Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2015., 13:55   #1821
Quote:
sanjo kaže: Pogledaj post
Cure hvala na odgovorima!

Bebilina kaj je M&S? Marks&Spencer? Koja velicina?

Da, Marks& Spencer i imaju do veličine 52.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 14:04   #1822
Quote:
Killer Whale kaže: Pogledaj post
cure trebam pomoć oko veličine haljine...dobila sam info da su curve haljine sa asosa veće nego što piše pa vas molim pomoć ako imate iskustva. dvoumim se između uk18 i uk20. moje mjere bez grudnjaka i odjeće su na mm prsa 108cm, struk 97, bokovi 120. koliko vidim kod ove haljine su prsa jedina bitna pa sam u dilemi. po mjerama bi mi 20 bolje odgovarao jer ne želim biti utegnuta, a opet ako brojevi jesi veći moglo bi biti preveliko. pročitala sam sve asos teme i nisam ništa pametnija
Moja su prsa 107 cm pa u regularnoj liniji najčešće naručujem uk16 (doduše, moje skoro sve haljine su s elastinom). Frendica koja naručuje većinom uk 18 ili 20 u curve liniji ima prsa bar 115-120 cm. Ja bi ti preporučila uk18 jer sam pročitala na više strana kako je uk18 u curve liniji veći od uk18 u regularnoj. Uk20 bi ti sigurno bio prevelik.
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 14:21   #1823
Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Moja su prsa 107 cm pa u regularnoj liniji najčešće naručujem uk16 (doduše, moje skoro sve haljine su s elastinom). Frendica koja naručuje većinom uk 18 ili 20 u curve liniji ima prsa bar 115-120 cm. Ja bi ti preporučila uk18 jer sam pročitala na više strana kako je uk18 u curve liniji veći od uk18 u regularnoj. Uk20 bi ti sigurno bio prevelik.
tnx ako sam si nekako i mislila. pa čak ako mi i uk18 bude velika lako suzim. kažeš ti si 107cm u prsima....a ja 108 znaći moglo bi mi se dogodit da mi i 18 bude veliko. kako to inaće ide sa mjerenjem i veličinama? da li ako ja prsa izmjerim 108 a haljina u veličini 18 kaže da je 108cm. da li to znaći da mi je naknap pa moram broj veći ili je haljina taman.
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 11:25   #1824
Quote:
Killer Whale kaže: Pogledaj post
cure trebam pomoć oko veličine haljine...dobila sam info da su curve haljine sa asosa veće nego što piše pa vas molim pomoć ako imate iskustva. dvoumim se između uk18 i uk20. moje mjere bez grudnjaka i odjeće su na mm prsa 108cm, struk 97, bokovi 120. koliko vidim kod ove haljine su prsa jedina bitna pa sam u dilemi. po mjerama bi mi 20 bolje odgovarao jer ne želim biti utegnuta, a opet ako brojevi jesi veći moglo bi biti preveliko. pročitala sam sve asos teme i nisam ništa pametnija
Ja sam sa nekih 120+ u prsima uzimala haljine 20, tako da tebi sigurno ne treba tolika
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 21:53   #1825
Trebam pomoć, pa citiram sa jedne druge teme:

Kupujem hlače duljine do koljena ili 3/4, pamučne, kao trenirka, mogu biti sa pasicom dolje ili bez, stare, nove, svejedno, samo neću onako uske kao tajice. Veličina mora odgovarati hrvatskom 48/50. Inače ćete mi uzalud uvaljivati manje, jer ionako tražim mjere. Ponude sa slikom i mjerama (širina u struku, bez rastezanja i max.rastegnuto, i isto to u bokovima, a treba mi i duljina nogavice, vanjska i unutarnja) u inbox. Budući tražim sve te mjere, a da ne mjerite bezveze, pošaljite sliku, pa ćemo vidjeti da li mi se uopće sviđa. Molim jako povoljno, po mogućnosti ako netko ima više komada, ima prednost. Nudim po 30kn za komad maximalno, a može i zamjena za moje nešto (javite se za link na moje oglase) .

Ovako nešto:

http://i.imgur.com/5XD6N1Z.jpg
(slikano u MANI, ali preskupo mi je to)
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:38   #1826
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Ja sam sa nekih 120+ u prsima uzimala haljine 20, tako da tebi sigurno ne treba tolika
hvla...naručila sam 18 već je na putu
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 08:08   #1827
Curke jel znate može li se u m&s i ulla popken dućanima kupovati na rate maestro karticom(onom tekućeg računa)?
Hvala
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 11:15   #1828
Vidjela sam prekrasan otkačeni kombinezo na zebra prugice u crno bijeloj boji. Visoka sam i nosim br 52,pa vas pitam kaj mislite jel bi to bila hrabrost obući sa duzim kardiganom preko?
Voljela bi pobjeć od babske odjeće kakva se nudi po dućanima...
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 12:10   #1829
Hello curke
Nisam već sto godina pisala, a ni čitala, pa ne znam jel bila obavijest da Oltre ima web shop.
Jel koja probala naručiti?
Skupi su, šta je je, al ono, kao opcija i dalje stoji..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 19:34   #1830
Molim Vas za pomoć, gdje ima u Hrvatskoj ili u nekoj bliskoj državi za kupiti ženska odjeća veličine 54 - 56
micak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 11:22   #1831
molim vas pomoć

pitam za sestru koja u rh ne može naći bikini, zbog veličine grudi. u lisci nosi najveću košaricu, s najužim opsegom(75), znači oni jednobojni grudnjaci koji stoje na dnu trgovine, zapakirani u kutije, i niti u jednoj trgovini si ne može naći bikini.

