Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 00:00   #81
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Haha, sve što si napisa ode može se odnositi na oba spola. I mi vas jednako koristimo kao vi nas. Molim te pridruži nam se u 21. stoljeću, vrime ti je.
Da, valjda. Ali tema je o curama, pa valjda zato se o njima i piše

A sad, što se tiče tvog offtopica, da muškarac može bit iskorišten to valjda može, ali osobno neznam, ja još nisam čuo da je muškarcu bilo žao radi toga što je neku jednom pojebao a koja kasnije nije bila za nešto više (možda mu je jedino bilo žao što ju nije mogao još jebati )
Dok na drugu stranu, ima poprilično cura koje cvile da ih je netko samo prasnuo i nakon toga prestao biti tako dobar i ljubazan kao prije seksa i više im nisu zanimljive... tak da, mislim da ipak, i u 21. stoljeću, još uvijek muškarci i žene ne mogu biti isti po tom pitanju. Jer biološki nikad nećemo bit isti.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 00:08   #82
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Da, valjda. Ali tema je o curama, pa valjda zato se o njima i piše

A sad, što se tiče tvog offtopica, da muškarac može bit iskorišten to valjda može, ali osobno neznam, ja još nisam čuo da je muškarcu bilo žao radi toga što je neku jednom pojebao a koja kasnije nije bila za nešto više (možda mu je jedino bilo žao što ju nije mogao još jebati )
Dok na drugu stranu, ima poprilično cura koje cvile da ih je netko samo prasnuo i nakon toga prestao biti tako dobar i ljubazan kao prije seksa i više im nisu zanimljive... tak da, mislim da ipak, i u 21. stoljeću, još uvijek muškarci i žene ne mogu biti isti po tom pitanju. Jer biološki nikad nećemo bit isti.
cekaj, ti zbilja mislis da to sto ti nisi nikad cuo da je frajera neka zenska iskoristila samo za sevu i nije htjela "vezu" ista znaci?

nisam ni ja nikad cula iz prve ruke da neki tipovi ne vole lizat, ali je to ocigledno istina, kaj da ti velim.
Zoey is offline  
Old 22.11.2010., 00:17   #83
Pa rekao sam da postoji i to, ali ipak je po mom mišljenju rjeđe. Jer tipu obično cura koju je jednom prasnuo i to odmah dok je ni ne pozna i ne znači nešto puno, a opet mu nije žao što je jebao (dok je curama često žao što su bile jebane od onih koji su se malo kasnije ispostavili kretenima). Isto tako, dosta se cura zapali samo na temelju seksa i neke velike fizičke kemije, dok se muškarci ipak lakše zaljubljuju ako ima nečeg i prije samog seksa, a na sam seks kao seks nešto teže. Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
1.cekaj, ti zbilja mislis da to sto ti nisi nikad cuo da je frajera neka zenska iskoristila samo za sevu i nije htjela "vezu" ista znaci?

nisam ni ja nikad cula iz prve ruke da neki tipovi ne vole lizat, ali je to ocigledno istina, kaj da ti velim.

1. Krivo si skužila. Nisam rekao da neka žena nekog muškarca nije "iskoristila" tj. željela samo za seks (dapače), nego da muškarcu to uopće nije bed, tj. njemu je ok što je jebao a sve ostalo je manje bitno. Dok je kod cura to ipak nešto drugačije. Nismo se odmah bili razumjeli

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 22.11.2010. at 00:26.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 00:51   #84
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Pa rekao sam da postoji i to, ali ipak je po mom mišljenju rjeđe. Jer tipu obično cura koju je jednom prasnuo i to odmah dok je ni ne pozna i ne znači nešto puno, a opet mu nije žao što je jebao (dok je curama često žao što su bile jebane od onih koji su se malo kasnije ispostavili kretenima). Isto tako, dosta se cura zapali samo na temelju seksa i neke velike fizičke kemije, dok se muškarci ipak lakše zaljubljuju ako ima nečeg i prije samog seksa, a na sam seks kao seks nešto teže. Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.




