Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2016., 17:40   #541
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
bili smo u/na gorščici i bilo nam je lijepo - igrali se i ljenčarili. mjesto je stvarno super. samo je hrana grozna (ručali smo tamo), ne sjećam se kad sam zadnji put nešto tako odvratno jela (a na netu pišu kako hrana varira od dobre do osrednje).

ići ćemo opet, samo drugi put obavezno nosimo svoju hranu.
Bili danas. Valjda smo naletjeli na dobar dan, nista bolje ni losije nego na Risnjaku. Moj paprikas bio bas fin, grah nije neka premija, djeca jako zadovoljna pohanim.

Gore je bas lijepo I staza je predivna, na 24 smo isli, ali smo do uspona u sumi isli kroz mjesto cestom I malo slikali potok, onu krasnu drvrnu kucu, onog striceka sto kucice za ptice pravi.

Mali malc odradio 2/3 staze sam, starijem je legla staza jako. Nekih 5 km, tu I tamo malo zahtjevnije, sat I 15 od uspona.

Zasad mi je Lojstek najmrzi, dosadan ko proljev, koliko god je laganini, dug je I besmislen. Bikcevicevom smo uspjeli samo do Puntijarke, ali to mi je dosad najzahtjevnija jer je stalno uspon.

Kamo sljedeci vikend? Meni se nekako mile staze od sjeverne strane prema vrhu, ima netko prijedlog?

Ili da Samoborsko malo izvidim?

I uspjela sam jedan duzi uspon nevelikog nagiba pretrcati, morala sam se testirati da vidim mogu li, jako sam sretna ssd iako me noge bole.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:10   #542
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
gugolina, koliko je trajalo planinarenje?
Pa piše da je staza duga 20-30min. S našom djecom je to bilo cca 45min prema domu, a od doma prema autu i 1 h. Mlađa je to sve super hendlala, ali smo ih ipak morali povremeno nositi. Zapravo povratak traje dulje jer se penješ do auta (znači prema domu se više spuštaš). A i najeli smo se dobro, cure su se dodatno umorile u parkiću.
Isto smo išli skroz do okretišta busa i tamo ostavili auto.

Super izlet, taman da se malo umoriš, a ne previše. I dobra klopa, to mi je uvijek jako važno pri ocjeni izleta
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 14:25   #543
Danas nismo stigli pa ćemo sutra.:klap:

http://www.karlovac-touristinfo.hr/h...end-na-dubovcu
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 01:32   #544
Aquatika-slatkovodni akvarij u Karlovcu? Da li je itko bio? Isplati li se?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:45   #545
Mi smo bili u akvariju. Mali jos nema dvije godine i bilo mu je zanimljivo, pretpostavljam da je starijim klincima jos zanimljivije. Ja nisam uspjela bas puno procitati o tim ribama jer sam ili slikala malog ili mu pokazivala ribe.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 13:53   #546
Advent u Zagrebu...gdje otici s klincima? Kaj bi njima bilo zanimljivo?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 14:17   #547
Mi smo bili kod Rudolfa, ima vrtuljak, šator s radionicama, štandovi, pozornica s nekakvim događanjima... Moj je trogodišnjak i bilo mu je zabavno. A i Zrinjevac je blizu, tamo smo odgledali predstavu za klince.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 15:09   #548
Thanks! Gledam po netu...tamo je program za klince do 18h? Bojim se da necemo stici do tad. Jel ima za klince nesto i iza 18h i gdje?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 18:55   #549
Ovo je prva godina da ja nisam odusevljena adventom.....
Strasno mi je na zivce isla nesnosna guzva.....ali doslovno guzvetina na n-tu.....
Na trgu nema nista spesl.....
Zrinjevac ok al brate mili nemres se okrenut oko sebe od guzve.....
Niti sto posebno vidis ni nista.....

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 23:34   #550
Bili. Slazem se s Twinmamom. Grooozna guzva. Vjerojatno je fora onima bez djece...ali kad si s klincima od kojih bi se jedan samo nosao, nije fora.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 21:14   #551
treba ici u tjednu, tad je bas lijepo, normalno se hoda, ugodjaj je super, sve se vidi bez nervoze, a na standovima nema guzve.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 22:51   #552
Da bar mozemo.....