imate li za preporučiti neki online shop (ili idealno više njih) gdje imaju veliki izbor gornjih dijelova bikinija, sa žicom, čvrsti i nepodstavljeni? i ako ste naručivale, kako ste zadovoljne i jesu li veličine realne i odgovarale mjerama iz tablice?
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 15:02   #1832
Ja sam naručivala odavde http://www.figleaves.com gornji dio kupaćega kostima. Bio je 35 funti jeftiniji nego drugdje (na rasprodaji sam to kupila). Stiglo za nekoliko dana i odlične je kvalitete.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 13:03   #1833
hvala na linku, mislim da smo uspjeli odgonetnuti koja je UK veličina
samo da provjerim, dostava je 3,95 funti? https://wecc.drct2u.com/system/templ...very-time-cost
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 13:45   #1834
Delivery outside the UK
Service
Cost
Delivery time

Standard local mail **

£5.95
Australia, India, Israel, Italy, New Zealand, South Africa, Taiwan
can take up to 20 working days from despatch

Rest of the world: usually within 5-10 working days from despatch

BFPO: up to 30 days to the final destination

Express* (DHL) £20
1-5 working days from despatch
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:26   #1835
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
molim vas pomoć



pitam za sestru koja u rh ne može naći bikini, zbog veličine grudi. u lisci nosi najveću košaricu, s najužim opsegom(75), znači oni jednobojni grudnjaci koji stoje na dnu trgovine, zapakirani u kutije, i niti u jednoj trgovini si ne može naći bikini.



imate li za preporučiti neki online shop (ili idealno više njih) gdje imaju veliki izbor gornjih dijelova bikinija, sa žicom, čvrsti i nepodstavljeni? i ako ste naručivale, kako ste zadovoljne i jesu li veličine realne i odgovarale mjerama iz tablice?

Danas sam u H&M- u na Cvjetnom vidjela grudnjake i kupaće kostime do veličine 80 F, možda ima i većih košarica pa nek si i tamo pogleda, a može i isprobat.
Meni je njihova košarica D taman, a imam solidnu "šesticu" tako da vjerujem da će i njoj nešto odgovarati.
Ima i u M&S-u velikih košarica, ali su oni puno skuplji od H&M-a
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 08:13   #1836
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
hvala na linku, mislim da smo uspjeli odgonetnuti koja je UK veličina
samo da provjerim, dostava je 3,95 funti? https://wecc.drct2u.com/system/templ...very-time-cost
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Delivery outside the UK

£5.95
Australia, India, Israel, Italy, New Zealand, South Africa, Taiwan
can take up to 20 working days from despatch

Rest of the world: usually within 5-10 working days from despatch
Da, 5,95 funti je poštarina.
Imaju stvarno jako velike košarice, konačno imam kupaći u kojem ne "kipim" i nije mi preširok oko leđa I to sam kod njih našla nešto što sam mislila da nikad neću naći za svoju veličinu - ovo.

Samo pazi, kod njih je jedno slovo dolje nego kod europskih brojeva.

http://www.sizeguide.net/bra-sizes.html
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:20   #1837
mislim da se ipak odlučila za asos, zbog poštarine, 6 funti je baš dosta novca.

jel ima netko iskustva s asosovim veličinama, ovaj model konkretno:
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-FULLER...=21&gridsize=3

znači, ako je u lisci 75 F, po ovoj tvojoj tablici bi trebala biti 32 E? Mislim da joj je tako nekako i ispalo kada se metrom mjerila, i prema mjerama s tih svih UK stranica.
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 19:39   #1838
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
mislim da se ipak odlučila za asos, zbog poštarine, 6 funti je baš dosta novca.

jel ima netko iskustva s asosovim veličinama, ovaj model konkretno:
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-FULLER...=21&gridsize=3

znači, ako je u lisci 75 F, po ovoj tvojoj tablici bi trebala biti 32 E? Mislim da joj je tako nekako i ispalo kada se metrom mjerila, i prema mjerama s tih svih UK stranica.
75 je po UK veličinama 34.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 07:51   #1839
Ja mjerkam ove modele

grudnjak 1

grudnjak 2

kupaći


Kod mene samo dolazi u obzir puna košarica, žica i bez spužve. Po mogućnosti čim šire naramenice.


Lani sam kupila ovaj kupaći, super pokriva i čvrst je, jedino mi se ne sviđa što napravi lagano one Madonna-šiljaste sise
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 10:02   #1840
Grudnjak

Cure, treba mi grudnjak glat bijeli bez naramenica veličine 90-95 C
Problem mi je naći zbog veličine. Svi imaju velike košarice, a meni je obujam problem.
__________________
Život možda nije zabava kojoj smo se nadali, ali dok smo ovdje - plešimo!!!
tinazgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.