Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2003., 18:02   #41
joj ja isto..ja sam manijak za sminkanje.kad god netko od mojih poznatih ide negde (to jos od skolskih dana)uvjek dode k meni videti kaj ima od sminke da si zabere,ili lakova za nokte i sl i onda da ih mazem...jer ja toga imam doma na tone.a najvise volim mjesati svoje osobne boje,pa me puno puta zaustave i pitaju koji to ruz imam ili koje rumenilo...onda odem u objasnjavanje kak sam dobila tu boju i sl.inace ti sa tvojim ocima..kak si dosla na zuto?jesi misla na zutu boju robe da ti ne stoji ili zuti make up?sa takvim ocima zeno-ljubicaste nijanse su ti i to one tamnije.neznam kakvu kosu imas,ali da je bilo koja boja-nemres pogresiti sa lila.njih bar ima predivnih nijansi od skoro svih firmi.i naravno crna maskara

ps.nisam misla-kad pogrjesim u odgovoru...nego svaki make up artist ima svoje kaj voli i kako nanosi sminku..ako bi ja tebe namuljala u lila atebi je ljepse tvoje zuto...onda bus misla kak sam iz tebe napravila fasnika...sve je unikatno,al jos nikog nisam zajebala a da nije bio komplimentiran..osim kad se radi i maze po narudbi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:08   #42
Ma to nijanse zutog i smedjeg sjenila su mi davale neke zenske mozda to nekom dobro stoji al meni ne. Hvala Afrodita bas bum probala sa tamno ljubicastim to mi se svidja, kosa mi je tamnoplava sa svijetlim pramenovima.
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:14   #43
Hmmm...Zuta, ak su ti oci plavo-ljubicaste ja te ni u ludilu ne bi stavila u ljubicasto sjenilo.
Ne kazem da ces izgledat GROZNO u ljubicastom sjenilu, al nece ti bring out the eyes. Kad ti je oko namazano u kontrastnu boju, onda najbolje izgleda. Dakle, ljubicasta bi bila deset puta bolja na smedjim ocima.
Zapravo, jucer smo imali photoshoot i jedna od modela je imala takve jako plave oci koje vuku na ljubicasto. Make up artist je stavila na nju svijetli make-up preko kapaka (nesto krem...al jako svijetlo) i onda skroz obrubila oci crnom olovkom.
Nakon toga su modelu oci izgledale jos plavije i bile su onak mrak.
Prva stvar sto si uocio na njoj su bile oci.
Ako stavis ljubicasto na takve oci, izgubit ce se.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:15   #44
Afrodita, jedan komentar molim, od artista
Dakle, nedavno sam bila na prof.šminkanju
mene zanima jel vi mu artisti čistite čime te kistiće poslije svakog šminkanja? Ja se bojim bakterija, i recimo upale očiju, pa herpesa na usnama..svačega nešto.. Jesam li u pravu što se bojim? Napomena: taj dan sam bila prva na šminkanju. Bilo mi je neugodno pitati hoće me našminkati mojim kistovima..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:17   #45
Ociste, naravno da ociste, nakon svakog klijenta.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:20   #46
A čime?
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:27   #47
Stvarno hvala svima na savjetima, ja bum sve na sebi isprobala, moje su ti oci bas taj tip svi mi prvo oci vide pa tek onda mene, ja koristim svjetlije tonove i lila mi stoji ok, svijetlo plava i smedja isto nisu lose, al sad bi onak nekaj novo.......
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:29   #48
Cetkice mozes ocistit sa specijalnom tekucinom za ciscenje cetkica ili u blagom detergentu s toplom vodom.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:35   #49
neznam kiki ja sminkam za photoshot i nisam rekla lila onak kao lila nego tamna boja koja vise vuce na plavo ali je jos uvjek ubrojena u lila..tj ne purple ni lavender tonove nego violet...onaj tamni...ok,niko ne veli da zena treba stick to jednu boju za citav zivot..nek proba oboje pa kaj joj se vise dopada.zenska koju sam sminkala je plavusa i to jako svjetla sa svjetlom puti...usne su joj bile svjetlo svjetlo breskva a oci (inace e.taylor boja)u dve nijanse lila...iznad crease violet ispod do crease i ispod oka tamnije od violet...mislim super je izgledala,da pace svi su pali na oci!
kak velim sve je unikatno...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:43   #50
Ma svako ima svoj ukus i znam da je tesko dat neki savjet kad ne znate kak za prav izgledam, evo u cemu je problem zakaj bi ja sad nekaj novo mislim da ulazim u ozbiljniju fazu onak ko klinka sve kaj sam stavila na sebe super mi je stajalo i od sminke i od garderobe sad kad sam pregurala 25-tu tocno imam 27 al to nije vazno nekak moram opreznije sa bojama, joooooj dal starimm, dal imate slicna iskustva neznam al tak mi se cini.
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:59   #51
ma, Afro, nisam ja rekla da joj ljubicasto (bilo koja nijansa) nece stajat nego da nece joj najbolje bring the eyes out (jebo...uopce ne znam kak se to kaze na cro...),ku'is?
Ako stavi lila/ljubicasto/plavo...bit ce OK, al nece bit takav veliki mrak kao kad bi stavila neko tamno (crno, sivo, smedje) sjenilo ili neko krem pa obrubljeno crnim.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 19:07   #52
ok,kuzim ja tebe...ali crno sjenilo mi je malo previse za dan.ok je debela olovka crna ali bas izraziti smokey eye mi je malo prejako.ja bi ipak ostala kod lila..tj chanelova nova jeans bojica mi je mrak za njene oci...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 23:23   #53
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...Zuta, ak su ti oci plavo-ljubicaste ja te ni u ludilu ne bi stavila u ljubicasto sjenilo.
Ne kazem da ces izgledat GROZNO u ljubicastom sjenilu, al nece ti bring out the eyes. Kad ti je oko namazano u kontrastnu boju, onda najbolje izgleda. Dakle, ljubicasta bi bila deset puta bolja na smedjim ocima.
Zapravo, jucer smo imali photoshoot i jedna od modela je imala takve jako plave oci koje vuku na ljubicasto. Make up artist je stavila na nju svijetli make-up preko kapaka (nesto krem...al jako svijetlo) i onda skroz obrubila oci crnom olovkom.
Nakon toga su modelu oci izgledale jos plavije i bile su onak mrak.
Prva stvar sto si uocio na njoj su bile oci.
Ako stavis ljubicasto na takve oci, izgubit ce se.
To je to. Trebas stavit neku toplu boju (naravno ne zutu, nego neku nijansu, sa toplijim tonovima, a to znacu da ima umijesanu zutu, odnosno crvenu, koje su zajedno komplementarne plavom, da istaknu boju ociju)

