Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 19:00   #61
Evo ako neko zeli vidjeti malo detaljnije kako to izgleda ispod majice

Frumentius is offline  
Old 04.09.2016., 21:55   #62
Frumentius i gubitnica hvalaaa imamo sta i vidjet, cook je dobar
lory01 is offline  
Old 04.09.2016., 22:36   #63
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ma i meni je Sukran (jel se tako zove?) neka bezvezna.

Asli mu u biti jako dobro paše. Cura mi je prelijepa a i čini se simpa i vesela, baš kao on.
Čitam da je sa onim svojim mamlazom od veljače 2016. i da se se spetljali na setu nekog filma. Onda ni ne čudi da je visio na setu Kis Gunesi i ljubomorisao oko ljubavnih scena. Zna čovjek kako to ide. A još Šukru s druge strane.

Pogledala sada taj video s fanicom. A žene i pojave. Pa ne bi da bi ju kući nosio pa odma vadi prsten u obranu.
ja sam već prije htela komentirati, ali mislim druga je to kultura i ne kužim se u to. žena nosi maramu kajjaznamkaj, ali koga dreka onda očeš sliku s komadom, pa zna se kak to ide, primi te oko vrata i uslikaš se, jel da

a još me iznervira, jel mladom gosponu je bilo baš, ali, baš neugodno, a glupani u prilogu 8889 puta ponovili, "ooo peki pardon", skroz mi ga je bilo žal

a kaj se tiče gospođe s prstenom, nju ne brine dok doma gleda scene sa Šukrom, onda ju nije sram, ne to je skroz u redu, nema nikakvih primisli, samo na prsten i muža, mmda, nebuš ti mene muljala, nemam ja prsten od jučer


edit
vau slika
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Old 05.09.2016., 08:33   #64
Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
I evo zanimljivih scena iz filma Sevimli Tehlikeli, Nala je mislila da će vam se svidjeti.

https://i.imgflip.com/1a0o78.gif
Ma jok, hič nam se ne sviđa. Pogotovo ovaj gif.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje TheWitch : 05.09.2016. at 18:33. Reason: img ---->link
_Lolita_ is offline  
Old 05.09.2016., 10:48   #65
Pogledala sam i Sevimli Tehlikeli sa Aycom, prekrasan film, odlicna uloga i puno mi se vise svidio i film i gluma od ovog zadnjeg sa Hande, iako je i taj film zabavan. Ozcan ko redatelj odlican, ima lijepih scena i zanimljive su priče. Ja se toliko veselim Sukrinim novim
projektima jer mislim da moze biti samo bolji, i da je u Kis Gunesi otisao puno naprijed u glumi i da nas tek ceka njegova uloga zivota.
Frumentius is offline  
Old 05.09.2016., 11:04   #66
Frumentius,baš mi je drago,da ti se film svidio.Meni je isto bolji od onoga sa Hande,ali to je i totalno drugi žanr.
Nažalost,nemamo prilike u HR vidjeti ovako dobra filmska ostvarenja,jer kod nas na svim TV programima ima pet,šest glumaca čiji opus naučiš napamet od silnog repriziranja.....valjda ništa ne košta......
Gledala sam zaista puno TR filmova....ima stvarno vrhunskih ostvarenja i prava je šteta,da nikome ne padne na pamet da ih uvrste u program

Što se tiče Sukrua,on svakim danom u svakom pogledu sve više napreduje!!!!!!!
Dečec je rođen talentiran......
nala321 is offline  
Old 05.09.2016., 11:27   #67
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Frumentius,baš mi je drago,da ti se film svidio.Meni je isto bolji od onoga sa Hande,ali to je i totalno drugi žanr.
Nažalost,nemamo prilike u HR vidjeti ovako dobra filmska ostvarenja,jer kod nas na svim TV programima ima pet,šest glumaca čiji opus naučiš napamet od silnog repriziranja.....valjda ništa ne košta......
Gledala sam zaista puno TR filmova....ima stvarno vrhunskih ostvarenja i prava je šteta,da nikome ne padne na pamet da ih uvrste u program
Ima negdje na Off topicu tema o turskim filmovima pa dodajte i ove Šukrijeve na listu. A možete i ostale koje ste pogledale, na znanje nama ostalima koji nismo.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 05.09.2016., 13:11   #68
OT:










Tu je neprepoznatljiv. Pravi manjeken.
http://www.studioplusphoto.com/wp-co...02/sukru31.jpg