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:13   #553
Jos nismo bili u Aquatici-akvariju u Karlovcu. Citam osvrte na fejsu i masa je onih koji kazu da se ne isplati. 120 kn za obitelj, a prehodas sve u par minuta. Ne znam...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:23   #554
Mi smo bili oko pola sata unutra.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:25   #555
I sve su vam rijecne ribe....
Meni je frendica rekla da je bas super....
Mi jos nismo bili

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 21:20   #556
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jos nismo bili u Aquatici-akvariju u Karlovcu. Citam osvrte na fejsu i masa je onih koji kazu da se ne isplati. 120 kn za obitelj, a prehodas sve u par minuta. Ne znam...
Mislim da to dosta ovisi o interesu ljudi/djece, ja sam također čitala da je maleno i sl, računala sam da ćemo unutra biti 15 min, na kraju smo bili sat vremena.

Moj mali (6.5 g) je htio naći svaku ribu koja je bila nacrtana na pojedinom akvariju, i bavio se time hrpu vremena
Ja sam čitala info panele.
Najmanje je strpljenja imao mm, on je nabrzinu prošao kroz sve, onda jesi gotov u par minuta.

Ugl meni je dojam bio pozitivan.. Od akvarija koje sam imala prilike vidjeti, ovo mi je najbolji, jedini minus ide na premalene tankove za štuku i soma.



Mi smo bili u Temama Čatež, i baš nam je bilo dobro
Pravo moderno sindikalno odmaralište, sve samo Hrvati, Bosanci, Srbi i pokoji Slovenac (okej i pokoji Talijan).
Mali je bio u transu, ja sam se također naguštala, mm je dosta dobro sve podnio
Kupanje u toplom vanjskom bazenu dok je vani -15
Bili smo u njihovim apartmanima, meni je kućica super, topla, čista, funkcionalna.. Jedino im pomalo dolazi red za obnavljanje dotrajalih dijelova.

Pokraj Termi su otvorili Castels, kao minijature raznih svjetskih dvoraca.. Makete su super, ima audio vodič s pričama i legendama, ali veliki minus za prijevod.. "Hrvatski" je neki bastard hrvatsko-srpsko-slovenskog kojeg čita srpski govornik, engleski je jednako komatičan.
Nikad ne razumijem zašto kad rade takve stvari ne daju koji novčić više i uzmu pravog prevoditelja
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 11:42   #557
Jel isao netko u Austriju, tipa na neko jezero ili sl. (kasno proljece/ljeto) pa da ima neku preporuku? Mala ima 3. godine, pa nam je neki plan ici na tako nesto u trajanju 3-5 dana. Vidli smo da ima VELIKA ponuda, pa ako netko ima iskustvo, pomoci ce u odluci.
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 15:10   #558
Quote:
Big_B kaže: Pogledaj post
Jel isao netko u Austriju, tipa na neko jezero ili sl. (kasno proljece/ljeto) pa da ima neku preporuku? Mala ima 3. godine, pa nam je neki plan ici na tako nesto u trajanju 3-5 dana. Vidli smo da ima VELIKA ponuda, pa ako netko ima iskustvo, pomoci ce u odluci.
moj prijedlog je salzburg i okolica. bili smo tamo kad je mladja imala 1,5 g i super je bilo. imas svega za vidjeti: jezera, planine, znamenitosti, rudnik soli (berchtesgaden, njemacka, 20 min voznje), muzej igracaka, prirodoslovni muzej... sve super prilagodjeno djeci.

bili smo i u klagenfurtu kad je stariji imao 2,5, zgodno je i tamo, ali nista specijalno, salzburg mi je bolji.

ima i oko graza sadrzaja za klince (grad cokolade, dinosauri, toplice...)

opcenito u austriji nude super stvari za djecu, ima i fenomenalnih djecjih hotela, ali su skupi za poluditi.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 21:18   #559
mi smo bili na jednom seoskom gospodarstvu u sloveniji - kupili smo kupon preko neke stranice s popustima. sanjkali smo na obližnjem skijalištu (ne skijamo), posjetili muzej, nekadašnji rudnik (što je moje klince posve raspametilo jer su ludi za minecraftom) i obližnje terme.

hotel nije imao bazen, ali je imao wirpool (dosadno) i dvije različite saune - to nam se svidjelo. hrana je bila jako dobra.

(možda zvuči čudnovato, ali) jedina mana hotela (i izleta) bio je neki stvarno čudan miris u stubištu koji nam je (osobito mom mužu) prilično pokvario dojam.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 09:07   #560
Je li neto bio u ovom safari parku blizu Verone - Parco Natura Viva?

Idemo na proljece u Veronu i slucajno sad naletim na ovo, nisam ni znala da tako nesto postoji u Italiji.
Bas sam se ugodno iznenadila.


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.