Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2006., 00:48   #81
Quote:
majchy_m kaže:
pa sve sam napravila
sva 4 raz sva 3 predmeta
i sad ispočetka zeznute stvari inna jos jedne pripreme -->one besplatne kaj bandić plaća
a koju si sk zvrsila ako nije tajna? ajd bas mi drago, di si ziher tamo! mogu pitat nesto (sis me gnjavi)?
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:42   #82
Quote:
andreja999 kaže:
a koju si sk zvrsila ako nije tajna? ajd bas mi drago, di si ziher tamo! mogu pitat nesto (sis me gnjavi)?
pitaj kaj god hoces
Lucijanku sam završila
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 18:35   #83
kako si stigla uskladiti učenje za faks i za skolu?? jesi isla na pripreme?? ova moja počinje sad u ponejeljak učiti u nsb-u, i kaze da je tamo od 8 do 8. ide mi na zivce samo paničari. katastrofa
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 19:51   #84
Hello svima. jel itko zna koji je datum upisa na farmaciju ili pmf- kemiju? Ne znam jel tražim na krivom mjestu, ali tamo gdje tražim nema ništa objavljeno. I ova cura-MAJCHY koja je napisala da je obradila sve do sad, sve 4 knjige iz sva tri predmeta, zanima me kako je to uspila napravit? Svaka čast!
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 23:26   #85
Quote:
Dijana-mtk. kaže:
Hello svima. jel itko zna koji je datum upisa na farmaciju ili pmf- kemiju? Ne znam jel tražim na krivom mjestu, ali tamo gdje tražim nema ništa objavljeno. I ova cura-MAJCHY koja je napisala da je obradila sve do sad, sve 4 knjige iz sva tri predmeta, zanima me kako je to uspila napravit? Svaka čast!

vrlo jednostavno
od početka srednje skole ,tj gimnazije znam da zelim farmaciju,ucila sam po skolskom programu,posudila knjige od frendova iz drugih skole,dopisala ono sto je različito,a nije puno toga,
nabavvila prijamne od 87 godine, isla na duge pripreme gdje je skripta napravljena po sve te četiri knjige,rjševala zadatke i to je to
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 00:55   #86
a blago se tebi. ja sam u prvoj godini tila biti odvjetnik, u drugoj veterinar a u trećoj sam bila u očaju. pa sam se tek 4. godinu dosjetila farmacije. pa tako možeš zamisliti moj sustav učenja.tebi je osiguran prolaz.ako si se stvarno tako pripremala,nema brige za tebe, zato sam ja sva isprepadana, i spremna na ono najgore. imam ogromnu želju,takvu da ako ne upadnem pauzirat ću godinu.stvarno ne želim ništa drugo. pa sretno nam.
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 13:00   #87
tako i ova moja, dobro ona se sprema oko godinu dana, zna savrseno kem prvi razred i n ravno 4, a bio isto tako. mat joj ide.
mislim da ne bi trebao biti nikakav problem, sve se to stigne.
samo treba početi na vrijeme.
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 14:08   #88
Thumbs up Brawoooooooooooo!!!

Jao curo,svaka čast...ti nemaš frke,ti si već upala...ma ja nista neću stić,jučer sam počela bio,kemiju sam prošla,a sad to treba naučit...Ma ja sam izgubila volju za učenje u ovom 4.raz,inače prolazim s 5.0 i idem u možda jednu od najjačih gimn. u RH,tak bar kažu..ali fakat me strah da neću upast još što je najgore,mrtva sam hladna...mogu predat papire na par super faksova u OS. jer imam izravan upad...
ali znam da time neću biti zadovoljna...grem sad učit bio
jinks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 14:47   #89
a daj ajde svi ćete upasti, iako je ove godine okromna konkurencija
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 22:47   #90
A ne znam zašto bi trebala bit ove godine velika konkurencija??? Ja sam upisao prije 5 goina kad nas je upalo na prvu 114 ( 110 redovitih + 4 stranca) i nije bilo nikakvog Splita i sličnih gluposti. Prošle godine ih se upisalo 184 na smjer farmacije i još 20 u Splitu pa ne znam uopće zašto bi bilo teže. Dapače mislim de je sad ipak mrvicu lakše nego prije za položiti prijemni i upasti!!!
pero82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 19:07   #91
Da, anyway - kolko se ljudi prima?? :-? Zna li možda itko ovdje tu informaciju??
shtoflec18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:04   #92
primaju 180, od toga je 100 bez plaćanja
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:25   #93
ekipa i kako ide? do kud ste stigli s učenjem? jel teško?
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:04   #94
ja gotova kemiju, bio sam samo 1 i 4. razred. a matematiku, moram one formule naučit...ko će ono sve napamet, ono iz planimetrije, stereometrije,analitičke geometrije. užas.a sad ću iskoristit pripreme za sve ovo ostalo.ajte ljudi, možda nas ima svega 180 koji ćemo se prijavit za farmaciju u Zagrebu i zamisli svi upadnemo.ma tako će bit.100% jooooooj
 
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:37   #95
Ja mislila i manje... to mi je super informacija.... pozdrav!!
shtoflec18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:53   #96
Jeste vidli - prijemni 13.7. Stignem i na prehrambeno-tehnološki!!
shtoflec18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 00:01   #97
ma da a kad je je pbf??
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 00:02   #98
Quote:
Dijana-mtk. kaže:
ja gotova kemiju, bio sam samo 1 i 4. razred. a matematiku, moram one formule naučit...ko će ono sve napamet, ono iz planimetrije, stereometrije,analitičke geometrije. užas.a sad ću iskoristit pripreme za sve ovo ostalo.ajte ljudi, možda nas ima svega 180 koji ćemo se prijavit za farmaciju u Zagrebu i zamisli svi upadnemo.ma tako će bit.100% jooooooj
pa nemoj ih učiti napamet. oni ti i ovako ne traze sve. traze jedino stereometriju sve. a ovo ostalo kroz vjezbu. tako sam bar ja, nekada, a tako će i sis. ona je kroz vjezbu sve te formule popamtila. vidit ćeš nisu teške
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 13:02   #99
Quote:
Dijana-mtk. kaže:
ja gotova kemiju, bio sam samo 1 i 4. razred. a matematiku, moram one formule naučit...ko će ono sve napamet, ono iz planimetrije, stereometrije,analitičke geometrije. užas.a sad ću iskoristit pripreme za sve ovo ostalo.ajte ljudi, možda nas ima svega 180 koji ćemo se prijavit za farmaciju u Zagrebu i zamisli svi upadnemo.ma tako će bit.100% jooooooj

zakaj sve napamet
pa stereometrija i planimetrija se vidi iz crteža...to se ne mora napamet
algebarski su ti kroz skolovanje usli u glavu isto ko i llog i exp
trebas samo trigonometriju i eventualno analitiku,al i to je logično
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 15:42   #100
Quote:
majchy_m kaže:
zakaj sve napamet
pa stereometrija i planimetrija se vidi iz crteža...to se ne mora napamet
algebarski su ti kroz skolovanje usli u glavu isto ko i llog i exp
trebas samo trigonometriju i eventualno analitiku,al i to je logično
slazem se, ja ih jos i sad znam. a i za tijela se vidi iz crteza pa. eventualno onih par farmula uza udaljenosti točke od pravca, pravca od pravca i sl. trigonometrija i sl.
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.