Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2015., 15:10   #21
Još jedno pitanje: mogu li kao izborni predmet prijaviti jezik koji nisam slušao u školi nijednu godinu (konkretnije, španjolski)? Vidim da je za obvezne predmete uvjet da je učenik ocijenjen bar dvije godine iz tog jezika, ali ne znam je li isto i za izborne.
__________________
Jedine izgubljene bitke su one koje se ne vode. ~ Che Guevara
addi1207 is offline  
Old 29.11.2015., 18:14   #22
Maturanti, je li vi mozete prijavit predmete? Strah me da ne zakasnim na rok.
Papy is offline  
Old 30.11.2015., 21:17   #23
Rok je tek u drugom mjesecu. Nitko još ne može prijavit jer počinje sutra u podne. Piše ti sve u obavijestima na postani-student.hr
bed-boy11 is offline  
Old 01.12.2015., 20:37   #24
Quote:
bed-boy11 kaže: Pogledaj post
Rok je tek u drugom mjesecu. Nitko još ne može prijavit jer počinje sutra u podne. Piše ti sve u obavijestima na postani-student.hr
Meni nece da prijavi studije ,inace maturu bi ponovo pisala ,prijavila sam se ponovo promjenila razine za maturu šta san mislila ,al nece da prijavljuje studije
zašto to nece?
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Old 01.12.2015., 23:37   #25
Quote:
relativna kaže: Pogledaj post
Meni nece da prijavi studije ,inace maturu bi ponovo pisala ,prijavila sam se ponovo promjenila razine za maturu šta san mislila ,al nece da prijavljuje studije
zašto to nece?
Pretpostavljam da stranica jos nije azurirana, meni koja sam sad maturantica i prijavljujem pise da mi nisu sve ocijene upisane i ne da mi da biram razine mature a i kad sam gledala izbor fakulteta stoje kvote za jesenski rok, cijelom mom razredu je tako
NoirBlanc is offline  
Old 03.12.2015., 17:04   #26
Quote:
relativna kaže: Pogledaj post
Meni nece da prijavi studije ,inace maturu bi ponovo pisala ,prijavila sam se ponovo promjenila razine za maturu šta san mislila ,al nece da prijavljuje studije
zašto to nece?
Za sada se samo mature prijavljuju, studijski programi kasnije
bed-boy11 is offline  
Old 06.12.2015., 14:19   #27
7. siječnja počinju prijave fakulteta i traju do 2. veljače.

Jel' itko zna kakve su ovo promjene ispita iz biologije? Navodno, nema više pitanja na povezivanje?! Zna li itko nešto detaljnije?
Med15 is offline  
Old 06.12.2015., 14:34   #28
Imaš na stranicama ncvvo-a ispitni katalog iz biologije gdje sve piše - od gradiva koje se provjerava do izgleda ispita

http://dokumenti.ncvvo.hr/Ispitni_ka.../BIO_IK_16.pdf
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Old 06.12.2015., 22:38   #29
bok,zanima me kako je bilo proslih godina za one koji zele opet pisat maturu,dali pisu u isto vrijeme kad i maturanti?

jer mislim da dosta ljudi ne može pisat u gradu u kojem zivi,pa je malo nezgodno da ti ispiti budu u razmaku od 10 dana
ajmoplavi is offline  
Old 06.12.2015., 22:51   #30
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
bok,zanima me kako je bilo proslih godina za one koji zele opet pisat maturu,dali pisu u isto vrijeme kad i maturanti?

