Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 14:59   #21
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Mi lajki.

Tu mi više baca na nekog Kubanca nego Turčina.

p.s. vidim da se povlače paralele s Enginom A. Osim frizure, sve drugo niđe veze. Meni na Tošu sliči.
baš da

meni isto, samo izgleda da je visočji
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 30.08.2016., 15:45   #22
Provjerila ja....Sukru 1,90 - Engin 1,87 cm ..... visočiji momci.......hahaha....
nala321 is offline  
Old 30.08.2016., 23:41   #23
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
baš da

meni isto, samo izgleda da je visočji
imatinaaaaaaaa,ti još ispod mosta?

meni liči na mješanca između rickya martina i engina ...ima rickyev osmijeh,punozubni i punousnati
hope so da nije skroz-naskroz na rickya

lipše trči od engina...šta je je...

ovaj sukruz im je novi as iz rukava
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 31.08.2016., 00:21   #24
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
imatinaaaaaaaa,ti još ispod mosta?

meni liči na mješanca između rickya martina i engina ...ima rickyev osmijeh,punozubni i punousnati
hope so da nije skroz-naskroz na rickya

lipše trči od engina...šta je je...

ovaj sukruz im je novi as iz rukava
1. nemrem niš smislit, tak da sam još ispod mosta, al izbljedilo sjećanje(godine došle i tak)
2.Enginov trk, aah, draga moja serija FSCN
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 31.08.2016., 00:23   #25
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Provjerila ja....Sukru 1,90 - Engin 1,87 cm ..... visočiji momci.......hahaha....
, momak , u ovim gospodskim vilama nema problema , al kad dojde u male kuće onda glavu prigiba
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 31.08.2016., 23:08   #26
ja odgledala danas ovaj Šukrijin film, oduševljena sam i glumica je prekrasna

preporučam
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 31.08.2016., 23:13   #27
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
ja odgledala danas ovaj Šukrijin film, oduševljena sam i glumica je prekrasna

preporučam
Jel ovo Ada iz Crne ruže...???
anamarie 25 is offline  
Old 31.08.2016., 23:24   #28
Quote:
anamarie 25 kaže: Pogledaj post
Jel ovo Ada iz Crne ruže...???
Pa jest o svemu sam već pisala u prethodnim postovima , ovdje i na temi Ponovno rođen..I preporučila da se pogleda
11tena is offline  
Old 31.08.2016., 23:29   #29
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Pa jest o svemu sam već pisala u prethodnim postovima , ovdje i na temi Ponovno rođen..I preporučila da se pogleda
promaklo mi, a htela sam reč da sam pogledala i da je film super
a i zabrinula sam se za temu da ne ode na str.2
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.09.2016., 02:09   #30
jel ovo neki noviji video

https://youtu.be/78GHCRy77gw

htela ženska sliku on se spremi da je zagrli, a ona njemu jok, i pokaže prsten, joj stari nisu sve za grljenje, bilo ga sram malo

ak netko zna kaj radi trenutno, pliz napišite

edit
zakaj ovde samo ja piskaram
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.09.2016., 10:00   #31
Dečko je jednom riječju bomba
Pratim ga već 2-3 god
Konačno je došlo i njegovih 5 minuta
jasnapg is offline  
Old 02.09.2016., 10:42   #32
Ja sam ga dosad samo vidjala na slikama po portalima i
mislila da je neki tinejdjerski glumac. Mozda bolje da je ostalo
na slikama, sad sam na teskom overdosu.

I ova gore nije dala da ju zagrli, jao jao zeno...

Njima tamo je to valjda normalno, bas me nazivciralo
kad sam negdje procitala da je Asli njezin momak zabranio
ljubljenje, mislim halo. Zena vec bila u braku i ljubila se i prije
i sad treba glumit nevinost odjednom. Ne kuzim pa ne kuzim.

Evo jedan klipic s novinarima za vrijeme snimanja serije i cini
mi se da ga pita na pocetku u vezi tog Murata, ako koja vise
razumije da znamo o cemu su pricali.
http://youtu.be/r73PDhiw3uQ
Frumentius is offline  
Old 02.09.2016., 11:51   #33
Frumentius...to zabranjivanje mi je žešća nebuloza.....pa valjda poznaješ samoga sebe i znaš što ti odgovara,a ako te smetaju takve gluposti...bježi dalje od glumica kojima su takve scene sastavni dio posla....
Ni ja to nikada neću shvatiti,ali to govori o njima samima....slabićima i kompleksašima.....

Pronašla sam sada na YT,da izlazi krajem 10.mj film,a partnerica mu meni najomiljenija TR glumica Farah Zeynep Abdullah.....baš se veselim,nadam se dobrom filmu......

