Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2008., 15:26   #441
Obersoldat; sve što tražiš da ti kažem već sam višekratno rekao na ovoj temi, pa je čitaj... sve ti je ne jednom argumentirano, neću to ponovo pisati zbog tebe, jer toga ima malo više...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:16   #442
Nisam pratio ovih nekoliko poruka, pa me samo zanima.. jeste li mi ukinuli dvojno državljanstvo?
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:40   #443
Quote:
Kruška kaže: Pogledaj post
Nisam pratio ovih nekoliko poruka, pa me samo zanima.. jeste li mi ukinuli dvojno državljanstvo?
Još smo sigurni...nisu nam ništa ukinuli...

Znači da još možemo izigravati Šimića...iako imam dojam da nebi prošli tako dobro kao on...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:55   #444
Slučaj Šimić je više pitanje pravosudja i granične policije, nego dvojnog državljanstva.
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:59   #445
Quote:
Bijela Hrvatica kaže: Pogledaj post
Your welcome!

Samo vrati nam se svi u Domovinu sto prije.

Ja sam imala srecu, ali sam radila na to odkad sam se vratila prvi put u domovinu. Sa puno truda ostala sam u kontakt sa svima, nisam ocekivala da se samo stvorim odjedanput. A ovih godina kad sam polako pred vrata da cu ostvarati povratak, nasla sam grane preDivnih novih prijatelja izvan moje prve susrete sa rodskoj domovini. Mnogo od njih su od Ovaj Forum, tako da ne mislis da su svi kao na ovoj temi sto su protiv diaspore.

No to su pretezno, ljudi koji nisu sto se predstave iza ekrana, ili ljudi koji nisu bili tako uspijesni ili usreceni u zivoti i od zlobnog ljubomora krive sustav i strance, to su pretezno ljudi koji neznaju gledati naprijed, otovoriti ruke na nove novosti i poznanstva.. i vjerovatno su odlicne Zrtve u svom zivotu. I tu ne pricam o ljudi koji su siromasni. Pravi siromasan covjek, koji je u svaki grad svijeta, ima vise realnih problema nego da se bave sa ljude izvana.


Ne, ja sam stvarno bila blagoslovljena......
- imala sam dijo roda koji je me snasao sa duge godine rijesenje papirologije, i pomogli su mi bezkrajno na svaku stopu
- imala sam prijatelje iz ovog foruma koji su mi dali snagu da ne zamrzim u pomisao da svi su kao neki drugi tu
- imala sam jako dobro iskustvo, makar dugi, sa posteni sustav. Niti jednom sam drzavno dozivila da me netko tijesi koruptivno. Takvi su pretezno bili privatnici, tada dobri i losi ljudi su svugdje po svitu
- imala sam srecu da cu biti dijo, najnapredniji dijo Turizma u Hr, sto su duge godine rada od Ministara Kalmeta omogucili Domovini.
( i ne nisam glasala za HDZ, ali cu sigurno rasmisljati o tome ovih godina, barem da uzvratim jedno sto su pomogli generacijama Hrvata da se vrate.)

- i Hvala za moju Hrvatsku Mater koja mi je dala od malena inspiracije da Volim Svoju Domovinu, ili u zadnje godine da sve to opet se probudi na najlipsi nacin


___________________

I na najlijepsu notu, cu zamoliti Albatrosa da ostavi ovo tu, iako je malo skreceno od originalne misli.. zato da nasi ljudi dijelom svita imaju Nadu i da znaju da i oni su zasluzni Svoje Domovine koji su podrzali sa ponasanje, kad su se drzali kao Hrvati svaki dan svog zivota, iako to nije bilo lako u tudjim zemljama......

i zato sto idem sada i necu ti vise plackit tu o ovome ko cmizdra
Da, vrati nam se, mi ovdje trebamo baš takve, koje su samohrane majke.

Ako nisi znala Hrvatska je katolička zemlja a katolička crkva ne voili baš ljude koji nemaju sređen bračni život. Nego kako bi bilo da si nađeš muža.
ravednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 12:54   #446
Quote:
ravednik kaže: Pogledaj post
Da, vrati nam se, mi ovdje trebamo baš takve, koje su samohrane majke.