1. Krivo si skužila. Nisam rekao da neka žena nekog muškarca nije "iskoristila" tj. željela samo za seks (dapače), nego da muškarcu to uopće nije bed, tj. njemu je ok što je jebao a sve ostalo je manje bitno. Dok je kod cura to ipak nešto drugačije. Nismo se odmah bili razumjeli

Očito je ovaj lik o kojem sam ja pisala jedan od primjera koji dokazuje da nisi u pravu. Kako drugačije protumačiti njegove reakcije osim da ga je neka (ili neke) iskoristila za seks, jednom ili više puta, i odbacila kad joj je dopizdija. Pa sad poduzima mjere predostrožnosti sa mnom
veky13 is offline  
Old 22.11.2010., 01:22   #85
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Da, valjda. Ali tema je o curama, pa valjda zato se o njima i piše

A sad, što se tiče tvog offtopica, da muškarac može bit iskorišten to valjda može, ali osobno neznam, ja još nisam čuo da je muškarcu bilo žao radi toga što je neku jednom pojebao a koja kasnije nije bila za nešto više (možda mu je jedino bilo žao što ju nije mogao još jebati )
Dok na drugu stranu, ima poprilično cura koje cvile da ih je netko samo prasnuo i nakon toga prestao biti tako dobar i ljubazan kao prije seksa i više im nisu zanimljive... tak da, mislim da ipak, i u 21. stoljeću, još uvijek muškarci i žene ne mogu biti isti po tom pitanju. Jer biološki nikad nećemo bit isti.
Uvijek se radi o sveukupnom dojmu.

Fantastična večer ima najbolji završetak u fantastičnom sexu.
Ako sexa ne bude, opet će biti fantastična večer.
Svaki će je normalni muškarac poželjeti ponoviti.

Muškarci su spremni provesti večer sa zanimljivom ženom uvijek i svuda, bez obzira (što su možda upozoreni) da neće biti sexa.
Dakle, ako biramo zanimljivu bez sexa ili nezanimljivu sa sexom; uvijek ovu prvu.

Kvaka je u tome što te zanimljiva žena nikada neće upozoravati. Ona će ti ponuditi svoje društvo, pa što bude. Neće pričati o FF, vezi, "ki bi da bi" itd.

Loša večer može imati sexualni završetak. Opet će ostati loša večer.
Takva se večer ne želi ponoviti.
trinaest i po is offline  
Old 22.11.2010., 01:30   #86
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Očito je ovaj lik o kojem sam ja pisala jedan od primjera koji dokazuje da nisi u pravu. Kako drugačije protumačiti njegove reakcije osim da ga je neka (ili neke) iskoristila za seks, jednom ili više puta, i odbacila kad joj je dopizdija. Pa sad poduzima mjere predostrožnosti sa mnom
Pa ne mora značit. Može bit da lik jednostavno voli seksualne odnose sa određenim emocijama i da jednostavno ne pristaje na ništa manje od toga. Jbg, ipak je u tridesetima, možda mu je već dosta takvog ponašanja, tko zna...

Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Uvijek se radi o sveukupnom dojmu.

Fantastična večer ima najbolji završetak u fantastičnom sexu.
Ako sexa ne bude, opet će biti fantastična večer.
Svaki će je normalni muškarac poželjeti ponoviti.

Muškarci su spremni provesti večer sa zanimljivom ženom uvijek i svuda, bez obzira (što su možda upozoreni) da neće biti sexa.
Dakle, ako biramo zanimljivu bez sexa ili nezanimljivu sa sexom; uvijek ovu prvu.

Kvaka je u tome što te zanimljiva žena nikada neće upozoravati. Ona će ti ponuditi svoje društvo, pa što bude. Neće pričati o FF, vezi, "ki bi da bi" itd.