Zadnje uređivanje nala321 : 02.09.2016. at 12:45.
nala321 is offline  
Old 02.09.2016., 13:57   #34
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
Dečko je jednom riječju bomba :trep
Pratim ga već 2-3 god :top
Konačno je došlo i njegovih 5 minuta :cheer
Isto

U “Kış Güneşi” je pokazao šta sve može kad je gluma u pitanju
Bio je potpuno ravnopravan sa Asli Enver, koja me je oduševila u seriji "Kayip", a naravno i ovde


Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Frumentius...to zabranjivanje mi je žešća nebuloza.....pa valjda poznaješ samoga sebe i znaš što ti odgovara,a ako te smetaju takve gluposti...bježi dalje od glumica kojima su takve scene sastavni dio posla....
Ni ja to nikada neću shvatiti,ali to govori o njima samima....slabićima i kompleksašima.....

Pronašla sam sada na YT,da izlazi krajem 10.mj film,a partnerica mu meni najomiljenija TR glumica Farah Zeynep Abdullah.....baš se veselim,nadam se dobrom filmu......
I moja omiljena glumica :klap:
Biće to, kažu, i drama i komedija, "Kisele jabuke", evo:

Ekşi Elmalar - Fragman

Doduše, ima tu još mnogo likova, pitanje je koliko će ovi naši biti "glavni", ali daj šta daš

Što se tiče poljubaca i sl. , jeste da su TR filmovi darežljiviji od serija ali s obzirom na sredinu u kojoj se radnja događa, i da nije neka teška drama u pitanju, ne očekujem baš mnogo

Za sada, možemo da uživamo u jednom odlomku iz serije koju nisam gledala, "Tatlı Küçük Yalancılar"

Zaman, zaman
kraljicaletnja is offline  
Old 02.09.2016., 14:34   #35
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Frumentius...to zabranjivanje mi je žešća nebuloza.....pa valjda poznaješ samoga sebe i znaš što ti odgovara,a ako te smetaju takve gluposti...bježi dalje od glumica kojima su takve scene sastavni dio posla....
Ni ja to nikada neću shvatiti,ali to govori o njima samima....slabićima i kompleksašima.....
Meni to vise govori o njoj, osim ako to nije neki njezin
osobni zaokret i duhovno posvecenje pa joj scenaristi idu
na ruku...ali bas steta jer su joj scene sa Sukruom pune
potencijala i ta kocnica dosta razvodnjava stvari.
Frumentius is offline  
Old 02.09.2016., 14:57   #36
Da vidite malo kako dečko i igra

Kerem Bursin & Sükrü Özyildiz Zeybek https://www.youtube.com/watch?v=_Z8fwo17cok iz serije Şeref Meselesi

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Old 02.09.2016., 14:58   #37
Jel' bio ovaj kiss? Zbog scene se podigla prašina, RTUK ovo-ono... Mali zna znanje, šteta što u Kis Gunesi nije bilo akcije s Asli Enver. Možda je i do Endemola? Uglavnom, ŠO ima strašan potencijal! GO BOY.

mina from galaxy s5
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.09.2016., 16:10   #38
Frumentius...ma u pravu si....ja da sam na njenom mjestu odmah bi dobio vritnjak....znači ne vjeruješ mi i misliš o meni,kao da sam neka laka žena,a ja samo radim svoj posao.....
Nekako mi se čini,da puno tih TR glumica ima problema na tu temu sa svojim odabranicima,a,Bože mi oprosti,one za pet kopalja iznad njih,pa od tud onda valjda i te gluposti.

Bony Bon...a ovaj ples!!!!!!
Odgledala seriju,obojica su mi će-će.....samo mi ona ženskadija više puta dizala živce.....ali Sukru i Kerem na visini zadatka.....
Nisam još stigla pogledati ovaj film sa Adom(gore naveden),vidjela samo trailer....ubit će me ovi TR diziji....niti jedem,niti spavam(hahaha)...kad krenem,ja ne znam stati,pa udri do jutra i onda bauljam.
Hvala za sliku,a tebi MINA posebna hvala.....ovo će se vjerojatno izlizati,kada žene shvate što mogu vidjeti!!!!
O Tr moralnosti i dizanju prašine neću uopće.....blago njima,nek onda uživaju u stiskanju čelo o čelo.....
Nadam se,da će sa Farah imati nešto slično(ako i ona u međuvremenu nije našla kakvog slona,koji će uložiti veto),jer ona nema problema sa takvim scenama.
nala321 is offline  
Old 02.09.2016., 16:35   #39
Mina, vidis nije mi palo na pamet da je mozda to maslo
Endemola jer prvi put gledam neku njihovu seriju, pa ne znam
kako ljubljenje prolazi u njihovim drugim serijama.
Mozda i nije do Asli, iako je navodno Murat bio dosta na setu i
sto i novinar pita Sukrua u onom intervju koji sam postavila.
Ko god da je kriv, nije bio svjestan sto nam je uskratio, hehe
Frumentius is offline  
Old 02.09.2016., 18:15   #40
Trebalo bi njega lansirati negdje na Zapad,dodati nekog dobrog komada,pa da vidiš akcije....ovako,šteta ako ostane samo unutar ovih granica i malo šire okolice.....a u tom Endemolu su očito neki malo žešći,jer sam to već na više mjesta na Forumu pročitala...jake im politike....
nala321 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.