Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2015., 21:02   #21
Prošle godine smo još to sređivali i ništa se nije uspjelo sredit. Oko verificiranja ocjena se ne mogu sjetit više šta je bilo, ali su nam rekli da ih verificiramo. A šta se tiče prva 3 razreda. Išao sam normalno u 3 razreda trogodišnje, i onda u sam morao polagat razliku predmeta. Znači praktički ponovo ispočetka prva 3 razreda jer su mi jedino priznali engleski, tjelesni, vjeronauk i takve predmete. Hrvatski, matematika i predmeti vezani uz drugu struku sam morao ponovo pisat.

Kad sve pogledam, zakinuli su me za najviše 10 bodova. Ne znam trebaju li mi se i stručni predmeti ubrajat u prosjek ocjena ili ne. Upočetku ih nije bilo, ali kako su ''sređivali'' te ocjene su ih nadodali. Vjerojatno ni oni sami ne znaju, mada čisto sumnjam da bi mi se predmeti iz trogodišnje trebali brojat... Ugl, ako je tako kako sam napisao, 10 bodova fali, a 5 mi je trebalo da upadnem... Za poludit.
Min7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 21:26   #22
To se sve trebalo obavljati kod njih, nikakav telefon ti nece pomoci. Tako sam i ja pola godine preko telefona 'rjesavala', pa sam dosla do njih i bilo sve gotovo u roku pola sata.
__________________
"You can cry mercy all you want, but nobody is listening. It's just you screaming into a void."~
learntofly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 22:32   #23
ne znam koliko bi ti tih 10 bodova više pomoglo pri ukupnom postotku prosjeka ocjena koji ti se gleda za upad na faks.

kako se to gleda uopće? s 5.0 dobiješ max postotak (npr 20%).
ostatak se gledaju ispiti s mature i onda se to preračuna u bodove.

kužiš?
nisam ziher kak to ide, samo razmišljam.
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:10   #24
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ne znam koliko bi ti tih 10 bodova više pomoglo pri ukupnom postotku prosjeka ocjena koji ti se gleda za upad na faks.

kako se to gleda uopće? s 5.0 dobiješ max postotak (npr 20%).
ostatak se gledaju ispiti s mature i onda se to preračuna u bodove.

kužiš?
nisam ziher kak to ide, samo razmišljam.
Izračunao sam, 10 bodova sveukupno mi fali. Dakle, umjesto 574 negdje koliko imam, imao bi 584.
Min7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 16:42   #25
Bože me sačuvaj, danas ja ponovo njih zovem ovo ono i konačno, hvala Bogu su uočili grešku. Nije da im je trebalo tako dugo vremena i da su već konačni rezultati prošli, ja zakinut. Nadam se da će konačno ispravit greške i sredit šta su zeznuli.
Min7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.