Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2010., 18:38   #21
Kako vam ide učenje? Ispit se bliži... A nikako da učinim nešto više od listanja knjige..
Da li zna netko kada bi trebao biti u prodaji taj Profilov priručnik?
greenApple is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 22:36   #22
Malo offtopic, ali možete naručiti zadnje izdanje Jansona na hrvatskom za 500 kuna prek neta u superknjižari, jos vam je i đabe dostave na vrata
robyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 21:38   #23
koliko košta taj priručnik iz profila?
__________________
Živi svaki dan života kao da ti je zadnji, jednom ćeš biti u pravu!
ravenella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 21:15   #24
http://www.profil-international.hr/f...0LETAK%20x.pdf

jel uspio netko nabaviti?
zeljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 13:05   #25
spremili oni prirucnik, ali izaci ce iz tiska tek nakon drz mat
robyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 18:12   #26
imam jedno pitanje...htjela sam upisat tu Arhitekturu jel,i vidjevši da gledaju ono crtanje oko 60% tj.dodatnu provjeru sposobnosti,pomalo sam odustajala s vremenom jer nemam načina da idem na ikakve pripreme a sama nemam vremena ni znanja i sad evo,likovni za nešto više od tjedan dana pa da li mi je mudrije to naštrebat pa šta bude bude ili u školi riješit sve ispite kak spada a likovni ić nabubat
__________________
Choose life. Choose a job.Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?
HarleyQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 22:30   #27
moram priznat da baš i nisam skužila tvoj post... malo ti je ova zadnja rečenica nejasna... koliko sam skužila likovni ćeš učit kako god okreneš... jesi se prijavila za prijemni na arhitekturi?
phandora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:07   #28
Quote:
robyn kaže: Pogledaj post
spremili oni prirucnik, ali izaci ce iz tiska tek nakon drz mat


???? pa koja im je svrha priručnika? jer mislim za sljedecu godinu ce vjerojatno ionako debili tiskat novi jer ovaj vise nece valjati od njihovih silnih promjena
zeljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:11   #29
Quote:
phandora kaže: Pogledaj post
moram priznat da baš i nisam skužila tvoj post... malo ti je ova zadnja rečenica nejasna... koliko sam skužila likovni ćeš učit kako god okreneš... jesi se prijavila za prijemni na arhitekturi?
misliš za to crtanje? pa nisam,kontam da ni neću,kao što kažem nemam nikakih priprema ovdje u mom gradu a iako mi je to želja propalo je pa sad neznam šta da radim s tim likovnim,pišem ga 100% e sad mogu ga naučit a i nemoram...to crtanje mi je sve zeznilo
__________________
Choose life. Choose a job.Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?
HarleyQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:57   #30
jel zna netko način bodovanja onih zadataka s 2 točna odgovora u slučaju da jednog od njih riješim dobro, a drugi krivo, dakle dobijem li za to pola boda ili ništa?
monni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 20:22   #31
erm..imam jedno pitanje, vi svi uzimate likovnu i vidim da svi idete na arhitekturu..pa jel ide netko na povijest umjetnosti, mislim samo me zanima kolka mi je konkurencija
__________________
"It's fucked up! I mean it's more fucked up than fucked up! You know!"
Melodeath_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:01   #32
Quote:
monni kaže: Pogledaj post
jel zna netko način bodovanja onih zadataka s 2 točna odgovora u slučaju da jednog od njih riješim dobro, a drugi krivo, dakle dobijem li za to pola boda ili ništa?
Pa trebalo bi bit kao i kod svih drugih predmeta,znači boduje se svaki točan odgovor.Sigurno nečeš dobit pola boda jer to na maturi ne postoji,ali zadatak u kojem se traže 2 odgovora će nosit onda 2 boda(ili 4 ovisi)...
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 22:54   #33
Quote:
monni kaže: Pogledaj post
jel zna netko način bodovanja onih zadataka s 2 točna odgovora u slučaju da jednog od njih riješim dobro, a drugi krivo, dakle dobijem li za to pola boda ili ništa?
U zadatcima višestrukoga izbora svaki točno označen odgovor donosi 1 bod.
U zadatcima višestrukih kombinacija svaki točno označen odgovor donosi 1 bod, a potpuno točno riješen zadatak 2 boda.
U zadatcima povezivanja i sređivanja svaki točno označen odgovor na dio zadatka donosi 1 bod. Potpuno točno riješen zadatak donosi 4 boda.
U zadatcima dopunjavanja svaki točno ucrtan odgovor donosi 1 bod.


ovak pise u ispitnom katalogu
zeljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:14   #34
likovni se bliži.. daj me utješite malo.. šta mislite, jel dovoljno ako sam radila samo po ivančeviću?
marim.za.to is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 10:08   #35
Quote:
marim.za.to kaže: Pogledaj post
likovni se bliži.. daj me utješite malo.. šta mislite, jel dovoljno ako sam radila samo po ivančeviću?
Pa mislim, u svakoj knjizi je isto gradivo, samo malo drugaciji pristup. Nitko ne moze toplu vodu izmislit. Ako si naucila bitno, a to je prepoznati sto je to na papiru ispred tebe i kako i zasto je to napravljeno, toeto. A sad koja knjiga ti je pomogla...
robyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:36   #36
Quote:
robyn kaže: Pogledaj post
Pa mislim, u svakoj knjizi je isto gradivo, samo malo drugaciji pristup. Nitko ne moze toplu vodu izmislit. Ako si naucila bitno, a to je prepoznati sto je to na papiru ispred tebe i kako i zasto je to napravljeno, toeto. A sad koja knjiga ti je pomogla...
robyn hvala ti! baš si srce
marim.za.to is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 16:48   #37
ima tko kakve skripte iz likovnog?
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 12:15   #38
Quote:
phandora kaže: Pogledaj post
moram priznat da baš i nisam skužila tvoj post... malo ti je ova zadnja rečenica nejasna... koliko sam skužila likovni ćeš učit kako god okreneš... jesi se prijavila za prijemni na arhitekturi?
kako se prijavit za prijemni na arhitekturi u zgu?? plizz recite mi
__________________
Nemam potpis jer mi ga admini uvijek maknu. :D
egzodus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 13:37   #39
Quote:
egzodus kaže: Pogledaj post
kako se prijavit za prijemni na arhitekturi u zgu?? plizz recite mi
uh, uh! arhitekturu možeš zaboraviti, za ovu godinu, prijave su ti već prošle..
evo link, pa se sama uvjeri:

http://virtual.arhitekt.hr/upisi/Lis...2Fdefault.aspx

a i to ti je pisalo (i još uvijek piše) s desne strane kad odeš na postani-student.hr..
marim.za.to is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 13:43   #40
objavljene su lokacije pisanja umjetnosti

a mene stavili na fakultet elektrotehnike i računarstva paaa diii jeee tooo?! jel netko zna doć od željezničkog do tamo??

edit: nevermind našla xD
__________________
"It's fucked up! I mean it's more fucked up than fucked up! You know!"

Zadnje uređivanje Melodeath_666 : 16.04.2010. at 13:49.
Melodeath_666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.