Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 10:10   #81
Ja mislim da se to odnosi na starije maturante. Svi koji pišu državnu maturu i imaju svoj pin, tan i sve to...dakle, prijavili su arhitekturu na internetu - to znači da su se prijavili na to. Ne trebaju još posebno nešto njima slati ili ići k njima na fakultet.
Tako sam ja shvatila.
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:20   #82
ja sam stari student ali idem na državnu maturu. na postani-student.hr mi je izašla ta obavijest budući da imam odabranu arhitekturu kao željeni studij.
također na arhitekt.hr ne piše ništa o ograničenjima stari/mladi maturanti.

ista obavijest je bila i za prvo produživanje roka.

i koliko ja znam svi se moraju prijaviti njihovom prijavnicom i uplatom troškova, neovisno o državnoj maturi.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:36   #83
Ništa ljudi, sretno svima sutra Ja si čituckam trenutno, naučila sve (valjda). I da, netko je pitao da li ide netko na pov umj na Filozofski... Pa, idem ja
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 12:25   #84
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se to odnosi na starije maturante. Svi koji pišu državnu maturu i imaju svoj pin, tan i sve to...dakle, prijavili su arhitekturu na internetu - to znači da su se prijavili na to. Ne trebaju još posebno nešto njima slati ili ići k njima na fakultet.
Tako sam ja shvatila.
http://virtual.arhitekt.hr/upisi/Dij...3%20format.pdf

do 22.travnja su prijave baš kod njih bez obzira što ste stavili na postani student.
tako da, požurite.
__________________
,,Woman's destiny is to be wanton, like the bitch, the she-wolf; she must belong to all who claim her.'' M. de Sade
pro.vocative is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 13:47   #85
Quote:
pro.vocative kaže: Pogledaj post
http://virtual.arhitekt.hr/upisi/Dij...3%20format.pdf

do 22.travnja su prijave baš kod njih bez obzira što ste stavili na postani student.
tako da, požurite.

Umalo zakasnih
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 14:03   #86
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post

Umalo zakasnih
Prvo je bilo do 31.03,pa do 10.04 pa sad do 22.04...Izgleda da im nije bilo dosta para pa oče još mamu im

Što se tiče likovne ne učim je,nadam se da će bit laka kao prošle godine onda bi opet trebalo bit dobro.Ma nju se da riješit na logiku i neko opće znanje barem 50% sve ostalo je samo plus ako se zna još nešto
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 14:45   #87
Nixxx, mislim da si u pravu i da se likovni može riješit kojih 50% oslanjajući se na logiku i staro znanje. Ali, nažalost prijavljenih na arh ove godine je čak oko 680 ljudi. arhitektura traži sve b razine, i pretpostavimo da nam je dobar dio ozbiljna konkurencija i da su uzeli a razine, na kraju kad se rezultat pomnoži s 1.6 će dobit max broj bodova iz državne. Po nekoj mojoj logici će ove godine bit gore nego prije. Nastradat će oni koji imaju manje bodova iz ocjena iz srednje i oni koji su lošije riješili likovni. a šta se tiče crtanja, zadatak je objavljen i tu će isto bit dosta gusto. Sretno sutra!
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 14:56   #88
Quote:
Andromeda:) kaže: Pogledaj post
Nixxx, mislim da si u pravu i da se likovni može riješit kojih 50% oslanjajući se na logiku i staro znanje. Ali, nažalost prijavljenih na arh ove godine je čak oko 680 ljudi. arhitektura traži sve b razine, i pretpostavimo da nam je dobar dio ozbiljna konkurencija i da su uzeli a razine, na kraju kad se rezultat pomnoži s 1.6 će dobit max broj bodova iz državne. Po nekoj mojoj logici će ove godine bit gore nego prije. Nastradat će oni koji imaju manje bodova iz ocjena iz srednje i oni koji su lošije riješili likovni. a šta se tiče crtanja, zadatak je objavljen i tu će isto bit dosta gusto. Sretno sutra!
Dijelimo isto mišljenje

A glej meni je arhitektura tek 4 izbor tako da

Želim ti puno sreće sutra
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 15:00   #89
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Prvo je bilo do 31.03,pa do 10.04 pa sad do 22.04...Izgleda da im nije bilo dosta para pa oče još mamu im

