Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 13:45   #1
Astrolozi, astrološke škole, seminari i iskustva s njima

Zanima me gdje ima dobrih astrologa u Zagrebu!
Hvala!
sampinjon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 08:32   #2
ja znam za jednog

(Indijska astrologija-Jyotish)

Goura-hari das
Tomislav Nikšić
Bosiljevska 6, Zagreb
01/3013564
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:47   #3
Chiron jedini pravi astrolog u Rijeci a i na širem području balkana
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 01:53   #4
Quote:
Leviant kaže:
Chiron jedini pravi astrolog u Rijeci a i na širem području balkana
A bome i šire.. na njega sam i mislio..
Jedan od rijetkih koje nemožeš zeznuti sa pogrešnim podacima o rođenju

Ako oćeš broj, na pm mi se javi.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:47   #5
mene zanima kolko prosječno košta npr jedna analiza natala ?
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:29   #6
Quote:
polyhymnia kaže:
mene zanima kolko prosječno košta npr jedna analiza natala ?
nekoliko stotina kuna.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 14:03   #7
Quote:
Choronzon333 kaže:
nekoliko stotina kuna.
što bi to značilo ? 300-400 ?
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:54   #8
Quote:
polyhymnia kaže:
što bi to značilo ? 300-400 ?
otprilike.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 09:36   #9
cijene

Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
što bi to značilo ? 300-400 ?
ima ih za 75o kuna a možeš dobiti i za 100 od nekog početnika kojem trebaju zamorci
a upravo o tome ima opširnije na
http://www.asterzin.com/modules/news...hp?storyid=109
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 07:37   #10
sad sam tek uočila i ovo:
Quote:
Choronzon333 kaže: Pogledaj post
Jedan od rijetkih koje nemožeš zeznuti sa pogrešnim podacima o rođenju
molim te definiraj "zeznuti s pogrešnim podacima o rođenju"
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:27   #11
Dugo sam trazila i nisam nasla,pa sam pomislila da mi neko ovdje moze pomoci! Naime,voljela bih vidjeti astrolosku kartu Hrvatske(po mogucnosti najnoviju)
Ako iko ima ili zna gdje se moze vidjeti,neka postavi ili me uputi. . .
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:52   #12
Quote:
ilina kaže: Pogledaj post
sad sam tek uočila i ovo:

molim te definiraj "zeznuti s pogrešnim podacima o rođenju"
pa vrlo jednostavno.. daš mu pogrešne podatke o rođenju, i on to na osnovu natalne karte i tvojih odgovora skuži..
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 07:41   #13
Cool

Quote:
Choronzon333 kaže: Pogledaj post
daš mu pogrešne podatke o rođenju, i on to na osnovu natalne karte i tvojih odgovora skuži..
ustvari skuži te da lažeš, jer pošto pojma nemaš o astrologiji dao si neke podatke koji nemaju blage veze s tobom što se po odgovorima i po vanjskom izgledu vrlo lako da vidjeti

Trudim se da shvatim svrhu ili neki makar mali smisao svega toga ali mi ne uspijeva
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 07:47   #14
Thumbs up

Quote:
arci 21 kaže: Pogledaj post
Dugo sam trazila i nisam nasla,pa sam pomislila da mi neko ovdje moze pomoci! Naime,voljela bih vidjeti astrolosku kartu Hrvatske(po mogucnosti najnoviju)
Ako iko ima ili zna gdje se moze vidjeti,neka postavi ili me uputi. . .
arci
Barata se nekih tri datuma, bar koliko mi je poznato, međutim karta koja se pokazala precizna u praksi je ona od 25. lipnja 1991. Zagreb u 18 i 10 min.

Članak (u sredini) je o Hr. s priloženoim kartom.

http://astrolog.wordpress.com/2006/03/30/hello-world/

ustvari na donjem linku se može puno bolje vidjeti karta i obrazloženje

http://img126.imageshack.us/my.php?image=eu25eh.jpg
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 16:01   #15
Quote:
ilina kaže: Pogledaj post
ustvari skuži te da lažeš, jer pošto pojma nemaš o astrologiji dao si neke podatke koji nemaju blage veze s tobom što se po odgovorima i po vanjskom izgledu vrlo lako da vidjeti
Stvar je u tome da greška u zapisanom vremenu rođenja od nekoliko minuta može značiti pogrešno prognoziranje nekog aspekta ili događaja nekoliko mjeseci. A dosta astrologa to ne radi, i onda su im naravno prognoze za određenu osobu netočne.

