Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2009., 13:56   #41
ja nisam imo srece da okinem nesto starije ali krajnje je vrijeme da se nesto okine
bezimeni-hr is offline  
Old 05.03.2009., 14:00   #42
Ja imam 20 god. i zbario sam neki dan koku od 29!!
Je dobra bila jebote!!!!
USB_stick is offline  
Old 05.03.2009., 14:05   #43
Ja sam aludirala na piliće u boji nek se zna.
Astrice is offline  
Old 05.03.2009., 14:42   #44
Quote:
USB_stick kaže: Pogledaj post
Ja imam 20 god. i zbario sam neki dan koku od 29!!
Je dobra bila jebote!!!!
kaj ti desna ruka ima 29 god
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Old 05.03.2009., 15:45   #45
Nee desna mi ima 17 godina!
Ali baš me briga ukazala se prilika što je ne iskoristit???
USB_stick is offline  
Old 05.03.2009., 20:49   #46
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ajme koliko puta sam to vec objasnjavala da je i meni dosadilo

Dakle prvo i osnovno: ne smije joj prici kao napaljeni djecarac koji je u lovu na zivotni trofej, nego kao zreo muskarac ravnopravnoj zeni, ne obazirati se na godine.
Dakle ne moze svaki pilic to, ak nisi na nivou, nisi, nema tu lijeka.
pitanje vezano za ovo: može li to biti razlog mog neuspjeha sa"duplo mlađima"? mislim pitam tebe i ostale iskusne forumašice...

ja sam zbario 12 godina stariju, iako sam oduvijek gledao srednjoškolke. prije toga nisam imao uspjeha kod mlađih cura, a ni poslije tog "uspjeha". a iskreno, nisam se nešto posebno trudio, niti sam imao želju završiti s njom(moje mišljenje prije toga bilo je da je sve starije od mene- staro, al općenito sam slično gledao na sve punoljetne cure-nije to za mene). danas isto tako nemam puno uspjeha kod mlađih, koje odjebu mene i padnu na likove koji se stalno nečim kurče, ne kužim... toliki dečki žele stariju, ja nisam htio i dobio, dok ja želim mlađu, a nemogu je dobiti dok ih većina drugih dečki imaju...
rocket86 is offline  
Old 05.03.2009., 20:55   #47
Quote:
ibis2 kaže: Pogledaj post
Ne bi znala nikad me nisu privlačili mlađi tipovi.
nikad ne znaš dok ne probaš. ja sam mislio da su žene 30+ debele stare, da im smrdi iz usta, da su im zubi pokvareni, pa sam se uvjerio u suprotno... i nemoj nikog odjebat samo zato što je mlađi... jesi gledala film "mlađe je slađe"?
rocket86 is offline  
Old 05.03.2009., 21:39   #48
Quote:
bezimeni-hr kaže: Pogledaj post
ja nisam imo srece da okinem nesto starije ali krajnje je vrijeme da se nesto okine
nema tu sreće brate, ili si materijal za tete od 40-50, ili nisi
ekipi s ovog topica bih savjetovao da ne idu grlom u jagode ako ih ne mogu popapati, jer će se zadaviti(ili biti zadavljeni)
dakle gospodo ako morate tražiti savjet za milfice na netu, najiskrenije.. bolje vam je da se ostavite toga
azzoresk8 is offline  
Old 05.03.2009., 22:03   #49
napustit stav da ćeš je - "zavest i pojebat".....je dobar početak....
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 05.03.2009., 22:15   #50
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima. Međutim, nekima se ipak posreći!
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
za probiti led i za prvi korak- samo joj reci da volis starije.

to ce bit dovoljno da joj skrenes paznju, ako si komad i ona zeli avanturu nece tu bit puno natezanja...
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 05.03.2009., 22:27   #51
Ja imam 19 godina i bio bi srecan da nadjem neku stariju makar i godinu dana hahaha.Do sad sve neke klinke...
Neznam kako bi te savetova kad sam i ja pilic...
BpSRB is offline  
Old 05.03.2009., 22:33   #52
Ako ne znaš kako zavest i pojebat stariju koku, očito nisi tome dorastao, pa se u to ne upuštaj.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 05.03.2009., 22:38   #53
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
napustit stav da ćeš je - "zavest i pojebat".....je dobar početak....
a da stavim u naslov "kako raspravljati o ruskoj književnosti sa starijom kokom" bi nešto promjenilo na stvari?
 
Old 05.03.2009., 22:40   #54
Quote:
Ludacha21 kaže: Pogledaj post
Ako ne znaš kako zavest i pojebat stariju koku, očito nisi tome dorastao, pa se u to ne upuštaj.
a tvoj odgovor bi trebao uzet kao relevantan zbog....?
 
Old 05.03.2009., 23:42   #55
Kod mene mlađi od 25 nemaju šanse,premladi su,djeca
Astrice is offline  
Old 05.03.2009., 23:45   #56
registriras se na iskricu i tamo ih ima koliko hoces.barem se predstavljaju kao da su zene
kmetina is offline  
Old 05.03.2009., 23:46   #57
A zapravo su muški P:
Astrice is offline  
Old 05.03.2009., 23:59   #58
Bemti, koka od 30 god je starija koka Znaci ak mi fali jos koja godina do toga, nisam starija

Frend je ozenio stariju koku, dobio ju je iskljucivo na to kaj se ona palila na mladje frajere, a on na starije koke Ona kaze da nikakve spike kod nje nisu pomagale... Ona si je birala dječarce, a oni su se nudili
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Old 06.03.2009., 00:19   #59
Ma ne starije koke su ti tek one od 4 banke belj,belj
Astrice is offline  
Old 06.03.2009., 00:37   #60
Kako zavest i pojebat stariju koku?

Pa sigurno ne sa takvim riječnikom.
iForce is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger