Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2015., 21:18   #201
U Extreme-u se mogu naručiti bicikli onih marki koje oni drže. Pa svakako prije nego odustaneš otiđi do njih pa ih pitaj.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 21:23   #202
E vidiš, i to bih mogla.
Baš sam pa mi to ne pade na pamet
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 09:46   #203
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
Ekipa, u potrazi sam za novim bajsom. Našla sam jedan koji mi se sviđa u Extreme sportu ( http://extremesport.hr/product/elect...ster-3i-green/ ), no voljela bih pogledati još koji model osim toga. ( Pregledala sam tamo kod kružnog kod Intespara i tamo oni bicikli Jakovljevic no ništa mi se ne dopada )

U Osijek dolazim samo na faks, pa ne znam baš gdje se nalazi bicikli

Svaka pomoc dobrodošla! Hvala
Jesi bila u njihovoj trgovini u Strossmayerovoj?
Ja sam tamo uzeo bicikl, često imaju razne popuste.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 11:26   #204
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Jesi bila u njihovoj trgovini u Strossmayerovoj?
Ja sam tamo uzeo bicikl, često imaju razne popuste.
Nisam bila u njihovoj trgovini, idem tek danas popodne. Našla sam preko vikenda na njihoboj stranici onaj zeleni što sam link stavila i nekako sam zapela za njega. Na popustu je, pa mi je prihvatljiva cijena.

Gledala sam katalog Rog- Jome i zvala, no ono što imaju u katalogu samo su im dva još ostala iz kataloga i to se može povuć u poslovnicu, ostalo nemaju jer više ne drže cruisere.

Tako da će izgleda popodne pasti kupnja u Extreme sportu!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 12:48   #205
Ajde odmah na inauguracijsku vožnju do Kopačkog
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 14:42   #206
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ajde odmah na inauguracijsku vožnju do Kopačkog
Može!

Trebam se samo prvo dopeljat do Osijeka!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 10:37   #207
I, jeste bili na otvorenju nove promenade obećanog nam datuma 15.04.?
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 11:54   #208
Oni obećaju datum i pri tome ne navedu koje godine, slično kao i s obilaznicom.
skylark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 13:37   #209
nemojte biti toliko kritični, ipak je otvoreno, može se proći , čak su kod kafića, kod picassa, napravili širu stazu, tj. nema više stepenica, bit će lakše i bolje prolaziti biciklom

Zadnje uređivanje Koralica : 19.04.2015. at 13:49.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:09   #210
Quote:
Koralica kaže: Pogledaj post
nemojte biti toliko kritični, ipak je otvoreno, može se proći , čak su kod kafića, kod picassa, napravili širu stazu, tj. nema više stepenica, bit će lakše i bolje prolaziti biciklom
Oho, bit će bicikliranja :klap:
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:28   #211
I spominjanja uže obitelji pojedincima kojima te crte ne znače ama baš ništa.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:30   #212
Osobito navečer.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:55   #213
kad smo već kod crta, hoće li je opet staviti na taj dio promenade? još je nema, pa vožnja u tom dijelu više liči na slalom, ali se ne izbjegavaju one zastavice ili što to već je, nego raspuštena djeca, psi i slično doduše i prije je znalo biti tako, a primjetila sam da su radovima dosta oštećene stepenice od hotela osijek, to ruglo će vjerojatno tako i ostati
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 16:26   #214
Quote:
skylark kaže: Pogledaj post
Oni obećaju datum i pri tome ne navedu koje godine, slično kao i s obilaznicom.

Slažem se s Koralicom, bez pretjerane kritičnosti - i obilaznica je puštena u promet (onaj nespretni izlaz kod stadiona i improvizirani kružni na stranu). Sad se ne mogu sama sebi načuditi kad spominjete promenadu. Od početka radova nisam tamo nailazila, ali jučer sam trčala u neposrednoj blizini i nisam uopće išla za tim (išlo se preko pješačkog pa me put nije dalje od te točke naveo, a i bila sam previše fokusirana na škržno disanje pa mi je pažnja bila usmjerena na sve osim na stanje okoliša). Ako je istina da nije navedena godina svečanog otvorenja, možda je stvarno planirano za iduću
Valkyrie- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:12   #215
Danas tamo prosetao i bez obzira sto je sada biciklisticka predvidena s druge strane izvedba je potpuno promasena ... spust za bicikle bi morao ici ukoso prema Dravi, a ovako ce morati napraviti 2 skretanja po 90º na malom prostoru kako je to napravljeno kod Galije ... dalje vec vidim biciklisticku stazu na kojoj ce biti "posadeni" stupovi za vezivanje kojih je na tom potezu 4-5 komada ... smijurija s biciklistickim stazama se nastavlja bez obzira na "strucnjake" koji vladaju ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 21:04   #216
Gdje kupiti ulaznice za Kopački rit, što i kako pogledati (odnosno kako do toga doći )?
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 11:07   #217
Ulaz u kopacki je besplatan, naplacuju se neki sadrzaji poput voznje brodom, vlakicem ili ako bas zelis da te netko od osoblja provede ritom, evo ti link za sutrasnju biciklijadicu do kopackog, ako zelis ici biciklom, a nisi nikad bio ovo ti je dobra prilika
http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=56515
Kopacki ima i svoju internet stranicu gdje mozes dobiti vise informacija o parku prirode i ponudi
http://pp-kopacki-rit.hr/index2.html
__________________
Ljudi se mogu podijeliti u dvije kategorije: oni koji vole čokoladu i oni koji to ne žele prihvatiti.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 11:29   #218
Na toj stranici sam vidio da se plaća 20kn/osobi za samostalni obilazak
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 11:49   #219
Ja do sada nisam morala nista platiti, ili sam samo imala srece, hm...ne znam, doduse nisam ni previse zalazila u kopacki sto se tice nekog razgledavanje, jedino jednom sam kroz neku stazu gdje se vise krecu neki promatraci ptica i gdje su nekakve ceke
__________________
Ljudi se mogu podijeliti u dvije kategorije: oni koji vole čokoladu i oni koji to ne žele prihvatiti.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 12:10   #220
Zato sam i pitao. Gledao sam malo po google mapsu i po njihovoj stranici, pa mi nije najjasnije što gledati i kuda ići
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.