Loša večer može imati sexualni završetak. Opet će ostati loša večer.
Takva se večer ne želi ponoviti.
E upravo to. Slažem se potpuno. Nije mi jasno to formaliziranje odnosa unaprijed. Mislim, i meni bi to bilo totalno dosadno i proračunato. Što nije bolje pustiti da ide, zabavljati se, družiti, što već raditi, pa što bude. Čemu se unaprijed mora reći što će to biti, to je ono ograničavanje unaprijed, a tko zna što kasnije može biti...
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 02:07   #87
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Pa ja sam već par puta napisala da je on za mene past tense, jer nemam ja volje ni energije provodit vrime sa nekim ko: 1) smatra da je seks sa mnom zdravstveni rizik, 2) za koga trebam razumjet zašto bježi od mene, 3) sa kim se moram samozadovoljavat nakon što me on napaljuje cilu večer i samo odjednom ode, 4) s kim moram pregovarat zašto se ne želi seksat iako sve u njegovom govoru tijela odaje koliko to u biti želi.
nemoj to shvaćati osobno. seks sa svakim je zdravstveni rizik. (osim ako ne priloži nalaze brisa i krvni nalaz, sve sa tipizacijom... "štreberica")
svaka se veza koja naiđe na neslaganje kojem nema rješenja, prekine.
i dobro da je tako.
inače te podržavam iz ženske solidarnosti, i imaš pravo tražiti svoju sreću i zadovoljstvo. ali isto tako ima i on. neznam na koji te način napaljuje... na sve što ti se ne sviđa imaš pravo reći ne. stvari nisu crno-bijele zato mislim da je pregovaranje dobra stvar.
ako se ne slažeš, naravno, super je što si otišla, to je pravi potez.
idu u miru i uživaj
MonCamarade is offline  
Old 22.11.2010., 02:18   #88
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.
dragi dr.sc. forumašu ne bih se složila s tobom u potpunosti...
biološki u nekim aspektima jesmo različiti ali mozak nam ima iste mogućnosti, doživljavamo isti orgazam i imamo istu potrebu... emocije je teško biološki dokazati... doduše tu su endorfini, dopamin i serotonin kod zaljubljivanja, nije mi poznato da postoji razlika kod muškog i ženskog organizma... ako netko uskoči s novim informacijama iz znanstvenih istraživanja, super...
društvena sloboda (emancipacija) iz primjera u ovoj temi pokazuje da također nema razlike...
smatram da su stereotipi i razni pogrdni nazivi za žene iz istog korijena patrijarhalnog ugnjetavanja kao i spaljivanje žena, kamenovanje u islamu i sl.
MonCamarade is offline  
Old 22.11.2010., 02:48   #89
A i ti si sad otišla u neke druge teme. Neznam zašto te je ovo moje bocnulo toliko, ali ono moje nema nikakve veze sa pogrdnim nazivima za žene, kamenovanjem, spaljivanjem a bome niti društvenom neravnopravnošću.

Samo sam rekao da smo biološki različiti i da žene i muškarci dosta različito gledaju seks kao seks. Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke. (dapače, ispada skroz obrnuto )
Žene seks sa neznancima u koje nisu zaljubljene isto uzimaju za dosta ozbiljnu stvar ili možda bolje reći drugačije od muškaraca i mogu se samo na temelju nekog ludog seksa i zaljubiti i to često, to je činjenica. Neznam je li to zbog same biologije ili čega ali to je tako. Vidim to po mnogim primjerima iz moje okoline. Dok je kod muškaraca nešto drugačija priča, obično ako se ne zaljubi bez seksa neće se zaljubiti ni zbog nekog ludog seksa. E sad kako to objasniti to ne bih znao, ali definitivno tvoje povlačenje paralela sa ugnjetavanjem žena i neznam čim nema veze s vezom.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 02:55   #90
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
A i ti si sad otišla u neke druge teme. Neznam zašto te je ovo moje bocnulo toliko, ali ono moje nema nikakve veze sa pogrdnim nazivima za žene, kamenovanjem, spaljivanjem a bome niti društvenom neravnopravnošću.

