Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2019., 15:26   #1
Smartwatch

Trebala bi mi preporuka za smartwatch do 2000 kn. Gledao sam malo i najzanimljiviji mi je Huawei watch GT 2. Btno mi je da se moze spojiti sa iPhoneom, pošto imam njega, i da lijepo izgleda na ruci (casual sat).
whisper12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2020., 11:10   #2
ja ti imam taj, brat vidio od mene i kupio isti. imam iPhone, prvi dan-dva se znao gubiti s BT, ali do mene je - krivi koraci kod povezivanja i instalacije.
sad radi sve savrseno
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2020., 11:56   #3
Quote:
whisper12 kaže: Pogledaj post
Trebala bi mi preporuka za smartwatch do 2000 kn. Gledao sam malo i najzanimljiviji mi je Huawei watch GT 2. Btno mi je da se moze spojiti sa iPhoneom, pošto imam njega, i da lijepo izgleda na ruci (casual sat).
Pozdrav,

da li se ovaj sat, Huawei GT2, može spojiti s vanjskim uređajem za mjerenje otkucaja srca kao što je Polar H7 i slični?

Također, da li ima trackback funkciju (ruta po kojoj se možeš vratiti) ili kartu?
hadjidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 00:29   #4
Molim pomoć oko izbora pametnog sata tijekom aktualnih sniženja. Sat mi treba za fitness, trčanje, bicikliranje te svakodnevno nošenje. Pronašao sam sljedeće ponude:

Suunto 9 (2200 kn)
Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro (2300 kn)
SUUNTO Ambit3 Peak Black HR (1500 kn)
Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm (1650 kn)
Garmin Vivoactive 3 (1500 kn)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport (1400 kn)

Nisam uopće bio svijestan koliki je izbor dok nisam proveo sate istraživajući aktualnu ponudu.

Koji bi bio najbolji od navedenih satova, a koji best buy (gledajući odnos cijene i dobivenog)? Ne želim se zaletiti i kupiti nešto što će na kraju ispasti lošije od očekivanog. Hvala unaprijed!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 11:39   #5
Vidio sam nakon postanja Vivoactive 4 za 1800 kn, to je isto opcija. Sve preporuke su dobrodošle.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 14:04   #6
Nemoj Ambit3, super je sat, ali je star i polako gase podršku za njega. Spartan je također stariji, Suunto 9 je aktualna verzija. Samsung je više šminka nego sportski sat tako da neki od preostalih. Pogledaj i Polarove modele.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 16:17   #7
Uzeo Suunto 9 na kraju, već je na ruci.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2021., 13:10   #8
Da malo uletim u temu jer mi nema smisla otvarati sličnu novu...

Razmišljam o kupnji sata koji bi trebao imati mjerenje pulsa i GPS, a uglavnom bi ga najviše koristio za planinarenje i biciklizam, a nakon tog za šetnje i trčanje.

Trenutno se dvoumim između Garmin Instinct i Garmin Vivoactive 4. Koliko shvaćam, Instinct ima bolju bateriju i lošiji ekran (što mi i ne igra neku ulogu), i naravno izdržljiviji je, a Vivoactive je više tipični smartwatch koji po defaultu nema aplikaciju za planinarenje i ima skoro duplo slabiju bateriju. Zapravo me zanima ako netko koristi Vivoactive 4 za planinarenje, iskustva i slično...
itoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2021., 14:19   #9
Imaš temu za to na trčanju, mislim da tamo ima najviše ljudi koji koriste gps sat.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.