Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2009., 11:27   #41
Nisam ništa kupovala iako sam imala neke ideje al sam čekala da rođendan prođe pa da vidim šta će dobiti.. i baš ono što sam htjela; guralicu i Psića sveznalicu je dobio za roćkas tako da nisam ni trebala kupit.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 15:15   #42
Isto nisam za neke silne poklone djetetu za rodjendan,pogotovo kad su mali,ali kao sto neko rece,cisto sitnica je bila.Kupili smo neki traktoric,koji vozi u prikolici zivotinje i svaka zivotinja kad je dotakne pusti svoje glasanje(krava.prase,pjetao,ovca),isto tako vozac pjeva pjesmicu,a auspuh imitira zvuk voznje.Posto tata obozava traktore racunali smo,ak ose ne igra on,hoce tata
A od jedne prijateljice je dobio torbu sa 100 raznobojnih loptica i sa tim se bas voli igrati,i po stanu i u kadi,ma svugdje.
Zaljubljena i sretna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:47   #43
mi smo svom sinu kupili tomy didaktički šator,sa lopticama i ključićima i sl stvarima,malo je bio skup al rodjendan je jednom godišnje pa nekak zažmirim..najviše mu se svidja zvono na vratima šatora,a voli i kocku od chicha koja svjetli i pjeva i svašta nešto na engleskom i njemačkom..pa neka se od malih nogu uči jezicima...
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:54   #44
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
mi smo svom sinu kupili tomy didaktički šator,sa lopticama i ključićima i sl stvarima,malo je bio skup al rodjendan je jednom godišnje pa nekak zažmirim..najviše mu se svidja zvono na vratima šatora,a voli i kocku od chicha koja svjetli i pjeva i svašta nešto na engleskom i njemačkom..pa neka se od malih nogu uči jezicima...
kakav je to šator? imaš neki link sa slikom?
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:21   #45
Evo mašeg poklona za prvi rođendan. Mali je oduševljen sa time. Ispočetka sam bila skeptična jer smo naručili preko kataloga (quelle) , a i sa većinu igračaka koje smo mu kupili ili je dobio se uopće ne igra - ali ovo mu je zabavno, na ovome se može njihati i poskakivati, a i igra se sa ovim svjetlećim djelom - ma super je a nije toliko skupo - 400 kn.

__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:36   #46
E ovo će zvrk dobit za drugi roćkas od bake... već se prebilježila da mu ne bi slučajno netko drugi kupio...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 07:30   #47
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
mi smo svom sinu kupili tomy didaktički šator,sa lopticama i ključićima i sl stvarima,malo je bio skup al rodjendan je jednom godišnje pa nekak zažmirim..najviše mu se svidja zvono na vratima šatora,a voli ...
I Vaš se, kao i naš, zalijepio prvo za zvono , a ona vratašca s ključevima ga oduševljavaju. Jučer smo slavili ročkas s prijeteljima i njihovom djecom, i s vi klinci su se gurali u šator, pa čak i oni školskog uzrasta. Očito dizajneri iz Tomya znaju kako treba napraviti igračku, da bi djeci bila zanimljiva dulje vrijeme, a da uz to razvija njihove psihomotorne sposobnosti. S obzirom na količinu funkcija i mogućnosti, taj šator je za svojih 400 kn još i jeftin, ako ga usporedimo s nekim plišanim likom s logom Disneya koji ne radi ništa a košta 100 kn, i više. Klinac te plišance obično samo pogleda, protrese ih, baci i nikada ih više ne pogleda.


Quote:
Tina406 kaže: Pogledaj post
kakav je to šator? imaš neki link sa slikom?

Evo link s opisom i slikom:

http://www.thetoyshop.com/InfantAndP...Dome/EPN218693
__________________
Z
zoranp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 09:36   #48
za prvi rockas sto se tice igracaka nije dobila nista .....
smatram da je jos rano da bi shvatila sto znaci rodjendan i znacenje toga pa smo tako i postupili ...e sada s obzirom da su bake i dede izrazile zelju da bi joj nesto kupili onda sam to rijesila na drugaciji nacin ....od svojih sam narucila dve pidjame vece tako da ima za zimu,uz to su jos dodatno kupili jedan sos isto malo veci koji se sada moci nositi,traperice i dvoje strampli .....
kako je mjesec prije prvog rodjendana prohodala od svekrve smo dobile novce za sipele i ostisle po cipele u Frodo a svekar je dao isto da joj nesto kupim pa je dobila jednu kosulju i treger haljinu i to na hozice koji ce mi dobro doci....
kako smo joj mi jos u 3 mjesecu kupili trokolicu smatrala sam to sasvim dovoljnim za nju i njezin rodjendan .....
opcenito ne kupujem joj igracke svakih toliko jer vidim i sama da ju najmanje zanimaju igracke a najvise istrazivanje okoline .....
netreba poceti pre rano kupovati dijeci jer onda se i naviknu da bez obzira na sve moraju nesto dobiti ...kada cu vidjeti da joj je nesto potrebno od igracaka kupiticu a bolje mi je ovo sto sam napravila jer su me ovi pokloni u neku ruku spasili dodatnih troskova di sma joj ja kroz daljnje mjesece mogla dodati ono sto joj fali ....
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 10:16   #49
meni igračka od 400-tinjak kuna nikako nije sitnica i simboličan poklon