jer mislim da dosta ljudi ne može pisat u gradu u kojem zivi,pa je malo nezgodno da ti ispiti budu u razmaku od 10 dana
Piše se u isto vrijeme, ali nije svatko u svom gradu nego biraš između nekoliko većih (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka i možda još neki).
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 07.12.2015., 17:17   #31
Prošle godine sam položio maturu ali nisam ništa upisao.Želim ove godine upisat,ali se više ne mogu prijavit na postani student valjda su me izbacili iz sustava.Kako se opet prijavit, treba mi samo da prijavim studije?
puntižela is offline  
Old 08.12.2015., 16:19   #32
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Piše se u isto vrijeme, ali nije svatko u svom gradu nego biraš između nekoliko većih (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka i možda još neki).
da znam to,moje pitanje je bilo npr ako pisem dva predmeta,dali pisem u isto vrijeme kad i maturanti znaci jedan predmet pa za dva tri dana drugi ili oba u jednom dva dana eventualno...jer je mali problem ic do st li zg dva tri puta u tjedan dana ili tamo trazit smjestaj dok to traje
ajmoplavi is offline  
Old 09.12.2015., 00:26   #33
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
da znam to,moje pitanje je bilo npr ako pisem dva predmeta,dali pisem u isto vrijeme kad i maturanti znaci jedan predmet pa za dva tri dana drugi ili oba u jednom dva dana eventualno...jer je mali problem ic do st li zg dva tri puta u tjedan dana ili tamo trazit smjestaj dok to traje
Svaki ispit svi pišu u isto vrijeme.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 09.12.2015., 20:02   #34
Quote:
puntižela kaže: Pogledaj post
Prošle godine sam položio maturu ali nisam ništa upisao.Želim ove godine upisat,ali se više ne mogu prijavit na postani student valjda su me izbacili iz sustava.Kako se opet prijavit, treba mi samo da prijavim studije?
http://dokumenti.ncvvo.hr/Drzavna_ma...e_20102015.pdf
bed-boy11 is offline  
Old 14.12.2015., 22:37   #35
Zna li netko mozda nekakav razlog zbog kojeg ne mogu prijaviti studijske programe? Prijava je pocela 7.12. a ja idalje ne mogu nista odabrati. Je li potrebno potvrditi konacnu prijavu ispita prije odabira, i postoji li i za to nekakav rok? Takodjer, kada trebam poceti slati dokumente (svjedodzbe, dokaz o drzavljanstvu i sl.)?
mato usora is offline  
Old 15.12.2015., 00:41   #36
Quote:
mato usora kaže: Pogledaj post
Zna li netko mozda nekakav razlog zbog kojeg ne mogu prijaviti studijske programe? Prijava je pocela 7.12. a ja idalje ne mogu nista odabrati. Je li potrebno potvrditi konacnu prijavu ispita prije odabira, i postoji li i za to nekakav rok? Takodjer, kada trebam poceti slati dokumente (svjedodzbe, dokaz o drzavljanstvu i sl.)?
Studijski programi se prijavljuju od 7.1., a zasad samo ispiti...
Nyssa al Ghul is offline  
Old 19.12.2015., 20:36   #37
Upis na fakultet putem servisa Postani student

Ako ovoj temi nije mjesto ovdje ili ako postoji slična neka se spoji jer je stvarno nisam našao.

Dakle, ove godine sam završio srednju četverogodišnju školu. Na fakultet nisam išao. Zanima me samo - ako bi iduće godine želio nešto upisati samo se trebam prijaviti na postani student ? Tu još uvijek stoje svi oni podaci o ocjenama i rezultatima državne mature ? Pitam to jer sam se pokušao prijaviti i nisam mogao te su mi ponovno poslali pin i opet sam pokušao i nisam mogao ući. Ugl ako mi netko može odgovoriti bio bih zahvalan..


Usput se ispričavam jer sam greškom dva puta objavio ovu istu temu pa ako je moderator tu negdje neka ukloni.
MatejR is offline  
Old 20.12.2015., 13:46   #38
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Ako ovoj temi nije mjesto ovdje ili ako postoji slična neka se spoji jer je stvarno nisam našao.

Dakle, ove godine sam završio srednju četverogodišnju školu. Na fakultet nisam išao. Zanima me samo - ako bi iduće godine želio nešto upisati samo se trebam prijaviti na postani student ? Tu još uvijek stoje svi oni podaci o ocjenama i rezultatima državne mature ? Pitam to jer sam se pokušao prijaviti i nisam mogao te su mi ponovno poslali pin i opet sam pokušao i nisam mogao ući. Ugl ako mi netko može odgovoriti bio bih zahvalan..


Usput se ispričavam jer sam greškom dva puta objavio ovu istu temu pa ako je moderator tu negdje neka ukloni.
Najbolje je njih nazvati i objasniti im situaciju pa neka te oni upute.
I da, kad želiš nešto upisati, ideš na postani student.
bonnix is offline  
Old 20.12.2015., 16:40   #39
matura bi po novom trebala vrijediti bar dvije godine te ako ne želiš promijeniti ocjenu ili polagati ispit iz nekog predmeta koji prošle (tj. ove) nisi, onda se moraš prijaviti istim podacima na postani student kako bi upisao neki od fakulteta.

ako si izgubio te podatke, na početnoj stranici pošalješ samo mobitelom koji je prije trebao biti registriran na stranici s ostalim podacima (ili ga je stavila tvoja škola), onda ti pošalju poruku s drugim lozinkama.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 20.12.2015., 17:05   #40
Do kad se mogu prijaviti fakulteti?
Hyacinthus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.