Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2007., 20:57   #501
zakaj nigdje na netu nemrem nać skooooooz uske haljine, iznad koljena... a da nisu seljačke! ima na ovom planetu i žemskih kaj su vitke, pa žele pokazat nogice i istaknut figuru a ne ju sakrit iz lapršavih haljinica i širokih krojeva... ne kažem da ovo lepršavo nije lijepo, dapače... fenomenalno zgleda... al nije ono kaj tražim! ak neko naleti na neku lijepu usku haljinicu molim vas pošaljite mi slikicu na mail Mail adrese je zabranjeno objavljat na forumu, Magg. (nemojte se smijat mailu, zajebancija ).
ljubim vas sve unaprijed!

Zadnje uređivanje Magg : 07.10.2007. at 21:06. Reason: objava mejl-adrese
Tifica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:21   #502




ovako nesto?
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?

Zadnje uređivanje Magg : 08.10.2007. at 10:31.
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:24   #503


__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 11:34   #504
drage moje, meni je ostalo još cca 10 dana a ja još ne znam što ću iza ponoći, bila sam u nebu do sada i mislim da nas otići u lineu ex. i banovec na vlaškoj. gdje bi još mogla tražiti haljinu. Nisam do sada nikad tako nešto uzimala pa nemam pojma gdje tražiti, pomagajte.
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 11:38   #505
imas i u imp.galeriji na katu veliki izbor...ja sam tamo kupila za sestrinu svadbu
Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:17   #506
hvala Lizzy. dajte mi još....
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:22   #507
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
Ova mi je preodlicna!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:39   #508
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
drage moje, meni je ostalo još cca 10 dana a ja još ne znam što ću iza ponoći, bila sam u nebu do sada i mislim da nas otići u lineu ex. i banovec na vlaškoj. gdje bi još mogla tražiti haljinu. Nisam do sada nikad tako nešto uzimala pa nemam pojma gdje tražiti, pomagajte.
Kontesa Nera, Maksimirska 80 - tamo sam si našla jako lijepu haljinu kad sam bila kuma na jednoj svadbi
Salon Stefani - Importanne galerija, inače je specijaliziran za veće konfekcijske brojeve ali sam jednom i tamo kupila haljinu (38/40 veličina), ima stvarno velik izbor, sami šivaju.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 10:47   #509
Bila sam jučer u Noiru u Imp.galeriji i našla jednu haljinu koja mi je OK. Nije famozna ali može proć ali košta 3500kn. Da li su takve cijene i u Kontesi Neri, Salonu Stefani.... ? Meni se to čini puno puno previše?
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:25   #510
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
Bila sam jučer u Noiru u Imp.galeriji i našla jednu haljinu koja mi je OK. Nije famozna ali može proć ali košta 3500kn. Da li su takve cijene i u Kontesi Neri, Salonu Stefani.... ? Meni se to čini puno puno previše?
U Kontesi Neri su bile oko 1800, a kod Stefani od 1200 na više.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:46   #511
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
hvala Lizzy. dajte mi još....
Ja sam isto krenula s Importane galerijom, lineom...i bilo mi je too much preskupo! Onda sam otišla u Domjanićevu (kod Kvatrića), butik se zove Palas. Ima super haljina i žena je jako ljubazna i još ak ti nekaj ne štima ti proširi ili suzi baš na tom mjestu koje treba. Ja sam haljinu platila 750kn, a vidi je:
[IMG][img=http://img117.imageshack.us/img117/1453/dsc07466vq7.th.jpg][/IMG]
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:10   #512
Helly baš ti hvala, idem odmah tamo.
Bila sam u Linei gdje su mi rekli;
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."

I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine.
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:15   #513
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
Helly baš ti hvala, idem odmah tamo.
Bila sam u Linei gdje su mi rekli;
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."

I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine.
molim????!!!!
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:18   #514
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
Bila sam u Linei gdje su mi rekli;
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."
I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine
.
Potpisujem!
Koji kreteni! :asshole:
__________________
Luna & Dea

Zadnje uređivanje Plavooka Sanja : 12.10.2007. at 13:24.
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:24   #515
reći ću vam samo, ja nisam baš miss twigy - gore sam 38/40 a dolje sam uglavnom 42 (nekad ali rijetko 44) zavisi od modela. Ali ovo mi je bilo stvarno previše. No jednostavno nisam htjela trošiti energiju na njih pa sam se samo okrenula i izašla ali želim da vi sve ovdje znate....
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:55   #516
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."

I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine.
TREBA NJIH U FRIZIDER ZATVORITI.... MOZAK IM JE BROJ 34.... ISPRANE, NADR*** SPONZORUSE....
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:52   #517
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
Helly baš ti hvala, idem odmah tamo.
Bila sam u Linei gdje su mi rekli;
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."

I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine.
koje su to glupačice...treba ih i po
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 11:40   #518
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
Helly baš ti hvala, idem odmah tamo.
Bila sam u Linei gdje su mi rekli;
"Dobar dan! Molim vas nemojte se ljutiti ali mi vam ne držimo velike brojeve samo do 38."

I to je bila sva komunikacija. Nisam znala da je npr. broj 40 veliki broj.
Ne bi tamo više otišla ili poslala nekoga pa makar dijelili haljine.
Da između ostalog i to je problem po salonima kaj te kad imaš "malo više mesa" gledaju kao "kaj ti hoćeš tu, daj smršavi pa onda dođi kupit haljinu". Ja pogotovo imam problema jer sam niska, gornji dio mi je čak br 44, a dolje 40 tak da mi je jako teško naći nekaj osim ak mi tak netko ne preradi nekaj baš po mojoj mjeri. Sad kad sam otkrila ovaj butik, za sve svečane prilike bum išla tam kupovati.
Marija nadam se da si si uspjela nekaj lijepoga naći.
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 02:08   #519
dobro jutro, lurkam malo jer tražim haljinu za prigodu jednu. ja bi samo rekla da ako kupite haljinu u noiru,pa.. nemojte očekivati uslužni tretman ako budete imali potrebu nekaj popravljati. jas am tam kupila maturalnu haljinu i kad sam ju kupovala morali su mi donji dio smanjivati malo na br 36 uz napomenu da je ireverzibilno i ako mi treba malo veće da nema apsolutno niiikakvog problema da se vrati na 38. ugl, nakon 3 god sam došla natrag da vrate narag u prvobitno stanje, a teta krojačica ( nakon kaj su me 3 puta slali nek još malo pričekam dolje u bircu, pa dućan-salon ruta) mi je počela natezati šos uz riječi - pa lepo ste se nagajbali...odbrojala sam u sebi do 15 da joj ne stisnem onu peglu na lice , rekla hvala doviđenja. tam ne idem više da mi besplatno naprave haljinu po želji i mjeri.
nadam se da nije previše offtopic, al morala sam se pojadati
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 11:20   #520
Meni u Importane galeriji ima ok haljina, a u Linei sam isto imala neugodno iskustvo-šikanirali su me. Kada je najbolje vrijeme otići se presvući, a da ljudi ne počnu odlaziti doma jer nas nema?
plava ptičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.