igračka do 100 kuna max je simboličan poklon

mi smo isto dobili tomyjev šator, moja ga ne ferma baš previše..
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 12:33   #50
moja cura je se sa godinu dana igrala sa svojim igračaka (normalno je bilo stvari koje nije voljela) ....kupovala sam uvijek stvari pripjerene njenoj dobi i znala je se dugo igrati sa igračaka (i više nego sada) ...tako da ne vidim razlog zašto joj nebi i za prvi rođendan kupila neku igračku, i ne samo neku simbolničnu...normalno da je u fazi istraživala ali ima igračaka koje potiču djecu na iztraživanje i upoznavanje okoline, zvukova, boja itd.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 15:52   #51
400 kn nije malo za poklon ali kvaliteta je u pitanju i funkcinalnost,razvoj motorike i sl.imaš u kineza poklona i za 20 kn,al ja ga se bojim i raspakirati jer se odmah potrga,a djete ga još nije ni vidjelo...
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 15:55   #52
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
mi smo svom sinu kupili tomy didaktički šator,sa lopticama i ključićima i sl stvarima,malo je bio skup al rodjendan je jednom godišnje pa nekak zažmirim..najviše mu se svidja zvono na vratima šatora,a voli i kocku od chicha koja svjetli i pjeva i svašta nešto na engleskom i njemačkom..pa neka se od malih nogu uči jezicima...
gdje se može kupit i do kolikog uzrasta je taj šator
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 15:58   #53
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
gdje se može kupit i do kolikog uzrasta je taj šator
E ovo i mene zanima...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:09   #54
kod nas je ovako bilo....eh,kad se samo sjetim

prvo dijete,prvi unuk,prvi nećak,prvi rođendan....sve prvo i naravno,svi su se željeli iskazati sa svojim poklonima....
bilo je tu svega....njihaljka (za malu djecu),tobogan,bazen (ljetno je dijete),bicikl-guralica,lopte,autići veliki i mali,razni medeki,odjeća.....
a moja srečica je sve to lijepo obišao (taman je prohodao),jednom sjeo na to sve (da isproba),pogledao autiće,medeke i lopte,maknuo se od svega toga i sjeo na dekicu,uzeo kuhinjsku krpu i njome se igrao satima
ništa skupo se njima u toj dobi ne isplati kupovati....jer to ih jednostavno ne zanima previše.

iskreno,najbolji poklon mi je tada bio paket pelena i vlažne maramice
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:09   #55
ima ga u tl-u...ne znam točno do kojeg uzrasta, ali to je igračka koja stvarno traje godinama...399 kn košta...nama je zasad bez veze, nadam se da će bit zanimljiviji kasnije...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:11   #56
Quote:
suzach kaže: Pogledaj post
iskreno,najbolji poklon mi je tada bio paket pelena i vlažne maramice

Praktično i potrebno
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:11   #57
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ima ga u tl-u...ne znam točno do kojeg uzrasta, ali to je igračka koja stvarno traje godinama...399 kn košta...nama je zasad bez veze, nadam se da će bit zanimljiviji kasnije...
A imaš ga?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:22   #58
dobila ga je za prvi rođendan od tete
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:22   #59
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
meni igračka od 400-tinjak kuna nikako nije sitnica i simboličan poklon
igračka do 100 kuna max je simboličan poklon
Pokretačica teme je postavila zaista jednostavno i konkretno pitanje i ja ne kužim sad ove rasprave o tome jel treba ili ne treba kupovati nešto i komentiranje cijena...
Mislim da bi bilo bolje da da svatko kaže što je kupio i to je to, možda idea nekom drugom.
Mislin jel se ja moram sad opravdavat jer sam kupila poklon od 400 kn djetetu eto ovim slučajem za rođendan, mislim i on ima sve što mu treba, ali eto rođendan je bio prilika da mu kupim nešto skuplje jer inače ne dajem baš tolike cifre zaq igračku koju će dvaput pogledat i bacit.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:23   #60
moja najviše voli igru vađenja stvari iz kutija,polica ,ormara....
To je da poludiš složen veš mi vadi,dvd-e sa police,lonce iz kuhinjskih elemenata,pelene iz one pvc vreće,vlažne maramice i dok tako neš radi ona je najsretnija i najmirnija.
Da poludiš
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.