Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2010., 15:52   #81
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
hotel Park ti je dobar, ima i unutrasnji bazen. Hrana je dobra.
Ako uzmes sobu s pogledom na more, odanle ces imati fenomenalan pogled na stari grad Rovinj. Do starog grada imas max 10 min laganog hoda (uzela sam u obzir da imas malo dijete, pa po njegovom ritmu brzina hoda)
S druge strane hotela ti je jako blizu predivnog park sume Zlatni rt
http://www.uniline.hr/modules/Accomm...ery-picture(11)
Hvala, ali Park nema slobodnih soba u mom terminu (6. na 7. 1.)
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:43   #82
Za novu godinu sam bio tamo (Monvi centar) i vidim da je sve zapusteno.
Jel se radi šta na tome?

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 07.01.2011. at 09:14.
drazen-gt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:46   #83
apartman u Rovinju

Bok...imate li kakvih preporuka za povoljan smještaj u Rovinju može poruka na pm
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 23:24   #84
Spring Break Europe 2011

Spring Break Europe 2011 ove godine u ROvinju ali stranica na njemackom a izgleda da niti jedna agencija ne nudi neki aranzman ....
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:06   #85
Quote:
LORDLORD kaže: Pogledaj post
Spring Break Europe 2011 ove godine u ROvinju ali stranica na njemackom a izgleda da niti jedna agencija ne nudi neki aranzman ....
Probaj pitati u Uniline, mislim da je lani smještaj išao preko njih. I u Maistri, kod njih se to ionako odvija i imaju aranžmane na svojim stranicama.
phi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:18   #86
Quote:
LORDLORD kaže: Pogledaj post
Spring Break Europe 2011 ove godine u ROvinju ali stranica na njemackom a izgleda da niti jedna agencija ne nudi neki aranzman ....
nista preko agencije, sve ide online preko njihove stranice
http://www.springbreakeurope.at/2011...hp?show=home11
__________________
'Turn on, tune in, drop out'
On aciD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:20   #87
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Bok...imate li kakvih preporuka za povoljan smještaj u Rovinju može poruka na pm
za oko 35 eura dnevno max....
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:22   #88
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
za oko 35 eura dnevno max....
Imali si hotel Rovinj, dok ga nisu srušili. Sad za tu cijenu gađaj ili privatni smještaj ili Poreč. Nabijem na onu stvar i Rovinjce, umislili se.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 02:44   #89
Ja sam lutao dugo po netu, sigurno 10 dana da nađem koliko-toliko povoljan smeštaj u Rovinju u 8. mesecu. Našao sam na kraju sasvim solidu dvokrevetnu sobu za 30 e dnevno blizu centra, a nekih 800m od plaže.. čekem još da se potvrdi rezervacija. Ako nekog interesuje ima apartmana za dvoje oko 50eura pa vam mogu poslati privatnu poruku sa onim što sam ja našao. Ima takođe i nekih soba koje sam našao za 35-45 e.

Ova koju sam ja našao za sebe i devojku je bila 32, ali su nam spustili cenu jer ostajemo duže, pa nam je sad 30 e.

Pošto dolazim prvi put, interesuje me da li ima nekih autobusa koji voze po mestu makar do nekih okolnih plaža koje su na 4-5km. Čuo sam da postoje i biciklovi koji se iznajmljuju, pa ako neko zna koja je cena tih biciklova mogao bi da napiše.

