Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 22:31   #2241
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
why A might be Ezra Fitz.... because he is ezra fitz

btw.. fala za link
Ezra teorija je sad jako popularna, a kad sam je ja postavila davnih dana izazivala je čuđenje
Gošća is offline  
Old 13.01.2012., 22:49   #2242
Ma oni žele da na svih posumnjamo , a šta je najbolje ni producenti još neznaju tko je A
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Old 13.01.2012., 23:09   #2243
meni je i nesto Arijin tata sumnjim..toliko se raspalio na vezu od ovih dvoje, i previse mi pokazuju tu njegovu ljutnju...da nije i on imao nesto s ucenicom??
cuttie_123 is offline  
Old 14.01.2012., 00:38   #2244
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
meni je i nesto Arijin tata sumnjim..toliko se raspalio na vezu od ovih dvoje, i previse mi pokazuju tu njegovu ljutnju...da nije i on imao nesto s ucenicom??
pa imao je,još u prvoj sezoni. pa su ga aria i allison vidjeli u autu s tom učenicom.
123nick is offline  
Old 14.01.2012., 01:19   #2245
pa tako je serija (među ostalim ) i počela,zato su i otišli godinu dana na Island
silas2012 is offline  
Old 14.01.2012., 01:49   #2246
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Ma oni žele da na svih posumnjamo , a šta je najbolje ni producenti još neznaju tko je A
znaju jer je prije neki dan snimljena zadnja epizoda druge sezone di se A otkrije..
littleliar is offline  
Old 14.01.2012., 09:57   #2247
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ezra teorija je sad jako popularna, a kad sam je ja postavila davnih dana izazivala je čuđenje
ja prije nisam previse sumnjala na ezru... u pocetku mi je jedina sumnja i teorija bila da jenna nije sliepa al ovo s ezrom mi je sve vise moguce... a mozda je to samo zato jer mi nije neki dragi lik, ko zna

kaj se tice arijinog tate... mozda je i on imao nesto s alison, to mu ocito nije strano, a ona je navodno imala nekog starijeg... mozda mu je prijetila, ipak je to alison, pa ju je on ubio a ezra je i dalje A i njih dvoje su u biti dobri, ali pred ostalima glume

ovo nemojte shvatiti ozbiljno
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 12:05   #2248
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
ja prije nisam previse sumnjala na ezru... u pocetku mi je jedina sumnja i teorija bila da jenna nije sliepa al ovo s ezrom mi je sve vise moguce... a mozda je to samo zato jer mi nije neki dragi lik, ko zna

kaj se tice arijinog tate... mozda je i on imao nesto s alison, to mu ocito nije strano, a ona je navodno imala nekog starijeg... mozda mu je prijetila, ipak je to alison, pa ju je on ubio a ezra je i dalje A i njih dvoje su u biti dobri, ali pred ostalima glume

ovo nemojte shvatiti ozbiljno
Zašto, pa OK ti je teorija isto kao i hrpa drugih Samo ovo da Ezra i Byron glume da su dobri pred drugima nije, jer se vidjelo da je Byron došao k njemu gdje su bili nasamo i svađali su se, ostalo štima.

Ma previše je sumnjivaca, previše. U Twin Peaksu s gomilom sumnjivih si bar znao da policajac nije ubojica, a ovdje je on glavni sumnjivac
Gošća is offline  
Old 14.01.2012., 12:34   #2249
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Zašto, pa OK ti je teorija isto kao i hrpa drugih Samo ovo da Ezra i Byron glume da su dobri pred drugima nije, jer se vidjelo da je Byron došao k njemu gdje su bili nasamo i svađali su se, ostalo štima.

Ma previše je sumnjivaca, previše. U Twin Peaksu s gomilom sumnjivih si bar znao da policajac nije ubojica, a ovdje je on glavni sumnjivac
ja jucer opet na preskokce pogledala 1 epizodu.. pojavljuju se cure, ali, mike, hannina mama, ella i byron, ezra, wren, mellisa, maya, jenna, mona, i ekipa u razredu koja je.. policajac willden, alini roditelji.. puno ljudi na sprovodu, roditelji od emily.. i tko je ono s jennom na sprovodu tko sjedi nije valjda to toby?
littleliar is offline  
Old 14.01.2012., 18:00   #2250


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
littleliar is offline  
Old 14.01.2012., 21:08   #2251
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ja jucer opet na preskokce pogledala 1 epizodu.. pojavljuju se cure, ali, mike, hannina mama, ella i byron, ezra, wren, mellisa, maya, jenna, mona, i ekipa u razredu koja je.. policajac willden, alini roditelji.. puno ljudi na sprovodu, roditelji od emily.. i tko je ono s jennom na sprovodu tko sjedi nije valjda to toby?
i ja gledam ispocetka pogledala sam prve 4 epizode i jedna stvar mi je zapela za oko...

ne znam je l' ko spomenuo to, ali kad je aria pricala s ezrom i rekla mu za svoje starce (da je tata prevario mamu), a prije toga je komentirala staru masinu za pisanje...

kad je dosla doma, mama je imala u rukama pismo, a font slova u pismu je bio onakav kakav bude na masini toj (moze i word, naravno)... mozda umisljam jer mi ezra nije nesto drag, a mozda ima nesto u tome... sto vi mislite?