Quote:
Trudim se da shvatim svrhu ili neki makar mali smisao svega toga ali mi ne uspijeva
čega?
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 08:11   #16
Wink

Quote:
Choronzon333 kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da greška u zapisanom vremenu rođenja od nekoliko minuta može značiti pogrešno prognoziranje nekog aspekta ili događaja nekoliko mjeseci. A dosta astrologa to ne radi, i onda su im naravno prognoze za određenu osobu netočne.
Astrologija nije toliko precizna vještina (u prognostici posebno) da bi pogreška od nekoliko minuta bila toliko fatalna. S druge strane ne postoji prognoziranje nekog aspekta.Prognoza se temelji na proučavanju i sintezi cijele karte a ne na prognozi aspekta koji je samo jedan kamenčić u mozaiku. Mislim da se mi nismo dobro razumijeli.
Astrolozi rade (i trebaju raditi) s podacima koje im se dostave - uglavnom su to podaci iz izvoda iz matičnog. Međutim, neki vole zadiviti (neukog) klijenta pa rade rektifikaciju i onda kad imaju relevantne podatke - na taj način štimajući svoje tvrdnje ili prognoze

Primjer s TV :bezubi:
Astrolog: Boli vas noga i imate probleme s bubrezima.
Klijent: Ne boli me noga i nemam probleme s bubrezima
Astrolog: Onda vam podaci o rođenju nisu ispravni (jer karta ne laže ) sad ću ja to vama ispraviti :bezubi:
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 08:50   #17
Quote:
ilina kaže: Pogledaj post
Primjer s TV
Astrolog: Boli vas noga i imate probleme s bubrezima.
Klijent: Ne boli me noga i nemam probleme s bubrezima
Astrolog: Onda vam podaci o rođenju nisu ispravni - sad ću ja to vama ispraviti
Na TV gdje ja pratim jednog astrologa situacije je drugačija. Ako klijent kaže da nema problema sa npr. kičmom on mu odmah kaže da ako sad nema sigurno će u budućnosti imati problema
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 11:39   #18
Quote:
Choronzon333 kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da greška u zapisanom vremenu rođenja od nekoliko minuta može značiti pogrešno prognoziranje nekog aspekta ili događaja nekoliko mjeseci. A dosta astrologa to ne radi, i onda su im naravno prognoze za određenu osobu netočne.
Vidis meni jedna minuta mjenja polozaj plutona u kucama a kako mi dira osobne planete...to je malo nezgodno za tumacit (rekli mi to kad sam isla prvi put kod astrologa. Ma rekli mi puno puta,a nis se ispunilo, jel to zbog mene sto ja pazila onda ili zbog pogresne ''dijagnoze'' bo? ). Ali primjetila sam da mi taj planet ima oho utjecaja na obje kuce jednako jako.
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:05   #19
Wink

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Na TV gdje ja pratim jednog astrologa situacije je drugačija. Ako klijent kaže da nema problema sa npr. kičmom on mu odmah kaže da ako sad nema sigurno će u budućnosti imati problema
hajd' to još i može nekako proći jer se u natalu vide predispozicije određenih bolesti koje se mogu aktivirati kasnije.
Pitanje je samo kako ih odmah uoči s obzirom na ograničeno vrijeme koje ima. Brzinski pogled na kartu u trajanju od minute svakako nije dovoljan osim za raznorazna lupetanja
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:15   #20
OK. Nita. Fala anyway.

ma potrosila vec novcica i novcica na kao profi analize astrologa koji lijepo samo kompjuterski izlistaju ono sto vec znam bez ikakvog grebanja ispod povrsine

zna neko nekog astrologa koji nije povrsan i s kojim mogu kontatikrat putem neta ?
Estranged is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.