Unapred hvala

P.S. Ja vam mogu poslati slike i snimke nekih plaža koje sam izGoogle-ao...
Već dve godine nameravam ići u Rovinj pa sam se sad tek aktivirao da stvarno odem. Koliko sam ja video iz snimaka i slika grad je prelep. Kad se vratim napisaću vam i utiske.
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 09:29   #90
nemas buseva koji voze do plaza ali ima buseva koji voze do obliznnjih gradova (porec, pula itd).
u biti ti je najljepse biciklima istrazivat isve te plaze jer je taj kraj idealan za biciklizam
najljepse su ti plaze juznije od centra Rovinja
ima i skrivenijih plaza za koje rijetko tko zna.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 10:49   #91
Prije je bio autobus koji je vozio preko bolnice do kampa Monsene, danas Amarina, pa se s njim usput moglo i do kampa/plaže Porton Biondi i naselja Borik.
A bio je i bus koji je vozio do turističkog naselja Villas Rubin (čini mi se da se tako zvalo) i kampa Polari.
Nisam siguran voze li još uvijek.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:28   #92
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Prije je bio autobus koji je vozio preko bolnice do kampa Monsene, danas Amarina, pa se s njim usput moglo i do kampa/plaže Porton Biondi i naselja Borik.
A bio je i bus koji je vozio do turističkog naselja Villas Rubin (čini mi se da se tako zvalo) i kampa Polari.
Nisam siguran voze li još uvijek.
vozi i dalje da
možeš busom i do valalte a i veštra
__________________
'Turn on, tune in, drop out'
On aciD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:50   #93
Hvala na informacijama. Skužio sam da su južnije lepe plaže. Mi smo našli smeštaj u blizini starog grada i ova plaža nam je naj bliža http://www.youtube.com/watch?v=vNrhELhG9QQ&NR=1
kao i plaža Monte. Planiramo obići i Poreč i Pulu, ali i plaže po Rovinju, a od našeg smeštaja do recimo plaže Cuvi ima oko 3-4km pa nam i nije baš gušt pešačenje po suncu do tih plaža, zato sam i pitao za neke buseve, taksije ili bicikle.
Planiramo takođe i u Motovun na jedan dan, tj. odemo ujutru, a uveče se vratimo, pošto dolazimo 25.07. a tad počinje filmski festival.... Kakva je veza Rovinj-Motovun?
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:28   #94
porton biondi je sjevernije od rovinja..ta strana prema limskom kanalu.
svakako onda bicikle uzmite, predaleko je pjesaciti do juznijih plaza..ali evo ima bus do veštra a onda lako odveštra pjesacite na jos neke juznije plaze.
biciklom imate ravninu, nema uspona i silazenja pa mogu i oni koji nemaju kondicije, plus ima i hlada na tim stazama
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:49   #95
Hvala na informacijama. Ne bi nas ni pešačenje do južnih plaža sprečilo da ih obiđemo, mislim svakako ćemo prvih dana preći Rovinj da ga upoznamo, a posle se možemo i busom voziti , mada je i vožnja bicikla pored mora nešto što svakako moramo probati. Hvala vam još jednom. Sad treba dočekati samo da prođe još dva i po meseca i dođe datum polaska.
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:07   #96
od centra rovinja do prvih juznih plaza nije daleko, to se moze i pjeske..obavezno vidjeti i Zlatni rt (park suma, uz plaze)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:25   #97
toliko sam gledao na google earthu da već znam i koja plaža je gde ... naravno da ćemo i zlatni rt obići. 12 dana smo tamo tako da ćemo sve lepo stići da obiđemo
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 14:07   #98
Ne zaboravite buc'nuti na Crvenu Otoku
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 14:36   #99
Quote:
GoRaNsB kaže: Pogledaj post
toliko sam gledao na google earthu da već znam i koja plaža je gde ... naravno da ćemo i zlatni rt obići. 12 dana smo tamo tako da ćemo sve lepo stići da obiđemo
sto se tice izleta na motovun- prije je bus iz rovinja do pazina stajao i kod motovuna. ne znam kako je sad.
inace, busom mozete na jednodnevni izlet do pule, dp poreca..mozete i turist.brodom do limskog kanala, do brijuna..ti turist.brodovi nisu bas jeftini, a do brijuna mozete tak da odete do fazane pa na brod do tamo ali ni sam ulaz na brijune nije jeftin u sezoni.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 15:33   #100
Hvala za informacije. Do Motovuna se nadam da će biti prevoza jer je u to vreme filmski festival, do Pule ćemo svakako ići, do Trsta isto, za Poreč ćemo videti i za Brijune. Kad dođemo, vidimo kako se kreću cenu, lepo rasporedimo pare i vidimo gde ćemo sve ići. Čim se vratim napisaću vam detaljni izveštaj propraćen fotografijama... možda me inspiriše Istra i Rovinj pa napišem i knjigu
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.