Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2016., 21:35   #221
Ljudi, pomoć! Mi koji polažemo ponovno, je li se mogu ispiti platiti i sutra(7.6.)?
__________________
''Sa mnom se može, mada je neobično...''
Thin White Duke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 15:12   #222
Uplatio sam ispit DM na vrijeme ali pod zaduženja i uplate mi i dalje stoji da nije plaćeno.

Možda im treba vremena da to sve evidentiraju?
clux is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 18:37   #223
Quote:
clux kaže: Pogledaj post
Uplatio sam ispit DM na vrijeme ali pod zaduženja i uplate mi i dalje stoji da nije plaćeno.

Možda im treba vremena da to sve evidentiraju?
tako je.


kako se ostvaruje povrat novca ako odjavim maturu? platila sam u pošti, dakle ne mogu mi vratiti na račun.

rade li problem oko toga ili ću dobiti novac zbilja?

hvala
sveska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 14:47   #224
jel se znaju adrese za nas koji drugi put pisemo maturu,konkretno za split?
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 18:56   #225
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
jel se znaju adrese za nas koji drugi put pisemo maturu,konkretno za split?
Pogledaj pod Moj raspored.
clux is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 20:21   #226
Oni koji ponovno pišu , je li trebaju ponijeti koji dokument sa sobom? Tipa osobna iskaznica?
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:06   #227
Quote:
clux kaže: Pogledaj post
Pogledaj pod Moj raspored.
Piše samo Split za sada,nema točne adrese..zna li tko gdje je bilo prošlih godina,problem mi je ako doznam dan dva prije ispita
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:52   #228
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
Piše samo Split za sada,nema točne adrese..zna li tko gdje je bilo prošlih godina,problem mi je ako doznam dan dva prije ispita
Nije ista adresa za svakoga.Meni su stavili di pišem ima par dana.Probaj ih nazvat pa vidit u čemu je problem.
clux is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:07   #229
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
Piše samo Split za sada,nema točne adrese..zna li tko gdje je bilo prošlih godina,problem mi je ako doznam dan dva prije ispita
Otprilike se tako nekako i objavi, dan-dva prije.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:31   #230
Prošle godine sam pisao DM i sve položio na ljetnom roku.Ove godine sam prijavio samo jedan izborni predmet.I sad me zanima ako padnem taj izborni predmet računa li se ovaj položeni od prošle godine ?

Znam da se računa noviji rezultat ,ali samo u slučaju ako si prošao oba.
I za napomenu ne pišem iste izborne predmete
clux is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:16   #231
Ovaj stari položeni će ti uvijek ostat (osim ako ga opet pišeš i padneš). Ako ovaj položiš imaš novi položeni, ako ga padneš pao si ga. Ako ti faks gleda bilokoji od ta dva (npr. imaš položenu fiziku, a sad polažeš biologiju, a faks traži jedno ili drugo) gledat će ti se bolji.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:16   #232
Ovaj stari položeni će ti uvijek ostat (osim ako ga opet pišeš i padneš). Ako ovaj položiš imaš novi položeni, ako ga padneš pao si ga. Ako ti faks gleda bilokoji od ta dva (npr. imaš položenu fiziku, a sad polažeš biologiju, a faks traži jedno ili drugo) gledat će ti se bolji.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:40   #233
Pitanje.

Ako ponovno izlazim na DM iz hrvatskog, jel mogu pisati samo esej ili moram oboje?

Npr. ne izađem na ispit jer sam zadovoljan prvim rezultatom, ali izađem na esej. Broji li se to kao pad ili ne?

EDIT: zvao ncvvo, skoro me popljuvali.
To je isti ispit, ako na 1/2 ne izades, pad je.

Zadnje uređivanje M3do : 13.06.2016. at 15:12.
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 01:28   #234
Ako ne izadem na ispit,dali mi važe stari rezultati i mogu li možda dobit povrat novca za ispit
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 20:48   #235
na ljeto bi išao na maturu podić si jedan predmet da upišem novi fakultet. mogu li ja sad upisat novi semestar pa da imam status studenta da mogu radit preko servisa i onda otići na maturu?
da skratim, mogu li istovremeno biti redoviti student (upisao bi samo da mogu radit preko servisa) i upisat na ljeto maturu?
Football_Boky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:43   #236
Da, naravno. Maturu možeš normalno pisati, novi FAKULTET ne možeš upisati dok nisi ispisao stari.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 16:00   #237
Srednju sam završio 2012. kada sam i položio maturu i upisao sadašnji fax. Ponovo sam se logirao na Postani student i ne mogu dodati baš niti jedan studij da vidim koji bi bio na listi za jesenski rok.
Logitech1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 23:05   #238
Bok, imam jedno bitno pitanje. Piso sam ove godine iapute drzavne mature i upisao sam faks i shvati da to necu moci i da to ne zelim studirat. Ponovno bi se prijavi sad u 12 mjesecu preko postani studenta i zanima me kad bi se trebo ispisat s fakulteta? Necu ponovno pisat maturu jer za ju polozio jako dobro i sam zelim prijavit fakultete pa me zanima dal se trebam prijavljivat isto u 12 i 1 mj il mogu i kasnije.ak ima neko takva iskustva il zna nest u ovom sluxaju molim da mi napise. Hvala unaprijed!
pakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 01:04   #239
Quote:
pakma kaže: Pogledaj post
Bok, imam jedno bitno pitanje. Piso sam ove godine iapute drzavne mature i upisao sam faks i shvati da to necu moci i da to ne zelim studirat. Ponovno bi se prijavi sad u 12 mjesecu preko postani studenta i zanima me kad bi se trebo ispisat s fakulteta? Necu ponovno pisat maturu jer za ju polozio jako dobro i sam zelim prijavit fakultete pa me zanima dal se trebam prijavljivat isto u 12 i 1 mj il mogu i kasnije.ak ima neko takva iskustva il zna nest u ovom sluxaju molim da mi napise. Hvala unaprijed!
Možeš normalno se prijaviti sve dok traju prijave, ti rokovi će bit raspisani kao i kad si bio u srednjoj školi na webu postani-studenta. Ispisat s fakulteta se možeš na isti dan kad se ideš upisati na novi fakultet. Bitno je da se ispišeš prije upisa na novi, nije bitno hoćeš li 5 mjeseci ranije ili na dan upisa. S obzirom da ne misliš pisati maturu onda se samo logiraš i prijaviš fakultete koji te zanimaju kako si i u srednjoj školi, po prioritetima
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:12   #240
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Možeš normalno se prijaviti sve dok traju prijave, ti rokovi će bit raspisani kao i kad si bio u srednjoj školi na webu postani-studenta. Ispisat s fakulteta se možeš na isti dan kad se ideš upisati na novi fakultet. Bitno je da se ispišeš prije upisa na novi, nije bitno hoćeš li 5 mjeseci ranije ili na dan upisa. S obzirom da ne misliš pisati maturu onda se samo logiraš i prijaviš fakultete koji te zanimaju kako si i u srednjoj školi, po prioritetima
E hvala ti puno
pakma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.