Samo sam rekao da smo biološki različiti i da žene i muškarci dosta različito gledaju seks kao seks. Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke. (dapače, ispada skroz obrnuto )
Žene seks sa neznancima u koje nisu zaljubljene isto uzimaju za dosta ozbiljnu stvar ili možda bolje reći drugačije od muškaraca i mogu se samo na temelju nekog ludog seksa i zaljubiti i to često, to je činjenica. Neznam je li to zbog same biologije ili čega ali to je tako. Vidim to po mnogim primjerima iz moje okoline. Dok je kod muškaraca nešto drugačija priča, obično ako se ne zaljubi bez seksa neće se zaljubiti ni zbog nekog ludog seksa. E sad kako to objasniti to ne bih znao, ali definitivno tvoje povlačenje paralela sa ugnjetavanjem žena i neznam čim nema veze s vezom.
nije me "bocnulo toliko", nego mislim da iznosiš krivu istinu, tj. neistinu
jer takvo ponašanje nije biološki nego socijalno uvjetovano. a to socijalno ima baš veze sa društvenim ugnjetavanjem žena što za sobom povlači paralele pogrdnih naziva za žene - pazi ovo - koje nisu slijedile tvoje uvjerenje i zaljubile se u kretena koji ih je seksualno obradio
MonCamarade is offline  
Old 22.11.2010., 02:59   #91
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke.
stvari bi bile puno drugačije da se se navikao izražavati da su žene u toj temi dobre jebačice a muškarci su brzo dali kurca. a to nema veze s biologijom.
MonCamarade is offline  
Old 22.11.2010., 03:08   #92
Pa muškarac ima kurac a žena pičku. Hoćeš reć da i jedni i drugi trebaju imat isti organ? Kako bi se onda jebali? hahahahahaha Očito postoje i neke biološke razlike (zamisli ) , a samim time i razlike koje su time uvjetovane.

Pa valjda je to o "jebačima" tako jer je očito muškarac taj koji je glavni u seksu i žena od muškarca ima velika očekivanja (dok obrnuto ipak nije ni upola toliko). Da je žena neznam kako dobra u krevetu a muškarac za ništa seks ne može valjat. Isto tako ako se muškarcu kurac ne diže i nezna što da s njim radi logično da neće bit ništa od seksa. Hahaha. Valjda je jasno da je muškarac ipak taj koji bi se trebao više potruditi oko žene i koji u cijeloj toj igri ima pa usudio bih se reći i važniju ulogu. Sve žene vole dominatnog muškarca koji zna što radi. I zato je valjda stanje takvo kakvo jest.

Dok se muškarci ne pale toliko na neko iskustvo, znanje i dominaciju nego više na neke druge stvari kod žena. Pa zato i žene koje je pregazio već cijeli bataljon nisu toliko poželjne među muškarcima, tj. to nije neka poželjna osobina, između ostalog. Dakle radi se o razlikama koje su uvjetovane i samom biologijom a i željama suprotnih spolova. Htjeli mi to priznati ili ne, muškarci se nesvjesno prilagođavaju ženama (i međusobno nadmeću tko će biti ženama poželjniji) a žene isto tako vole da su što poželjnije muškarcima. I to je cijela priča. Možda zvuči malo životinjski ali svi smo mi zapravo životinje, samo kao fol malo pametnije, ali zapravo neke stvari će uvijek ostati iste

Isto tako, muškarac da bi uopće jebao, mora se dobro potruditi, dok se žena praktično može jebat na svakom uglu ako to hoće i da samo izbirući mužjake bez ikakvog truda i umijeća (osim biološki ok izgleda). To će se vjerojatno u budućnosti ponešto i mijenjati, ali sad je to tako, i to znači da je zato muškarac koji zbilja zna sa ženama u društvu nazvan "jebačem" (iako je meni i to bezvezno i glupa al ajde bar ima neko koliko-toliko racionalno uporište), dok žena koja lako dolazi do svega ne može biti nazvana "jebačicom" zato što uopće nije birala između nekolicine koji su joj prišli. Shvaćaš?

I sad smo pak stvarno skroz otišli od teme... ako mislimo nastaviti raspravu bilo bi dobro da to radimo preko pm-a...