I prekrasna fotka iz filma Sevimli Tehlikeli .
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 05.09.2016., 15:31   #69
Znam da upadam kao padobranac, ali i ja sam oboljela od "ozyildizma"
U terapeutske svrhe trebala bih pogledati ovaj film o kojem svi s oduševljenjem pričate. Gdje se može pogledati Sevimli Tehlikeli s prijevodom? Pliiiiiiiz!!!
školica is offline  
Old 07.09.2016., 14:08   #70
stavljam ovdjeprevedenu reportažu, cure su bile vrijedne, svaka im čast
na trudu
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Old 07.09.2016., 16:53   #71
Cure hvala vam, zlatne ste. Ajde kad stignete prevedite i ovaj
intervju jer je prezgodan ovdje, Efe faza..
http://youtu.be/r73PDhiw3uQ
Frumentius is offline  
Old 07.09.2016., 19:56   #72
Quote:
Frumentius kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam, zlatne ste. Ajde kad stignete prevedite i ovaj
intervju jer je prezgodan ovdje, Efe faza..
http://youtu.be/r73PDhiw3uQ
i ja čekam da naše vrijedne arkadašice prevedu, pa kad bude veselim se
drage naše
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Old 07.09.2016., 20:03   #73
Čooook je sladak.....cure hvala na prijevodu......volim ove poznate face,koje ljubazno razgovaraju sa ovim jadnim novinarima,kojima je u opisu posla čekati,pitati i otrpjeti,kad ih netko odj...e....
Bravo Sukru...samo ostani tako pristupačan i nasmijan!
nala321 is offline  
Old 07.09.2016., 20:11   #74
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Čooook je sladak.....cure hvala na prijevodu......volim ove poznate face,koje ljubazno razgovaraju sa ovim jadnim novinarima,kojima je u opisu posla čekati,pitati i otrpjeti,kad ih netko odj...e....
Bravo Sukru...samo ostani tako pristupačan i nasmijan!
baš je pristojan i kak veli "dobro rspoložen" bravo Sukru
opet velim baš ga je ova tzv obožavateljka fino otepla, bilo mi ga žal, skoro pa se zarumenil, dušica
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Old 07.09.2016., 22:21   #75
Imatina...ma ja taj gaf pripisujem njoj...pa ona je Bože mi oprosti ispala kravica,a ne on.

On je bio samo ljubazan...i stalno će biti takav....a ona...nemam ništa prigodno za napisati.

Ja mislim,da joj je i muž rekao,da nije baš pametna.....a jadna,ja ju žalim.....
nala321 is offline  
Old 07.09.2016., 22:32   #76
Evo i nekoliko reportaža sa Hande, ova prva mi je posebno zanimljiva, to je čini mi se bilo pred početak serije Kış Güneşi, u kojoj je inače trebala glumiti Hande, ali je valjda odustala pa je upala Asli, a serija se prvobitno trebala zvati Kara Kış pa su posle i to promjenili
http://www.haberturk.com/video/magaz...oportaj/165040
Hande Doğandemir Şükrü Özyıldız Herşey aşktan setinde https://www.youtube.com/watch?v=Q1ru-WD0gLs


Şükrü Özyıldız Beyaz Show https://www.youtube.com/watch?v=5j7m4tDwlD4
https://www.youtube.com/watch?v=-sI8Mwk8fLk

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Old 08.09.2016., 16:31   #77


Najnormalnija stvar na svijetu je okačiti sliku i ponavljati..kako je divan krasan i lijep..
Pa kad je..
11tena is offline  
Old 08.09.2016., 21:37   #78
Tena hvala....pa stvarno sjesti i gledati.....dijete je stvarno baš muška ljepota.....
nala321 is offline  
Old 09.09.2016., 08:18   #79
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14291911_1181114095242271_6151121816521749188_n.jp g?oh=ee8062f5423046ba4c787ee2547b0e07&oe=5884EFEE

Najnormalnija stvar na svijetu je okačiti sliku i ponavljati..kako je divan krasan i lijep..
Pa kad je...
Malo mi s ovom razdrljenom košuljom izgleda kao ciganče.

Nedokučiv mi je. Taj je nekakve miješane krvi, ima mi nešto drugačije u njemu.
(p.s. evo ga Greek mother, his father is from Black Sea. I rekla bih da ima grčke krvi. )

I kako ga nije sram biti ovoliko lijep?

__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 09.09.2016. at 08:30.
_Lolita_ is offline  
Old 09.09.2016., 13:12   #80
Je,je...stid ga i fuj bilo!!!!!
Pročitala sam negdje,da mu je majka umrla kad je imao 9 godina i da ima 2 sestre.....ako su to pravi podaci......
nala321 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.