi netko mogao pomoći oko prijevoda,pa da vidimo kakav je baja Kadir
11tena is offline  
Old 05.09.2016., 20:16   #97
Tena...slikice su stvarno lijepe...lijep je nema se što za reći....valjda je i tako dobar,koliko je lijep(hahaha)......
Meni i djeluje nekako prizemljeno,nenapuhano....vidim,da je otvoren i za svaki razgovor sa novinarima...nije mu slava udarila u glavu!!!!!
nala321 is online now  
Old 06.09.2016., 07:52   #98
Meni je čudan na posljednjim fotkama. Frizura mi se hič ne sviđa.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 06.09.2016., 08:57   #99
Kako god okreneš,najbolja mi je ona Macit varijanta(doduše previše su ga "nauljili"),a ove druge frizure su valjda neke egzibicije stilista.....
U ovoj novoj seriji mi friz isto nije neko sretno rješenje,ali što možemo......
nala321 is online now  
Old 07.09.2016., 11:41   #100
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Kako god okreneš,najbolja mi je ona Macit varijanta(doduše previše su ga "nauljili"),a ove druge frizure su valjda neke egzibicije stilista.....
U ovoj novoj seriji mi friz isto nije neko sretno rješenje,ali što možemo......
Slažem se, ni ja ne volim onoliko gela na kosi, a iz onog prizora nakon tučnjave sa Šinasijem, kad je bio oznojen, vidi mu se jedan pužić. Izgleda da mu je to prirodno, pa bih voljela da mu nekad ostave valovitu kosu.
amor-vincit is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.