ps
ne znam zasto, ali nekako mi je opet ona teorija s jennom pala na pamet... cudne su scene neke kad bas gleda u cure il nesto.. npr 2 il 3 epizoda kad spencer trci i vidi jennu na klupici kad telefonira i kaze nesto kao 'send the text now' i pogleda tocno u spencer (a da bi je vidjela morala se okrenuti)...
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 21:17   #2252
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
ne znam je l' ko spomenuo to, ali kad je aria pricala s ezrom i rekla mu za svoje starce (da je tata prevario mamu), a prije toga je komentirala staru masinu za pisanje...

kad je dosla doma, mama je imala u rukama pismo, a font slova u pismu je bio onakav kakav bude na masini toj (moze i word, naravno)... mozda umisljam jer mi ezra nije nesto drag, a mozda ima nesto u tome... sto vi mislite?
Na stranicama gdje se on spominje kao sumnjivac se dosta spominje ta njegova pisaća mašina kao sumnjiv predmet.
Gošća is offline  
Old 14.01.2012., 21:26   #2253
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Na stranicama gdje se on spominje kao sumnjivac se dosta spominje ta njegova pisaća mašina kao sumnjiv predmet.
ajd super, nisam samo ja luda ima ih vise

al ovdje je bas ''cuda'' timeing
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 21:38   #2254
Meni je nekako providno sve to sa pisacom masinom (A salje sliku na kojoj je Ezrin sto na kome je masina, a masina se vidi i u kadru u poslednjoj epizodi kad Aria ostavlja poruku na sekretarici). Cini mi se da se malko igraju sa gledaocima. Bas bi bila fora da je Ezra A.
I mislim da Jenna nije potpuno slepa (u 1. sezoni, scena sa Hannom u liftu, kad se sminka i pita Hannu da li joj se dopada boja ).
pandabg is offline  
Old 14.01.2012., 21:43   #2255
Quote:
pandabg kaže: Pogledaj post
Meni je nekako providno sve to sa pisacom masinom (A salje sliku na kojoj je Ezrin sto na kome je masina, a masina se vidi i u kadru u poslednjoj epizodi kad Aria ostavlja poruku na sekretarici). Cini mi se da se malko igraju sa gledaocima. Bas bi bila fora da je Ezra A.
I mislim da Jenna nije potpuno slepa (u 1. sezoni, scena sa Hannom u liftu, kad se sminka i pita Hannu da li joj se dopada boja ).
haha bas mi je ta scena sad bila al nisam komentirala jer i ovako ispadam luda sa svojim teorijama
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 21:49   #2256
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
haha bas mi je ta scena sad bila al nisam komentirala jer i ovako ispadam luda sa svojim teorijama
ne znam sad koja je to epizoda al znam da je season 1 kad ali posjeti jennu u bolnici ili negdje pokraj jenne je pisaca masina isto. :/ fucked up. right?
littleliar is offline  
Old 14.01.2012., 21:54   #2257
Ne znam da li je vec bilo, ali ako nije - sve poruke od A:

http://pretty-little-liars.wikia.com...es_in_Season_1
http://pretty-little-liars.wikia.com...es_in_Season_2

Mozda neko moze da ukapira ko je A kad
vidi sve poruke na jednom mestu.

Trenutno mi je Ezra prvi na listi osumnjicenih zajedno sa Garretom i Jennom.
Druga kombinacija su Ezra i Melissa (Melissa zbog poruka koje je Alison dobijala).
pandabg is offline  
Old 14.01.2012., 21:55   #2258
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ne znam sad koja je to epizoda al znam da je season 1 kad ali posjeti jennu u bolnici ili negdje pokraj jenne je pisaca masina isto. :/ fucked up. right?
too fucked up...

ma budemo saznali na kraju ove sezone... brzo je to, evo u pon vec 16-a epizoda, a ima ih 22, bar mislim
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 21:57   #2259
Quote:
pandabg kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je vec bilo, ali ako nije - sve poruke od A:

http://pretty-little-liars.wikia.com...es_in_Season_1
http://pretty-little-liars.wikia.com...es_in_Season_2

Mozda neko moze da ukapira ko je A kad
vidi sve poruke na jednom mestu.

Trenutno mi je Ezra prvi na listi osumnjicenih zajedno sa Garretom i Jennom.
Druga kombinacija su Ezra i Melissa (Melissa zbog poruka koje je Alison dobijala).
za jennu i gareta mi je nekako preocito da bi bili oni... al kad spominjes melissu... ima smisla i ono da su lutke slikane na tavanu spencerine kuce... melissa tamo ima pristup svakako, a i nebi bilo cudno nju vidjeti tamo kad je njihova kuca
oth-girl is offline  
Old 14.01.2012., 22:04   #2260
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
za jennu i gareta mi je nekako preocito da bi bili oni... al kad spominjes melissu... ima smisla i ono da su lutke slikane na tavanu spencerine kuce... melissa tamo ima pristup svakako, a i nebi bilo cudno nju vidjeti tamo kad je njihova kuca
Haha, bas zato. Zbog toga niko ne sumnja u njih.
Nego, sta mislite, ko je clan (ili clanovi) N.A.T. kluba pored onih za koje vec znamo? Ja i tu tipujem na Ezru.
pandabg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.