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 22.11.2010. at 03:20.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 03:48   #93
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Pa muškarac ima kurac a žena pičku. Hoćeš reć da i jedni i drugi trebaju imat isti organ? Kako bi se onda jebali? hahahahahaha Očito postoje i neke biološke razlike (zamisli ) , a samim time i razlike koje su time uvjetovane.
sorry al ne vidim znanstvenu povezanost fizičkih oblika organa i društvenog ponašanja


Quote:
Pa valjda je to o "jebačima" tako jer je očito muškarac taj koji je glavni u seksu i žena od muškarca ima velika očekivanja (dok obrnuto ipak nije ni upola toliko). Da je žena neznam kako dobra u krevetu a muškarac za ništa seks ne može valjat. Isto tako ako se muškarcu kurac ne diže i nezna što da s njim radi logično da neće bit ništa od seksa. Hahaha. Valjda je jasno da je muškarac ipak taj koji bi se trebao više potruditi oko žene i koji u cijeloj toj igri ima pa usudio bih se reći i važniju ulogu. Sve žene vole dominatnog muškarca koji zna što radi. I zato je valjda stanje takvo kakvo jest.
neznam baš. muškarci imaju samo velik i krhak ego pa ih treba uvjeriti da su glavni nego što to zbilja jesu. u protivnom padnu u depresiju ili neku ovisnost. čitaj ispod.
ako je žena pasivna, što će ti onda uopće, uzmi lutku, ili njih 100 i bit ćeš jebač i po

Quote:
Dok se muškarci ne pale toliko na neko iskustvo, znanje i dominaciju nego više na neke druge stvari kod žena. Pa zato i žene koje je pregazio već cijeli bataljon nisu toliko poželjne među muškarcima, tj. to nije neka poželjna osobina, između ostalog. Dakle radi se o razlikama koje su uvjetovane i samom biologijom a i željama suprotnih spolova. Htjeli mi to priznati ili ne, muškarci se nesvjesno prilagođavaju ženama (i međusobno nadmeću tko će biti ženama poželjniji) a žene isto tako vole da su što poželjnije muškarcima. I to je cijela priča. Možda zvuči malo životinjski ali svi smo mi zapravo životinje, samo kao fol malo pametnije, ali zapravo neke stvari će uvijek ostati iste
možda se ti pališ na priglupe žene, ali srećom ne svi muškarci. pale se na izgled žene, da, na njen miris...i u čemu su tu žene drugačije?
sad idemo raspraviti usporedbu s životinjama - što je to isto kod svih životinja? sve su vrste različite! ako ćemo briga za izgledom, sve muške ptice se trude biti poželjne da bi ih partnerice izabrale, ženke se ne trude.
ako ćemo uspoređivati dominaciju i emocionalno vezivanje, crne udovice pojedu svog muškarca na kraju....
ženke nekih vrsta u kojim ih mužjaci siluju, mladunčad jednog mužjaka othranjuju na račun drugog mužjaka... zar se želiš spuštati na tu razinu?
ne treba ti fakultet za umijeće u seksu, sve što treba je uvažavati želje i potrebe ovog drugog, kao i sebe bez normi i ograničenja. treba vremena kao i kod duhovnog i psihološkog razvoja. ako je jedan od njih rigidan, seks ne valja. zbilja ne treba proći milijun bića i nisu ni promiskuitetni muškarci poželjni svim ženama (pričaš sa jednom ako želiš dokaz). To što su stavljali svog pišu u svaku rupu nije im isto tako nikakva garancija da su dobri u krevetu, tj. da slušaju i uvažavaju partnericu, što je pojedinim njihovom emocionalnom invalidnošću zbog naopakog društvenog odgoja i krhkog ega teško priznati - da treba slušati ženu.

Quote:
Isto tako, muškarac da bi uopće jebao, mora se dobro potruditi, dok se žena praktično može jebat na svakom uglu ako to hoće i da samo izbirući mužjake bez ikakvog truda i umijeća (osim biološki ok izgleda). To će se vjerojatno u budućnosti ponešto i mijenjati, ali sad je to tako, i to znači da je zato muškarac koji zbilja zna sa ženama u društvu nazvan "jebačem", dok žena koja lako dolazi do svega ne može biti nazvana "jebačicom" zato što uopće nije birala između nekolicine koji su joj prišli. Shvaćaš?
primitivno gledište. i cura koja stoji na uglu u "ok biološkom izgledu" u minici i štiklama i ti koji joj zbog istog prilaziš ste meni u istom košu. nemoj me sad još uvjeravati da je "Mala štaš pop't?" veliki trud...