I ja mislim da s ljubicastom neces puno dobiti. Ako slucajno mozes naci bas sjenilo boje tvojih ociju - to ce biti savrseno!!

Inace nesto "slicno" boji tvojih ociju samo umanji ljepotu tvoje boje.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 00:18   #54
Hajde sad i meni recite koje mi boje odgovaraju.

Imam svijetlo plavu kosu (jako svijetlu,farbanu,duzu).
Svijetlo plave oci.
Svijetal ten.
Beskrvne usne.

Tamne sjene mi fino stoje,ali za vecernju sminku.
Preko dana to na meni "beskrvnoj i prozirnoj" izgleda pretjerano i grozno.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 00:33   #55
Quote:
M@3X kaže:
Hajde sad i meni recite koje mi boje odgovaraju.

Imam svijetlo plavu kosu (jako svijetlu,farbanu,duzu).
Svijetlo plave oci.
Svijetal ten.
Beskrvne usne.

Tamne sjene mi fino stoje,ali za vecernju sminku.
Preko dana to na meni "beskrvnoj i prozirnoj" izgleda pretjerano i grozno.
Trebas neki kontrast. Bilo da pojacas obrve, ili mozda boju kose.

Ili (da ne izgledas beskrvno) moras svugdje nanijeti njezni sloj boje, da izgledas "zdravo". ZAmisli si neku blijedunjavu amerikanku, tipa Grace Kelly - za svaki dan.

Njezno roskasto-breskvaste ili skroz neutralne boje na kapku, obrazima i usnama. Maskara smedja. Nazalost sa tim suptilnim bojama (pogotovo sjenilima) je tesko naci nesto lijepo u jeftinijim linijama, tako da za suptilna sjenila najvjerojatnije moras malo potrositi.

A za vecernje izlaske - Marilyn: jake usne, jake oci.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 00:43   #56
stefa,nemoj se ljutiti ali tu si ga kiksnula do kraja!
jedno od prvih pravila umjetnosti mazanja je ili oci ili usne..NIKAKO OBOJE,AMA NIKAKO...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 01:54   #57
ja sam u kurcu...otkako poceh radit za cosmo...osjecam se jaaako ruzno...mislim da trebam pothitno neku dobru frizuru...a neznam kakvu...i sminka i sve....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 01:59   #58
Quote:
debelakrava kaže:
ja sam u kurcu...otkako poceh radit za cosmo...osjecam se jaaako ruzno...mislim da trebam pothitno neku dobru frizuru...a neznam kakvu...i sminka i sve....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
Uf, steta!!

Cosmo je ta filozofija: Ruzne ste, grozne ste, kupite sve sto mi reklamiramo, osjecat cete se bolje.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 02:02   #59
Quote:
AFRODITA69 kaže:
stefa,nemoj se ljutiti ali tu si ga kiksnula do kraja!
jedno od prvih pravila umjetnosti mazanja je ili oci ili usne..NIKAKO OBOJE,AMA NIKAKO..al ak je to tvoj stil kaj nose seljace iz san jose crkve onda zeno GO FOR IT.. marlinka je odavno zamrla u svjetu mode.
fakat,nemoj se srditi ali svako ima svoj ukus!i znanje.
Ne znam ja, ali zna Fred Faruggia i njegov uradak .

Jaki tus na ocima, istaknute usne. Ako ti nesto nije jasno, obrati se njemu, ne meni.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 02:06   #60
Ako je u tome problem, necu se vise javljati. Nije mi bila namjera javljati se, jer si temu pocela kao da ces sama odgovarati. Nakon sto si ignorirala nekoliko postavljenih pitanja, javih se. Evo, ako treba, maknut cu se, samo reci. U stvari, ako me o tome moze obavijestiti moderator...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.