Ako nisi znala Hrvatska je katolička zemlja a katolička crkva ne voili baš ljude koji nemaju sređen bračni život. Nego kako bi bilo da si nađeš muža.
Tebi bi bilo bolje da prestaneš biti zadnji primitivac. Ne znam kako te već nisu banirali i zabranili zbog ovakvih gadosti na Forumu.
U nedostatku inteligentnijih odgovora onda pišeš ovakve besmislice. Mnoge releigije su upravo u ljudima uništile izvorno poštivanje žene kao majke i osobe koja stvara. Srami se uobće pisati ovakove besmislice po Forumu. Samo želiš privlačiti pažnju na sebe svojim izjavama.
Žena za tebe vjerovatno i jest samo automat za rađanje djece.

Uz to mislim da je ovu temu već davno trebalo zatvoriti jer je prešla u vrijeđanje i oprostite na izrazu, čisto preseravanje.

Zadnje uređivanje Waldteufel : 20.09.2008. at 15:27.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 12:18   #447
Quote:
Kruška kaže: Pogledaj post
Slučaj Šimić je više pitanje pravosudja i granične policije, nego dvojnog državljanstva.
Ne slažem se...

Dok god ti imaš u podsvjesti da možeš učiniti povredu zakona i mirno odšetati u drugu državu koja će te zaštititi to nikako ne može biti samo problem pravosuđa i policije...

Ako može glasati u RH,onda neka ima barem toliko obraza da odsluži kaznu u državi u kojoj je sticao bogatstvo prijevarama...

I njegovoj kćerkici je RH bila dobra dok taticu nisu osudili...onda je odjednom postala fuj država...

Kao da ga je država,ti ili ja natjerala da uzima mito i krši zakon...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 08:11   #448
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ne slažem se...

Dok god ti imaš u podsvjesti da možeš učiniti povredu zakona i mirno odšetati u drugu državu koja će te zaštititi to nikako ne može biti samo problem pravosuđa i policije...

Ako može glasati u RH,onda neka ima barem toliko obraza da odsluži kaznu u državi u kojoj je sticao bogatstvo prijevarama...

I njegovoj kćerkici je RH bila dobra dok taticu nisu osudili...onda je odjednom postala fuj država...

Kao da ga je država,ti ili ja natjerala da uzima mito i krši zakon...
Govorim o bježanju iz države, a ne o njegovom podmićivanju itd itd.

Dakle, on u postupku.. pred izrekom kazne slobodno odlazi sa HRVATSKOM PUTOVNICOM (putovnicu BiH je izvadio tek u Sarajevu kad je već pobjegao) preko granice. Dakle po meni propust granične policije i pravosudja.
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 19:20   #449
Da poznaješ zakone ne bi tako govorio.

Pričaš ono što se tebi čini; ne i ono što je. Jadno!

Reci mi tko je ovlašten, i pod kojim uvjetima, nekome ograničiti slobodu kretanja, pogotovo kroz prizmu zabrane putovanja?

Obzirom kako pametuješ i optužuješ, ne sumnjam da ćeš i mene uvjeriti u svoje široko znanje...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 07:26   #450
Sledge.. praviš li se ti glup ili .. što?

Tko je ovlašten? Granična policija. Već na osnovu sumnje mogu ti zabraniti ulazak ili izlaz iz države. Već na osnovu sumnje mogu te pretrest na granici.. mogu puno toga.
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 12:10   #451
Quote:
Kruška kaže: Pogledaj post
Sledge.. praviš li se ti glup ili .. što?

Tko je ovlašten? Granična policija. Već na osnovu sumnje mogu ti zabraniti ulazak ili izlaz iz države. Već na osnovu sumnje mogu te pretrest na granici.. mogu puno toga.
Što to nebi morao odrediti sud?Zadržavanje do oizricanja kazne...

A ne da policija odrađuje taj posao...

Zar je putovnica uvjet državljanstva?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.