Što se tiče likovne ne učim je,nadam se da će bit laka kao prošle godine onda bi opet trebalo bit dobro.Ma nju se da riješit na logiku i neko opće znanje barem 50% sve ostalo je samo plus ako se zna još nešto
Evo ti na ga! Sada si me nagovorio da ne idem učiti!
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 16:18   #90
neda mi se više učit, nadam se da će bit dovoljno čitanje damjanovke i karamana, ali i dalje ne znam baš sve ono kaj oni traže u onom ispitnom katalogu pola stvari uopće ne mogu nać

sretno svima sutra
__________________
"It's fucked up! I mean it's more fucked up than fucked up! You know!"
Melodeath_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 16:22   #91
reci što ne znaš, pa ću ti napisat.
__________________
,,Woman's destiny is to be wanton, like the bitch, the she-wolf; she must belong to all who claim her.'' M. de Sade
pro.vocative is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 19:48   #92
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
Evo ti na ga! Sada si me nagovorio da ne idem učiti!
Baš kad si mi napisala post ja sam ipak išao protivno mom uvjerenju i mišljenju jučerašnjem učit danas

Obavezno mi javi kako sutra prošlo Sretno.
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 19:48   #93
ja bum još večeras bauljala po netu, gledala građevine, slike i skulpture i malo pokušavala analizirati to. za ostalo se uzdam u srednju školu koja je bila prije previše godina.
ali rješavala sam onaj probni, super sam riješila, pa se tješim

edit : upravo sma full slučajno, tražeći garanciju za grafičku, našla skriptu iz povijesti umjetnosti od vremena kad sam išla na pripreme nakon srednje
mora da mi mi netko nešto poručuje time

Zadnje uređivanje ivuschka : 20.04.2010. at 20:19.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 20:59   #94
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Baš kad si mi napisala post ja sam ipak išao protivno mom uvjerenju i mišljenju jučerašnjem učit danas

Obavezno mi javi kako sutra prošlo Sretno.
Razočarao si me
Sada idem učiti i samo učiti. Dobro, svake dvije minute ću pogledati što je novo na forumu. Ostatak vremena učim.

Hvala. Sretno i tebi.
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 22:32   #95
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se to odnosi na starije maturante. Svi koji pišu državnu maturu i imaju svoj pin, tan i sve to...dakle, prijavili su arhitekturu na internetu - to znači da su se prijavili na to. Ne trebaju još posebno nešto njima slati ili ići k njima na fakultet.
Tako sam ja shvatila.
debeli wrong!

dodatni ispiti, prijemni, testovi inteligencije, wasever dakle...NISU stvar postani-student-a niti ncvvo-a već samo vas i fakulteta. oni eventualno preusmjere sve obavijesti koje fakultet stavi na naslovnicu ali vas ne prijavljuju na njihove dodatne provjere. jerbo se moramo sami brinit za sebe. neki će i izvisit. a neko mora i to ako je neodgovoran za sebe. :klap:
bululus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:11   #96
Kako sam se nadala da će netko doći i napisati da ima dojavu koja slika će biti sutra za analizu haha
Sretno svima sutra!
zebroe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 07:14   #97
Quote:
zebroe kaže: Pogledaj post
Kako sam se nadala da će netko doći i napisati da ima dojavu koja slika će biti sutra za analizu haha
Sretno svima sutra!
ja znam koja će biti slika!

...

neka iz ispitnog kataloga.

__________________
,,Woman's destiny is to be wanton, like the bitch, the she-wolf; she must belong to all who claim her.'' M. de Sade
pro.vocative is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:18   #98
Quote:
pro.vocative kaže: Pogledaj post
ja znam koja će biti slika!

...

neka iz ispitnog kataloga.


phandora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 15:44   #99
bilo je teško. Zapravo rekla bi više zeznuto. Možda sam i dobro riješila, al nisam sigurna u točnost jer je bilo zeznuto. Ako kužite šta ja, ludi umjetnik, želim reći. Kako je vama bilo?
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 15:48   #100
slažem se s tobom Adromeda... niti ja nisam sigurna u točnost... zašto još ncvvo test nije objavio? Inače ih odmah objave... Mislim da je sat i pol za onoliko testa i analizu premalo... ja sam sve stigla, iako nisam stigla provjerit još jedanput rezultate... bilo je ljudi koji uopće nisu stigli prepisat rješenja na list za odgovore...
phandora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.