Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 16:48   #21
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Da ostane sve isto samo da dodaju još ovo što sam nabrojao da se vrate ono otkad je Tommy ušao u mafiju da ostaju one stare misije samo malo drukčije i da dodaju još mnoge nove misije ili da izbace neke dosadne stare misije npr. ono gdje moraš vozit taxi da još dodaju novce za kupnju kuća i da dodaju reketarenje ko na godfatheru , da možeš pokrenut svoj biznis npr. benzinska pumpa i da joj plaćaš gradnju i radnike , više oružja , da obavljane sake misije ima tijek na radnju npr. moraš opljačkat vojarnu i Vincenzu dat oružja , a on ti na početku svake misije da bolja oružja na početku ti daje colt detective i takve , a poslije ti da magnum ili tako nešto , da su ljudi realniji npr. svake nedjelje u Hobokenu igraju football ili da se vozi formula pa se možeš kladit.
Only in your fuckin dreams!
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 17:37   #22
Quote:
_ares_ kaže: Pogledaj post
Only in your fuckin dreams!
Šta bi to trebalo značit.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 17:51   #23
daj nemoš me jebat da ce izac, preludo
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:15   #24
jutros sam kupio novo auto, ali me ovo 10x više razveselilo. jooooj jedva cekam
Nedoreceni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:53   #25
Opis trailera (jos nije izasao):

There's been a rumor about a Mafia 2 trailer recently and we can now confirm that the trailer does indeed exist because Subdogs.se has seen it! So far it is top secret and we’re not supposed to have seen it but we have anyway. It’s likely that the trailer will be shown at the GC, as has been rumored. Obviously a trailer is just a trailer but it is safe to say that Mafia-fans can draw breath and relax; Mafia 2 is indeed on its way. Let’s be really clear about this: We have seen the entire Mafia 2 trailer! Sorry, no pictures, but below is a description of what we saw:

Mafia 2 takes place in the fifties. The trailer shows beautiful 50’s cars with classic rock’n’roll in the background. It’s dark and somber in a gray-green color-scale with a thick atmosphere and black humor.

The first scene takes place in a low key restaurant where the Mafia boss Luca is having dinner with the goons Eddie, Joe and Vito. Luca is upset about a vegetarian he’s seen on tv the night before and concludes there is nothing better than a good steak. He looks at the others and ask rhetorically if they wouldn’t slaughter someone for a piece of meat. The whole gang laughs. The next scene takes place in a warehouse. A heavyset man is crawling on the floor, begging for his life, saying he has a wife and kids. Eddie stands over him and coldly states that he should have thought about that before. You see Eddie fire his gun and the scene ends. Last scene. The gangsters are riding in a car, Eddie is in the back, drinking whiskey and he’s obviously drunk. Joe says “it stinks in here, did you throw up in the car?” and Eddie answers “nah, it’s probably the fat guy in the trunk”. The goons get out and open the trunk, you only see their faces as they look down at the contents and go “yuck”. Trailer ends.
Nedoreceni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 17:13   #26
znate mozda datum kad ce izac???
Mated is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:12   #27
Quote:
Nedoreceni kaže: Pogledaj post
jutros sam kupio novo auto, ali me ovo 10x više razveselilo. jooooj jedva cekam
mora da ti je ovo onda jedan od lijepših dana

@mated103
nema ni screenshota a kamoli datum izlaska...samo da ne potraje predugo
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:14   #28
Quote:
Bo$$ kaže: Pogledaj post
mora da ti je ovo onda jedan od lijepših dana
haha....
Nedoreceni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 19:34   #29
Quote:
Bo$$ kaže: Pogledaj post
nema ni screenshota a kamoli datum izlaska...samo da ne potraje predugo
O igri: link

Screenshots: link

I da, izlazi na konzolama (360 te PS3).
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:20   #30
.

Quote:
...2K Games has announced today that it is bringing Mafia 2 to
"next generation consoles" (i.e. 360 and PS3) and PC. A release
date has yet to be revealed...
i za pc kao sto se vidi iz navedenog. mora se priznat da shootovi dobro izgledaju
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 21:00   #31
can't wait...
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 00:37   #32
Prekrasne slike , a 4. me podsjeća na staru Mafiju možda bude ova igra prejebena , ali ne postoji igra koja bi se mogla usporedit sa starom mafijom.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:11   #33
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Da ostane sve isto samo da dodaju još ovo što sam nabrojao da se vrate ono otkad je Tommy ušao u mafiju da ostaju one stare misije samo malo drukčije i da dodaju još mnoge nove misije ili da izbace neke dosadne stare misije npr. ono gdje moraš vozit taxi da još dodaju novce za kupnju kuća i da dodaju reketarenje ko na godfatheru , da možeš pokrenut svoj biznis npr. benzinska pumpa i da joj plaćaš gradnju i radnike , više oružja , da obavljane sake misije ima tijek na radnju npr. moraš opljačkat vojarnu i Vincenzu dat oružja , a on ti na početku svake misije da bolja oružja na početku ti daje colt detective i takve , a poslije ti da magnum ili tako nešto , da su ljudi realniji npr. svake nedjelje u Hobokenu igraju football ili da se vozi formula pa se možeš kladit.


Da, bilo bi dobro...samo sto je i Tommy na kraju ubijen pa je kompletna mafijaska obitelj smaknuta s lica zemlje....

Super je to sto rade na 2. dijelu, iako su Cesi, na sluzbenoj stranici 2005. objavili kako ne misle raditi nastavak, jer nemaju love i sponzore....napokon su shvatili da je 1. dio bio hit kad je izisao, i da nastavak moze biti samo bolji...slike su zakon...
zeex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 19:19   #34
ma bit će to odlična igra
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 21:00   #35
Zakon grafika!
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 21:03   #36
ma i da je šrot grafika, samo da bude barem 50% dobra kao i jedinica bit će super...
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 23:23   #37
Ja sam prije Mafije igro GTA VC koji me oduševio i bio sam malo skeptičan prema Mafiji ali kad sam ju kreno igrat brzo sam shvatio da je nešto posebno. Igra je imala jebenu atmosferu ima pra scena koje nisam zaboravio,npr ona misija kad rokaš onaj avion na aerodromu iz auta,onda onaj warehouse mišn...Jedino je ona utrka bila pejn in di es.

Baš me zanima kako će stajat uz GTA4 koji bi trebao bit "predobar". AKo Mafiju 2 radi ista ekipa onda ne sumnjam da će bit mrak.
Zgodan_67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:56   #38
eo trailer za mafiu, prikazan u Leipzigu na tam nekom game conventionu

http://www.youtube.com/watch?v=OmVrVBmqYaU
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:11   #39
jedva cekam.....
ovakve promjene ja zelim:
volio bih da se spoje misije i freeride,kao u GTA,ali tesko.....
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 16:00   #40
Quote:
Bo$$ kaže: Pogledaj post
eo trailer za mafiu, prikazan u Leipzigu na tam nekom game conventionu

http://www.youtube.com/watch?v=OmVrVBmqYaU
Mated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.