Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 00:16   #261
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
^^ pa dobro, tek je 20 i koji dan prosao, cemu panika?
Nije panika,iz Kine mi uvijek stvari brzo dođu max 2 sedmice.Osim jednom,kad sam haljinu čekala 2 mjeseca :S
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:06   #262
blago tebi kad ti tako brzo stize meni je prije stizalo za 20ak dana, sada se oduzi na mjesec i vise
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 08:10   #263
Pozdrav!Dali je neko od vas imao situaciju da mu neki item jednostavno nestane?Spremila sam si neku majičicu za bidanje i idem pogledati na watch listu kad ono nema!Pronašla sam ju preko poruke koju sam razmjenila sa sellerom i kad kliknem na nju piše:item has been removed or listing has ended-što je nemoguće jer je bidanje završavalo danas u 21h naveče(što i piše u pojedinostima poruke)..Jeli moguće da su zbog nečega maknuli usljed bidanja??!(seller je iz UK-a,ne iz Kine)Baš mi je žao jer sam stvarno dugo tražila tu majičicu, čak sam užicala izmimku slanja u Hr..
Svizac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 08:55   #264
da,nekoliko puta.seller ju je vjerojatno maknuo.
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 09:06   #265
Quote:
Kozmična kaže: Pogledaj post
da,nekoliko puta.seller ju je vjerojatno maknuo.
Hvala..Nemam pojma zašto bi ju maknuo,fakat nije fer..
Svizac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 09:09   #266
eh,tko zna.možda mu je netko ponudio dobru cijenu kao buy it now opciju,možda se predomislio u vezi prodaje....ajd znaj
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:45   #267
narucila sam slucajno dva puta istu stvar slucajno. platila sam jednu, seler ju je poslao, a kraj druge mi stalno stoji pay now i ebay mi salje poruke da platim. kontaktirala sam selera i objasnila mu i rekao je da sve je ok, nema problema i da ju otkazem i javim jel sve proslo ok. medutim ja ju ne mogu otkazati ako mi on ne posalje neki link za otkazivanje, a on to ocito ne zna? zanima me jel mogu snositi kakve posljedice od strane ebaya ako mi to stalno stoji kao neplaceno pod 'my ebay'? (bez obzira sta mi je seler rekao da ne moram platiti)
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:24   #268
Quote:
JessicaRabbit8 kaže: Pogledaj post
Refund ti sjeda na karticu u roku par dana. Ne mora se čekati 1. u mjesecu
Ništa mi još nije sjelo na račun
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:28   #269
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
narucila sam slucajno dva puta istu stvar slucajno. platila sam jednu, seler ju je poslao, a kraj druge mi stalno stoji pay now i ebay mi salje poruke da platim. kontaktirala sam selera i objasnila mu i rekao je da sve je ok, nema problema i da ju otkazem i javim jel sve proslo ok. medutim ja ju ne mogu otkazati ako mi on ne posalje neki link za otkazivanje, a on to ocito ne zna? zanima me jel mogu snositi kakve posljedice od strane ebaya ako mi to stalno stoji kao neplaceno pod 'my ebay'? (bez obzira sta mi je seler rekao da ne moram platiti)
mislim da ne.

tako je i meni bilo prošle godine,seller mi nije otkazao jer nije znao kako.tako mi je ostalo,i nikakve posljedice.

jedino ako nešto nisu mjenjali
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:57   #270
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
blago tebi kad ti tako brzo stize meni je prije stizalo za 20ak dana, sada se oduzi na mjesec i vise
Pa baš evo primjetim da se dosta duže čeka na stvari iz Kine. Ne znam zašto
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:08   #271
Praktički svima kasne paketi..Meni se izlizala brava na sandučiću od otvaranja..I stokam poštara..Neznam, prije su mi paketi iz Kine dolazili za 3-4tj top, neznam u čemu je stvar..
Svizac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:53   #272
Quote:
Kozmična kaže: Pogledaj post
mislim da ne.

tako je i meni bilo prošle godine,seller mi nije otkazao jer nije znao kako.tako mi je ostalo,i nikakve posljedice.

jedino ako nešto nisu mjenjali
mozes dobiti kaznu...ako skupis 2-3 "negativna boda"....meni se to dogodilo kad sam otisao u inozemstvo i potpuno zaboravio na placanje dva itema...i fino dobio zabranu kupovanja na ebayu na 30 dana...proslo sve i idemo dalje
slapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:44   #273
a ne znam, mozda da posaljem samom e-bayu neku poruku?
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:05   #274
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Praktički svima kasne paketi..Meni se izlizala brava na sandučiću od otvaranja..I stokam poštara...
i meni

jedan mi je stigao prosli tjedan, a jos 2 cekam
a svi su naruceni isti dan
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:21   #275
Meni još nije došao item naručen 4.1. Dobila sam refund, kao i jučer za jedan naručen 10.2.
Još čekam dva od 20. i 28.2. Sve me strah da mi ništa neće doć

A baš mi trebaju te stvari!
I ja špijuniram poštara. Svako jutro čim čujem motor trčim na prozor i gledam dal će se zaustavit kod moje kuće
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:41   #276
Da se ne ureknem,meni sve stiže i to brzo
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:32   #277
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
a ne znam, mozda da posaljem samom e-bayu neku poruku?
ma ne moraš, unpaid item strike možeš dobiti jedino ako se seller žali da nisi platila
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:08   #278
došla sam samo provjerit i vidim da svima nekako kasne paketi.. naručila sam 2 paketa 14.2., jedan došao za 4 dana (iz london), ovaj iz kine još ništa. naručila početkom 3. isto iz kine, još ništa.
gledala sam kod cura na temi Asos da i njima kasne paketi, a i meni jedan, s obzirom da s te stranice stižu u roku 8 dana (šalju iz engleske), a meni ga nema evo već 2 tjedna..
moguće da imaju nekih problema na carini zbog novog pdva pa sve kaska.. ko će znat!
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:10   #279
I meni kasne paketi, ne samo iz Kine nego i iz Zg. u Zg.! Nemam pojma kaj se s tom ludom poštom događa... Kao da nas ne pljačkaju malo...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:10   #280
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
A baš mi trebaju te stvari!
I ja špijuniram poštara. Svako jutro čim čujem motor trčim na prozor i gledam dal će se zaustavit kod moje kuće
ovo ko da sebe vidim
lagano postajem tužna
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.