Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2011., 14:41   #1
Salona tech - web-trgovina

Ima li netko kakvih iskustava s navedenom trgovinom, naručivao bih kompletnu bijelu tehniku pa nisam za neke rizike.
__________________
drummer
drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 18:01   #2
Tehnopolis je povoljniji i ljudi su dosta kupovali tamo... svi redom super zadovoljni....
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 08:23   #3
Znam da ljudi hvale Tehnopolis, ali izabrane aparate našao sam u ponudi Salone, a u Tehnopolisu ih nema, možda se može naručiti.
__________________
drummer
drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 22:40   #4
Quote:
drummer kaže: Pogledaj post
Znam da ljudi hvale Tehnopolis, ali izabrane aparate našao sam u ponudi Salone, a u Tehnopolisu ih nema, možda se može naručiti.
Nazovite ih pa se raspitajte.To vam je najbolje.Tehnopolis je uglavnom najpovoljniji,ali ne uvijek.Npr. za Bosch perilice rublja i suđerice su najeftinij,ali nisu za LG,itd.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:09   #5
Quote:
drummer kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvih iskustava s navedenom trgovinom, naručivao bih kompletnu bijelu tehniku pa nisam za neke rizike.
Kupio kod njih ukupno 6 aparata. Uplatio, prva tri došla za 2 dana (dostavljeno iz Europatradea), druga tri sam čekao tjedan dana. Imao treker i moglo se vidjeti gdje su stvari. Dobio dodatan popust jer sam uzimao više stvari kod njih.

Od tih 6 stvari, 2 nisu radile kak treba (perilica i napa). Normalno, probao ih nakon onih 7 dana. Pozvao servis, garancija je bila sa stvarima i riješili mi za 1 dan.

Moram upozoriti ljude da ne misle da su internet dućani - internet dućani zato što imaju iza sebe veliko skladište. Nekoliko različitih dućana sam vidio da se roba može podići osobno u Rugvici (M-san). Cijena ovisi koliko se je prodavatelj spreman odreći marže.

Uvjeren sam da dućan nije imao veze s nedostatkom dijelova u paketu forumaša, ali definitivno je problem srediti manjak u takvom paketu. Slanje kompleta natrag, očekivanje drugog i sl.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:16   #6
Neka nova saznanja?

Ima li možda netko kakvih novih saznanja vezanih uz poslovanje sa Salona tech-om ? Našla sam perilicu posuđa kod njih, vrlo povoljnu.....
Danny1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 02:07   #7
Quote:
drummer kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvih iskustava s navedenom trgovinom, naručivao bih kompletnu bijelu tehniku pa nisam za neke rizike.
evo ja sam nedavno naručio mašinu za sudje i platio uplatom na račun.
odmah sutradan je stigla ali kriva mašina (drugi model). nazvao ih i vlasnik me obećao nazvati. zaista u roku 10 minuta se javio i obećao da sutra stiže ispravan model i da će dostava preuzeti krivu.

odmah ujutro stigla ispravna, čak je i vlasnik 3 puta zvao da provjeri dali je sve u redu i pristojan broj puta se ispričao!

činio se nekako iskren a i poprilično se angažirao u rješavanju problema, tako da s obzirom na cijene i slijedeći put kupujem u www.salonatech.com
ulti_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 23:37   #8
Nedavno sam kupio komad bijele tehnike preko njih i sve je bilo OK. Na isporuku sam čekao skoro 3 tjedna zato što je trebalo doći iz Njemačke ali tako mi je bilo i rečeno na početku. Malo su skuplji od Tehnopolisa ali zato omogućuju plaćanje pouzećem što nije slučaj kod (većine) drugih internet trgovina. Doduše, pouzećem se plaća gotovinom uz 3% veću cijenu ali i to mi je draže nego plaćati unaprijed pa strepiti hoću li dobiti ono što sam platio.
Dostavu iz Zagreba sam platio 70 kn ("Overseas").
Razlika u odnosu na "klasične" prodavače kod dostave je što klasični imaju i svoju dostavu koja će vam dovesti kupljeno do vrata dok web trgovine dostavu povjeravaju specijaliziranim firmama (Overseas, City Express...) s kojima sami morate pregovarati o dostavi na 3. kat, recimo. To ovisi o dobroj volji dostavljača (vozača dostavnog vozila) kojemu ćete onda dati i odgovarajuću napojnicu (i fizički mu pomoći ako je sam). Ipak, razlika u cijeni je dovoljna da prebolite petljanje s dostavom.
Sve u svemu, zadovoljan sam i preporučujem ih.
Čerupak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:06   #9
Bas mi je drago zbog teme, odnosno sto mogu dati svoju pohvalu
Mi smo prije par tjedana preko njih kupili pecnicu i plocu za kuhanje.
Narucili smo u petak a u ponedjeljak ujutro je vec bilo kod nas, mislim da je obzirom na vikend to bila superbrza dostava!
Ono sto nas je odusevilo je mogucnost placanja preko Pay Pala....kupili smo na karticu i da smo to ucinili klasicnim putem morali bi platiti nekih 8-10 % vise, ne znam koliko ono uzimaju, a ovako smo platili tocno koliko je i bila cijena proizvoda (pecnica je bila salonski primjerak pa je na nju bio i dodatni popust).
Komunikacija je bila izvrsna, sve informacije promptno, nisu otezali i bili poluzainteresirani kao drugi shopovi s kojima sam pregovarala o istim itemima.
Uglavnom odlicno iskustvo i kupili bi opet iskljucivo preko njih....gotovo da i ne vjerujem da u ovakvoj drzavi postoji takav shop!
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:47   #10
Ja sve kupujem preko tunica.hr i meni su oni super jer većinu stvari koje tražim imaju. Za Salona techu nisam nikad čula , ali ako bude bilo dobrih komentara, zašto ne...
Tiffany_lampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 17:06   #11
Ja sam isto kanila preko Tunice, oni su mi bili prvi na listi jer web shop izgleda super. Ispostavilo se da ipak nisu bas azurni, pecnica koju sam gledala (zapravo nekoliko njih) bila je na webu ali ju uopce nisu imali. A i postarina je bila skuplja.
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 17:38   #12
Quote:
MicaMaca kaže: Pogledaj post
Ja sam isto kanila preko Tunice, oni su mi bili prvi na listi jer web shop izgleda super. Ispostavilo se da ipak nisu bas azurni, pecnica koju sam gledala (zapravo nekoliko njih) bila je na webu ali ju uopce nisu imali. A i postarina je bila skuplja.
Nemam pojma . Može bit da su rasprodali modele i da ih nema više na skladištu, a ostanu na stranici. Stvari koje sam ja uzela, uz poštarinu su mi bili jeftiniji nego u on-line elipsu i konikomu inače ih ne bi uzela . Shop izgleda stvarno mrak, to potpisujem...
Tiffany_lampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 19:38   #13
Evo me zanima perilica / sušilica koja je preko Salona tech-a jeftinija cca 1500 kn nego slijedeći najjeftiniji dućan, pa me zanima ima li tko novijih iskustava sa Salonom ?

Hvala, pozdrav !
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 15:08   #14
Kupila kod Salonatecha kompletne kuhinjska aparate u iznosu cca 25.000 kn. Odlična usluga od početka do kraja, maksimalno korektni, ljubazni i nadasve transparentni. Možete razgovarati i preko skype-a. Nisam to kod drugih vidjela.

Uglavnom isporuka u roku 48h, osim BOSCH-a koji se čeka, kao su rekli 7-10 dana. Sve je ispoštovano. Tako da moja preporuka svima za dalje.
Skeptik sam općenito za web kupovinu pogotovo kod nas, ali nakon preporuke frendice i njenog brata koji su imali samo riječi hvale, mogu samo svima zahvaliti.

O uštedi da ne pričam.
Marijana12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 21:35   #15
Ja sam naručila televizor, platila paypalom. Sutradan (četvrtak) su zvali da mi jave da je sve ok i da ide isporuka, samo iz Splita, pa će vjerojatno biti kod mene u ZG u ponedjeljak. Slali su Intereuropom, došlo već u petak. Sve super samo...umm... sad vidim da garantni list nije ispunjen.

Fakat ne znam koja je to fora, to je sad već notorno kod naših dućana, da naprosto "nemaju praksu" ispunjavati garantni list. Nego ih moraš naknadno za to ganjat. Pun mi je kufer toga.

Ne znam kako sad to izvesti, s obzirom de je njima sjedište u Solinu?? Ne vidim da imaju neku poslovnicu u Zagrebu... Morat ću zvati u ponedjeljak i j* im m*.

tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 21:53   #16
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila televizor, platila paypalom. Sutradan (četvrtak) su zvali da mi jave da je sve ok i da ide isporuka, samo iz Splita, pa će vjerojatno biti kod mene u ZG u ponedjeljak. Slali su Intereuropom, došlo već u petak. Sve super samo...umm... sad vidim da garantni list nije ispunjen.

Fakat ne znam koja je to fora, to je sad već notorno kod naših dućana, da naprosto "nemaju praksu" ispunjavati garantni list. Nego ih moraš naknadno za to ganjat. Pun mi je kufer toga.

Ne znam kako sad to izvesti, s obzirom de je njima sjedište u Solinu?? Ne vidim da imaju neku poslovnicu u Zagrebu... Morat ću zvati u ponedjeljak i j* im m*.

Garantni list malo gdje da se ispnjava. Vazi ti bjanco garancijski list uz predočenje računa.
__________________
opća opasnost <3<3<3
the-akila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 21:59   #17
O tom po tom. Desilo mi se prije nešto godina da servis nije htio popraviti mobitel jer garancija nije bila ovjerena.

Sad još dalje gledam... pa nisam dobila ni račun!! Dobila sam nekakvu "otpremnicu" od skladišta od Brodomerkura, mislila sam da je to to, ali sad vidim na njoj piše da je kupac Caesaria doo (to je Salonatech) i otprema na njihovu adresu. Račun za moju kupovinu od njih - nemam!

Osim ako se tu ne broji paypal invoice...??? sumnjam....
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:30   #18
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
O tom po tom. Desilo mi se prije nešto godina da servis nije htio popraviti mobitel jer garancija nije bila ovjerena.

Sad još dalje gledam... pa nisam dobila ni račun!! Dobila sam nekakvu "otpremnicu" od skladišta od Brodomerkura, mislila sam da je to to, ali sad vidim na njoj piše da je kupac Caesaria doo (to je Salonatech) i otprema na njihovu adresu. Račun za moju kupovinu od njih - nemam!

Osim ako se tu ne broji paypal invoice...??? sumnjam....
Poštovana V.T.,

račun od našeg dobavljača Brodomerkur d.d je napravljen prema nama 05.04.2013, a kako je padao vikend, nama je isti stigao na mail od njih odmah prvi radni dan, danas 08.04.2013. Račun je prava Vama uredno napravljen 08.04.2013, a kako ste izjavili, robu ste dobili i ranije nego što smo i Vi i mi mislili.

Garancija ne mora biti ovjerena, ali račun svako morate imati. Ako isti zagubite možete nam se obrati da Vam ponovno pošaljemo isti.

Žao nam je što čitamo psovke na forumu, kada smo uredno odradili posao i ostavili Vam u kontakt telefon, faks, mobitel, email, skype.

Znači usprkos vikendu mogli smo se čuti mailom, jer na isti odgovaramo uvijek preko Samsung Galaxy S3.

Hvala na kupnji i ukazanom povjerenju.

Salona TECH - internet megastore.
CAESAREA d.o.o.
SalonaTECH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 18:22   #19
Salona TECH - definitivna preporuka svima

Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
O tom po tom. Desilo mi se prije nešto godina da servis nije htio popraviti mobitel jer garancija nije bila ovjerena.

Sad još dalje gledam... pa nisam dobila ni račun!! Dobila sam nekakvu "otpremnicu" od skladišta od Brodomerkura, mislila sam da je to to, ali sad vidim na njoj piše da je kupac Caesaria doo (to je Salonatech) i otprema na njihovu adresu. Račun za moju kupovinu od njih - nemam!

Osim ako se tu ne broji paypal invoice...??? sumnjam....
Nakon što sam obavila kupnju kompletnih kuhinjskih aparata i bila oduševljena od usluge do pristupa djelatnika Salona TECH-a, zaručnik i ja kupili smo kod njih i novi model Philips TV LED-a 46PFL3807 koji su nam preporučili.

Sve pohvale imate moju preporuku, kao i od prijatelja preko kojih sam i došla do Vas.

Tinar, mislim da ste dužni ispriku, ne vidit gdje ste zakinuti za robu, novac, račun ili garanciju ??????????
Marijana12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 19:58   #20
^ Ne znam da li je slučajnost, ali ženska djelatnica iz Salonatecha s kojom sam razgovarala na telefon također se zvala Marijana... (barem mi se tako čini)

Ovako, da ispravimo nepravdu.

Račun sam danas primila na e-mail, to je sad u redu. Za jamstvo sam provjerila s ovlaštenim servisom da doista primaju neovjereno - potvrdili su, pa je i to u redu. Ispričavam se što sam dignula frku i ako sam vam tim javnim komentarima nanjela štetu, iako tvrdim da nisam rekla ni jednu neistinu. Desio se nesporazum, radi manjka informacija. Slažem se da nisam trebala odmah paničariti po forum.hr, to je bilo impulzivno i to je moja greška. Kao prijateljski prijedlog - da izbjegnete slične situacije u budućnosti, možda biste mogli razmotriti mogućnost da nakon (ili čak prije) obavljene narudžbe kupce obavjestite o svom načinu poslovanja - jer je inače uobičajeno da se uz robu dobije račun, a ne danima kasnije. Da sam samo nakon narudžbe dobila neku obavijest o tome da će račun biti ispostavljen naknadno, ove cijele drame ne bi bilo.

Najtoplije vam to predlažem jer sam se u međuvremenu savjetovala i s društvom za zaštitu potrošaća, gdje su mi rekli da vas za ispostavljanje robe bez računa mogu prijaviti odmah državnom inspektoratu. Drugi put vam se može zalomiti kupac koji neće pitati ni vas niti kukati kao ja javno, nego će odmah zvati inspektorat. Nemojte se toliko pouzdavati u to da će vas kupci zvati za dodatne informacije - njih morate pružiti vi, bez pitanja.

Inače ne tvrdim da sam oštećena, s obzirom da sam na kraju ipak dobila sve dokumente koji su falili. Televizor radi, garancija je sada važeća i isporuka je bila više nego brza, štoviše, brža nego što je bilo planirano. Impresionirana sam i da primate paypal uplate, što je rijetkost u Hrvatskoj. S te strane usluga je odlična. No žao mi je da moram reći da je moj opći dojam odnosa sa Salonatechom jedna velika neprofesionalnost u komunikaciji i zbog toga više neću kupovati kod vas.

Za kraj, molim vas da me ne zovete ponovno na telefon i ne tražite da uklanjam i ovaj post. S obzirom da ste odlučili da komuniciramo javno, ovo je moj finalni odgovor na temu.

Ostavljam dalje moderatorima forum.hr na volju da ovu diskusiju brišu, lokotaju ili se ne mješaju, kako već žele.

Zadnje uređivanje tinar : 08.04.2013. at 20:15.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.