Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2013., 17:44   #441
Evo kako je meni ispala Syoss 5-1 light brown, podloga mi je bila neka plava jer sam posvjetljivala sa blajh kupkom tamnosmeđu prije.. ja sam ful zadovoljna, ko da se ne ispire, kosa mi je u ok stanju makar su mi vrhovi oštećeni al to je samo zbog blajha :/


ovo svjetlo je odsjaj od svjetla izvana
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 00:19   #442
Imam jedno pitanje. Inače imam problema sa prhuti, oduvijek. Nema koji šampon nisam probala i svaki mi pomogne po par mjeseci i onda više ne. Danas sam kupila Syoss šampon protiv prhuti. Jel on djeluje? kakav je? jel pojačava prhut ili stvarno pomaže?
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 11:59   #443
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Inače imam problema sa prhuti, oduvijek. Nema koji šampon nisam probala i svaki mi pomogne po par mjeseci i onda više ne. Danas sam kupila Syoss šampon protiv prhuti. Jel on djeluje? kakav je? jel pojačava prhut ili stvarno pomaže?
moja kolegica je taj koristila i kaže da joj je ok ja ga osobno nisam probala... mene zanima kakva su iskustva sa onim syoss repair i fulnes bez silikona parabena? jel ga tko probao?
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 17:25   #444
[IMG][/IMG]

Imam suhu i oštećenu kosu, ali je i obojana.
Bojim se da ne skidaju boju, nisam probala.
Zna li netko?
To sam dobila, ako nekog zanima - pp
__________________
novi ormar
zzzada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 00:10   #445
evo da malo oživim temu, a i nešto me zanima:

imam dugu gustu kovrčavu i suhu kosu koja se ne masti - perem kosu jednom tjedno bez ikakvog problema, i nikad nisam imala prhut. Obojena je L'Orealovom Casting Creme Gloss polutrajnom bojom, u crvenkastoj nijansi 360. Otkad je obojena perem ju L'Orealovim šamponom za obojenu kosu i nisam baš zadovoljna njime.. moj šampon broj jedan od svih isprobanih je Head&Shoulders, jer sam se njemu uvijek vraćala bez obzira na sve, i sad mi je grozno žao što kod nas nema H&S linije za obojenu kosu jer je H&S stvarno savršen za moju kosu, a mislim da bi mi običan vrlo brzo isprao boju. Ništa drugo za obojenu kosu nisam probala osim L'Orealovog šampona, jer mi npr Garnierovi ne valjaju - koji god probala, i sad sam pala u napast kupiti Syoss Color protect, međutim kad sam pročitala ovu temu, pokolebala sam se totalno

Može li netko usporediti Syoss šampone i H&S? Znam da je blesavo, ali jedino se prema H&S ravnam pa me zanima s te strane.. al opet, sve je to individualno, tako da vjerujem da bih prvo morala probati da bih mogla znati kako to moja kosa podnosi. Inače nisam nikad imala loše (fizičke) reakcije na šampone/regeneratore, razlika bude jedino koliko volumena kosa poslije ima i koliko dugo ostane svježa, tako da ne volim ove od kojih mi bude beživotna ili "čudna"
__________________
is your turban dirty?
eudora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 03:57   #446
bjezi od toga.. Syoss je katastrofa ..kosa bude totalno bezivotna ..kompl.kolekcija boja,sampona,regen..
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 12:52   #447
Quote:
neraazg kaže: Pogledaj post
bjezi od toga.. Syoss je katastrofa ..kosa bude totalno bezivotna ..kompl.kolekcija boja,sampona,regen..
ipak sam kupila Syoss Color Protect i zasad oprala kosu tek jednom, i iskreno, nemam pojma.. na prvi pogled mi je bolji od L'Oreala kojeg sam dosad koristila, al kao da mi malo ubije sjaj kose, stvarno ne znam.. vidjet ću nakon još par pranja.. ali osjećaj na kosi i volumen su mi ok, dosta blizu H&S - lagana mi je i ima više volumena nego kad ju operem npr L'Orealom.
eh, vidjet ćemo..
__________________
is your turban dirty?
eudora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 15:05   #448
Da li je neko koristio ovu farbu,nijansa 3-1 i da li vuce na crno jer sam cula da sajosove farbe uglavnom ispadnu tamnije?

http://www.syoss.rs/content/dam/syos...410_blacks.jpg
Marija14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 12:38   #449
jel je neko probao ovaj colour refresher? kako se nanosi?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 19:59   #450
Da li je netko probao ovo?



Iskustva?
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:43   #451
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
jel je neko probao ovaj colour refresher? kako se nanosi?
Evo taman trazila po netu da li je netko probao i nasla sam video na youtubeu, zenska kaze da se samo nakon pranja kose (jos je mokra kosa) nasamponira i onda ispere, i kao predlaze da se koristi kad je boja malo isprana pa da se osvjezi. I valjda dosta dugo traje iako ima dugu kosu, ako hoces linkam video, samo sto je na njemackom.
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 17:11   #452
samo daj nisam nasla to za kupiti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 11:16   #453
https://www.youtube.com/watch?v=Y60kRAgtZkw Evo link I kupila ja ima par dana, danas sam odlucila taman probati, uzela sam crveni onaj, pa javim kako je proslo
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 12:53   #454
gdje si kupila?

kaze zenska u tom videu da joj se boja vise ispire nego inace s tom pjenom, kaze najbolje koristiti kada ti je boja vec jako isprana...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 15:29   #455
Ja sam kupila u CM-u u Bosni, bila na popustu, pa reko idem probati, a vidjela sam i u Hrvatskoj, odnosno u DM-u u Osijeku, tako da vjerujem da ima i u drugim DM poslovnicama
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 15:32   #456
I da, kako sam se blajhala i stavljala na to crvenu boju nedavno, vec mi se isprala dosta, zato sam i kupila i jos malo pricekala , tako da mi je sada boja taman narancasto-crvena i spremna za ovaj proizvod
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 15:43   #457
aha
mogu mislit crvena boja na blajh
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 08:02   #458
Probano ovako, ili sam ja nesto zajebala ili ne vrijedi kupovati, iako mislim da je prije ovo prvo. Obicna je pjena u boji i cudno je za nanosenje, moguce da sam ja premalo stavila i da 3 minute nije dovoljno za drzati na glavi. Ni malo mi nije osvjezilo boju i isto pise da nije potrebno poslije ispiranja stavljati regenerator jer kao sadrzi u sebi ali meni je na dodir bila suha kosa pa sam morala staviti, pise da se moze staviti prilikom svakog pranja, tako da cu sacekati jos malo i opet pokusati ali s vecom kolicinom i duze cu drzati pa valjda bude nesto od toga.
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:28   #459
aa steta, ajde mozda jos bude dobro
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 00:15   #460
Jel netko koristi za masnu prhut šampon?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.