Quote:
I sad smo pak stvarno skroz otišli od teme... ako mislimo nastaviti raspravu bilo bi dobro da to radimo preko pm-a...
otišli smo od teme jer si ti previše zaglibio u razgovor o seksu. kasno je pa vjerojatno za to. ne bih, neznam o čemu bih na pm. pozz

Zadnje uređivanje MonCamarade : 22.11.2010. at 03:56.
MonCamarade is offline  
Old 22.11.2010., 11:42   #94
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
...


1. Krivo si skužila. Nisam rekao da neka žena nekog muškarca nije "iskoristila" tj. željela samo za seks (dapače), nego da muškarcu to uopće nije bed, tj. njemu je ok što je jebao a sve ostalo je manje bitno. Dok je kod cura to ipak nešto drugačije. Nismo se odmah bili razumjeli
ne bih rekla. postoje i zene kojima nije bed sto nema niceg vise osim seksa jer, pzai ovo... i zele samo seks. isto tako ima muskaraca koji se ne seve ako nisu u vezi, koji se ne seve ako se ne vole, koji ovo i koji ono.
Zoey is offline  
Old 22.11.2010., 12:34   #95
Ima puno zena koje hoce samo sex i nikaj više...kaj je tu čudno
florijan31 is offline  
Old 22.11.2010., 12:39   #96
Aha, dok ih netko dobro ne izjebe pa se onda zaljube u njega preko kurca

Uglavnom, nećemo više u offtopic, nema smisla, očito se ja i još neki ne kužimo, pa uvijek vidimo drugu poantu u govorenju nečega

@Zoey

Sve ok, naravno da ima, ja sam samo govorio o većem i puno manjem postotku Kod mnogih žena je najveći problem što one misle da mogu samo seks, a onda se zaljube u prvog koji ih dobro jebe zato što ih dobro jebe.




Quote:
MonCamarade kaže: Pogledaj post
1.sorry al ne vidim znanstvenu povezanost fizičkih oblika organa i društvenog ponašanja



2.neznam baš. muškarci imaju samo velik i krhak ego pa ih treba uvjeriti da su glavni nego što to zbilja jesu. u protivnom padnu u depresiju ili neku ovisnost. čitaj ispod.
ako je žena pasivna, što će ti onda uopće, uzmi lutku, ili njih 100 i bit ćeš jebač i po



3.možda se ti pališ na priglupe žene, ali srećom ne svi muškarci. pale se na izgled žene, da, na njen miris...i u čemu su tu žene drugačije?
sad idemo raspraviti usporedbu s životinjama - što je to isto kod svih životinja? sve su vrste različite! ako ćemo briga za izgledom, sve muške ptice se trude biti poželjne da bi ih partnerice izabrale, ženke se ne trude.
ako ćemo uspoređivati dominaciju i emocionalno vezivanje, crne udovice pojedu svog muškarca na kraju....
ženke nekih vrsta u kojim ih mužjaci siluju, mladunčad jednog mužjaka othranjuju na račun drugog mužjaka... zar se želiš spuštati na tu razinu?
4.ne treba ti fakultet za umijeće u seksu, sve što treba je uvažavati želje i potrebe ovog drugog, kao i sebe bez normi i ograničenja. treba vremena kao i kod duhovnog i psihološkog razvoja. ako je jedan od njih rigidan, seks ne valja. zbilja ne treba proći milijun bića i nisu ni promiskuitetni muškarci poželjni svim ženama (pričaš sa jednom ako želiš dokaz). To što su stavljali svog pišu u svaku rupu nije im isto tako nikakva garancija da su dobri u krevetu, tj. da slušaju i uvažavaju partnericu, što je pojedinim njihovom emocionalnom invalidnošću zbog naopakog društvenog odgoja i krhkog ega teško priznati - da treba slušati ženu.


5.primitivno gledište. i cura koja stoji na uglu u "ok biološkom izgledu" u minici i štiklama i ti koji joj zbog istog prilaziš ste meni u istom košu. nemoj me sad još uvjeravati da je "Mala štaš pop't?" veliki trud...


otišli smo od teme jer si ti previše zaglibio u razgovor o seksu. kasno je pa vjerojatno za to. ne bih, neznam o čemu bih na pm. pozz
1. Pa očito muškarac gura a žena prima, da ga jebeš. xD

2. Da, ako je žena mrtvo puhalo naravno da seks neće valjat. Ali ipak je većina toga na muškarcu. 99% žena voli kada je muškarac taj koji im pokazaže di im je mjesto i koji će biti dominantniji od njih u seksu

3. To si ti napisala, a fakat neznam iz čega si izvela tu konkluziju.

4. Ajde, barem se za jednu stvar slažemo

5. Pa iskreno, i ja sam rekao da meni to isto nije prihvatljivo, ali da barem ima neko objašnjenje. Ne možeš reći da je svaki muškarac sposoban da može mijenjati puno zgodnih žena (koliko god to primitivno bilo) dok svaka iole prosječna žena može promjeniti podosta zgodnih muškaraca bez imalo truda. Mislim da tu ipak mora postojati razlika, upravo zbog toga.

Nemoj da počnem sa onom metaforom o ključu i bravi, jer ćeš popizdit hahaha




Da se vratim na temu... da li je cura samo za jednu noć ili "materijal" za vezu (iako mi ova riječ tu nikako ne paše ali ajde) ovisi o dojmu koji ona ostavi na vas u prvih par sastanaka odnosno tokom početnog upoznavanja. O tome dosta ovisi hoće li netko htjeti dalje upoznavati tu osobu u ovom ili onom smjeru. Ako je cura primjerice nekome ok samo ovako za izlaske i zezanciju i napeta mu je fizički vjerojatno će mu biti ok za nekakvu fuck frendicu (ako su on i ona za to). Za vezu se mora poklopiti jako puno stvari i mora ti netko baš "sjesti" a i početni pristup često zna isto biti dosta bitan jer on uvelike može utjecati na početno percipiranje nekoga koje kasnije utječe na to u kojem smjeru će se sve dalje odvijati.

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 22.11.2010. at 13:06.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 22.11.2010., 14:38   #97
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?
Pa u nekim mladim godinama većina ih i ne želi vezu (čitaj omču oko vrata koja će im onemogućiti daljnje istraživanje svijeta... )

Tek kasnije počinju tražiti (opet ne svi) i neke druge kvalitete u vezi.
Naravno da seks onda nije jedini presudan faktor - traže nekoga s kim im je ugodno, s kim dijele poneki zajednički interes, s kim mogu razgovarati, podijeliti svakodnevni život, na koga se mogu osloniti...
Partnerica će morati zadovoljiti i takve kriterije...

Ajmo reći da će površne odnose htjeti sa površnim curama, neke druge sa drugim curama...
Truditi se oko cure koja želi nešto više, samo da bi se došlo do seksa, a nasuprot nje ima toliko onih koje će puno bržije pristati, je gubitak vremena...

Naravno da si dečki kalkuliraju... može im biti...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 22.11.2010., 15:04   #98
A kolko ih ima što ne žele ni jedno ni drugo nego samo plate, mislim ne znam da li to upada u djevojke za jednu noć ili je to posebna kategorija, special people
BORO1054 is offline  
Old 22.11.2010., 15:26   #99
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
privlačimo se kao magneti, lipo nam skupa, uživamo u dodirima, zagrljajima, poljupcima,... čemu filozofije. Triba uživat u tome kad je već toliko lipo, a posli šta će bit i oće li se iz toga izrodit nešto više- who cares?! Šta bude bit će, triba iskoristit lipe trenutke kad se dogode.


E sad tu filozofiju pretvori u virus i počni ju širiti dalje
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 22.11.2010., 17:24   #100
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post


E sad tu filozofiju pretvori u virus i počni ju širiti dalje

Pa da, oni su počeli nešto filozofirat, tražit smisao u tome kako će stvari izgledat nakon seksa i kad ćemo se čut posli i šta ja mislim, i šta moj pas misli. Jebemu, seksajmo se pa sutra ko živ ko mrtav!
Čitam od našeg doktora znanosti forumaša da je činjenica da se ženske zaljube odma kad se sa nekim poseksaju. Mojih zadnjih par primjera sa kojima sam se seksala su se zaljubili u mene, a ja mrtva hladna. Mislim da se ženske uvik zaljube nakon seksa - dok ne napune 20 godina.
veky13 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger